Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658687 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8600 dnia: Maja 17, 2010, 23:04:49 pm »
:lol: :lol: :lol:

Podobnie jak wszyscy którzy nie głosują na jedyną najsłuszniejszą partię. :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8601 dnia: Maja 17, 2010, 23:06:27 pm »
Obawiam sie że to nie była ironia.

Swego czasu _Music przekonywał, że w GW PO obrywa się tak samo jak PiS, więc to raczej na pewno nie była ironia. Ten typ tak ma.

No, obiektywnością do naszego dziennika nie umywają się.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8602 dnia: Maja 17, 2010, 23:12:11 pm »
Cieszę się że wreszcie do was dotarło że są to media konkretnie POwskie, tak samo skrajne i nieobiektywne jak Radio Maryja czy Tv Trwam.
Powiększyć i dopisać "Nasz Dziennik", bo i to pewnie miał na myśli becet, czy już dasz rade zobczyć? :angel:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8603 dnia: Maja 17, 2010, 23:16:22 pm »
btw. w panstwie demokratyczny, prywatne stacje maja prawo, opowiedziec sie za kim chca, dlatego, ze sa prywatne, a wlasciciel takowej stacji ma przeciez jak kazdy swoje opcje polityczne, ktorym kibicuje!

Brawo. Raczej chodziło o to, że przez kilka miesięcy temu w tym temacie kilku forumowych POwców dało by sobie rękę odrąbać w obronie tezy, że TVN czy GW są absolutnie obiektywne i są źródłem prawdy ostatecznej i absolutnej. Cieszę się że wreszcie do was dotarło że są to media konkretnie POwskie, tak samo skrajne i nieobiektywne jak Radio Maryja czy Tv Trwam. Porównanie tyczy także grupy fanatycznych odbiorców tych skrajnych mediów. Słuchaczy Rydzyka tu nie ma, ale kilka moherów Waltera i Michnika ostro się tu udziela.
Może i dostanę za to osta ale muszę to powiedzieć:

Trzeba być skończonym kretynem, człowiekiem ograniczonym umysłowo by twierdzić, że TVN jest tak samo stronnicze i nieobiektywne jak Radio Maryja czy TV trwam. Trzeba poprostu totalnie mieć nasrane w głowie. Sorry, ale takiego kretyństwa to się słuchać nie da.
 Spokojnie :).

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8604 dnia: Maja 17, 2010, 23:27:52 pm »
Dziś w tvn nic nie powiedzieli że Bronek dokształcał się w z wikipedi  :hihi: Powołał rade bezpieczeństwa narodowego i od razu mu skoczyło poparcie a Jarkowi poszło w dół  :lol: Jasneee... Gdyby to Kaczyńskiego przyłapali na czymś taki to byłby news lepszy niż stan zagrożenia powodziowego.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8605 dnia: Maja 17, 2010, 23:30:57 pm »
Cytat: Piter_neo
Może i dostanę za to osta ale muszę to powiedzieć:

Trzeba być skończonym kretynem, człowiekiem ograniczonym umysłowo by twierdzić, że TVN jest tak samo stronnicze i nieobiektywne jak Radio Maryja czy TV trwam. Trzeba poprostu totalnie mieć nasrane w głowie. Sorry, ale takiego kretyństwa to się słuchać nie da.

Zachowujesz się w obronie TVN tak samo jak agresywne babcie w moherach w obronie RM.
Tym zachowaniem tylko potwierdzasz, że mam rację.


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8606 dnia: Maja 18, 2010, 00:56:36 am »
Cytat: Piter_neo
Może i dostanę za to osta ale muszę to powiedzieć:

Trzeba być skończonym kretynem, człowiekiem ograniczonym umysłowo by twierdzić, że TVN jest tak samo stronnicze i nieobiektywne jak Radio Maryja czy TV trwam. Trzeba poprostu totalnie mieć nasrane w głowie. Sorry, ale takiego kretyństwa to się słuchać nie da.

Zachowujesz się w obronie TVN tak samo jak agresywne babcie w moherach w obronie RM.
Tym zachowaniem tylko potwierdzasz, że mam rację.


