Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658728 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8280 dnia: Kwietnia 26, 2010, 22:51:14 pm »
Ja na pewno nie będę głosować, ani na Komorowskiego, ani Kaczyńskiego (nie nadają się). Na razie chyba najbardziej byłbym za Napieralskim, albo Olechowskim. Olechowski chyba najbardziej by się nadawał, ale jest masonem i pewnie chodzi mu tylko o kasę i układy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8281 dnia: Kwietnia 26, 2010, 23:23:42 pm »
Zaznaczyłbym wtedy właśnie taką opcje. Nie wiem na kogo głosować. Jak przyjdzie co do czego głosuję anty-PO, bo władza absolutna w rękach tej jednej partii to najgorsze co może się zdarzyć.

Sld z Kwaśniewskim, bliźniacy wcześniej- taka władza była już kilka razy, to wcześniej była dobra, teraz jest zła?

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8282 dnia: Kwietnia 26, 2010, 23:32:04 pm »
Jurek jest w pytę. Ale jak mówiłem-szanse ma iluzoryczne, może przekroczy granicę błędu statystycznego.
Reszta hołota.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8283 dnia: Kwietnia 26, 2010, 23:54:01 pm »
Jacy bliźniacy? Mówisz o mniejszościowym rządzie PiS który nie będąc w stanie mogąc zbudować faktycznej koalicji rządzącej podał się do dymisji? Faktycznie, władze absolutną mieli 8)
Kwaśniewski natomiast pierwsze 6lat kadencji prezydentował przy rządzie prawicowym, więc zachowana była równowaga. Kiedy do władzy dorwali się jego ludzie z SLD to przestali się pilnować, kadencja wyglądała jak nieustająca imprezka, gdzie wiecznie pijany prezydent razem z pijanymi członkami rządu robili co im się żywnie podoba - w końcu przygnieceni aferami i kompromitacjami, z łatką alkoholików wypierdalających się na grobach w Charkowie, skończyli swoje rządy. Obawiam się że teraz będzie podobnie. PO to partia aferzystów których głównym celem jest "kręcenie lodów" (cytat prominentnej działaczki tej partii), co zdążyli już udowodnić. A, przy okazji, kolejny wysoki rangą członek PO dziś dorobił się prawomocnego wyroku skazującego:

http://www.rp.pl/artykul/467330.html

Cytuj
Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym.

Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem.  :-?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2010, 23:56:32 pm wysłana przez el becetol »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8284 dnia: Kwietnia 27, 2010, 00:09:08 am »
Cytuj
Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym.

Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem.  :-?
Już takimi marnymi argumentami nie wychodź bo nie chce przypominać, o tym kto powiedział "Spieprzaj dziadu!" i to przed kamerami.

Wiadomość scalona: Kwietnia 27, 2010, 00:11:39 am
Ja na pewno nie będę głosować, ani na Komorowskiego, ani Kaczyńskiego (nie nadają się). Na razie chyba najbardziej byłbym za Napieralskim, albo Olechowskim. Olechowski chyba najbardziej by się nadawał, ale jest masonem i pewnie chodzi mu tylko o kasę i układy.
Whatever, kogo to obchodzi jak i tak wszyscy wiemy, że do drugiej tury wyborów przystąpią Komorowski i Kaczyński. Może lepiej zaoszczędzić na kampanni i ogólnie wyborach i już w pierwszej turze wybrać prezydenta.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 00:11:39 am wysłana przez Piter_neo »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8285 dnia: Kwietnia 27, 2010, 00:43:04 am »
Cytuj
Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym.

Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem.  :-?
Już takimi marnymi argumentami nie wychodź bo nie chce przypominać, o tym kto powiedział "Spieprzaj dziadu!" i to przed kamerami.


Tak, wiem że będziesz przypominał co się zdarzyło kilka lat temu w obozie przeciwnym, zamiast skomentować dzisiejsze, aktualne wydarzenie. Taka linia obrony, jak w tym kawale - "a u was murzynów biją!".  8)
To już nie pierwszy raz kiedy kolejne przestępstwo PO ktoś tu próbuje zakryć metodą na "a pamiętasz jak kilka lat temu Kaczyński pijanemu w sztok menelowi który zaczął go wyzywać na ulicy odpowiedział spieprzaj dziadu? No." Już nawet nie porównując skali, to w kółko próbując zasłonić coraz to nowsze wyroki POwców ciągle tym samym cytatem strzelacie sobie w kolano. "Drzazgę w oku brata widzicie, a belki we własnym nie dostrzegacie"  8)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8286 dnia: Kwietnia 27, 2010, 00:57:17 am »
Jezu, pieprzysz takie rzeczy, a sam robisz tak samo. Prawda jest taka, że i jednym, i drugim zdarzały się wpadki - raz większe, raz mniejsze, a czasami zupełne kompromitacje. Ale niczym się nie różnisz od zwolenników PO, którzy będą zachwalać swoją ulubioną partię, a dyskredytować drugą. Najgorsze, że zarówno w przypadku fanatyków PO, jak i PiSu zdarzają się osoby reprezentujące żałosny poziom argumentów i tekstów w ogóle. Jesteś jedną z nich. Przeczytaj sobie jeszcze raz to ostatnie zdanie, które napisałeś i też wyciągnij wnioski, bo można jedynie łapać się za głowę podczas takiego nieustannego odbijania piłeczki, które donikąd nie prowadzi.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8287 dnia: Kwietnia 27, 2010, 01:14:20 am »
Cytuj
Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym.

Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem.  :-?
Już takimi marnymi argumentami nie wychodź bo nie chce przypominać, o tym kto powiedział "Spieprzaj dziadu!" i to przed kamerami.


Tak, wiem że będziesz przypominał co się zdarzyło kilka lat temu w obozie przeciwnym, zamiast skomentować dzisiejsze, aktualne wydarzenie. Taka linia obrony, jak w tym kawale - "a u was murzynów biją!".  8)
To już nie pierwszy raz kiedy kolejne przestępstwo PO ktoś tu próbuje zakryć metodą na "a pamiętasz jak kilka lat temu Kaczyński pijanemu w sztok menelowi który zaczął go wyzywać na ulicy odpowiedział spieprzaj dziadu? No." Już nawet nie porównując skali, to w kółko próbując zasłonić coraz to nowsze wyroki POwców ciągle tym samym cytatem strzelacie sobie w kolano. "Drzazgę w oku brata widzicie, a belki we własnym nie dostrzegacie"  8)
Stary, sam zacząłeś wojene na "wpadki", ja ci pokazałem, ze twój argument nic nie wnosi do dyskusji, bo takie wpadki zdarzają się w obu partiach, a ty jakąś filozofie już tworzysz. Nie bulwersuj sie, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i co odpowiedziałem Tobie i Kresq i na spokojnie to przeanalizuj.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8288 dnia: Kwietnia 27, 2010, 01:43:32 am »
Nie zacząłem wojny na wpadki, tylko podałem dzisiejszy, aktualny news, który właśnie się ukazał. Wojnę na wpadki i odbijanie piłeczki zacząłeś TY, kiedy na wieść o dzisiejszym wyroku skazującym Palikota zacząłeś wyciąganie "haków" sprzed lat jako  przeciwwagę dla dzisiejszego wyroku Palikota. Nie zdarza się to po raz pierwszy, kiedy wkleja się tu jakiś news dotyczący platformy (nowa afera, nowy wyrok), i nagle jak filip z konopii wyskakuję tu świetny argument "I co z tego? To sie nie liczy, pamiętasz jak Kaczyński kilka lat temu powiedział "spieprzaj dziadu?""

Mówiłem już raz żeby nowe twarze w temacie zapoznały się już z tym co było tu pisane, zamiast po raz tysięczny dublować posty, tematy i zużyte argumenty.




Wiadomość scalona: Kwietnia 27, 2010, 01:55:54 am
Najgorsze, że zarówno w przypadku fanatyków PO, jak i PiSu zdarzają się osoby reprezentujące żałosny poziom argumentów i tekstów w ogóle. Jesteś jedną z nich.

Gdybyś od czasu do czasu chociaż wypowiedział się na temat, też bym pokusił się o ocenę Twoich argumentów. Niestety, póki co to wleciałeś do tematu 4tygodnie temu, kiedy każdy internauta na fali tragedii nagle stal się specem od polityki i wyskakujesz w temacie jak dżin z butelki wtedy jak można przyje**ć prywatą albo zaatakować kogoś osobowo. Tak jak w tym przypadku, kiedy znowu walisz posta kompletnie nie związanego z tematem, tylko z jego uczestnikami. Jakbyś trochę poczytał to byś nie pisał takich pierdół że jestem "fanatykiem PiSu" albo że "to moja ulubiona partia" bo kilkakrotnie pisałem że na PiS, ani na Lecha Kaczyńskiego nie głosowałem nigdy. Ani razu. Chcesz zaistnieć w nowym temacie, więc walisz seriami, ale niestety nie trafiasz.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 01:55:54 am wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8289 dnia: Kwietnia 27, 2010, 06:22:10 am »
Najgorsze jest, że wielu ludzi uważa oddanie głosu za obywatelski obowiązek(i dobrze uważają) i głosują na:
a) Komorowskiego, za którym nie przemawia NIC, tzw. głos przeciw PiS
b) Kaczyńskiego, z geekowatym/żadnym poczuciem humoru, charakterem rozbijania układów, których jako prezydent nie rozbije, twarzą wybitnie nieprezydencką

Reszty nie będę komentował. Btw Mikke znów startuje, chłop ma mocny charakter jednak.


możesz mi wyjaśnić dlaczego oddanie głosu to obywatelski obowiązek?
jeżeli nie ma kandydata, który reprezentuje mnie w sposób satysfakcjonujący, to i tak mam iść zagłosować na jakiegoś buca, bo w liceum babka od WOSu mi powiedziała, że głosować KAŻDY musi??? przecież to jest jakiś nonsens.
według mnie brak udziału w głosowaniu też jest formą głosowania. przynajmniej pokazuje, że społeczeństwo ma wyje**ne na "elyty" polityczne i może jeden z drugim kiedyś wyciągną wnioski, że to nie wina braku społeczeństwa obywatelskiego a po prostu ich zgnuśnienie odpycha ludzi od urn.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8290 dnia: Kwietnia 27, 2010, 06:53:38 am »
becet pierd** tam sobie co chcesz, ale określenie "grzywny w wysokości 1,2 tys" mianem "wyroku skazującego", mimo że de facto jest zgodne z prawdą, jest niczym innym jak manipulacją słowną.

