Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658543 razy)

0 użytkowników i 51 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9640 dnia: Lipca 06, 2010, 19:06:26 pm »
Pisałem o tym w pierwszym poście, który odpowiadał na Twoje brednie, że dobro jednostki stoi nad dobrem ogółu.

Marks byłby z Ciebie dumny.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9641 dnia: Lipca 06, 2010, 19:32:31 pm »
Pisałem o tym w pierwszym poście, który odpowiadał na Twoje brednie, że dobro jednostki stoi nad dobrem ogółu.

Marks byłby z Ciebie dumny.

Kolejny...

Marks nie ma z tym nic wspólnego.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9642 dnia: Lipca 06, 2010, 19:35:45 pm »
Tutaj jak nie dbasz wyłącznie o swoją dupę to jesteś marksistowską prostytutką. Pomijam fakt, że twórcy tych słów z Marksa to przeczytali może Wpis na Wikipedii. Genialne dzieło.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9643 dnia: Lipca 06, 2010, 19:42:40 pm »
Tutaj jak nie dbasz wyłącznie o swoją dupę to jesteś marksistowską prostytutką. Pomijam fakt, że twórcy tych słów z Marksa to przeczytali może Wpis na Wikipedii. Genialne dzieło.
ALEŻ DBAJ O WŁASNĄ DUPĘ! W tym jest problem - ty nie chcesz tylko dbać o swoją dupę, chcesz zadbać o moją, mojej rodziny, moich znajomych, itd. Tymczasem ja nie mam absolutnie żadnego zamiaru żyć zgodnie z twoją wykładnią. Czemu wy wszyscy zwolennicy "solidarnego państwa" nie potraficie zrozumieć, że ludzie nie chcą żyć, tak jak wy? Chcą być zostawieni w spokoju. Tymczasem wy wbijacie mi na chatę, mówicie mi jakie są moje obowiązki, jak powinienem żyć, jak powinienem zarabiać, jak się dzielić z innymi, itd. WARA!

Jeśli już chcemy mieć "solidarne państwo" to proszę bardzo - decyzje będą podejmowane przez osoby płacące największe podatki, ponieważ to one w największym stopniu noszą ciężar utrzymania państwa. Czyli osoby najbogatsze. Co wy na to?  8)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 19:47:45 pm wysłana przez Castor Krieg »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9644 dnia: Lipca 06, 2010, 19:56:51 pm »
Powiedz kiedy się do Chin wynosisz, to w ramach solidarnego państwa dorzucimy do biletu...

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9645 dnia: Lipca 06, 2010, 20:04:17 pm »
Tutaj jak nie dbasz wyłącznie o swoją dupę to jesteś marksistowską prostytutką. Pomijam fakt, że twórcy tych słów z Marksa to przeczytali może Wpis na Wikipedii. Genialne dzieło.
ALEŻ DBAJ O WŁASNĄ DUPĘ! W tym jest problem - ty nie chcesz tylko dbać o swoją dupę, chcesz zadbać o moją, mojej rodziny, moich znajomych, itd. Tymczasem ja nie mam absolutnie żadnego zamiaru żyć zgodnie z twoją wykładnią. Czemu wy wszyscy zwolennicy "solidarnego państwa" nie potraficie zrozumieć, że ludzie nie chcą żyć, tak jak wy? Chcą być zostawieni w spokoju. Tymczasem wy wbijacie mi na chatę, mówicie mi jakie są moje obowiązki, jak powinienem żyć, jak powinienem zarabiać, jak się dzielić z innymi, itd. WARA!

