Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658590 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9240 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:02:05 pm »
Z tych 18 ustaw czesc to nowelizacje sherloku 8)
Nowelizację ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji o ,ktorej to pisalem prace i nie bede tu sie rozpisywal to duzy plus dla malego handlu ,ze zostala ona zawetowana.

Zawetowana przez Kaczyńskiego.

ps.pewnie nie ,ale teraz rzadzi po nie pis

PiS rządził 2 lata i ludzie mieli dość.
Co do pierwwszego to plus dla Kaczynskiego ,ze ja zawetowal ,a co to drugiego to fakt ludzie mieli dosc pisu co nie zmienia tego ,ze po 4 latach ludzie moga miec dosc platformy...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9241 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:43:40 pm »
Cytuj
Wybacz Music, Ciebie nikt nie będzie chciał kupić. Wiesz czemu?

Bo wszyscy mają wyje**ne na wasze 2%.

 :(

Cieszy mnie że Korwin się trochę przebił- może trochę mniej krwawo się teraz będzie wypowiadał i na powrót wejdzie do polityki.
Szokuje wynik Napieralskiego. Te wybory miały go usunąc z przywództwa sld, a zamiast tego go wzmocniły, plus teraz pis z po będą się przymilac do lewaków. Złe.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9242 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:33:42 pm »
Szokuje wynik Napieralskiego. Te wybory miały go usunąc z przywództwa sld, a zamiast tego go wzmocniły

I świetnie. Im dłużej ten pampuch będzie na czele SLD, tym dłużej lewica nie będzie w Polsce znaczącą siłą polityczną. Można powiedzieć że prawdziwej lewicy nie będzie w ogóle.



1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9243 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:44:17 pm »
12% piechotą nie chodzi. Ciekawe, kto bardziej będzie się płaszczył przed Grześkiem. Dobrze, że nie wygrał bo i nie o to chodziło. Ważne, że jest sygnał iż część społeczeństwa poszukuje lewicy. Bez względu czy ten "pampuch" jest na czele czy nie, realnej lewicy w Polsce nie ma. A jak ktoś SLD uważa za prawdziwą lewicę, to mogę tylko serdecznie pozdrowić i pogratulować. Obstawiam, że ludzie w Napieraskim, a zatem i w teoretycznej "lewicy" szukali alternatywy dla oczywistych sił politycznych. Mam tylko nadzieję, że żelazny elektorat to nie więcej niż połowa tej liczby, która fapowała nad poparciem Jaruzelskiego. Jeśli stanowią większość... fakt, prawdziwej lewicy w tym kraju nie będzie przez najbliższe 3 dekady.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9244 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:40:32 pm »
A tam nie ma.

Przecież wszyscy poza Korwinem są socjalistami.

Czyli wychodzi na to, że socjaliści mają w tym kraju 98% poparcia.

Pozdrawiamy pana Janusza.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9245 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:43:45 pm »
Ale za jakieś 10 lat już moga wygrać. Jak widać jeszcze ludzie nie odczuwają żenady PO, a pseudointeligenciki mówią PiSowi "nie".


No cóż, ciesze się w sumie, że wygra Kaczyński(identyczna sytuacja jak 5 lat temu). Lepszy on niż Mr "jestemtakżenującoobciachowyzejapierdole"


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9246 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:49:38 pm »
Z tych 18 ustaw czesc to nowelizacje sherloku 8)
Nowelizację ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji o ,ktorej to pisalem prace i nie bede tu sie rozpisywal to duzy plus dla malego handlu ,ze zostala ona zawetowana.