I to nawet pomijając fakt, że Palikot taką kwotą podciera się codziennie rano w kiblu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8291 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:45:36 am »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7817499,_Solidarni_2010___Przeciw_Rosjanom__Platformie_i__GW_.html

niezłe jaja:

Cytuj
- Daliśmy się w ostatnich latach zmanipulować. Władza powinna należeć do suwerennego narodu, a została przekazana mafijnym układom medialno-biznesowym. Pieniądze nasze, które wszyscy ciężko zarabiamy, dajemy ludziom którzy nami manipulują. Gdybyśmy nie kupowali gazety, nie będę wymieniał nazwy, to nie mieliby pieniędzy, żeby nas skłócać, manipulować nami. Obudźmy się! - mówi mężczyzna przedstawiający się jako "przebaczający chrześcijanin", któremu przytakuje inna kobieta z grupy

Cytuj
Ktoś w tłumie krzyczy, że "Gazeta Wyborcza okłamuje naród".

chwała Bogu, że jest pospieszalski i jego "prawda"

Cytuj
W wyemitowanym 15 kwietnia programie "Warto rozmawiać" dziennikarz TVP zaliczył wpadkę. Na nagraniu rozmowy z jednym z przechodniów, którą wyemitowano, słychać głos zza kamery, który ewidentnie podpowiada słowa niczym sufler. Na zamieszczonym fragmencie słychać jej głos w 3 minucie i 52 sekundzie.


komentarz pod filmikiem:
Cytuj
iwopio   Wspaniałe i prawdziwe słowa przechodniów.

i jeszcze słowa samego pospieszalskiego:
Cytuj
- Nareszcie widzę, że mój pogląd na świat zgadza się z prawdą. Bo to jest to, co widzę tu na ulicy - mówił dwa tygodnie temu w "Warto rozmawiać" Pospieszalski.

wydaje mi się, że jako komentarz wystarczy:
Cytuj
ciemny lud to kupi
j. kurski

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8292 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:47:24 am »
no i jest dokladnie tak, jak myslalem, ze bedzie - jaro nigdy by nie przepuscil takiej okazji.
Nie pitol bejbe, zobaczysz, że do tego nie będzie prawie odniesień i w ogóle będzie najspokojniejsza kampania w historii.
sam nie pitol, skoro juz sie zaczelo: jaro wywalil armaty w stylu "trzeba kontynuowac wielkie dzielo mojego brata i wielkich patryiotow zmarlych przedwczesnie i ja to bede robil".
jego przeciwnicy maja problem, bo trudno bedzie mu wytknac pieprzenie glupot i bredzenie (jakie kurna dzielo, co konkretnie? to sie na zart nadaje) albo wykorzystywanie sytuacji.
moim zdaniem kaczynski jest najgorszym ze wszytkich kandydatow (koalicja z samoobrona i lpr a pozniej ich bardzo brutalne wyeliminowanie przy uzyciu sluzb specjalnych - akcja w stylu ojca chrzestnego. tak ten czlowiek dziala i ja tego juz nie chce ogladac). tylko ze komorowski rowniez, jak kolegom, nie pasuje mi na prezydenta. liczylem na olejniczaka, a tu mamy totalna porazke w postaci napieralskiego. sam nie wiem, moze korwin?  :grin:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8293 dnia: Kwietnia 27, 2010, 08:24:42 am »
A, przy okazji, kolejny wysoki rangą członek PO dziś dorobił się prawomocnego wyroku skazującego:

http://www.rp.pl/artykul/467330.html

Cytuj
Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym.

Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem.  Confused
Przynajmniej nie zasłaniał się immunitetem ani nie zrzucał winy na ruski spisek :roll:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8294 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:09:10 am »
s00s oglądałem to wtedy. Czułem mocne zażenowanie. Były też inne idiotyzmy prawione przez zaślepionych przechodniów.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8295 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:14:48 am »
Jacy bliźniacy? Mówisz o mniejszościowym rządzie PiS który nie będąc w stanie mogąc zbudować faktycznej koalicji rządzącej podał się do dymisji? Faktycznie, władze absolutną mieli

Mniejszościowym? Rządzili ze swymi przyjaciółmi z samoobrony i lpr'u, mieli większośc.

Cytuj
według mnie brak udziału w głosowaniu też jest formą głosowania. przynajmniej pokazuje, że społeczeństwo ma wyje**ne na "elyty" polityczne i może jeden z drugim kiedyś wyciągną wnioski, że to nie wina braku społeczeństwa obywatelskiego a po prostu ich zgnuśnienie odpycha ludzi od urn.

Brak dużej ilości głosujących ma ich bolec? Nie jest ważne czy ktoś zostanie wybrany przy 50% frekwencji, czy też 10%, rezultat będzie ten sam, a jeśli większy procent jest w stanie zaszkodzic wynikowi, to robi się wiele by ten był jak najmniejszy.

Tak więc nie łudź się że nagle wszyscy dostaną olśnienia pod tytułem "aż tylu Polaków nie poszło głosowac, musimy zmienic wiele w naszych elitach politycznych by kolejny raz to się nie powtórzyło". Coś takiego, to w bardziej cywilizowanych krajach.

