Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658558 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9560 dnia: Lipca 05, 2010, 12:58:01 pm »
Szkoda, że w Stalowej Woli(z samej mojej szkoły) jest 3 nauczycieli, którzy dają korki za 50zł/h(3 osobowe grupy, łącznie 150 na h).

Staszica?

A i najważniejsze- nigdy nie ma do nich miejsc, ja na wrzesień zapisałem się z półrocznym wyprzedzeniem.Z tego co mówią inni, ceny dla grup 3osobowych oscylują koło 100 zł. Myślę, że to jednak nie jest trash cash. :]

Coś mogę poradzic- olej tych nieudaczników ze szkół, zapisz się na korki do Nowaka, co mieszka na tym nowym osiedlu blisko Piłsudskiego. Mój były korepetytor/nauczyciel który uczył mnie już pod kątem studiów, gośc jest legendarny. Lepsza jednak jest jeszcze jego żona- nauczy cię tak, że do końca życia to zapamiętasz. Mogą byc łzy jak cię zacznie wyzywac że czegoś nie umiesz, lub wywalac za drzwi z tego powodu, lub w ogóle stwierdzi byś dał sobie spokój, ale nauka jest poważna i są rezultaty :]

Nauczyciele narzekają na niskie zarobki, a inna sprawa, że pracują o połowę mniej od normalnego człowieka. Nauczyciel nie ma zajęć 8 godzin dziennie. Dodajmy do tego, że co 45 minut ma przerwy, nawet 20 minutowe - o czymś takim w zwykłej pracy można pomarzyć. O urlopie w roku ponad 3 miesiące to nie wspomnę.

A z drugiej strony olbrzymia odpowiedzialnosc jak jakiś młody zrobi sobie krzywdę, marne zarobki i czasem ostra praca nad klasą, jeśli trzeba przytemperowac. Imo uczciwy bilans.





Wiadomość scalona: Lipca 05, 2010, 13:00:56 pm
Szokuje że tyle ludzi zagłosowało na jarka- kolejny przykład na to, że ludzie wszystko kupią i nie lubią myślec za dużo. Czekam aż w następnych wyborach ktoś obieca sprowadzenie piramid do Polski, wyłowienie titanica, 4 mln mieszkań, wejście do g8, oraz obniżkę podatków. Bo jarek ustanowił nowy poziom tego typu obietnic.

« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 13:00:56 pm wysłana przez _Music »

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9561 dnia: Lipca 05, 2010, 13:26:29 pm »
Cytuj
Poseł PO Janusz Palikot w pierwszym komentarzu po wygranych wyborach przez Bronisława Komorowskiego odniósł się do słów prezesa PiS o tragedii smoleńskiej wypowiedzianych podczas wieczoru wyborczego. - Lech Kaczyński ma krew na rękach tych, którzy zginęli - powiedział poseł PO dodając, że rodzina tragicznie zmarłego prezydenta "powinna przeprosić".

- Bezmyślność i pycha Lecha Kaczyńskiego doprowadziły do śmierci wielu ludzi. Robi się z niego bohatera - powiedział Janusz Palikot.

- Trzeba to uczciwie powiedzieć. Odpowiedzialność moralną ponosi Lech Kaczyński. To on przygotowywał wyjazd - ocenił Palikot nawiązując do zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego w sprawie dochodzenia prawdy dotyczącej katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154M.

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3317200,aktualnosc.html

Zgoda buduje? Naprawdę zabawnie wygląda elektorat PO czepiając się Jakubiak, a mając w swoim obozie ścierwo pokroju Palikota i Niesioła  :-?
To jest po prostu chamstwo. Ale Palikota i tak nie wywalą z PO bo ma kasę i jeszcze do niego na Eurosport przychodzą ;)

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9562 dnia: Lipca 05, 2010, 13:40:08 pm »
Szkoda, że w Stalowej Woli(z samej mojej szkoły) jest 3 nauczycieli, którzy dają korki za 50zł/h(3 osobowe grupy, łącznie 150 na h).