Zawetowana przez Kaczyńskiego.

ps.pewnie nie ,ale teraz rzadzi po nie pis

PiS rządził 2 lata i ludzie mieli dość.
Co do pierwwszego to plus dla Kaczynskiego ,ze ja zawetowal ,a co to drugiego to fakt ludzie mieli dosc pisu co nie zmienia tego ,ze po 4 latach ludzie moga miec dosc platformy...
Wszyscy krzyczeli, że po 100 dniach poparcie dla platformy drastycznie spadnie, okazało się inaczej, teraz minęło juz kilka lat, a ludzie dobrze oceniają rząd i wciąż PO ma bardzo wysokie poparcie.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9247 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:50:03 pm »
Cieszy mnie że Korwin się trochę przebił-

Rok wyborów   Liczba głosów   Poparcie (%)   Miejsce w wyborach
1995[4]   428 969   2,40%   8.
2000[5]   252 499   1,43%   6.
2005[6]   214 116   1,43%   6.
2010[7]   385 578   2,46%   4.

Nie jestem do końca pewien czy wynik Mikkego można nazwać przebiciem się.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9248 dnia: Czerwca 21, 2010, 16:06:53 pm »
Kaczyński powinien chyba minimalnie przegrać. To najważniejszy człowiek dla Prawa i Sprawiedliwości, i musi walczyć o odzyskanie władzy w parlamencie, a stanowisko prezydenta w tym nie pomoże. Wystarczy pokazać, że partia wciąż jest silna, a elektorat liczny. PO tymczasem do końca kadencji sejmu powinno się ostatecznie pogrążyć, bo swojej nieudolności nie będą już mogli usprawiedliwiać "hamulcowym" prezydentem.

I mała złośliwość na koniec - jaka partia taki elektorat.

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/w-wiezieniach-wygral-komorowski-mial-75-proc,1,3301488,aktualnosc.html

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9249 dnia: Czerwca 21, 2010, 16:32:46 pm »
Wczoraj dobre wyniki podała "telewizja Po", ale od TVN lepsza jest Wyborcza. Według tych wróżbitów Komorowski miał wygrać w pierwszej turze. Po ogłoszeniu wyników najlepsze były miny Tuska i Komorowskiego...  :roll: , Durczok w TVN też jakiś poddenerwowany :lol: . Ogólnie wczoraj kolejny raz udowodniono, że sondaże są przeprowadzane głównie na sympatykach "hrabiego". Ale skąd TVN wyszła ta prawie (czy ponad?) 10% różnica? Chyba Walter tak zarządził ;).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9251 dnia: Czerwca 21, 2010, 16:52:27 pm »
Mi taki podział odpowiada :] Jeszcze żeby Warszawa była po drugiej stronie barykady byłoby zupełnie zajebiscie.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9252 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:08:14 pm »
o kurwości  :lol:
To ci dopiero sci-fi, że o przydatności dla państwa decyduje państwo. Zdecydowanie lepiej, żeby decydowali o tym sami ludzie. Wtedy to na pewno każdy będzie przydatny.
"sci-fi", które socjaliści już kilka razy próbowali wcielać w życie.


Cytuj
No i poszli Ci mądrzy ludzie do dobrego kapitalisty co ubezpieczenia sprzedaje i za wypełnienie kilkunasto stronicowego druku, otrzymali (za swoje horrendalne składki, które płacili, pięknej, błyszczącej, niepaństwowej koroporacji) gotówkę na remont, w porywach, jednego pomieszczenia. Ale po co komu protekcjonizm i ci cholerni biurokraci.
Co mnie obchodzi co robią obce osoby ze swoim życiem, co mnie obchodzi gdzie i ukogo się ubezpieczą. Przynajmniej jest wybór...