A Pośpieszalki to klasa sama w sobie rzecz jasna.

A zapytam się jeszcze- co z układem? Czemu kaczor już o tym nie mówi? Chciał rozbijac, nie rozbił, wciąż to chyba istnieje i nic z tym nie zamierza robic.
Można też zadac pytanie w stylu zwolennika pisu- "jeśli prezes nic z tym nie robi i nie zamierza, to dla jakiego kraju on pracuje, oraz jaka organizacja za nim stoi?" :]

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8296 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:18:11 am »
Tak więc nie łudź się że nagle wszyscy dostaną olśnienia pod tytułem "aż tylu Polaków nie poszło głosowac, musimy zmienic wiele w naszych elitach politycznych by kolejny raz to się nie powtórzyło". Coś takiego, to w bardziej cywilizowanych krajach.
Cytuj
według mnie brak udziału w głosowaniu też jest formą głosowania. przynajmniej pokazuje, że społeczeństwo ma wyje**ne na "elyty" polityczne i może jeden z drugim kiedyś wyciągną wnioski, że to nie wina braku społeczeństwa obywatelskiego a po prostu ich zgnuśnienie odpycha ludzi od urn.

;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8297 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:23:43 am »
Tiaa, ale ja bym jeszcze za swojego życia chciał czegoś takiego doczekac.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8298 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:39:01 am »
nie wiem jak u ciebie, ale za mojego życia było można kupić w polsce jedynie ocet i musztardę, następnie komuna i całe zsrr poszło w pizdu. dalej tymiński dostał 23% poparcia w wyborach prezydenckich. prze kolejne lata jednym prezydentem był elektryk, drugim alkoholik, trzecim, spoczywający na wawelu, mupet beż jakichkolwiek osiągnięć. co do rządów to przejechaliśmy wszystko od skłóconego aws, przez złodziejską lewicę, kryminalną samoobronę, aż do nieudolnego pis (po ocenimy na zakończenie kadencji). w międzyczasie dołączyliśmy do nato i ue.
ogólnie uważam, że przez te niespełna 30 lat w polsce zmieniło się meeeega dużo i może przez kolejne 30 dojdziemy do jako takich standardów politycznych.
w to wierzę kuhrhrwa!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 09:40:43 am wysłana przez s00s »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8299 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:47:28 am »
ogólnie uważam, że przez te niespełna 30 lat w polsce zmieniło się meeeega dużo i może przez kolejne 30 dojdziemy do jako takich standardów politycznych.
w to wierzę kuhrhrwa!
masz racje, rowniez tak uwazam. patrzac tak zupelnie obiektywnie na czas jaki minal od uzyskania samodzielnosci (demokracja, wolne wybory) i samorzadnosci, po tych wszystkich latach zamordyzmu i zniewolenia, to polska osiagnela niesamowicie wysoki poziom i slusznie jest stawiana jako swiatowy wzor reform i przemian spoleczno-gospodarczych.
oczywisicie nie kazdemu sie to podoba, glownie tym, ktorzy nie zalapali sie do koryta.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8300 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:57:58 am »
nie wiem jak u ciebie, ale za mojego życia było można kupić w polsce jedynie ocet i musztardę, następnie komuna i całe zsrr poszło w pizdu. dalej tymiński dostał 23% poparcia w wyborach prezydenckich. prze kolejne lata jednym prezydentem był elektryk, drugim alkoholik, trzecim, spoczywający na wawelu, mupet beż jakichkolwiek osiągnięć. co do rządów to przejechaliśmy wszystko od skłóconego aws, przez złodziejską lewicę, kryminalną samoobronę, aż do nieudolnego pis (po ocenimy na zakończenie kadencji). w międzyczasie dołączyliśmy do nato i ue.
ogólnie uważam, że przez te niespełna 30 lat w polsce zmieniło się meeeega dużo i może przez kolejne 30 dojdziemy do jako takich standardów politycznych.
w to wierzę kuhrhrwa!

Kupowania na kartki nie pamiętam bo za mały byłem (rocznik 85), ale fakt że od 89 zmieniło się bardzo dużo. Inna sprawa jednak, że minie jeszcze drugie tyle lat by dorównac do zachodu (jak dobrze pójdzie), a życie ma się jedno, dlatego nie wiem czy warto czekac na to u nas.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8301 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:10:57 am »
Inna sprawa jednak, że minie jeszcze drugie tyle lat by dorównac do zachodu (jak dobrze pójdzie), a życie ma się jedno, dlatego nie wiem czy warto czekac na to u nas.
niestety, nie wszytsko da sie zrobic. przemiana mentalnosci ludzi, tworzenie sie spoleczenstawa obywatelskiego - to wszystko trwa, potrzebuje czasu i wymiany pokolen. bo tego nie da sie zrobic odgornie albo poprzez jakas rewolucje. bo to ludzie musza sie zmienic. taka ewolucja spoleczenstwa, na ktora potrzeba czasu.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8302 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:20:27 am »
Zgodze sie z s00s, rozmawialem niedawono z moja ciotka, mieszka juz w USA 30-40 lat i ona tez powtarzala, ze jeszcze ok 30 lat potrzeba PL do normalnosci. Sam siedze juz 3 wiosne w UK i coraz bardziej przekonuje sie jak PL daleko do EU, ale glownym tego powodem jest mentalnosc ludzi, poczawszy od zwykly ludzi poprzez urzednikow, az po same szczyty wladzy.

btw. brzydzi mnie to jak PiS chce zbic kapital polityczny na smierci Kaczynskiego, pomine juz kwestie pochowania L. Kaczynskiego na Wawelu, ale jak Migalski mowi:

Cytuj
"Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?"