Tak sobie to tłumacz.

To tak jak rozmawiać z osobą, która wmawia ci, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Z takimi ludzmi poprostu nie da się dyskutować. Każdy wie, że jest inaczej ale ktoś będzie próbował wcisnąć, że jednak ma racje i jak tu rozmawiać z kims takim.

Ja nauczyłem się nazywać rzeczy po imieniu i takich ludzi nazywam kretynami, nie dlatego, żeby ich wyzywać czy obrazić, tylko żeby okreslić ich rzeczywisty poziom itelektualny.

Sa ludzie inteligentni, zrównoważeni psychicznie, normalni, głupi, kretyni itp. Debilem jest osoba jedząca paszę dla świń w celu przybrania masy, naiwniakiem jest osoba myśląca, że politycy nie kłamią, idiotami są ludzie jeżdzący 100km/h w terenie zabudowanym i wyprzedzający na 3-ciego, głupkiem jest osoba twierdząca, że ziemia jest płaska, przykładem kretyna jest osoba twierdząca, że TVN jest tak samo stronniczy i nieobiektywny jak Radio Maryja.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8607 dnia: Maja 18, 2010, 01:03:05 am »
To ja jestem idiotą :(

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8608 dnia: Maja 18, 2010, 01:04:35 am »
Jeźdzący 100km/h w terenie zabudowanym i wyprzedzasz na 3-ciego?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8609 dnia: Maja 18, 2010, 01:06:50 am »
100km/h się nie raz cisnęło, ale na 3 nie wyprzedzam, poj**em nie jestem, mam 26 lat, więc chciałbym jeszcze trochę pożyć.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2010, 01:10:13 am wysłana przez Wooyek »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8610 dnia: Maja 18, 2010, 01:07:27 am »
No to jesteś tak w połowie idiotą.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8611 dnia: Maja 18, 2010, 01:08:06 am »
No to jesteś tak w połowie idiotą.
Tak, bardzo trafnie to określiłeś :oops:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8612 dnia: Maja 18, 2010, 07:48:08 am »
Dziś w tvn nic nie powiedzieli że Bronek dokształcał się w z wikipedi  :hihi: Powołał rade bezpieczeństwa narodowego i od razu mu skoczyło poparcie a Jarkowi poszło w dół  :lol: Jasneee... Gdyby to Kaczyńskiego przyłapali na czymś taki to byłby news lepszy niż stan zagrożenia powodziowego.
byl o tym news tego samego dnia, obsmiali go rowno i caly dzien w bloku wiadomosci puszczali ten material (czyli kilka, kilkanascie razy). ile jeszcze maja to powtarzac?

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8613 dnia: Maja 18, 2010, 09:25:18 am »
Może na tvn24 ale nie w wieczornych faktach  :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8614 dnia: Maja 18, 2010, 09:48:09 am »
Rzeczywiście , temat na pierwsze strony gazet... xD

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8615 dnia: Maja 18, 2010, 09:58:10 am »
Tylko jaka alternatywa? Monarchia? Dzisiaj to już nie przejdzie.
Nie jest to łatwe pytanie... Jednak musisz chyba sobie zdawać z tego sprawę, że demokracja tak czy siak upadnie, i tutaj nie pomoże żaden lament hipisów. Chociażby katastrofalna sytuacja demograficzna na to wskazuje. Myślisz że Niemcy, czy Anglicy będą sprowadzać dzicz z trzeciego świata, a ta będzie zżerała socjal, wyjdzie na ulice spali kilka samochodów, a potem narzuci im swoją kulturę ? bo w demokracji mogą to zrobić, jeśli tylko zyskają większość... a wszystko na to wskazuje, że prędzej czy później będą ją mieli, matematyki nie oszukasz.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8616 dnia: Maja 18, 2010, 10:39:51 am »
Tak więc albo jakiś rząd światowy, bądź autorytarny zostaje. To drugie nie jest złe, pod warunkiem odpowiedniej osoby na stołku.