Jeśli już chcemy mieć "solidarne państwo" to proszę bardzo - decyzje będą podejmowane przez osoby płacące największe podatki, ponieważ to one w największym stopniu noszą ciężar utrzymania państwa. Czyli osoby najbogatsze. Co wy na to?  8)
Ale człowieku, ty formułujesz jakieś wnioski na podstawie, dosłownie, niczego. Już mocno się wygłupiłeś robiąc ze mnie katola, teraz albo robisz z siebie idiotę celowo, albo faktycznie nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wiem czemu miałaby mnie obchodzić Twoja rodzina, twój majątek i twój dom. Ale faktycznie, jak Ci socjaliści do domu wchodzą, to lepiej uciekaj do Chin. Tam przecież nikt to talerza obywatelom nie zagląda.  :shifty:
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 20:06:11 pm wysłana przez 1man1jar »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9646 dnia: Lipca 06, 2010, 20:21:00 pm »

Ale człowieku, ty formułujesz jakieś wnioski na podstawie, dosłownie, niczego. Już mocno się wygłupiłeś robiąc ze mnie katola, teraz albo robisz z siebie idiotę celowo, albo faktycznie nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wiem czemu miałaby mnie obchodzić Twoja rodzina, twój majątek i twój dom. Ale faktycznie, jak Ci socjaliści do domu wchodzą, to lepiej uciekaj do Chin. Tam przecież nikt to talerza obywatelom nie zagląda.  :shifty:

Więc proszę wytłumacz mi jak "Solidarne Państwo" zwolenników Jara i PiSu nie jest rozdawnictwem jednym, a zabieraniem innym obywatelom?

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9647 dnia: Lipca 06, 2010, 20:29:32 pm »
Cytuj
To że ty nie rozumiesz, to już naprawdę nie jest moja wina. Szpitale prywatne są i funkcjonują, niektóre nawet leczą za pieniądze z NFZ, ale nikt nie gwarantuje, że próba przekształcenia wszystkich placówek się powiedzie. Czy rząd zabezpiecza szpitale przed bankructwem i likwidacją? Nie, wręcz przeciwnie - umywa ręce i przerzuca odpowiedzialność na samorządy. Czy gwarantuje, że banda złodziei nie spróbuje kręcić lodów na prywatyzacji? Nie, wręcz przeciwnie - Sawicka coś może o tym powiedzieć. Po reformach Balcera część firm dobrze sobie radzi w prywatnych rękach, ale większość padła. Nie ma zgody na podobny eksperyment ze służbą zdrowia.

Pozostaje jeszcze kwestia chorych limitów NFZ i nadwykonań. Wiele szpitali w obecnej formie zadłuża się, bo wyżej stawia ludzkie życie i mnie taka sytuacja zdecydowanie odpowiada.

Powiem wprost - narzekać potrafisz. Ale od problemu umywasz ręce.
Prywatyzacja jest be, bo ktoś może na niej skorzystać, albo może się nie udać.
Upadłość jest be, bo placówka jest kasowana.

Innymi słowy - u ciebie najlepiej jest zupełnie nic nie robić! Bo jak się nic nie zrobi, to nikt na tym nie zyska. I nikt nie straci.
A, że pacjentów szlag trafi, kiedy w jakimś szpitalu, w którym na pieniądze wszedł komornik coś się zawali, albo padnie aparatura - no to wrzucisz sobie to na forum i papierowym ręczniczkiem wytrzesz paluszki... Pacjentów ci będzie żal - na pokaz. Bo lepiej, żeby korzystali z aparatury, która im szkodzi - niż żeby placówkę się zrestrukturyzowano.

Sytuacja w naszej służbie zdrowia wygląda tak jak wygląda właśnie dzięki takiej jak twoja filozofii. Lepiej niczego nie ruszać i niczego nie zmieniać.
Tyle tylko, że sytuacji w naszym kraju po 1989 nie zmieniło konserwowanie zastanego ustroju (czyli zachowanie takie jak twoje). Ona się zmieniła pojawiły się osoby z inicjatywą i wzięły się do roboty. Firmy padały? Na litość boską, to zupełnie normalna sytuacja w gospodarce rynkowej. To nie jest nic szczególnego. W przypadku służby zdrowia można się po części zabezpieczyć wyznaczając osoby z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami. Coś się gdzieś może nie udać albo może być jakiś przekręt? Do prokuratury z tym.