To wydaje mi sie, ze osiagneli niektorzy z naszych politykow dno. Czekam na wniosek do Watynaknu i uznanie wypadku pod Smolenskiem za smierc meczennska.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 10:26:29 am wysłana przez LoNdEk »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8303 dnia: Kwietnia 27, 2010, 10:59:56 am »
Gdybyś od czasu do czasu chociaż wypowiedział się na temat, też bym pokusił się o ocenę Twoich argumentów.
A odniosłeś się teraz jakoś do tego, co ci zarzuciłem? Bo dalej odbijasz tę piłeczkę waląc frazesy, a w swoim oku nadal belki nie zauważasz.


kiedy każdy internauta na fali tragedii nagle stal się specem od polityki
Tiaa, oczywiście. Nie wymądrzałem się i nie robiłem z siebie wielkiego politologa w przeciwieństwie do co niektórych, tylko wyraziłem swoją luźną opinię na kilka tematów związanych raczej z tą sytuacją niż polityką sensu stricto. Wybacz, to się nie powtórzy.


przyje**ć prywatą albo zaatakować kogoś osobowo.
Co masz na myśli, bo konkretnie nie czaję? Zaatakować bezosobowo? Zastanawiam się czy na serio nie masz jakiejś manii związanej ze spiskami, atakami, zamachami.


Tak jak w tym przypadku, kiedy znowu walisz posta kompletnie nie związanego z tematem, tylko z jego uczestnikami.
Dziwisz się? Twoja retoryka jest dosyć banalna i irytująca zarazem. Jak wyjechałeś z tekstem "olaboga, Palikot dostał 1200 złotych mandatu za picie małpki podczas zorganizowanego przez niego happeningu, O JA je**e, KRYMINALIŚCI!!!11", to myślałem, że spadnę z krzesła. Już nawet odcinam się od tego happeningu i zarzucania Kaczyńskiemu alkoholizmu, bo to było raczej bezsensowne. Jeśli ktoś wyciąga tego typu rzeczy i na ich podstawie ocenia całą partię (nawet przez pryzmat jednego człowieka, dosyć, hm, ekscentrycznego do tego), a nie skupia się na jakichś rzeczowych argumentach, to chyba jest niewiarygodnym idiotą.


Jakbyś trochę poczytał to byś nie pisał takich pierdół że jestem "fanatykiem PiSu" albo że "to moja ulubiona partia" bo kilkakrotnie pisałem że na PiS, ani na Lecha Kaczyńskiego nie głosowałem nigdy. Ani razu.
Wiesz, generalnie nie piszę tutaj, bo to kolejny temat po system wars, gdzie nie ma sensu pisać - z niektórymi ciężko tu sensownie popisać i podyskutować, bo prędzej cię zjedzą wierząc tylko w swoją jedynie słuszną prawdę. Ale wchodzę do tego tematu i czytam sobie. I super, może nie głosowałeś ani razu (zresztą, niech każdy głosuje sobie na kogo chce), ale patrząc na to co wypisujesz, to okej, może i nie jesteś "fanatykiem PiSu", ale chyba nie tylko ja mam wrażenie, że jesteś przynajmniej totalnie anty-PO i zrobisz wszystko, w każdy sposób, aby ich jakoś pojechać. Nawet wyjeżdżając z tym Palikotem i mandatem. W tym przypadku, jeśli masz wyje**ne na PiS i nigdy na nich nie głosowałeś, to działa to tym bardziej na twoją niekorzyść, bo jest tym bardziej niezrozumiałe. Ludzie głosujący na PiS mają przynajmniej jakieś ideologiczne przesłanki i uzasadnienie takich poglądów i zajadłości. I vice versa.


Chcesz zaistnieć w nowym temacie, więc walisz seriami, ale niestety nie trafiasz.
Tak, dokładnie. Chcę uszczknąć trochę z twojej sławy w tym temacie; właśnie w tym celu zarejestrowałem się na tym forum sześć lat temu - żeby zaistnieć w nowym temacie (no, w sumie powstał pod koniec 2007) i zyskać trochę fejmu niczym gracjan roztocki.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8304 dnia: Kwietnia 27, 2010, 11:13:16 am »
niestety, nie wszytsko da sie zrobic. przemiana mentalnosci ludzi, tworzenie sie spoleczenstawa obywatelskiego - to wszystko trwa, potrzebuje czasu i wymiany pokolen. bo tego nie da sie zrobic odgornie albo poprzez jakas rewolucje. bo to ludzie musza sie zmienic. taka ewolucja spoleczenstwa, na ktora potrzeba czasu.