Chyba że się zachód opamięta się po któryś rozróbach imigrantów, skończy się moda na polityczną poprawnośc, wypierniczy ich do własnego kraju, a warunkowo pozostawi jedynie garstkę speców. Najmniejszy szok wtedy przynajmniej.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8617 dnia: Maja 18, 2010, 11:08:57 am »
Problem polega na tym, że w Polsce trudno byłoby o taką osobę... na zachodzie podobnie, ale już Rosjanie nie mieliby takiego problemu.

Tego "opamiętania" się obawiam... mogą mieć znów ciągotki a'la hitlerowskie, a przecież rozwiązanie jest banalne, zero socjalu i nie trzeba nikogo wywozić... nie pracujesz, nie jesz. Natomiast inna sprawa, że  państwo wchodzi butem "dobroczynności" w zbyt wiele sfer prywatnych, ludzie tracą chęć do życia, nie chcą zakładac rodzin, bo jak można inaczej wytłumaczyć taką sytuacje demograficzną w tylu państwach na raz.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8618 dnia: Maja 18, 2010, 12:19:35 pm »
Problem polega na tym, że w Polsce trudno byłoby o taką osobę... na zachodzie podobnie, ale już Rosjanie nie mieliby takiego problemu.

Tego "opamiętania" się obawiam... mogą mieć znów ciągotki a'la hitlerowskie, a przecież rozwiązanie jest banalne, zero socjalu i nie trzeba nikogo wywozić... nie pracujesz, nie jesz. Natomiast inna sprawa, że  państwo wchodzi butem "dobroczynności" w zbyt wiele sfer prywatnych, ludzie tracą chęć do życia, nie chcą zakładac rodzin, bo jak można inaczej wytłumaczyć taką sytuacje demograficzną w tylu państwach na raz.

Mówisz to w odniesieniu do obecnie panującej sytuacji? Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem.

Ja bym prędzej powiedział, że przyczyną tego jest życie bez wartości, a dla samej konsumpcji. Ludzie wolą sobie kupić super wyczes ekran HD by się nim pochwalić na facebooku zamiast pomyśleć o założeniu rodziny - "bo co ja z tego mam oprócz samych stresów, otyłej kobiety i wrzeszczącego dzieciaka?". To takie myślenie powoduje, że jest jak jest. I paradoksalnie, to właśnie teraz Państwo wkracza w co raz MNIEJ sfer prywatnych. Wszystko w myśl "róbta co chceta".

Zauważ jak sprawa wygląda w krajach bardziej kolektywnych, zupełnie inna bajka. Singapur, Korea Południowa, Japonia, co bardziej bogate obszary Chin.

Uważam, że po tym co mamy teraz, czyli tzw. Erę Konsumpcjonizmu a tym samym skrajnego indywidualizmu, czas na nowy sposób postrzegania siebie i rzeczywistości.
Komunitaryzm wydaje się być ciekawą filozofią i osobiście w tym dostrzegam przyszłość.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8619 dnia: Maja 18, 2010, 12:42:50 pm »
to właśnie teraz Państwo wkracza w co raz MNIEJ sfer prywatnych. Wszystko w myśl "róbta co chceta".
Chyba sobie żartujesz.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8620 dnia: Maja 18, 2010, 12:50:19 pm »
to właśnie teraz Państwo wkracza w co raz MNIEJ sfer prywatnych. Wszystko w myśl "róbta co chceta".
Chyba sobie żartujesz.

Może to po prostu inaczej rozumiem.
Wyjaśnij mi w jaki sposób Państwo obecnie ingeruje w sferę prywatną ludzi?