Staszica?

A i najważniejsze- nigdy nie ma do nich miejsc, ja na wrzesień zapisałem się z półrocznym wyprzedzeniem.Z tego co mówią inni, ceny dla grup 3osobowych oscylują koło 100 zł. Myślę, że to jednak nie jest trash cash. :]

Coś mogę poradzic- olej tych nieudaczników ze szkół, zapisz się na korki do Nowaka, co mieszka na tym nowym osiedlu blisko Piłsudskiego. Mój były korepetytor/nauczyciel który uczył mnie już pod kątem studiów, gośc jest legendarny. Lepsza jednak jest jeszcze jego żona- nauczy cię tak, że do końca życia to zapamiętasz. Mogą byc łzy jak cię zacznie wyzywac że czegoś nie umiesz, lub wywalac za drzwi z tego powodu, lub w ogóle stwierdzi byś dał sobie spokój, ale nauka jest poważna i są rezultaty :]

Nauczyciele narzekają na niskie zarobki, a inna sprawa, że pracują o połowę mniej od normalnego człowieka. Nauczyciel nie ma zajęć 8 godzin dziennie. Dodajmy do tego, że co 45 minut ma przerwy, nawet 20 minutowe - o czymś takim w zwykłej pracy można pomarzyć. O urlopie w roku ponad 3 miesiące to nie wspomnę.

A z drugiej strony olbrzymia odpowiedzialnosc jak jakiś młody zrobi sobie krzywdę, marne zarobki i czasem ostra praca nad klasą, jeśli trzeba przytemperowac. Imo uczciwy bilans.





Wiadomość scalona: [time]Lipiec 05, 2010, 13:00:56 pm[/time]
Szokuje że tyle ludzi zagłosowało na jarka- kolejny przykład na to, że ludzie wszystko kupią i nie lubią myślec za dużo. Czekam aż w następnych wyborach ktoś obieca sprowadzenie piramid do Polski, wyłowienie titanica, 4 mln mieszkań, wejście do g8, oraz obniżkę podatków. Bo jarek ustanowił nowy poziom tego typu obietnic.

Ad.1. Tak, Staszek :]
Ad.2. Gdyby nie to, że już umoczyłem trochę kasy i potrzebuję dobrego(i pewnego) przygotowania do matury sprawdziłby ww. rodzinę. Choć kto wie, na pewno sprawdzę gościa.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9563 dnia: Lipca 05, 2010, 13:54:50 pm »
Zapominasz jednak o tym, że praca nauczyciela nie kończy się na tych kilku lekcjach w szkole. Ktoś musi przygotować zajęcia, ktoś mus przygotować sprawdziany, ktoś musi sprawdzić prace uczniów itp.Nie mówąc już o tym, że muszą użerać się z (nierzadko) bandą rozwydrzonych bachorów, które uważają, że,  zgodnie z "bezstresowym wychowaniem", wszystko im wolno.

Chyba, że jest się nauczycielem w-fu :grin: Wtedy nic nie przygotowujesz i nic nie sprawdzasz. Dlatego usilnie szukam wolnego etatu ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9564 dnia: Lipca 05, 2010, 16:19:34 pm »
Zapominasz jednak o tym, że praca nauczyciela nie kończy się na tych kilku lekcjach w szkole. Ktoś musi przygotować zajęcia, ktoś mus przygotować sprawdziany, ktoś musi sprawdzić prace uczniów itp.Nie mówąc już o tym, że muszą użerać się z (nierzadko) bandą rozwydrzonych bachorów, które uważają, że,  zgodnie z "bezstresowym wychowaniem", wszystko im wolno.