Cytuj
Osz w mordę! To ja muszę się przeprosić z kościołem. Ale to pewnie regionalne różnice. Bo w moich stronach, kościół to raczej zajmuje się pozbawianiem ludzi zdrowego rozsądku i tanią agitką. Ja tylko chciałbym przypomnieć wszystkim (2% mofo, rozjebaliście Pawlaka, Jurka, Ziętka i terrorystę Morawieckiego - propsy) skupionym wokój Wolności i Praworządności czy innej polityki nierealnej, że wasz guru to konserwa. Katolik na UPR zagłosować nie może, no bo albo promujemy system oparty na założeniu, że masz wyje**ne na ludzi albo na miłosierdziu. Jak to łączy Janusz? Nie wiem, ale on znany jest z chytrości.
Podałem kościół jako jedną z instytucji charytatywnych, jako jeden z przykładów, więc nie obchodzi mnie co robią u Ciebie księża. Co to za system " wyje**ne na ludzi" ? Czy to taki, w którym zabieranie jednemu pod przymusem, by dać drugiemu nazywa się kradzieżą, a nie pomocą ? Jak na razie najlepiej wychodziło socjalistom promowanie systemu wszechmiłości do swojego proletariatu, miłości obozów koncentracyjnych, i gułagów.


Cytuj
Włacha. Tylko, takie pytanko. Czy wiesz, że nawet w systemie jaki postuluje Januszek, twoje kochane pieniążki i tak poszłyby na państwo. W mniejszej ilości, ale wciąż. Chyba, że chytry Janusz wymyślił już jak utrzymywać wielką i silną armię. Stahurski ponoć żywił się energią kosmiczną. Trzeba będzie się poważniej zainteresować tym zagadnieniem.
Nie jestem anarchistą, mała administracja, wojsko, policja. Do pozostałych spraw państwo nie musi się mieszać. "Chyba, że chytry Janusz wymyślił już jak utrzymywać wielką i silną armię" Wymyślił, myślenie to jedna z tych rzeczy, które nie są mocną stroną marksistów.


Cytuj
No tak. W bogatym kraju, biedni ludzie dostają więcej pieniedzy, niż biedni ludzie w biednym kraju. Japierdole, jak to jest możliwe? Swoją drogą propsy, że taki światowy jesteś i nawet jakieś makaronizmy tutaj pykasz. Bo te "chordy" to nie po naszemu raczej.
Dostają cudze pieniądze za nieróbstwo, wielu z nich trudno nazwać ludźmi. Nic nie pisałem o biednych dostających pieniądze , ale o ludziach, którzy na nie pracują. No właśnie jak to możliwe , póki żyją tacy jak Ty, obawiam się że taki stan rzeczy będzie miał się w Polsce jeszcze długo. Tak, "światowy", może jak ładnie poprosisz marksisto partię, to może pozwolą Ci wyjechać gdzieś na wakacje... Kuba ? Korea ? Północna oczywiście. "Swoją drogą propsy, że taki światowy jesteś i nawet jakieś makaronizmy tutaj pykasz. Bo te "chordy" to nie po naszemu raczej." Błędy się zdarzają, Twoi rodzice muszą coś o tym wiedzieć.


Cytuj
Przejebane życie masz, że spędzasz czas w podejrzanych dzielnicach zamiast zwiedzać. Dobrze, że mieszkasz w Polsce, bo tutaj sprawa jest prostsza. Dostajesz na bezrobociu gówniane pieniądze, a praca czeka na Ciebie wyłącznie w sektorze "handlowo-usługowym" jak jedziesz jedynką przez Kobiór. Jako ten, wiesz, wykształcony to mówię. Wiadomo, że nie tak jak kolega _Music, bo on widać, że wciąga Hegla do porannej kawy, ale wywalczyłem jakiśtam dyplom strasznej, publicznej uczelni. Dobrze, że jak mówisz "państwo dało moim rodzicom pieniądze". Swoją drogą zagadam do nich jak to przebiegło, że dostali te pieniądze od państwa na moją edukację, bo ten komunistyczny reżim to chyba strasznym cichaczem to wszystko załatwia.
Mam rodzinę rozsianą po świecie, zwłaszcza w USA, więc wiem co nie co, i widziałem co nie co. To akurat rzecz, której Twój umysł nie mógł ogarnąć, i przewidzieć. "Przejebane", może byłoby gdybym był marksistowską prostytutką, na szczęście nikt mnie w życiu nie uczył żebractwa, o zwiedzanie nie musisz się martwic, ja wiem że przemawia przez Ciebie duch marksistowskiej troski, aby zatroszczyć się za mnie w jakich dzielnicach powinienem bywać : ] , ale uwierz mi, poradzę sobie bez tego.