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8621 dnia: Maja 18, 2010, 15:14:01 pm »
Cytuj
Kraje UE otrzymają 6 tys. euro za przyjęcie uchodźcy

Parlament Europejski poparł stworzenie unijnego programu, mającego na celu ułatwienie przesiedleń uchodźców przebywających w obozach w biednych państwach trzecich do państw UE. Chce, by za każdego przyjętego uchodźcę państwo dostawało 6 tys. euro. Program zaproponowała we wrześniu ubiegłego roku Komisja Europejska. Ówczesny komisarz UE ds. wewnętrznych Jacques Barrot (na zdjęciu) tłumaczył, że mieliby nim zostać objęci przede wszystkim Irakijczycy przebywający w obozach w Jordanii i Syrii.

http://news.money.pl/artykul/kraje;ue;otrzymaja;6;tys;euro;za;przyjecie;uchodzcy,177,0,621745.html

Jupi. Importujmy więcej muzułmańskiej hałastry.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8622 dnia: Maja 18, 2010, 15:47:51 pm »
Trzeba być skończonym kretynem, (...)
człowiekiem ograniczonym umysłowo (...)
Trzeba poprostu totalnie mieć nasrane w głowie. (...)
głupi, kretyni (...)
Debilem (...)
naiwniakiem (...)
idiotami (...)
głupkiem (...)
przykładem kretyna (...)

To tak jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, która strona bardziej pluje 8)

A co do dyskusji to jak świat światem imperia w których podnosił się poziom życia zaczynały cierpieć z powodu niskiego poziomu urodzeń, a upadek każdego imperium rozpoczynał rozkład wewnętrzny. Czemu z cywilizacją europejską ma być inaczej? Można zobaczyć to także dziś, w kawiarnianych dyskusjach których podsumowaniem jest to że dziecko to problem, najlepiej wyskrobać, bo po co taki wrzeszczący bachor ma przeszkadzać w imprezowaniu, zarabianiu i lansowaniu się. A już w ogóle to najmodniej jest pukać się w pupkę z kolegą, zabawa jest, a dzieci (tfu!) z tego nie będzie. A w tym czasie ze wschodu napływa fala płodzących się na potęgę Muzułmanów i sytuacja w Europie zmierza w tym kierunku:



Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8623 dnia: Maja 18, 2010, 15:53:54 pm »
bo po co taki wrzeszczący bachor ma przeszkadzać w imprezowaniu, zarabianiu i lansowaniu się. A już w ogóle to najmodniej jest pukać się w pupkę z kolegą, zabawa jest, a dzieci (tfu!) z tego nie będzie.
Genialne wnioski, zwłaszcza to pukanie się pupkę z kolegą. Sam do tego doszedłeś czy jakiś kolega ci pomógł?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8624 dnia: Maja 18, 2010, 15:56:42 pm »
Że dwóch chłopców pukających się pupy nie może spłodzić dziecka? Na biologii uczyli.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8625 dnia: Maja 18, 2010, 16:00:24 pm »
bo po co taki wrzeszczący bachor ma przeszkadzać w imprezowaniu, zarabianiu i lansowaniu się. A już w ogóle to najmodniej jest pukać się w pupkę z kolegą, zabawa jest, a dzieci (tfu!) z tego nie będzie.
Genialne wnioski, zwłaszcza to pukanie się pupkę z kolegą. Sam do tego doszedłeś czy jakiś kolega ci pomógł?

Chyba to tutaj jest słowem-kluczem.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8626 dnia: Maja 18, 2010, 16:17:57 pm »
No to nie wiem. Może faktycznie nie ma lansowania mody na homoseksualizm. Widocznie zmyliły mnie programy na tvn style w stylu "Czemu bycie gay jest trendy?" czy też programy na MTV w stylu Date My Mom Gay Edition, Gay Room Riders albo cały "gay weekend" na MTV jakiś czas temu (itp. itd. wymieniać można bez końca). Ale ok, może uległem fałszywemu obrazowi, a tak naprawdę sytuacja gejów jest taka sama dziś jak 20-50 lat temu, no i pewnie tak wielkie gejowskie imprezki też są organizowane już od wieków, tylko nie zauważyłem. Pewnie macie racje.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2010, 16:19:36 pm wysłana przez el becetol »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8627 dnia: Maja 18, 2010, 16:20:45 pm »
No, sorry za moje niedoinformowanie. Nie oglądam takich programów i nie wiem o ich istnieniu. W sumie mógłbym pomyśleć, że kłamiesz, ale istnienie czegoś takiego by mnie nie zdziwiło.
Hm, a powiedz mi, dlaczego geje chcą równouprawnienia w kwestii ślubów i możliwości adoptowania dzieci?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8628 dnia: Maja 18, 2010, 16:26:12 pm »
Chętnie na ten temat już pewnie pisałem w temacie "tolerancja", tu może wróćmy do tematu niżu demograficznego w Europie i zagrożenia napływem Islamu. To jedno zdanie które wpisałem odnosiło się do tematu, ale dalsze rozwijanie na śluby i adopcje dla gejów to już raczej offtop.