Chyba, że jest się nauczycielem w-fu :grin: Wtedy nic nie przygotowujesz i nic nie sprawdzasz. Dlatego usilnie szukam wolnego etatu ;)


Na wf'ie najłatwiej by sobie coś zrobiły właśnie, a dzisiej dzieciaki to często takie połamańce że obawiałbym się brac za nich odpowiedzialnośc :]

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9565 dnia: Lipca 05, 2010, 16:27:57 pm »
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/lech-kaczynski-ma-krew-na-rekach,1502363
Zgoda buduje. To jest dopiero zero, zero szacunku dla tego kretyna. Niech go PO trzyma jak najdłużej, a z czasem tylko na tym zyska PiS.

Rosjanie się cieszą, Bruksela się cieszy, 52% głosujący się cieszy. Bronisław Maria Komorowski, niezależny prezydent, który dokończy działa Donka. Za 500 dni mamy drugą Irlandię (albo rewolucje, co jest bardziej prawdopodobne ;) ).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9566 dnia: Lipca 05, 2010, 17:16:12 pm »
W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Jego rywal z drugiej tury wyborów prezydenckich, Jarosław Kaczyński, uzyskał 8,1 proc. głosów - podał Centralny Zarząd Służby Więziennej.

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8103474,Wiezniowie_masowo_poparli_Komorowski___dostal_az_91_9.html

Daje do myślenia.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9567 dnia: Lipca 05, 2010, 17:25:40 pm »
proszę iras nie wyjeżdżaj z argumentami niskiego poziomu. stać cię na więcej.
równie dobrze można by powiedzieć, że lwią część elektoratu kaczyńskiego stanowią ludzie po podstawówkach i zawodówkach z małych miasteczek, wiosek. oprócz tego na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych (wygrał chociażby w tworkach).
 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9568 dnia: Lipca 05, 2010, 17:44:12 pm »
Mimo wszystko taka przewaga z czegoś się bierze, a nie jest to jeden, wybrany zakład ze skrajnym wynikiem, ale ogół więźniów, którzy wzięli udział w głosowaniu. Ten element to żelazny elektorat, którego PO się nie wyprze. Dla mnie to znamienne, że wszelkiej maści przestępcy boją się Kaczyńskiego.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9569 dnia: Lipca 05, 2010, 17:47:30 pm »
no to powiedz z czego sie bierze, a nie wyciagasz pochopne wnioski i dopisujesz jakies z dupy wysrane teorie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9570 dnia: Lipca 05, 2010, 17:51:04 pm »
No Komorowski wygral tez w Belgii, w Irlandii, w Czechach pewnie tez w Anglii - daje do myslenia, ludzie ktorzy posmakowali emigracji/zycia "na zachodzie" glosuja na Komorowskiego.


Hehehehe...ND juz straszy :

Cytuj
Bronisław Komorowski nie ma prawa mówić o silnym mandacie społecznym, gdyż prawie połowa wyborców została w domach - czytamy w komentarzu do wyników wyborów prezydenckich w "Naszym Dzienniku". Przed nami pięć lat prezydentury regresywnej - dodaje gazeta.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025917,title,Nasz-Dziennik-Polske-czeka-piec-lat-regresu,wid,12442400,wiadomosc.html


Zakladam ze to rodzina radia M.:

Cytuj
"Gazeta Wyborcza": Ksiądz na wczorajszej mszy w Kraśniku (Lubelszczyzna) porównał Komorowskiego do Szatana.

http://wiadomosci.onet.pl/2193485,11,ksiadz_porownal_komorowskiego_do_szatana,item.html

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9571 dnia: Lipca 05, 2010, 18:07:22 pm »
oprócz tego na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych (wygrał chociażby w tworkach).
Ja pier**le, co za manipulacja. W Tworkach wygrał ... 3 głosami.