Szczerze mówiąc nie wiem jak to dobrze ująć. Hipokryzja? Pies ogrodnika? A'la Kaczyński?
Twierdzenie, że się nie akceptuje zastanego stanu rzeczy - i jednocześnie jest się wrogiem jakichkolwiek zmian.
W rzeczywistości twoja postawa sprowadza się do jednego - jak coś jest złe, to najważniejsze, żeby takie zostało.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9648 dnia: Lipca 06, 2010, 20:43:02 pm »
Za przeproszeniem pier**lisz, a ja z pierdołami nie mam już ochoty polemizować. Polska ma najniższe nakłady na służbę zdrowia w stosunku do PKB w całej UE i tu potrzeba zmian, których jestem gorącym zwolennikiem. Nie kupuję natomiast bajeczki, że jakikolwiek prywaciarz przyjdzie i naleje z pustego.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9649 dnia: Lipca 06, 2010, 21:25:28 pm »

Ale człowieku, ty formułujesz jakieś wnioski na podstawie, dosłownie, niczego. Już mocno się wygłupiłeś robiąc ze mnie katola, teraz albo robisz z siebie idiotę celowo, albo faktycznie nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wiem czemu miałaby mnie obchodzić Twoja rodzina, twój majątek i twój dom. Ale faktycznie, jak Ci socjaliści do domu wchodzą, to lepiej uciekaj do Chin. Tam przecież nikt to talerza obywatelom nie zagląda.  :shifty:

Więc proszę wytłumacz mi jak "Solidarne Państwo" zwolenników Jara i PiSu nie jest rozdawnictwem jednym, a zabieraniem innym obywatelom?
Ale co mnie obchodzi Solidarne Państwo PiSu i Jara? Znowu to samo. Zakładasz, że skoro nie mówię "dajcie ludziom spokój, viva wolny rynek i niech szczeźnie protekcjonizm" to znaczy, że głosuję na PiS. Dla mnie żadna z mainstreamowych partii nie ma zaplecza ideologicznego ani programu, który odpowiadałby mi w >50%. Skoro jednak już poruszyłeś temat "rozdawnictwa jednym, a zabieraniem innym" to zależność jest prosta jak na, kultowym już, obrazku:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A poważnie, jeśli w/w kwestie, czynią mnie zwolennikiem Solidarnego Państwa PiSu i Jara to jestem fanem Twojego pojęcia świata.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 21:27:19 pm wysłana przez 1man1jar »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9650 dnia: Lipca 06, 2010, 21:46:09 pm »
Za przeproszeniem pier**lisz, a ja z pierdołami nie mam już ochoty polemizować. Polska ma najniższe nakłady na służbę zdrowia w stosunku do PKB w całej UE i tu potrzeba zmian, których jestem gorącym zwolennikiem. Nie kupuję natomiast bajeczki, że jakikolwiek prywaciarz przyjdzie i naleje z pustego.

Chcesz większe nakłady na służbę zdrowia? Wiek emerytalny na 65 lat, emerytury mundurowe pa pa, KRUS do likwidacji. A wtedy będziesz krzyczał, że rząd zabija Polaków. :lol: Wadą tego całego bagna jakie mamy, jest to że nikt nie nauczył Polaków podstaw ekonomii, bilansu zysków i strat, na czym polega budżet państwa, itd.

Komorowski i Kaczyński to takie same fajtłapy co by tylko rozdawały cudze pieniądze. W polskiej polityce debaty o gospodarce nie było od 20 lat, mamy ważniejsze tematy jak postkomuna, dziadek z Wehrmachtu, polsko-języczne media, itd. :roll:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9651 dnia: Lipca 06, 2010, 22:07:19 pm »
No niestety, każdy kandydat jak powie, np. że jest za opóźnieniem wieku emerytalnego nie zyska poparcia. Ludzie nie znają się na ekonomii i gospodarce i zawsze dla nich lepiej będzie brzmiało, to że dostana podwyżki, większe emerytury i niższe podatki, niż to że trzeba zmieniać krus, podwyższyć jakieś podatki i zrobić reformę związanę z emeryturami.