"Dobrze, że jak mówisz "państwo dało moim rodzicom pieniądze" Cytujesz słowa, których nie napisałem ? na lbc tak was uczono towarzyszu ? : ] Pieniądze na państwowe uczelnie, o których sam wspominałeś, że rzekomo ukończyłeś, co akurat mam gdzieś, są jak najbardziej z podatków, które płacę również ja, a jak już wiesz, mam w dupie czy zdechniesz na raka, cukrzycę, i czy będziesz wykształcony, to Twoja prywatna sprawa, więc płac za to z własnej kieszeni, bo ja nie chcę aby moje pieniądze były przeznaczane na obcych, a już zwłaszcza takich jak Ty.


Cytuj
Błyskotliwe spostrzeżenie. Że też lewica ma poparcie wśród imigrantów. No doprawdy zrewolucjonizowałeś moje pojęcie świata.
Błyskotliwe, tak jak cały Twój post. W którym właściwie ch** wie o co chodzi, jakbyś próbował mi udowodnić, że zabieranie moich pieniędzy i zapewnianie tobie podobnym opieki medycznej, darmowego kształcenia, dachu nad głowa, oraz innych głupot socjalnych jest rzeczą normalną  :lol:


Cytuj
Genialne. Ja nie wiem jak się powodzianie mogą martwić czymkolwiek, jak świat działa na takich prostych zasadach. Straciłem wszystko - a pierdolnę sobie domek 20 metrów dalej i będzie kolorowo. Jedyny zakład w promieniu 50 km upadł? Nic to, przeprowadzę się do innego miasta z żoną i czwórką dzieci. Nie ma pracy nigdzie w okolicy? Co za problem? Przecież rodzina utrzyma się sama podczas gdy ja będę przez 3 lata przekwalifikowywał się i przystosowywał do nowej pracy. Albo wyjadę, bo po co moim dzieciom ojciec? Hanka zaradna, a Jacek to już ma prawie pełne uzębienie to do roboty pójdzie. Że edukacji nie zdobędą i będą do końca życia robić za 800 zł netto nocki w Tesco? Phi.
W życiu bywa różnie, jedni mają lepiej drudzy gorzej, zawsze tak było, i zawsze tak będzie,i żaden marksistowski psychol tego nie zmieni. Jeżeli na świat patrzy się oczami białego czarnucha, to oczywiście będzie tak jak napisałeś, w USA ludzie bardzo często zmieniają pracę, oraz pobyt zamieszkania, i jakoś sobie radzą.

Niedobrze, że ludzie bardziej sprani od moherów maja możliwość podejmowania decyzji w jakich warunkach będziemy żyli.

Nie musisz się wysilać z odpisywaniem, ale że jestem liberałem, więc decyzje podejmiesz sam :] ja oczywiście nie będę zawracał sobie głowy, a jak będę chciał takie jaja czytać, to wejdę na lbc.
 

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9253 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:34:03 pm »
ja miałem niestety inaczej. gdyby nie państwo to moich rodziców nie byłoby stać na wykształcenie które teraz mam, przez co nie mógłbym płacić podatków, które teraz płaca, przez co nie było by szansy dla innych ludzi podobnych mnie.
Gdyby nie państwo twoi rodzice mieliby tyle pieniędzy, że spokojnie byłoby ich stać na opłacenie twojego wykształcenia. Czy wy lewicowcy w ogóle zdajecie sobie sprawę ile razy z waszego wynagrodzenia ściągany jest haracz w postaci podatków albo jak wysoka jest chociażby akcyza na paliwo? To przez socjal-lewice i ich chore ideologie o tolerancji i poprawności politycznej Europa za kilkanaście lat będzie w połowie muzułmańska...