8.    Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby głosów ważnych:    
1   KACZYŃSKI Jarosław Aleksander   75
2   KOMOROWSKI Bronisław Maria   72
     Razem    147

A np. w Szpitalu dla Psychicznie Chorych w Starogardzie:

8.    Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby głosów ważnych:    
1   KACZYŃSKI Jarosław Aleksander   70
2   KOMOROWSKI Bronisław Maria   98
     Razem    168


I tak jest w innych szpitalach psychiatrycznych które sprawdziłem - wszędzie wygrywa Komor. Jedyne Tworki przewaga 3 głosów i już odtrąbienie "Kaczyński wygrał w szpitalach" (liczba mnoga, istotne!)
Fakt jest taki że Komorowski wygrał i w więzieniach (ogromna przewaga) i w psychiatrykach (na oko, po szybkim przejrzeniu wyników jakieś 10% przewagi). Zresztą 5 lat temu w Tworkach wygrał Tusk. Jakoś nikt nie podnosił wtedy tego argumentu. To tylko pokazuję jak nisko upadli przeciwnicy Kaczyńskiego skoro sięgają po takie metody, jeszcze kretyńsko kłamiąc na temat wyniku, licząc że nikt tego nie sprawdzi.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9572 dnia: Lipca 05, 2010, 18:12:16 pm »
Jeśli ktoś podpiera się wynikami ze szpitali psychiatrycznych to nie ma o nich i o ludziach, którzy się tam znajdują najmniejszego pojęcia. Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 18:15:00 pm wysłana przez Ciapkas »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9573 dnia: Lipca 05, 2010, 18:14:46 pm »
Posiłkowanie się danymi z więzień też nie jest do końca roztropne. Chyba, że np. Iras zna realia w więzieniach i wie czym się kierują Ci źli kryminaliści. Ogólnie, teraz będzie tydzień licytacji, że na jednego głosował niewykształcony plebs, na drugiego kapitaliści. Ech, może jednak będą przyspieszone wybory :(.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9574 dnia: Lipca 05, 2010, 18:32:32 pm »
kur**, czy ty becetol czytasz w ogóle co ja piszę???????? o_O

wyraźnie napisałem, że są to argumenty (te z więzieniem) niskiego poziomu. nic nie wnoszące do dyskusji i dlatego równie dobrze można pie**olić farmazon,  że kaczor wygrał w tworkach. czy siać na prawo i lewo, że głosowali na niego ludzie niewykształceni z wiosek. dla mnie to jest argument tak samo !NISKIEGO POZIOMU!.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9575 dnia: Lipca 05, 2010, 18:41:50 pm »
Ale jak się mówi, że na Kaczyńskiego głosują mochery to już jest argument?

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9576 dnia: Lipca 05, 2010, 18:55:22 pm »
Cytat: s00s
wyraźnie napisałem, że są to argumenty (te z więzieniem) niskiego poziomu. nic nie wnoszące do dyskusji i dlatego równie dobrze można pie**olić farmazon,  że kaczor wygrał w tworkach. czy siać na prawo i lewo, że głosowali na niego ludzie niewykształceni z wiosek. dla mnie to jest argument tak samo !NISKIEGO POZIOMU!.

A ja nie oceniam czy jest tak samo niskiego poziomu, tylko stwierdzam że zdanie "na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych", obojętnie w jakim kontekście użyte, jest niezgodne z prawdą, a powtarzając to po raz kolejny utrwalasz i propagujesz tą samą bzdurę którą niektórzy wyborcy po traktują jak dogmat. I w tym temacie były już takie ananasy, które jako argumentu używały kłamstwa, że Kaczyński wygrał w psychiatrykach - i wtedy nie raczyłeś kogokolwiek upomnieć jak niski poziom prezentuję. Zostań na swoim moralnym olimpie przy ocenianiu poziomu komentarzy i użytkowników, ja tam się ograniczę do prostowania pojawiających się tu kłamstw i manipulacji.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9577 dnia: Lipca 05, 2010, 19:18:58 pm »
co do umoralniania drugiej strony to jesteś w tym po prostu znacznie szybszy i bardziej wytrwały.  no ale do rzeczy.

nie dość, że wyrywasz zdanie z kontekstu, do czego sam się przyznajesz (!) to jeszcze zarzucasz mi kłamstwo.
wygrał w tworkach i chociażby w andrychowie (58 do 36). to już jest liczba mnoga i stwierdzenie "na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych" jest faktem. pasuje? musi.