Ludzie chcą wszystko dostawać i samemu mało płacić. Każdy kto sądzi inaczej nie zyska ich poparcia.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9652 dnia: Lipca 06, 2010, 22:45:34 pm »
... coś tam o nauczaniu ekonomi
mogę tylko dodać, że obowiązkowe powinno być nauczanie "zarządzania portfelem", czy coś takiego, już na poziomie liceum. ludzie może nauczyliby się oszczędzać i dbać o własną dupę. w społeczeństwie katolickim jak już ktoś ma swoją dupę dobrze zabezpieczoną to może nawet podjąłby się pomocy innym. wtedy żyłoby się nam lepiej w ch**.
w każdym razie: użytkowniku castor, mimo że nie raz pier**lisz farmazon z dupy, to teraz masz rację! oby tak dalej.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9653 dnia: Lipca 06, 2010, 23:02:25 pm »
Tylko niech nie próbują uczyć mnie zarządzania portfelem ludzie, którzy na wyścigi wyprzedają majątek narodowy, żeby na bieżąco sztukować budżet, zamiast czerpać z niego regularne, długoterminowe zyski.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9654 dnia: Lipca 06, 2010, 23:30:54 pm »
Tutaj jak nie dbasz wyłącznie o swoją dupę to jesteś marksistowską prostytutką. Pomijam fakt, że twórcy tych słów z Marksa to przeczytali może Wpis na Wikipedii. Genialne dzieło.
Odpowiedziałem na post s00s-a, w którym de facto zaprzecza temu co tutaj  chcesz "krypto" imputować. Nie przeszkadza mi to, czy Ty będziesz wydawał swoje pieniądze na murzynów, samotne baby z pięciorgiem dzieci, meliniarzy, kościół, czy kogokolwiek innego,ale przeszkadza mi fakt państwa, które wymusza również to na mnie. Po czym wpada "pan obrażony na forum", i pisze post, w którym cholera wie co chciałeś mi udowodnić, a już na samym początku można przeczytać, o złym kapitaliście, który będzie nękał ludzi małymi druczkami , brakowało tam jeszcze "mięso to morderstwo", "precz z coca cola". Stąd pasowało mi porównanie takich rzeczy z marksistowska prostytucją.

Kłócić się nie będę z panem vege buntownikiem, wielkim obrońcą praw zwierząt,murzynów, słuchaczem jedynej słusznej muzyki. Bardzo typowy twór śmiesznej subkultury.

Nie wspominając, że tym "genialnym dziełem" inspirowało się już kilku takich... i jakie byłby tego skutki przekonały się miliony ludzi na własnej skórze, co więcej można dodać.
 kolejne prowo

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9655 dnia: Lipca 06, 2010, 23:45:22 pm »
Tutaj jak nie dbasz wyłącznie o swoją dupę to jesteś marksistowską prostytutką. Pomijam fakt, że twórcy tych słów z Marksa to przeczytali może Wpis na Wikipedii. Genialne dzieło.
ale przeszkadza mi fakt państwa, które wymusza również to na mnie.
To wypie**alaj jak Ci się nie podoba. Jak widać to ty przychodzisz, żeby dojebać się do wszystkiego, tylko nie do przedmiotu dyskusji. Najwyraźniej kompleks małego puloka nie pozwala Ci zostawić spraw takich jak moja muzyka, mój wegetarianizm, mój bunt i moich murzynów czy kogo tam wg Ciebie kocham. Co to ma wspólnego z tym tematem? Nie mam pojęcia, ale jak widać ty jesteś w stanie wynotować jakieś powiązanie.  Ciekaw też jestem do jakiej subkultury należę. Najwyraźniej coś mnie ominęło, ale jak wiadomo, ja nie myślę za siebie, więc pewnie nocą do mnie przyszli i zrobili mi pranie mózgu. Więc jeśli powziąłeś sobie za życiowy cel bycie fiutem, to wygrywasz, jeśli merytoryczną dyskusję - wróć się do podstawówki albo jedź do swojego upragnionego USA i niech Ci się pięknie żyje. Co Marks mówił na temat coca-coli? Ciekaw jestem, bo nie przypominam sobie elaboratów na ten temat.
 

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9656 dnia: Lipca 07, 2010, 01:11:23 am »
Wypierdolić,  to należy tych, którzy takie państwo chcą budować.