Żyć, nie umierać :cry_anim:

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9254 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:44:17 pm »
>bla bla bla, komuniści, bla bla bla, gułagi, bla bla bla, obozy koncentracyjne, bla bla, marksizm odmieniony przez wszystkie przypadki, bla bla, wyzwiska, bla bla, marksistowskie prostytutki

W sumie jak wyciąłem wszystkie wyzwiska i zabójczą logikę upatrującą wszędzie komunistów (Janusz byłby dumny), to w ogóle mi nie odpowiedziałeś.

Cytuj
"Błędy się zdarzają, Twoi rodzice muszą coś o tym wiedzieć."
Nice one. I jeszcze ta kurtuazja, że jebiąc mnie zwracasz się do mnie z wielkiej litery. Ładnie ładnie. Propsy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 18:57:13 pm wysłana przez 1man1jar »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9255 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:48:36 pm »
Cytuj
Oprócz koalicji PiS -SLD w mediach publicznych nie jest pan w stanie podać żadnych wspólnych spraw między tymi partiami?

- Jakiej koalicji? Nie ma żadnej koalicji w mediach publicznych

Napieralski jednak pozostaje zajebisty.

Wciąż obstawiam, że to Tarniak powrócił.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9256 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:07:47 pm »
W Wilkowie 67% poszło na kaczkę, a 7% na komora. Inne zalane gminy podobnie.

Już wy kur** zobaczycie moje smsy. Nie będę wspierał finansowo ciemnogrodu :<

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9257 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:09:11 pm »
Gdyby nie państwo twoi rodzice mieliby tyle pieniędzy, że spokojnie byłoby ich stać na opłacenie twojego wykształcenia. Czy wy lewicowcy w ogóle zdajecie sobie sprawę ile razy z waszego wynagrodzenia ściągany jest haracz w postaci podatków albo jak wysoka jest chociażby akcyza na paliwo? To przez socjal-lewice i ich chore ideologie o tolerancji i poprawności politycznej Europa za kilkanaście lat będzie w połowie muzułmańska...

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9258 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:09:30 pm »
Cytuj
Oprócz koalicji PiS -SLD w mediach publicznych nie jest pan w stanie podać żadnych wspólnych spraw między tymi partiami?

- Jakiej koalicji? Nie ma żadnej koalicji w mediach publicznych

Napieralski jednak pozostaje zajebisty.

Wciąż obstawiam, że to Tarniak powrócił.


E, korwa. Lewackie poglądy, styl Tarniaka, wrzucanie makaronizmów. kur** to nie może być Tarniak :/

W Wilkowie 67% poszło na kaczkę, a 7% na komora. Inne zalane gminy podobnie.

Już wy kur** zobaczycie moje smsy. Nie będę wspierał finansowo ciemnogrodu :<

Lubię Twój nick <okok>

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9259 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:12:02 pm »
ciąg dalszy z #9258
doskonale wiem ile mi zabierają, bo jestem w starym trzecim progu podatkowym.
co do akcyzy na paliwo to oczywiście myślisz, że drogi same się budują i remontują. nie mówię o autostradach, tylko o wojewódzkich, powiatowych, czy zwykłych osiedlowych dzięki którym możesz frukę wstawić do garażu. a no tak, jestem lewicowcem idiotą i zapomniałem...

Wiadomość scalona: Czerwca 21, 2010, 19:12:26 pm
że pewnie gdyby nie zła akcyza to wybudowałbyś sobie taką drogę samemu.
co do islamu to powiedz mi ilu znasz muzumanów???? ja przez zeszłe 2 lata spędziłem łącznie 9 miesięcy na bliskim wschodzie i te bujdy z tv sobie w dupę wsadź.
jest jak wszędzie, są ludzie spoko (zdecydowana większość) i oszołomy (ci najmniej liczni, ale najgłośniejsi).   