Co do polityki i manipulacji mediów, Sylwester Latkowski, dyrektor pionu dziennikarzy śledczych we Wprost, dziś na swoim twitterze:

Cytuj
Dzisiaj w redakcji spotkałem się z ludźmi, którzy chcieli by tygodnik Wprost uczestniczył w brudnej prowokacji wyborczej. Odmówiłem. W tle jest stacja TV i program, Wprost miał uwiarygodnić. Mogą mnie wywalić z Wprost, ale nie będę glejtował brudnych ataków wyborczych. Oni przyszli z reklamówką internetową, w której była zapowiedź, że więcej będzie w poniedziałkowym Wprost!!! Ciekawe.

Ciekawe co wymyślą :)
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2010, 16:32:52 pm wysłana przez el becetol »

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8629 dnia: Maja 18, 2010, 18:02:25 pm »
Nie wiem czy było, ale końcówka miażdży:


Niestety ludzie mają już tak wyprane mózgi przez media, że ich sposobu myślenia się już chyba nie zmieni. Ja tam zawsze będę twierdził że głos oddany na Komorowskiego lub Kaczyńskiego to głos ZMARNOWANY :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8630 dnia: Maja 19, 2010, 13:02:17 pm »
Ależ z tych PISowców są hieny cmentarne...

Teraz , gdy wszyscy w południowej Polsce pływają sobie w deszczówce , oni zwołują konferencje i zadają pytanie - co rząd zrobił , aby zapobiec tej katastrofie?

Pierwsza sprawa , to dlaczego zainteresowali się tym teraz , po fakcie? Skoro są taką świetną i wspaniałą partią , to powinni przewidzieć że to się wydarzy i pytać o to już 3 tygodnie wcześniej.

Druga sprawa , to to , że PIS również jest w rządzie i dlaczego ta świetna i wspaniała partia nie wysunęła swojego pomysłu na zapobieganie tego typu niefortunnym zdarzeniom?

Zrobili tyle samo co wszyscy inni w rządzie i bezczelnie próbują kogoś oczernić , obwinić.
Uważają , że są najmądrzejsi i najlepiej dla nich by było , gdyby inne partie zniknęły z rządu bo to debile , prostaki. Zupełnie jak za komuny , wtedy mogli by rządzić najlepiej dla państwa...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8631 dnia: Maja 19, 2010, 13:08:34 pm »
PO też tak zrobiło przed wyborami parlamentarnymi gdy były podtopienia więc wyluzuj równik chłopie. Pomysł już został wysunięty więc zrobili więcej niż PO wtedy bo chcą pomóc.

BTW Tusk powinien już dawno wprowadzić stan klęski żywiołowej no ale przecież wybory najważniejsze i poparcie... Z jednej strony mówi że nikt nie zostanie bez pomocy a za chwile musicie radzić sobie sami i pomagać nawzajem. OBŁĘD!!! Wojsko powinno od wczoraj wkroczyć do akcji. Jeśli chcą kilka tysięcy osób przenieść tymi śmiesznymi łódeczkami to nie mam pytań. Dla rządu to pewnie jeszcze nie powódź tylko lokalne podtopienia  :) Jeszcze trochę niech popada i z czech woda zejdzie to na ostatnią chwile będą wojsko ruszać.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 13:22:05 pm wysłana przez sieq »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8632 dnia: Maja 19, 2010, 13:11:53 pm »
No to dobrze , że przynajmniej teraz coś zrobili , ale niech nie szukają winnych , bo maja w tym udział taki sam jak i inni w rządzie. Mądry Polak po szkodzie.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8633 dnia: Maja 19, 2010, 13:20:16 pm »
Zaraz zaraz a czy to nie wczoraj Tusk ustalał (cytat) "Co kto spierdolił?"
Tu już się nazywania hieną cmentarną nie stosuje?