Natomiast widzę, że na wakacjach od forum ewoluowałeś, jak już wcześniej pisałem, odpowiedziałem na post s00s-a, a Ty przyleciałeś i zacząłeś stękać, tak jakbym wcześniej to z tobą pisał. Napisałem Ci, że skoro chcesz sobie wydawać na socjal swoje pieniądze, to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko, a Ty chłopcze dalej sapiesz i wypisujesz zaczepne posty,jak ten na który odpowiedziałem wcześniej. I Ty piszesz mi o "dojebywaniu" się i kompleksach ? a co do Twoich ideologicznych zamiłowań, to wytknąłem je specjalnie, ponieważ nie mam zamiaru kłócić się z człowiekiem, który ma najwidoczniej jakąś misje do spełnienia, skoro są to Twoje prywatne sprawy, to się nimi nie narzucaj.

Cytuj
jeśli merytoryczną dyskusję - wróć się do podstawówki albo jedź do swojego upragnionego USA i niech Ci się pięknie żyje
No Ty z całą pewnością prowadzisz merytoryczne dyskusje :]



Żeby nie było...
http://wiadomosci.onet.pl/2194441,11,dosc_miara_sie_przebrala_palikot_bedzie_wykluczony_z_po,item.html
Czyżby w PO, co raz więcej osób miało dośc Januszka ?

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9657 dnia: Lipca 07, 2010, 08:19:57 am »
a co do Twoich ideologicznych zamiłowań, to wytknąłem je specjalnie, ponieważ nie mam zamiaru kłócić się z człowiekiem, który ma najwidoczniej jakąś misje do spełnienia, skoro są to Twoje prywatne sprawy, to się nimi nie narzucaj.
Jeszcze raz zapytam, gidze w moim poście pojawiły się murzyny, wegetarianizm, muzyka .

Przypomnę, odpowiedziałeś na http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,7995.msg631872.html#msg631872 ten post. Proszę o pogrubienie miejsc gdzie wyczułeś moją "narzucającą się" ideologię.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9658 dnia: Lipca 07, 2010, 08:23:44 am »
Prywaty na PW, sio.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9659 dnia: Lipca 07, 2010, 08:49:49 am »
No niestety, każdy kandydat jak powie, np. że jest za opóźnieniem wieku emerytalnego nie zyska poparcia. Ludzie nie znają się na ekonomii i gospodarce i zawsze dla nich lepiej będzie brzmiało, to że dostana podwyżki, większe emerytury i niższe podatki, niż to że trzeba zmieniać krus, podwyższyć jakieś podatki i zrobić reformę związanę z emeryturami.

Ludzie chcą wszystko dostawać i samemu mało płacić. Każdy kto sądzi inaczej nie zyska ich poparcia.
Niestety, kalendarz wyborczy w naszym kraju sprawia, że kończy się jedna kampania obietnic bez pokrycia i chwilę później rozpoczyna się kolejna kampania jeszcze większych obietnic bez pokrycia.

Wielkich reform raczej w tej kadencji już nie zobaczymy - prawdopodobnie żaden rząd nie ruszy dupy, dopóki nie zawiśnie nad nami widmo powtórki z Grecji. Wtedy będzie naturalnie za późno i reformy będą 2 razy dotkliwsze niż gdyby przeprowadzić je teraz, w okresie względnego gospodarczego spokoju.




sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9660 dnia: Lipca 07, 2010, 09:28:27 am »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9661 dnia: Lipca 07, 2010, 09:33:19 am »
Kaczorowski i Borowski. He he he.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9662 dnia: Lipca 07, 2010, 10:49:08 am »
Na jeden wieczór opuścić forum, a tu taka biba mnie omija.

Prawicowy Korwinista Vaako idzie trzymając się za rączkę z nienawidzącym kościoła lewakiem wychwalającym Komunistyczne Chiny Castorem Kriegiem przeciwko jak dotąd twardej jak penis He-Mana koalicji prawicowego Irasa z nienawidzącym kościoła lewakiem Tarniakiem, który w oczach przeciwników okazał się właśnie PiSowcem (pewnie przez ten stosunek do kościoła). W tym czasie jak zwiędłe jajka pomiędzy udami starca miotają się ludzie którzy o tym że istnieje polityka dowiedzieli się w kwietniu tego roku, nic o temacie nie wiedzą, domagają się tłumaczenia im rzeczy dla ludzi obeznanych w temacie oczywistych, swoją marną wiedzę czerpiąc - a jakże - z Wyborczej, o której złego słowa powiedzieć nie pozwalają, bo jak wiedzą prawda jest tam najprawdziwsza z prawdziwych. Z góry to wszystko patrzy s00s ściskający miecz w dłoni, decydując czyje sprawne palce namaścić nasieniem swojego autorytetu. Delikatny wytrysk pochwał spłynął tym razem na twarz Castora, ale nigdy nie wiadomo kto będzie następny.