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9260 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:16:12 pm »
Wiadomym jest że czystych ideologii już nie będzie bo to były tylko mrzonki tych, którzy je wymyślili. Najlepszy jest miszmasz, zgodnie z potrzebami państwa.

*choć twardogłowi i tak będą drzeć mordę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9261 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:17:21 pm »
Cytuj
Oprócz koalicji PiS -SLD w mediach publicznych nie jest pan w stanie podać żadnych wspólnych spraw między tymi partiami?

- Jakiej koalicji? Nie ma żadnej koalicji w mediach publicznych

Napieralski jednak pozostaje zajebisty.

Wciąż obstawiam, że to Tarniak powrócił.


E, korwa. Lewackie poglądy, styl Tarniaka, wrzucanie makaronizmów. kur** to nie może być Tarniak :/

Ej ej ja pierwszy to odkryłem. Jak coś to mi się należy nagroda! :mad:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9262 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:18:30 pm »
dostaniesz plusa.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9263 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:39:49 pm »
co do akcyzy na paliwo to oczywiście myślisz, że drogi same się budują i remontują. nie mówię o autostradach, tylko o wojewódzkich, powiatowych, czy zwykłych osiedlowych dzięki którym możesz frukę wstawić do garażu. a no tak, jestem lewicowcem idiotą i zapomniałem...

A myślisz że ta akcyza w benzynie która powinna iśc na drogi, faktycznie na nią idzie? Mielibyśmy autostrady lepsze od Niemców gdyby tak było.





Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9264 dnia: Czerwca 21, 2010, 19:50:45 pm »
co do akcyzy na paliwo to oczywiście myślisz, że drogi same się budują i remontują. nie mówię o autostradach, tylko o wojewódzkich, powiatowych, czy zwykłych osiedlowych dzięki którym możesz frukę wstawić do garażu.
W USA akcyza na paliwo jest marginalna, udział podatków w cenie jest taki: w Polsce ok 60%, w USA ok 10%. Kupując jeden litr benzyny Polacy płacą 2,55 zł podatków, Amerykanie 26 groszy. A drogi mają sto razy lepsze. I jeśli myślisz że 100% pieniędzy z akcyzy w Polsce idzie na drogi to dałeś się zwyczajnie zmanipulować mediom i rządowi bo nie wiem czy nawet 10% tych pieniędzy idzie na ten cel, reszta jest zwyczajnie rozkradana lub przeznaczana na inne, zupełnie zbędne cele.

co do islamu to powiedz mi ilu znasz muzumanów???? ja przez zeszłe 2 lata spędziłem łącznie 9 miesięcy na bliskim wschodzie i te bujdy z tv sobie w dupę wsadź.
jest jak wszędzie, są ludzie spoko (zdecydowana większość) i oszołomy (ci najmniej liczni, ale najgłośniejsi).  
Tu nie chodzi o to jaka część z tych ludzi jest spoko a jaka oszołomami, tylko i wyłącznie o to, że nasza kultura europejska zanika i umiera. Przez blisko 3 tysiące lat nasi przodkowie walczyli za nią, oddawali własną krew a my to w ciągu ćwierćwiecza ZAPRZEPASZCZAMY. Aż się smutno człowiekowi robi z tego powodu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 19:54:10 pm wysłana przez Spidey^ »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9265 dnia: Czerwca 21, 2010, 22:44:45 pm »
... bo nie wiem czy nawet 10% tych pieniędzy idzie na ten cel, reszta jest zwyczajnie rozkradana lub przeznaczana na inne, zupełnie zbędne cele.
jak nie wiesz to się nie odzywaj, podaj jakiś link, źródło.
pamiętaj, że my przez 50 lat byliśmy ruchani w dupę i infrastrukturę budujemy sami przez ostatnie 20 lat a nie 200.