No niestety święta racja, dlatego zastanawiałem się swego czasu, czy i jak można taki proces przyśpieszyc :]

Cytuj
kiedy każdy internauta na fali tragedii nagle stal się specem od polityki

Co ciekawe, właśnie po'wcy przeważnie siedzieli cicho, a najgłośniej krzyczeli pisowcy którzy stali się nie tylko zawodowymi politologami ale znawcami mediów i psychologami naraz. 

Wiadomość scalona: Kwietnia 27, 2010, 11:16:32 am
Cytuj
Po tragedii do Prawa i Sprawiedliwości chce wstąpić kilka razy więcej osób niż przed żałobą narodową - zauważa "Rzeczpospolita".
Pani Justyna z Ustronia Morskiego prowadzi gospodarstwo rolne. Jak mówi, bardzo przeżyła katastrofę pod Smoleńskiem i późniejszą żałobę narodową. Kilka dni temu zadzwoniła do kołobrzeskiego biura jednego z posłów PiS. - Gdy wydarzyło się to nieszczęście, ja i mąż stwierdziliśmy, że nie możemy patrzeć na tę obłudę wokół. Od dziecka jestem patriotką, ale dotąd nie chciałam być w partiach. A teraz chcę - podkreśla.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 11:16:32 am wysłana przez _Music »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8305 dnia: Kwietnia 27, 2010, 11:32:29 am »
Taki target.


Swoją drogą strasznie ciekawi mnie jak zachowają się wyborcy i jaki będzie wynik.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8306 dnia: Kwietnia 27, 2010, 12:13:16 pm »
niestety, nie wszytsko da sie zrobic. przemiana mentalnosci ludzi, tworzenie sie spoleczenstawa obywatelskiego - to wszystko trwa, potrzebuje czasu i wymiany pokolen. bo tego nie da sie zrobic odgornie albo poprzez jakas rewolucje. bo to ludzie musza sie zmienic. taka ewolucja spoleczenstwa, na ktora potrzeba czasu.

No niestety święta racja, dlatego zastanawiałem się swego czasu, czy i jak można taki proces przyśpieszyc :]

Ja mysle, ze zmiany przyjda dopiero kiedy juz z polityki odejda ludzie pamietajacy komune.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8307 dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:35:05 pm »
Co ciekawe, właśnie po'wcy przeważnie siedzieli cicho

Siedzieli cicho? Ok. Chyba nie licząc tej fali POwców która na forach darła ryje z radości otwierając szampany, o tej grupie POwców też trudno powiedzieć żeby byli cicho:



To zdjęcie powyżej z protestu młodzieżówki PO jeszcze w kontekście tego kto pierwszy zaczął kampanie na grobach ofiar.

Cytuj
Jak wyjechałeś z tekstem "olaboga, Palikot dostał 1200 złotych mandatu za picie małpki podczas zorganizowanego przez niego happeningu, O JA je**e, KRYMINALIŚCI!!!11", to myślałem, że spadnę z krzesła.

To nie ja wyjechałem z tym tekstem, tylko prokuratura, napisała o tym wp.pl, a ja wkleiłem tutaj. To ty razem z drugim kolegą się święcie oburzyłeś jak ja w ogóle śmiałem wrzucać tu dzisiejszy aktualny news, zamiast jak modny internauta skupić się na pluciu w Kaczyńskiego za "spieprzaj dziadu" sprzed lat. Jak pamiętam od dawna zawsze komentowało się tu aktualne wydarzenia, widzę że jak teraz sie wklei cokolwiek z aktualności które z obozu PO od razu dostanie się kamieniem za "PiSowski fanatyzm", a jak się próbuje sprostować, że nigdy sie na PiS nie głosowało to jest "eee hmmm eeee no to kur** pisowski fanatyzm bezideowy!". Fajnie że się dowiedziałem że tylko głosujący na PiS mają "ideologiczne przesłanki" do krytyki rządzących :) Reszta mądrości też przednia.
Jako że większe doświadczenie masz w System Wars, to wysilę się na porównanie:

Czytam te twoje posty tak, jakbyś ty czytał posty gdyby na system wars wszedł chłopaczek i powiedział "mama kupiła mi 4 tygodnie temu xboxa360,to moja pierwsza konsola i najlepsza konsola na rynku a wy wszyscy się nie znacie. W dodatku tylko posiadacze PS3 maja ideologiczną przesłankę żeby krytykować xboxa, a jak ktoś wrzuca aktualnego newsa o awaryjności xo, a sam nie ma ps3 to jest bezideowym awanturnikiem. I w ogóle po co te newsy? PS2 tez sie psuło od czasu do czasu lata temu, lepiej o tym piszmy".

Brałbyś to na poważnie czy w kategorii komedii? No właśnie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8308 dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:40:47 pm »
Tak, teraz się kłóćcie kto pierwszy zaczął. :roll: :roll: :roll: Ja pierd***e jaki żal.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8309 dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:55:31 pm »
:roll: :roll: :roll: Ja pierd***e jaki żal.