Tymczasem:

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Wiekszosc-glosowala-za-PiSem-c,2,ID409872932,n

Korwin formułuję kolejny rzeczowy postulat - ludziom którzy głosowali na Komorowskiego należy poobcinać ręce.
Jeśli to obietnica wyborcza na przyszłe wybory parlamentarne, to mnie czymś takim kupił.
Żal trochę Musica, bo teraz wychwalające pomysły Korwina posty będzie musiał pisać stopami. 

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9663 dnia: Lipca 07, 2010, 10:56:02 am »
Wyborczej, o której złego słowa powiedzieć nie pozwalają, bo jak wiedzą prawda jest tam najprawdziwsza z prawdziwych.


CIAGLE CZEKAM NA LINKI! - Udowodnij ze GW promuje - "heterofobie,ksenofobie i antypolskosc" ! Bo poki co rzucasz zarzutami bez zadnych dowodow, a to jest strasznie slabe.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9664 dnia: Lipca 07, 2010, 10:58:06 am »
Ehehe, jak na razie czekam na to aż udowodnisz co sam napisałeś pierwszy, a wtedy ja odbije na tym samym poziomie. Czekam.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9665 dnia: Lipca 07, 2010, 12:22:40 pm »
Ehehe, jak na razie czekam na to aż udowodnisz co sam napisałeś pierwszy, a wtedy ja odbije na tym samym poziomie. Czekam.


Takie kilka naglowkow z kilku ostatnich dni:

Cytuj
W Radio Maryja po wyborach: PO ma zniszczyć Polskę w wymiarze narodowym
Cytuj
Ideolog Radia Maryja: Na Napieralskiego głosowały rodziny ubeków i politruków
Cytuj
Słuchaczka Radia Maryja: Diabelskie płomienie faraona Tuska

http://glosrydzyka.blox.pl/html



Dobra el Becelot dodaj sobie i Publiczne media do tego. Teraz GW dodajesz, tak troche "z dupy", ale niech ci bedzie. Moze dasz mi jakies antypolskie, heterofobiczne i ooglnie ksenofobiczne artykuly z GW [linki prosze] ? Ja dalem ci powyzej link do strony - tam masz wszyskto opisane, mozesz nawet *.mp3 pobrac i odsuchac owych wypowiedzi.


MASZ PLIKI MP3 DO POBRANIA Z NAGRANYMI AUDYCJAMI! Nie udawaj ze nie widziales moich wczesniejszych postow bo sie do nich odnosiles.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9666 dnia: Lipca 07, 2010, 12:41:00 pm »
mogę tylko dodać, że obowiązkowe powinno być nauczanie "zarządzania portfelem", czy coś takiego, już na poziomie liceum. ludzie może nauczyliby się oszczędzać i dbać o własną dupę. w społeczeństwie katolickim jak już ktoś ma swoją dupę dobrze zabezpieczoną to może nawet podjąłby się pomocy innym. wtedy żyłoby się nam lepiej w ch**.

Wpis.

Cytuj
Żal trochę Musica, bo teraz wychwalające pomysły Korwina posty będzie musiał pisać stopami.

To dobrze że na Bronka nie głosowałem ostatecznie.

Cytuj
Diabelskie płomienie faraona Tuska

Hehe

Należałoby właśnie wprowadzic jakąś zmianę w wyborach, aby terminy się jakoś zazębiały (albo zrobic swoiste 3 in 1- nie wiem), by właśnie rząd miał te 4, czy 5 lat spokoju na przeprowadzenie reform, a nie że wciąż musi głupoty obeicywac, bo to prezydenckie, bo to samorządowe itd.