No skąd. "Przyjaciele" z grupy ITI, którzy "wspierają" PO na każdym kroku pisali wczoraj tak:

http://wiadomosci.onet.pl/2171786,11,pan_premier_przyjechal_i_jest_super,item.html

ch** że powódź. Pan premier przyjechał i jest super.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8634 dnia: Maja 19, 2010, 13:24:50 pm »
Trudno porównać pracę wójta z pracą premiera RP ;)

"spieprzenie" w tym wypadku dotyczyło bardziej braku pomocy poszkodowanym , dezinformacji mieszkańców w ostatnich dniach przede wszystkim , a nie ogólnokrajowej problematyki powodzi , o której mówi i obwinia PIS.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8635 dnia: Maja 19, 2010, 13:28:37 pm »
Tu chyba o to chodziło że nie mieli sprzętu itd a jak ten czopek przyjechał to zaraz wszystko się znalazło i po prostu ktoś z tłumu jakiś buraczek rzucił właśnie cytat że nic nie było ale pan premier przyjechał i już jest super. Czyli sprzęt się znalazł i więcej ludzi. Temat tego artykułu jest cytatem zauważ. Nie że bronie TVN’u bo mam o nich podobne zdanie jak Ty po prostu tak w gwoli jasności

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8636 dnia: Maja 19, 2010, 13:30:37 pm »
Zaraz zaraz a czy to nie wczoraj Tusk ustalał (cytat) "Co kto spierdolił?"
Tu już się nazywania hieną cmentarną nie stosuje?

Naprawdę za trudne było dla ciebie odebrać ten komentarz Tuska w odpowiedni sposób? Przecież wiadome, że odnosił się on do władz danego regionu (wójta, sołtysa, radnych). Co to ma do hieny cmentarnej? Po prostu chciał aby ludzie zapamiętali, którzy urzędnicy z ich regionu zawalili w tym momencie sprawę w celu przekazania mu potem tych informacji. Przy czym poprosił o to aby teraz ludzie zajęli się pomaganiem sobie wzajemnie, a potem przyjdzie czas aby sprawdzić czy władze regionu wywiązały się ze swoich obowiązków. Naprawdę czy to takie trudne do zrozumienia? o_0

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8637 dnia: Maja 19, 2010, 13:38:38 pm »
Sieq dobrze wiem, ale zobacz jak to podali. Żadnego źródła cytatu w artykule, żadnego odniesienia ani kontekstu. Wiadomo że Ty i ja wiemy że ten cytat jest ironiczny, ale zwykły leming? Taki wchodzi na onet i czyta że jest już wszystko super bo premier przyjechał. To jest właśnie idealny przykład manipulacji medialnej.

Teraz , gdy wszyscy w południowej Polsce pływają sobie w deszczówce , oni zwołują konferencje i zadają pytanie - co rząd zrobił , aby zapobiec tej katastrofie?

A masz jakieś źródło tego newsa? Chętnie bym zobaczył co mówili.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8638 dnia: Maja 19, 2010, 13:45:21 pm »
Widziałem to wczoraj w telewizji , jakiś pan z PISu (nie znam go za bardzo) zwołał konferencję i jako motyw przewodni tej konferencji obrał właśnie takie pytanie - co rząd zrobił aby zapobiec tej katastrofie?

Internetowego źródła niestety nie mam  :oops:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8639 dnia: Maja 19, 2010, 13:46:17 pm »
Widziałem to wczoraj w telewizji , jakiś pan z PISu (nie znam go za bardzo) zwołał konferencję i jako motyw przewodni tej konferencji obrał właśnie takie pytanie - co rząd zrobił aby zapobiec tej katastrofie?

Internetowego źródła niestety nie mam  :oops:
Chyba drugi music nam rosnie. ;)