Wiadomość scalona: Lipca 05, 2010, 19:19:19 pm
czy ty dalej nie rozumiesz, że posiłkowanie się argumentami: na tego głosowali przestępcy, na tego wieśniaki, a na tamtego psychicznie w żaden sposób nie implikuje przekonań/jakości kandydata?? to że na komora głosowali więźniowie nie czyni go przestępcą, podobnie jak kaczor to nie jest głupek bez szkoły z jakiejś wiochy. 

btw. jeżeli dalej nie dociera to zapraszam na olimp. będziesz mógł mi possać mój olimpijski miecz wiedzy (na kolanach). może wtedy się zrozumiesz.
 

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9578 dnia: Lipca 05, 2010, 19:29:10 pm »
nie dość, że wyrywasz zdanie z kontekstu, do czego sam się przyznajesz (!) to jeszcze zarzucasz mi kłamstwo.
wygrał w tworkach i chociażby w andrychowie (58 do 36). to już jest liczba mnoga i stwierdzenie "na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych" jest faktem. pasuje? musi.

Yhym. To tak ja ja znalazłbym dwóch bejów którzy zagłosowali na Komorowskiego i na forum stwierdził "żule głosują na Komorowskiego", a potem się upierał że powiedziałem prawdę, bo w końcu mam dwóch żuli którzy na niego głosowali. Biedna trochę argumentacja - a takie stwierdzenie dalej byłoby kłamstwem. Tak jak to twoje o szpitalach. To Komorowski wygrał w większości szpitali psychiatrycznych, więc ty pisząc "na kaczyńskiego głosują pacjenci ... szpitali psychiatrycznych" po prostu skłamałeś.   

Cytat: s00s
będziesz mógł mi possać mój olimpijski miecz wiedzy (na kolanach). może wtedy się zrozumiesz.

Rozumiem że to jest ten poziom komentarzy i argumentacji do którego wszyscy mamy dążyć? 8)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9579 dnia: Lipca 05, 2010, 19:30:54 pm »
jeżeli dalej nie dociera to zapraszam na olimp. będziesz mógł mi possać mój olimpijski miecz wiedzy (na kolanach).

pedał

Z uwagi na urażoną dumę tej społeczności:

Homoseksualista
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 21:12:29 pm wysłana przez Master_666 »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9580 dnia: Lipca 05, 2010, 19:55:34 pm »
@becet
nie to nie było kłamstwo. nie napisałem, że wszyscy. zresztą dobrze wiesz, że co miałem na myśli a czepiasz się słówek. nie pierwszy raz zresztą.
co do poziomu komentarzy to nie wszyscy. on jest zarezerwowany tylko do mnie
@master
ciebie też zapraszam:*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9581 dnia: Lipca 05, 2010, 20:25:12 pm »
Ale zdajesz sobie sprawę, że stwierdzenie "92% więźniów głosowało na Komorowskiego" mówi znacznie więcej niż stwierdzenie, że jacyś pacjenci w jakimś psychiatryku głosowali na Kaczora? Podaj ogólne wyniki ze szpitali psychiatrycznych, to możemy je zestawić z wynikami z więzień i nad nimi podumać, oczywiście o ile naprawdę uważasz, że poparcie pacjentów to taki sam powód do refleksji, jak poparcie przestępców...

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9582 dnia: Lipca 05, 2010, 20:40:06 pm »
jeżeli dalej nie dociera to zapraszam na olimp. będziesz mógł mi possać mój olimpijski miecz wiedzy (na kolanach).

pedał

"Gratuluje języka, bo widzę, że się uczysz. Teraz to już każdy Twój post jest popisem ulicznego fristajlu."