Swoja drogą, czytałem ostatnio w (przekroju bodajże) o pomysłach w Niemczech, by właśnie zwiekszyc wartośc głosu ludziom na różne sposoby- czy to wprowadzając rejestrację głosującego, czy też by ten miał punkty do przyznania kilku kandydatom zamiast jednego głosu itd. No i to mi się podoba :]

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9667 dnia: Lipca 07, 2010, 12:48:26 pm »
Homofobia:
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=7838

Ksenofobia i nie tylko:
A tutaj wraz z plikami MP3 gdzie mozna posluchac audycji:
Cytuj
W Radiu Maryja o Niemcach
Cytuj
W Radiu Maryja: Polską rządzą synowie żydowskich enkawudzistów
Cytuj
W Radio Maryja: Żydzi rządzą spółdzielniami mieszkaniowymi!

W Radiu Maryja o judeizacji Polski

A tu te ogolne pierdoly -  "J.R.Nowak na fali patriotyzmu"
http://glosrydzyka.blox.pl/2008/03/JRNowak-na-fali-patriotyzmu.html

Tu Masz wiecej:
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/incidents.html


GOOGLE i znajdziesz tego mase. Szczegolnie polecam wystopienia prof. Nowaka i Macierewicza, takich dwoch jak onie to ciezko gdziekolwiek znalezc. Polecam poczytac wypowiedzi tych dwoch panow jakich udzielaja na antenie RM i nie tylko.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9668 dnia: Lipca 07, 2010, 12:50:39 pm »
Niezły kocioł trzeba mieć w głowie, żeby twierdzić, że takie zachowania w Radiu Maryja to wymysł TVNu i innych z tego całego spisku.

Wystarczy włączyć jakąkolwiek audycje, by posłuchać tych antysemickich, homofobicznych i przepełnionych "miłością chrześcijańską" propagand.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9669 dnia: Lipca 07, 2010, 12:53:21 pm »
Z góry to wszystko patrzy s00s ściskający miecz w dłoni, decydując czyje sprawne palce namaścić nasieniem swojego autorytetu. Delikatny wytrysk pochwał spłynął tym razem na twarz Castora, ale nigdy nie wiadomo kto będzie następny.

za trafną analizę też ci się należy kropelka. delektuj się nią, bo nie znasz dnia, ani godziny następnej pochwały.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9670 dnia: Lipca 07, 2010, 13:28:27 pm »
Do Londka:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Svonston - ktoś tak mówił? Ja od początku napisałem że RM to skrajne i niewiarygodne medium. Ale tak samo skrajne źródła są po drugiej strony barykady.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 13:47:25 pm wysłana przez el becetol »

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9671 dnia: Lipca 07, 2010, 13:57:31 pm »
Korwin formułuję kolejny rzeczowy postulat - ludziom którzy głosowali na Komorowskiego należy poobcinać ręce.
Jeśli to obietnica wyborcza na przyszłe wybory parlamentarne, to mnie czymś takim kupił.
Żal trochę Musica, bo teraz wychwalające pomysły Korwina posty będzie musiał pisać stopami. 
W I turze głosowałem na Korwina, a w drugiej na Komora. I co? Mam teraz płakać bo mój "mentor" chcę poobcinać mi ręce? Istnieje różnica między fanatykami (patrz część PiSowców <napiszę jeszcze raz, żeby było widoczne - nie mówię, że każdy głosujący za Kaczyńskim jest fanatykiem>) a ludźmi, którzy popierają kandydata, ponieważ ma podobne poglądy. Ja sam nie zgadzam się z częścią pomysłów Korwina, jednak zdecydowanie wolę 5 porządnych ustaw i 1 beznadziejną, niż kompletny brak zmian.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9672 dnia: Lipca 07, 2010, 14:16:37 pm »
el becelot kolejny raz wyrywa zdanie z kontekstu:

Cala wypowiedz JKM:

Cytuj
Większość głosowała za PiSem - czyli: poobcinać im ręce!

Tak - powtarzam: każdy głos na Bronisława Komorowskiego był głosem za tym, by PiS wygrało przyszłoroczne wybory parlamentarne.