Wiadomość scalona: Czerwca 21, 2010, 22:45:20 pm
Tu nie chodzi o to jaka część z tych ludzi jest spoko a jaka oszołomami, tylko i wyłącznie o to, że nasza kultura europejska zanika i umiera. Przez blisko 3 tysiące lat nasi przodkowie walczyli za nią, oddawali własną krew a my to w ciągu ćwierćwiecza ZAPRZEPASZCZAMY. Aż się smutno człowiekowi robi z tego powodu.
do ilu znasz tych muzułmanów i jak dobrze znasz ich świat/kulturę?
a tak w ogóle to pochwal się swoim wkładem w "kulturę europejską" , co TY zrobiłeś aby jej nie ZAPRZEPAŚCIĆ?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9266 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:17:59 pm »
http://www.tvn24.pl/-1,1661714,0,1,niech-nam-mowia--ze-jestesmy-lewicowi-moze-po-trosze,wiadomosc.html

O kurcze, Kaczyśnki jest lewicowy jednak  :o  Co to sie dzieje!

"prezes PiS oświadczył, że po trosze jest lewicowy. Zadeklarował ponadto, że już zawsze będzie używał słowa "lewica" zamiast "postkomunizm""
 :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9267 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:21:16 pm »
To jest kur** żałosne  :wtf:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9268 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:49:15 pm »
Walka o głosy ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9269 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:51:07 pm »
No wiadomo, ale to jest jak jakiś strzał w mordę. Pewnie sporo wyborców to łyknie, jako wielka przemianę :P.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 23:54:17 pm wysłana przez tytacz »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9270 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:54:34 pm »
Teraz tylko czekać, jak Kaczyński zacznie chodzić w muszcze.  :lol:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9271 dnia: Czerwca 22, 2010, 00:10:31 am »
Teraz tylko czekać, jak Kaczyński zacznie chodzić w muszcze.  :lol:

Nie zacznie. A wiecie dlaczego?

Bo wszyscy mają wyje**ne na te 2%.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9272 dnia: Czerwca 22, 2010, 00:15:17 am »
Ja nad tymi 2% bardzo ubolewam. Jedyny słuszny kandydat i taki ochłap  :-?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9273 dnia: Czerwca 22, 2010, 00:16:50 am »
Wytatujuj to sobie na czole Wuher. Tak żeby wszyscy widzieli.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9274 dnia: Czerwca 22, 2010, 01:09:12 am »
To jest kur** żałosne  :wtf:

Plus jeden kur**. Jak nie nazywać postkomunistami partii która brandzluje się faktem, że popiera ich Jaruzelski?
Raz sierpem, raz młotem czerwoną chołotę lewice.  :-? 

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9275 dnia: Czerwca 22, 2010, 09:50:02 am »
Akurat tego, że Jarek ma po trosze lewicowe poglądy nie da się mu odmówić.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9276 dnia: Czerwca 22, 2010, 10:25:05 am »
Jak chorągiewka na wietrze.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9277 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:22:16 pm »
Ja nad tymi 2% bardzo ubolewam. Jedyny słuszny kandydat i taki ochłap  :-?
:lol:

Niestety 90% elektoratu niezrównoważonego psychicznie przejdzie na Kaczyńskiego  :-?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9278 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:27:20 pm »
Niestety 90% elektoratu niezrównoważonego psychicznie przejdzie na Kaczyńskiego
To za 2 tyg głosujesz na Jarka czy mieścisz sie w 10%?

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9279 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:30:51 pm »
Ja nad tymi 2% bardzo ubolewam. Jedyny słuszny kandydat i taki ochłap  :-?
:lol:

Niestety 90% elektoratu niezrównoważonego psychicznie przejdzie na Kaczyńskiego  :-?

Zapewne będą po drugiej turze sondaże na ten temat. Rozumiem, że jeśli się myslisz to to ładnie odszczekasz i przeprosisz?