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9583 dnia: Lipca 05, 2010, 20:57:44 pm »
Wait, ludzie chorzy psychicznie mają prawo głosu?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9584 dnia: Lipca 05, 2010, 21:10:06 pm »

Cytuj
Polska konstytucja mówi, że czynne prawo wyborcze ma tylko osoba mająca pełnię praw publicznych. To znaczy, że każdy, kto jest ubezwłasnowolniony - wszystko jedno, czy częściowo, czy całkowicie - pozbawiony jest automatycznie prawa udziału w głosowaniu,

http://www.gover.pl/y=/poslowie/szczegolyInterpelacji/posel/augustyn-urszula/interpelacja/interpelacja-w-sprawie-rzecznikow-praw-chorych-psychicznie
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 21:13:46 pm wysłana przez LoNdEk »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9585 dnia: Lipca 05, 2010, 21:12:34 pm »
Wait, ludzie chorzy psychicznie mają prawo głosu?

Ja już nawet nic nie piszę. Chyba dla Irasa, beceta i innych ludzie z psychiatryka to coś w rodzaju Macka z klanu.*

Polecam poczytać najpierw o prawach wyborczych, o ubezwłasnowolnieniu. dowiedzieć się czegokolwiek o pensjonariuszach psychiatryka a potem cokolwiek mówić. Banda ignorantów.

*Tacy też są oczywiście, ale polecam zaglądnąć do ww. pojęć.


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9586 dnia: Lipca 05, 2010, 21:19:38 pm »

W programach przyrodniczo-edukacyjnych dowiemy się, dlaczego dobro jednostki jest ważniejsze od dobra ogółu.

Ponieważ tak jest. "Ogół" nie istnieje, jest tylko zbiorem jednostek. Tego właśnie nie rozumieją zwolennicy Jara - nie ma czegoś takiego jak POLSKA, jakiś monstrualny, bezosobowy twór któremu trzeba podporządkować życie. Są Polacy, miliony indywidualnych obywateli.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9587 dnia: Lipca 05, 2010, 21:20:00 pm »
A czemu ktoś z lekkim upośledzeniem jest gorszy od kogoś ze schizofrenią?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9588 dnia: Lipca 05, 2010, 21:29:02 pm »
Ja już nawet nic nie piszę. Chyba dla Irasa, beceta i innych ludzie z psychiatryka to coś w rodzaju Macka z klanu.*

Zastanowiłeś się w ogóle do kogo się dopierdalasz? Ja z chorymi psychicznie nie mam żadnego problemu, becet chyba również.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9589 dnia: Lipca 05, 2010, 21:34:34 pm »
No więc do tych, którzy mają z tym problem :]

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9590 dnia: Lipca 05, 2010, 21:55:14 pm »
Komor Triumfuje :] Czas więc na defiladę !

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9591 dnia: Lipca 05, 2010, 22:00:56 pm »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9592 dnia: Lipca 05, 2010, 22:05:37 pm »
Ale nie chce szpitali prywatyzować więc to pewnie nieślubny syn Stalina.

ps. rzekomo nie chce.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9593 dnia: Lipca 05, 2010, 22:09:09 pm »
Ale zdajesz sobie sprawę, że stwierdzenie "92% więźniów głosowało na Komorowskiego" mówi znacznie więcej niż stwierdzenie, że jacyś pacjenci w jakimś psychiatryku głosowali na Kaczora? Podaj ogólne wyniki ze szpitali psychiatrycznych, to możemy je zestawić z wynikami z więzień i nad nimi podumać, oczywiście o ile naprawdę uważasz, że poparcie pacjentów to taki sam powód do refleksji, jak poparcie przestępców...
Przy okazji wyborów parlamentarnych były takie informacje, gdzieś tam podawane, że około 90% ludzi ze szpitali psychiatrycznych głosowało na PiS (gdzie wybór był między wieloma partiami, a nie tylko dwójką kandydatów)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9594 dnia: Lipca 05, 2010, 22:25:12 pm »
Przy okazji wyborów parlamentarnych były takie informacje, gdzieś tam podawane, że około 90% ludzi ze szpitali psychiatrycznych głosowało na PiS (gdzie wybór był między wieloma partiami, a nie tylko dwójką kandydatów)