Proszę pamiętać o tym, co zrobił Jarosław Kaczyński gdy był premierem? Zajmował się „teczkami”, agentami, walką z PO – natomiast prawie w ogóle nie zajmował się gospodarką. A jak zajmował się (a właściwie: zajmowała się p.Zyta Gilowska...) to całkiem z sensem: obniżył składki, zniósł podatek od spadków i darowizn w obrębie rodziny...

Gdyby został prezydentem zająłby się „teczkami” agentów, wojskiem i sprawami zagranicznymi (których przecież już nie ma; naszym Ministrem Spraw Zagranicznych jest lady Katarzyna Ashton). W tym jest dobry. Nie byłby przy tym w stanie kierować PiSem. A tak rozeźlony Kaczyński na czele rozeźlonego PiS-elektoratu na bank wygra wybory – i może (nie daj Bóg!) zacząć realizować to, co nagadał w tej kampanii wyborczej.

Tym, co głosowali na Bronisława Komorowskiego należałoby ręce poobcinać!

zeby nie bylo ze czegos unikam, do tego dlugiego posta skierowanego do mnie odpowiem pozniej :)

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9673 dnia: Lipca 07, 2010, 14:26:46 pm »
Chłopaku przecież dałem link do tej wypowiedzi w całości, więc o jakim wyrywaniu z kontekstu mówisz?

Tymczasem:

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Wiekszosc-glosowala-za-PiSem-c,2,ID409872932,n

Widzisz teraz czy nie? Po co ci te marne prowokacje?

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9675 dnia: Lipca 07, 2010, 23:12:36 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9676 dnia: Lipca 07, 2010, 23:27:21 pm »
Czyli od jutra młodzi ludzie w szkołach będą się uczyć, że Pana Tadeusza napisał Kochanowski, bo prawd objawionych w wyborczej się nie neguje  :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9677 dnia: Lipca 08, 2010, 22:41:21 pm »
Czyli od jutra młodzi ludzie w szkołach będą się uczyć, że Pana Tadeusza napisał Kochanowski, bo prawd objawionych w wyborczej się nie neguje  :lol:

Jarasz się błędem autorstwa szkolnej lektury? Rzeczywiście, fascynujące zagadnienie. Uwaga, bo jak nie będzie sprostowania to uczniowie jutro będą twierdzić, że "Pana Tadeusza" napisał Kochanowski. :roll:


A posłowie PiS dalej rozwalają państwo:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8119062,Quasikomisja_sledcza__Zespol_parlamentarny_PiS_ds_.html


Nie ma to jak brak zaufania to organów państwowych. Ale widocznie polska prokuratura to również przyczółek Kremla. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9678 dnia: Lipca 09, 2010, 14:09:45 pm »
Cytuj
- Dostaję sygnały o tym, że kratki przy nazwiskach Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego na karcie do głosowania były nierówne - twierdzi prezes poznańskiego PiS Małgorzata Stryjska. Prezes mówiła o tym w czwartek na konferencji prasowej. - Nie mam na to dowodu, bo nie przyglądałam się karcie. Ale dostałam takie informacje - mówi w rozmowie z tvn24.pl. PKW odpowiada: kratki były tej samej wielkości.

http://www.tvn24.pl/-1,1664269,0,1,kaczynski-mial-mniejsza-kratke,wiadomosc.html

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9679 dnia: Lipca 09, 2010, 14:19:58 pm »
Cytuj
Ciocia mówiła...

Wspomniała również o rozmowie ze swoją 80-letnią ciocią: - Ciocia chciała głosować inaczej, niż rzeczywiście zagłosowała. Te dwa fakty [kratki i pomyłkę - red.] można
  Wzór karty do głosowania (pkw.gov.pl)
skojarzyć - stwierdziła Stryjska.
  Wzór karty do głosowania (pkw.gov.pl)

Dodała, że o pomyłce cioci dowiedziała się już w poniedziałek, zaś sygnały o kartach zaczęły napływać do niej od środy. Prezes wielkopolskiego PiS zaapelowała do dziennikarzy "o zbadanie tej sprawy".

To sprawka szarej sieci...
Co z nią tak właściwie?