Właśnie dlatego lepiej jak wojownicy z system wars trzymają się wojenek konsolowych, zamiast przenosić tu taką retorykę :)
A kłócić się nie ma o co, fakty są znane. Po prostu czytając jak psychofani PO zaczynają się oburzać że "PiS" rzekomo zaczyna jeździć po grobach, tylko im przypominam co robiła ich partia niecałe dwa dni po pogrzebie, bo zdaje się mają bardzo krótką pamięć i już zapomnieli że jechanie po grobach w celach kampanii zaczęło się zanim ciała wróciły do Polski.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 13:57:37 pm wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8310 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:06:23 pm »
el becetol
czy nie potrafisz rozroznic sympatykow (czy nawet czlonkow parti, jakos mlodziezowka chocby?) PO robiacych trzode, ktore maja do tego prawo, a partia i jej wladze z tuskiem na czele nie maja na to zadnego (nawet najmniejszego) wplywu od pierwszoplanowych postaci i scislego kierownictwa PIS, ktore wykorzystuje sytuacje (przemyslana, zaplanowana, rozPISana kampania prezydencka jarka jako kontunuatora wielkiego dziela brata. buahahahaha,wciaz mnie ten tekst smieszy)?
no wez sie zastanow na spokojnie co piszesz, jesli laska.

btw - bardzo trafne haslo na tej tekturce.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8311 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:14:49 pm »
el becetol
czy nie potrafisz rozroznic sympatykow (czy nawet czlonkow parti, jakos mlodziezowka chocby?) PO robiacych trzode, ktore maja do tego prawo, a partia i jej wladze z tuskiem na czele nie maja na to zadnego (nawet najmniejszego) wplywu

 :)
Dopiero co cie oburzyło co powiedział Migalski jako jedna z pierwszoplanowych postaci i scislego kierownictwa PIS, natomiast protesty i uliczna kampania organizowana przez biuro poselskie Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein to w twoim mniemaniu już nic nie ma wspólnego z kierownictwem PO. Przecież Thun i Migalski to równorzędne postacie w obu partiach!
Komedia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 14:23:22 pm wysłana przez el becetol »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8312 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:33:56 pm »
natomiast protesty i uliczna kampania organizowana przez biuro poselskie Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein to w twoim mniemaniu już nic nie ma wspólnego z kierownictwem PO

Źródło? Bo chyba nie powtarzasz tego po wpisie na Twitterze Bielana, który napisał to w formie pytania, oraz który i tak walnął tam gafę pisząc, że Sławiński jest dyrektorem biura Thun.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8313 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:46:52 pm »
:)
Dopiero co cie oburzyło co powiedział Migalski jako jedna z pierwszoplanowych postaci i scislego kierownictwa PIS, natomiast protesty i uliczna kampania organizowana przez biuro poselskie Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein to w twoim mniemaniu już nic nie ma wspólnego z kierownictwem PO. Przecież Thun i Migalski to równorzędne postacie w obu partiach!
Komedia.
nie to mnie tak oburzylo, bo migalski to fredzel partyjny i ktorys tam szereg, chocby przewodniczacego z niego zrobili. oburzylo mnie wystapienie jarka, zapowiadajace start w wyborach i perfidne wykorzystywanie tragedii. wyrachowany madafaka dazacy bezlitosnie do celu - wladzy.
co do zaangazowania sie biura poselskiego PO w demnostracje to przyznam, ze nie wiedzialem o tym fakcie. mieli racje, ale powinni poczekac do konca zaloby, z drugiej strony, po zalobie byloby juz za pozno na jakiklowiek protest. ech, oszolom dziwisz i jarek musieli namieszac? nawet w takiej chwili musieli dzielic ludzi, zalatwiajac swoj prywatny i polityczny interes? brzydzi mnie taka postawa u kleru, troche mniej u polityka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8314 dnia: Kwietnia 27, 2010, 14:57:02 pm »
:roll: :roll: :roll: Ja pierd***e jaki żal.

Właśnie dlatego lepiej jak wojownicy z system wars trzymają się wojenek konsolowych, zamiast przenosić tu taką retorykę. :)


GO = GameOnly. To chyba forum o grach, więc ja w ogóle dziwię się po co takie tematy jak "Polityka". Uwierz, że bardziej razi mnie takie suche pier****nie o polityce niż jakieś wojenki w SW.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8315 dnia: Kwietnia 27, 2010, 15:00:00 pm »
natomiast protesty i uliczna kampania organizowana przez biuro poselskie Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein to w twoim mniemaniu już nic nie ma wspólnego z kierownictwem PO

Źródło? Bo chyba nie powtarzasz tego po wpisie na Twitterze Bielana, który napisał to w formie pytania, oraz który i tak walnął tam gafę pisząc, że Sławiński jest dyrektorem biura Thun.

Faktycznie Zombie mój błąd! Sławiński od protestów nie jest od Róży Thun, tylko od senatora PO Janusza Sepioła (chociaż to większa szycha niż Thun). A co do organizacji pozamłodzieżówkowej to jeszcze warto by było wspomnieć radnego PO Tomasz Bobrowskiego który tez tam skakał z protestem, pytany przez media powiedział ze do końca żałoby nie będzie się na ten temat wypowiadał. Żałoba się skończyła, ale nie widziałem aby się gdziekolwiek na ten temat wypowiedział.