Źródła tych rewelacji oczywiście nie znajdziesz.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9595 dnia: Lipca 05, 2010, 23:26:54 pm »
Ale zdajesz sobie sprawę, że stwierdzenie "92% więźniów głosowało na Komorowskiego" mówi znacznie więcej niż stwierdzenie, że jacyś pacjenci w jakimś psychiatryku głosowali na Kaczora? Podaj ogólne wyniki ze szpitali psychiatrycznych, to możemy je zestawić z wynikami z więzień i nad nimi podumać, oczywiście o ile naprawdę uważasz, że poparcie pacjentów to taki sam powód do refleksji, jak poparcie przestępców...
Przy okazji wyborów parlamentarnych były takie informacje, gdzieś tam podawane, że około 90% ludzi ze szpitali psychiatrycznych głosowało na PiS (gdzie wybór był między wieloma partiami, a nie tylko dwójką kandydatów)

Dodam więcej. Czytałem, że 90% wyborców PiS to ludzie chorzy psychicznie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9596 dnia: Lipca 05, 2010, 23:37:12 pm »
#9582
właśnie dla mnie, to że na kogoś głosowało 92% ludzi z więzień, czy 1000% ludzi z psychiatryka nie ma ŻADNEGO znaczenia, bo tak jak mówiłem, to w żaden sposób nie implikuje przekonań kandydatów.
no bardziej dosadnie i łopatologicznie już nie mogę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9597 dnia: Lipca 06, 2010, 00:09:50 am »
Doskonale rozumiem, ale się nie zgadzam.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9598 dnia: Lipca 06, 2010, 01:11:09 am »
Ja już nawet nic nie piszę. Chyba dla Irasa, beceta i innych ludzie z psychiatryka to coś w rodzaju Macka z klanu.*

Zastanowiłeś się w ogóle do kogo się dopierdalasz? Ja z chorymi psychicznie nie mam żadnego problemu, becet chyba również.
Dokładnie. Ja tylko tylko sprostowałem kłamstwo latające od dawna po forach. Ciapkas jak chcesz znaleźć kogoś kto pensjonariuszy szpitali psychiatrycznych traktuje jako ludzi gorszych, a ich poparcie jako podstawe do drwin z oponentów to zacznij od POwskiej minister zdrowia, która z właściwą dla piastowanego stanowiska wrażliwością do swoich podopiecznych rzuciła:

Cytat: Kopacz, wypowiedź na posiedzeniu sejmu dnia 2008-07-25
Cóż to za niewdzięczność, panowie z PiS-u. W końcu wygraliście w zakładach psychiatrycznych wybory, więc skąd taka niewdzięczność? (Wesołość na sali, oklaski)

I jej partyjnego kolegę, który nawiązując do jej wypowiedzi jeszcze ładniej zaokrąglił preferencje pacjentów psychiatryków:

Cytat: Chlebowski
Nie chcę być złośliwy, ale z tego, co niedawno w Sejmie powiedziała minister zdrowia
Ewa Kopacz wynika, że z kolei 100 proc. pacjentów w szpitali psychiatrycznych głosowało na PiS.

A za nimi powtórzyły to stada lemingów na forach, które nawet nie zadały sobie trudu wejścia na stronę PKW w celu sprawdzenia czy ich autorytety mówią prawdę.




s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9599 dnia: Lipca 06, 2010, 08:40:04 am »
znowu wyrywasz zdania z kontekstu:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Lipiec 06, 2010, 08:41:42 am[/time]
i ciąg dalszy:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Wiadomość scalona: Lipca 06, 2010, 08:42:28 am
do tego w wyborach w 2007 to był fakt, a spocony chlebowski już dawno nie jest w partii.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 08:42:28 am wysłana przez s00s »