Prart nie chce się powtarzać, jak chcesz znać moj stosunek do twoich argumentów to poczytaj moje posty sprzed tygodnia-dwóch.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8316 dnia: Kwietnia 27, 2010, 15:15:18 pm »
Prart nie chce się powtarzać, jak chcesz znać moj stosunek do twoich argumentów to poczytaj moje posty sprzed tygodnia-dwóch.
okej, masz racje - nie wracajmy do sprawy wawelu.
a postac Sepioła czy Bobrowskiego to nie jest zadne kierownictwo czy pierwszy garnitur partii.
Edit
a jak to skomentujecie?
wiadomosci.wp.pl/martykul.html?wid=12212483&
bo mi juz slow brakuje - jaro gra zgodnie z moimi przewidywaniami. Tfu!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 15:56:41 pm wysłana przez prart »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8317 dnia: Kwietnia 27, 2010, 16:14:54 pm »
Cytuj
- Jarosław Kaczyński wykorzystuje tragedię do walki politycznej. Mówienie o męczeństwie, kiedy wypadek samolotu nie jest męczeństwem, przyrównywanie do Katynia jest obelżywe - mówi Stefan Niesiołowski (PO). - Chodziło o to, by działać dla dobra Polski - szefa PiS broni Adam Hofman (PiS). Na podstawie pierwszej wymiany komentarzy po oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście ta kampania będzie tak spokojna, jak zapowiadano? - Zwolennicy IV RP już zapowiedzieli, że wykorzystają trumny, ta kampania będzie się opierać na najniższych instynktach - rozwiewa wątpliwości były premier Leszek Miller (SLD).

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8318 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:09:48 pm »
To nie ja wyjechałem z tym tekstem, tylko prokuratura, napisała o tym wp.pl, a ja wkleiłem tutaj.
Chodzi o to, że śmieszna jest taka argumentacja, żałosna wręcz. Mi by się nie chciało wyszukiwać info o tym jak się gdzieś ktoś z SLD, PiSu, PSL czy ch** wie z czego napił wódy i używać tego w takiej dyskusji okraszając komentarzem: "Faktycznie odpowiedni ludzie żeby dać im władzę absolutną nad państwem. :-?" - nie wiem czy śmiać się, czy płakać nad czymś takim.

To ty razem z drugim kolegą się święcie oburzyłeś jak ja w ogóle śmiałem wrzucać tu dzisiejszy aktualny news, zamiast jak modny internauta skupić się na pluciu w Kaczyńskiego za "spieprzaj dziadu" sprzed lat.
Tia, dzisiaj może mu jebnęli w końcu ten mandat, ale sama akcja jest stara w ch** i dla mnie była wyrwana przez to z kontekstu. Poza tym nie wiem, ty nie czaisz, że on zrobił to wręcz specjalnie tak żeby go przyłapali i jebnęli mandat? Na tym polegał ten pieprzony happening. Myślisz, że po co zwoływał ludzi żeby się napić z jakiejś małpki przed swoim domem zamiast w nim? :roll:

PO od razu dostanie się kamieniem za "PiSowski fanatyzm"
Takie sprawiasz wrażenie tym swoim zajadłym bełkotem. Nie moja wina, że taki radykalizm jest właściwy dla zagorzałych zwolenników PiSu.

a jak się próbuje sprostować, że nigdy sie na PiS nie głosowało to jest "eee hmmm eeee no to kur** pisowski fanatyzm bezideowy!".
No to sprostowałeś, ja pier**lę. A ja stwierdziłem, że okej, skoro tak mówisz, to ci wierzę, zluzuj zwieracze. A ten "pisowski fanatyzm bezideowy" to są twoje słowa, a nie moje, więc się zastanów; nie moja wina, że masz chyba jakąś tendencję do nadinterpretacji.

Fajnie że się dowiedziałem że tylko głosujący na PiS mają "ideologiczne przesłanki" do krytyki rządzących :)
Nie zgrywaj durnia i nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodziło. To tak jakbyś się kur** dziwił, że np. podczas wojny światowej największe powody do nienawidzenia Niemców mieli Polacy czy tam Żydzi.


Reszta mądrości też przednia.
No. Przedniejsza niż twoje.

Czytam te twoje posty tak, jakbyś ty czytał posty gdyby na system wars wszedł chłopaczek i powiedział (...)
Przepraszam panie politologu. Dobrze, że ty się tak znasz, chłopaczku. No i nie napisałem, że TYLKO pisowcy mają powód żeby najeżdżać na PO albo, że jesteś jakiś bezideowy, no ja je**e.


I tak na zakończenie, to je**e mnie też jakieś wyciąganie "spieprzaj dziada", więc nie będę tego robił. No i nie wiem czy zauważyłeś, ale zachowuję neutralność i nie najeżdżam na PiS dla zasady, nie gloryfikuję PO i na odwrót. Więc dlaczego mnie wrzucasz do jednego wora "z koleżką" którego uważasz za jakiegoś totalnego anty-pisowca i w ogóle zło wcielone? Gwoli ścisłości, gdybyś miał się przyje**ć teraz, że na początku zaszufladkowałem cię jako gościa będącego za PiSem, to uprzedzając fakty - KAŻDY by to wywnioskował czytając co piszesz.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8319 dnia: Kwietnia 27, 2010, 23:45:23 pm »
W pierwszej turze to może pójdę Vabank i zagłosuję np.: na Olechowskiego. :grin: Ale już w drugiej niestety trzeba się spiąć i Kaczora pogonić, nawet jeśli oznacza to głosowanie na nijakiego Komorowskiego. Elektorat negatywny ftw. :lol: