Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658214 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9880 dnia: Lipca 21, 2010, 14:31:41 pm »
Ale trochę nie wypaliła ta antyreklama , bo jednak bardziej chciano mieć takiego PREZYDENTA niż takiego jak J.Kaczyński.
A może masz w zanadrzu podobną "reklamówkę" dla Kaczyńskiego? Może była po prostu lepsza i dlatego go nie wybrano. Wrzuć tutaj , chętnie ocenię ;)

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9881 dnia: Lipca 21, 2010, 14:41:04 pm »
Cytuj
Ale trochę nie wypaliła ta antyreklama , bo jednak bardziej chciano mieć takiego PREZYDENTA niż takiego jak J.Kaczyński.

O kurde, genialne. Że też ja przez lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego na każdą krytykę nie odpowiadałem "hehe ale antyreklama i co i tak jednak bardziej chciano mieć takiego prezydenta niż Tusk". Rozumiem że teraz sie odwróciło - kiedy prezydentem był Kaczyński w dobrym tonie było 'turlać sie ze śmiechu' i 'pluć na monitor" jak nie znał imienia psa policyjnego, czy jakiegoś piłkarza. A teraz Komorowski nagrany na żywo w sytuacji dużo bardziej godnej krytyki jest nietykalny bo i jego wybrała większość. A jak wiadomo Lecha Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem, ale Komorowskiego w żadnym wypadku nawet skrytykować nie wolno. I ch**.

Hint. Piter_Neo wrzucił o tym artykuł, dlatego wkleiłem film z sytuacją w nim opisywaną.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 14:45:21 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9882 dnia: Lipca 21, 2010, 14:47:24 pm »
Swoją drogą, zamiast krzyża pod tym pałacem, powinni ustawic odwrócony pentagram- bardziej pasuje i oddaje charakter tych ludzi co pod nim koczują.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9883 dnia: Lipca 21, 2010, 14:53:27 pm »
Nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać.

Śmiej się jak Bronek.




Żałosne, ledwo się uśmiechnął, a ludzie robią z tego aferę. Ach ci Pisowcy i ich argumenty. Może się powtórzę, ale nie wiem czy z nich się śmiać czy jednak płakać ze współczucia.

Na szczęście PiS powróciło do swojej starej agresywnej polityki oszczerstw i insynuacji. Dzięki temu już teraz im spadło poparcie, a jeszcze trochę i wróci to 18% sprzed tragedii smoleńskiej.

Wiadomość scalona: Lipca 21, 2010, 15:01:34 pm
Cytuj
Ale trochę nie wypaliła ta antyreklama , bo jednak bardziej chciano mieć takiego PREZYDENTA niż takiego jak J.Kaczyński.

O kurde, genialne. Że też ja przez lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego na każdą krytykę nie odpowiadałem "hehe ale antyreklama i co i tak jednak bardziej chciano mieć takiego prezydenta niż Tusk". Rozumiem że teraz sie odwróciło - kiedy prezydentem był Kaczyński w dobrym tonie było 'turlać sie ze śmiechu' i 'pluć na monitor" jak nie znał imienia psa policyjnego, czy jakiegoś piłkarza. A teraz Komorowski nagrany na żywo w sytuacji dużo bardziej godnej krytyki jest nietykalny bo i jego wybrała większość. A jak wiadomo Lecha Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem, ale Komorowskiego w żadnym wypadku nawet skrytykować nie wolno. I ch**.

Hint. Piter_Neo wrzucił o tym artykuł, dlatego wkleiłem film z sytuacją w nim opisywaną.
Jeżeli dla ciebie ważniejsze w tym artykule było, przywołanie sytuacji, w której Komorowski się uśmiecha, od insynuacji i zarzutów, że to Tusk z Komorowskim we współpracy z Rosją zorganizowali zamach na Kaczyńskiego to współczuje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 15:01:34 pm wysłana przez Piter_neo »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9884 dnia: Lipca 21, 2010, 15:02:31 pm »
No przecież przyleciały samolotem ciała. Śmieszna historia. Ale Maryja to ogólnie wesołek przecież:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9885 dnia: Lipca 21, 2010, 15:13:34 pm »
Cytuj
Ale trochę nie wypaliła ta antyreklama , bo jednak bardziej chciano mieć takiego PREZYDENTA niż takiego jak J.Kaczyński.

O kurde, genialne. Że też ja przez lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego na każdą krytykę nie odpowiadałem "hehe ale antyreklama i co i tak jednak bardziej chciano mieć takiego prezydenta niż Tusk". Rozumiem że teraz sie odwróciło - kiedy prezydentem był Kaczyński w dobrym tonie było 'turlać sie ze śmiechu' i 'pluć na monitor" jak nie znał imienia psa policyjnego, czy jakiegoś piłkarza. A teraz Komorowski nagrany na żywo w sytuacji dużo bardziej godnej krytyki jest nietykalny bo i jego wybrała większość. A jak wiadomo Lecha Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem, ale Komorowskiego w żadnym wypadku nawet skrytykować nie wolno. I ch**.

Hint. Piter_Neo wrzucił o tym artykuł, dlatego wkleiłem film z sytuacją w nim opisywaną.

Przecież i tak się turlasz , jak Komorowski gaz łupkowy wydobywa , mówi o długu publicznym , czy o państwach należących do Unii Europejskiej. Ba , nawet jeszcze prezydentem nie został , a kiedy zacznie pełnić swoje obowiązki to pewnie będziesz świadkiem bardzo "śmiesznej" prezydentury ;)

"Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem"...jak to nie wybrała go większość , skoro został prezydentem? Komorowskiego też naturalnie większość wybrała, więc ten cały argument , że ktoś ma więcej zwolenników i nie jest krytykowany jest raczej żadnym argumentem , jako przykład masz właśnie prezydenta Kaczyńskiego.
Wybuchasz tutaj żalem i złością, bo przecież działania Kaczyńskich to wszystko co najlepsze i jedyne co im można zarzucić to nieznajomość nazwiska piłkarza czy imienia psa czasami też hymnu narodowego.

A krytykować naturalnie można , nikt tego nie zabraniał , może po prostu dla niektórych twoja krytyka nie jest warta uwagi.
No i fakt , ze to mała wpadka , bo na takim "przedsięwzięciu" to raczej nie wypada chichotać , ale kto wie , może wspominał dobre chwile związane z jedną z ofiar...

Btw , jakiś strasznie nerwowy się ostatnio zrobiłeś (z resztą jak cała partia PIS) , kilka miesięcy temu byłeś bardziej "zrównoważony" i pewny swojego , prowadziłeś mniej więcej sensowne dyskusje. Teraz jest tylko wrzask , pisk i przekleństwa. Analogia do pokompanijnej przemiany Jarosława?
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 15:33:19 pm wysłana przez andryush »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9886 dnia: Lipca 21, 2010, 15:48:16 pm »
Oczywiście, POwiec bez osobistych ataków nie potrafi prowadzić dyskusji. Zapewniam że jestem spokojny, a jak chcesz zobaczyć furiatów oszalałych z nienawiści, poczytaj sobie ostatnie ostatnią stronę i posty forumowych palikotów, pełne wyzwisk od band, chamów, sekt, gówniarzy i chorych psychicznie. A zresztą, jak w słowach palikota bezpośrednio szydzącego ze zmarłego Gosiewskiego nie dopatrzyłeś się szydzenia ze zmarłego Gosiewskiego, to wątpię abyś i to zobaczył. Ale możesz poćwiczyć spostrzegawczość. Na start krótka rozgrzewka:

Cytat: Andryush
"Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem"...jak to nie wybrała go większość , skoro został prezydentem?
Teraz wróć do postu na który odpowiadasz:
Cytat: el becetol
Cytat: andryush
Ale trochę nie wypaliła ta antyreklama , bo jednak bardziej chciano mieć takiego PREZYDENTA niż takiego jak J.Kaczyński.

O kurde, genialne. Że też ja przez lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego na każdą krytykę nie odpowiadałem "hehe ale antyreklama i co i tak jednak bardziej chciano mieć takiego prezydenta niż Tusk". Rozumiem że teraz sie odwróciło - kiedy prezydentem był Kaczyński w dobrym tonie było 'turlać sie ze śmiechu' i 'pluć na monitor" jak nie znał imienia psa policyjnego, czy jakiegoś piłkarza. A teraz Komorowski nagrany na żywo w sytuacji dużo bardziej godnej krytyki jest nietykalny bo i jego wybrała większość. A jak wiadomo Lecha Kaczyńskiego żadna większość nie wybrała, dlatego w niego można było rzucać gównem, ale Komorowskiego w żadnym wypadku nawet skrytykować nie wolno. I ch**.

Przeczytaj raz jeszcze. Włącz myślenie. Raz jeszcze przeczytaj. Odnajdź ironie w pogrubionych zdaniach. Zwłaszcza w tym które cytowałeś i wziąłeś za stwierdzenie. Powtarzaj czytanie aż nauczysz się czytać ze zrozumieniem. Do końca wakacji powinieneś się wyrobić. Ucinam dyskusje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 15:59:47 pm wysłana przez el becetol »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9887 dnia: Lipca 21, 2010, 15:54:45 pm »
el becelot, ale to przeciez nie mnie cytujesz !

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9888 dnia: Lipca 21, 2010, 16:18:59 pm »
Kurcze , jaka pokrętna natura. Jak coś napisze , to tylko fan PISu odczyta ;]

No i jakie ataki osobiste? Stwierdziłem fakty. Jakiś miesiąc , 2 miesiące temu nie rzucałeś "chujami" na prawo i lewo. Pamiętam jeszcze jak pisaliśmy coś o tej katastrofie i dyskusja była na normalnym poziomie.

Wracając do tej wypowiedzi to i tak przecież chodzi ci o to , że wtedy działa się krzywda , bo "krytykowano" prezydenta PISu za wszystko.
Teraz też dzieje się krzywda bo rzekomo Komorowskiego skrytykować nie można.

No i w ogóle o czym my mówimy. Jaka to krytyka?
Że nazwisko przekręcił i wyszedł żart niemal że w stylu Leslie Nielsen'a? No śmiesznie było , pośmialiśmy się i koniec.
Albo z tą wikipedią? To takie śmieszne nie było :P
No i teraz piszesz o tym uśmiechu przy ciałach zmarłych.

Na moje poglądy takie rzeczy nie mają żadnego większego wpływu.
Krytka w moim mniemaniu to coś rozmiarów sprzeciwu przeciwko IV RP. Wielu było przeciw i powody są oczywiste.
Z drugiej strony natomiast reaguje się nad wyraz emocjonalnie na takie błahostki jak te "afery" z nazwiskami piłkarzy , czy te ostatnie "wpadki" Bronka.

I tak oto teraz serwujesz nam "szyderczy" uśmiech Komorowskiego nad trumnami ofiar "zbrodni smoleńskiej".
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 16:37:10 pm wysłana przez andryush »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9889 dnia: Lipca 21, 2010, 18:39:57 pm »
Oczywiście, POwiec bez osobistych ataków nie potrafi prowadzić dyskusji. Zapewniam że jestem spokojny, a jak chcesz zobaczyć furiatów oszalałych z nienawiści, poczytaj sobie ostatnie ostatnią stronę i posty forumowych palikotów, pełne wyzwisk od band, chamów, sekt, gówniarzy i chorych psychicznie.

Piszesz o tym?

Do ogólnego poziomu gimnazjalnego krzykacza zdążyłem się przyzwyczaić, ale czytania ze zrozumieniem uczą nawet w podstawówce. Zresztą wczoraj błaźnił się jeden, dzisiaj kolej na drugiego. Momentami się zastanawiam czy obaj jesteście spokrewnieni, czy w tamtym okresie w waszej wiosce na świat przyszło więcej upośledzonych dzieci.

Ja się zastanawiam jak teraz muszą się czuć wyborcy PiS'u, którzy dali się nabić w butelkę z tą całą przemianą Jarka i partii. Co sobie myślą gdy widzą ostatnie wydarzenia związane z komisją na czele której stanie Zbigniew Wanna Wasserman. On już teraz wie, że to zbrodnia a komisje zakłada po to aby to udowodnić. Oni tam nie będą sobie głowy zawracać takimi błahymi pytaniami czy były naciski na pilota ze strony Lecha Kaczyńskiego lub innego pasażera. Oni już przed powstaniem komisji założyli, że to zbrodnia a teraz trzeba zrobić wszystko aby to udowodnić. Najzabawniejsze jest to, że powysyłali zaproszenia innym partią aby wystawiły do komisji swoich ludzi. Nikt się nie skusił. Olali PiS ciepłym moczem. To pochwalam, bo jest to jedyny sposób aby to chore ugrupowanie polityczne utopiło się we własnym szambie. To jest najlepsze rozwiązanie co pokazuje analogia do forumowych krzykaczy, których wystarczyło olać aby niemal udusili się we własnej wściekłości.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9890 dnia: Lipca 21, 2010, 19:00:49 pm »

Ja się zastanawiam jak teraz muszą się czuć wyborcy PiS'u, którzy dali się nabić w butelkę z tą całą przemianą Jarka i partii. Co sobie myślą gdy widzą ostatnie wydarzenia związane z komisją na czele której stanie Zbigniew Wanna Wasserman. On już teraz wie, że to zbrodnia a komisje zakłada po to aby to udowodnić.

Zbigniew Wasserman stanie na czele komisji? Będzie to pewnie utrudnione przez fakt że zginął 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku.
Widzę że brak wiedzy nie przeszkadza ci na niego pluć. 'Wanna', co za dowcip, boki zrywać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9891 dnia: Lipca 21, 2010, 19:36:05 pm »
Tfu sorki. Nie wiem co mi się porypało. Chodziło owszem o Macierewicza, słynącego z raportu o WSI. Przepraszam najmocniej za ten błąd.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9892 dnia: Lipca 21, 2010, 19:48:44 pm »
Cytuj
Co sobie myślą gdy widzą ostatnie wydarzenia związane z komisją na czele której stanie Zbigniew Wanna Wasserman.
A koordynatorką komisji będzie posłanka Jaruga-Nowacka występująca z ramienia lewicy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9893 dnia: Lipca 21, 2010, 22:33:10 pm »
Cytuj
Antoni Macierewicz przywołał na środowej konferencji prasowej w Sejmie fragment rozmowy z rzecznikiem Naczelnej Prokuratury Wojskowej, płk. Zbigniewem Rzepą zamieszczony w środowej "Gazecie Wyborczej". Rzepa pytany tam, czy polscy prokuratorzy i patomorfolodzy uczestniczyli w sekcjach zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy, odpowiedział, że nie.

- Okazuje się z wypowiedzi prokuratury wojskowej, że wbrew temu o czym nas zapewniano przez ubiegłe, blisko już cztery miesiące, nie było prokuratorów i nie było patomorfologów przy sekcji zwłok ofiar katyńskich. To rzeczywiście jest samo w sobie szokujące, ale trzeba do tego jeszcze dodać, że przecież my wszyscy, na posiedzeniu Sejmu, przez panią minister Kopacz, która robiła to na polecenie pana premiera Donalda Tuska, byliśmy zapewniani, że właśnie byli - prokuratorzy i zwłaszcza patomorfolodzy - powiedział Macierewicz.

Poseł PiS cytował też fragment wystąpienia sejmowego Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

- Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić - cytował poseł PiS.

http://wiadomosci.onet.pl/2200579,11,macierewicz_do_tuska_pana_tez_wprowadzono_w_blad,item.html

Pierwszy punch bardzo celny. Ładnie tak łgać w żywe oczy pani Ewo?  :lol:

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9894 dnia: Lipca 21, 2010, 23:23:11 pm »
Raczej słaby pancz:

O czym mówiła minister?

Cytuj
Sprawdziliśmy co 29 kwietnia w Sejmie mówiła minister zdrowia. Antoni Macierewicz nie powiedział, że wystąpienie minister dotyczyło nie sekcji zwłok a późniejszej identyfikacji ciał ofiar katastrofy, które przewieziono do Moskwy. Można się tego domyślać już (z pominiętych przez posła) pierwszych zdań wystąpienia: "Wyruszyłam do Moskwy następnego dnia po tragedii, w niedzielę. Pierwsze kroki, razem z ministrem Arabskim i z ministrem Najderem, skierowaliśmy przede wszystkim do miejsca, w którym spodziewaliśmy się zobaczyć tych, którzy w tej tragicznej katastrofie zginęli. Zobaczyliśmy prosektorium, jak również to miejsce, w którym mieli dokonywać oględzin zapowiadający swój przyjazd do Moskwy najbliżsi zmarłych." - mówiła w Sejmie Ewa Kopacz. Identyfikacji ofiar i pomocy rodzinom zmarłych w katastrofie poświęcone było całe jej przemówienie. Nie ma w nim słów o sekcjach zwłok i ewentualnym udziale w nich polskich specjalistów.
sauce: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8163140,Macierewicz_tropi_katastrofe__Szokujace_rozbieznosci_.html


Przypomnienie wypowiedzi: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8163583,Sejm_29_04_Informacja_minister_zdrowia_Ewy_Kopacz_.html

Mam wrażenie, że działanie tej komisji będzie kolejną kompromitacją, którą będą cytować na świecie jako funfact. Do niczego sensownego nie dojdą. Nawet nie chcę rozwodzić się nad słusznością, bo dla mnie sprawa jest zamknięta, ale jeśli niczego nie osiągną - będą skompromitowani.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 23:29:20 pm wysłana przez 1man1jar »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9895 dnia: Lipca 21, 2010, 23:24:18 pm »
To teraz będziecie wrzucac rewelacje macierewicza tutaj jako argumenty?


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9896 dnia: Lipca 22, 2010, 00:19:35 am »
A jednak muszą być w tej kwestii jakieś rozbieżności, skoro rzepa pisała o tym ponad dwa miesiące temu:

Cytuj
Protokoły, które widziała „Rz”, przynoszą też inne ciekawe informacje. Według zapewnień naszego rządu polscy prokuratorzy na miejscu w Moskwie uczestniczyli w pracach tamtejszych śledczych. Tyle że w protokołach nie ma śladu ich obecności. Rosyjski lekarz w rubryce przyczyny zgonu pisze: „stwierdziłem”. „Rz” widziała polskie tłumaczenie jednego z tych dokumentów. W nim też nie pojawia się informacja o polskich śledczych.

Olejnika dziwi brak w raporcie informacji o polskich przedstawicielach. Według niego powinny w nim być ich podpisy. Co do innych zapisów w protokołach mówi: – Nie można umrzeć z powodu mnogości obrażeń. Sekcja zwłok polega na tym, by konkretnie określić, co było przyczyną śmierci, np. uderzenie w głowę, rana cięta, kłuta.

Poza tym przemówienie Kopaczowej dotyczyło wielu aspektów - nie tylko identyfikacji, ale między innymi zabezpieczenia i przeszukania miejsca katastrofy (przekopano na metr  :lol: ), więc usprawiedliwienie GW dość mocno naciągane. Poza tym wielokrotnie miały miejsce zapewnienia, że polscy specjaliści uczestniczą we wszystkich czynnościach, no ale jak rozumiem sekcje zwłok to mało istotny drobiazg. Dziwi mnie również, że identyfikacja trwała wiele dni, a z samymi sekcjami ruscy uwinęli się już w sobotę.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9897 dnia: Lipca 22, 2010, 00:27:33 am »
Ale że rozbieżności mogą być, to insza inszość. Kopacz nie odniosła się do kwestii sekcji i o tym była mowa, a o to właśnie Macierewiczowi chodziło. Czeka go więcej grzebania po internecie ;).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9898 dnia: Lipca 22, 2010, 03:13:22 am »
Problem w tym, że Kopacz nie określiła do czego się odnosi. Sorry, ale poruszała różne kwestie, a ze zdania "Zobaczyliśmy prosektorium1, jak również to miejsce, w którym mieli dokonywać oględzin zapowiadający swój przyjazd do Moskwy najbliżsi zmarłych" nie wynika, że zabrała ekipę patomorfologów2 i techników kryminalistyki tylko w celu identyfikacji. W tej sytuacji naprawdę podziwiam umiejętność dedukcji GW.

Poza tym, jeśli polscy lekarze nie uczestniczyli w sekcjach zwłok, pochowanie ofiar mogło być niezgodne z prawem...

http://www.rp.pl/artykul/2,511174.html

1
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

2
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9899 dnia: Lipca 22, 2010, 08:05:57 am »
Ładnie tak łgać w żywe oczy panie Antoni?  :lol:
fixed.
dopiero co zaczeli i juz fail. nie za duzy ale pewnie sie rozkreci.
czekam na nastepne rewelacje, koniecznie musza sie pojawic funkcjonariusze sluzb bezpieki - predzej czy pozniej.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9900 dnia: Lipca 22, 2010, 09:50:45 am »
Oraz szara siec.

Ciekawe czy wejdzie i na to forum.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9901 dnia: Lipca 22, 2010, 10:04:54 am »
To mogli zaprosić do współpracy Music twojego faworyta Korwina-Mikke, przecież on się w tych kwestiach niczym nie różni od Macierewicza. Nie wiem jak można śmiać się z Macierewicza a popierać Korwina, świadczy to o bardzo małym rozeznaniach w poglądach i działaniach obu panów. Obaj pracowali nad pierwszą ustawą lustracyjną, która doprowadziła do wściekłości środowisko obecnego PO i odwołania przez ich koalicję rządu Olszewskiego - w konsekwencji ustalenia sił politycznych które do dziś rządzą Polską. Korwin do dziś poglądach w tych tematach nie zmienił, ot chociażby wywiad przedwyborczy: 

http://wybory.wp.pl/kat,1026001,wid,12328473,wiadomosc.html

Cytat: Korwin Mikke
Sondaże są robione przez bezpiekę. Większość biur badania opinii publicznej – podobnie jak redakcje gazet i Trybunał Konstytucyjny – została obsadzona przez agentów na samym początku istnienia III RP

No więc pozostaje zakrzyknąć jak ty przed wyborami:
Cytat: Music
Korwin- Mikke przybywaj!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9902 dnia: Lipca 22, 2010, 10:10:34 am »
Ale ja nie popieram Korwina we wszystkich kwestiach po prostu i tyle. Min. w tej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9903 dnia: Lipca 22, 2010, 10:32:11 am »
Nie zbudował autostrady - pojedzie rowerem

Cytuj
Był pewien swego - i złożył obietnicę reporterowi TVN CNBC Biznes: nie będzie autostrady - jej 180-kilometrową trasę pokona rowerem. Wprawdzie do terminu jeszcze daleko, ale już wiadomo, że budowa nie zdąży na czas. Więc wiceminister infrastruktury Radosław Stępień wyrusza na dwóch kółkach...
180 kilometrów ze Strykowa pod Łodzią do Pyrzowic koło Katowic zamierza pokonać w jeden dzień. Na trasę wiceminister Stępień wyruszy w przyszłym miesiącu.

Wiceminister wypełni tym samym obietnicę, którą złożył reporterowi TVN CNBC Biznes dokładnie rok temu. Obiecał wtedy, że przejedzie trasą autostrady A1 na rowerze, jeśli rząd nie zbuduje jej do połowy 2012 roku. Teraz już wiadomo, że droga do tego czasu nie powstanie.

- Oczywiście pojadę - tak jak się zobowiązywałem. Pojadę całą długość równolegle tego odcinka. Chce to zrobić w końcu sierpnia. Tak jak się zobowiązałem, tak przejadę. W jeden dzień - deklaruje przed kamerą TVN CNBC Biznes.

Kiedy wiceminister Stępień składał swą obietnicę, plany wyglądały różowo i można było się spodziewać rozpoczęcia budowy lada chwila. Jednak koncesjonariusz tej trasy - firma Autostrada Południe - nie zdołał w ubiegłym roku uzyskać w bankach finansowania dla tej inwestycji. Wtedy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zdecydowała, że inwestycją zajmie się sama.

Okazało się jednak, że gotowy juz projekt wymaga poprawek. Obecnie nie wiadomo, kiedy budowa będzie mogła się rozpocząć.

http://www.tvn24.pl/-1,1666052,0,1,nie-zbudowal-autostrady-_-pojedzie-rowerem,wiadomosc.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9904 dnia: Lipca 22, 2010, 10:37:50 am »
Spodziewam się w niedalekiej przyszłości przeczytać tutaj, że SB to w ogóle wymysł Macierewicza, skoro już dzisiaj niektórzy wierzą, że grubo ponad sto tysięcy agentów i tajnych współpracowników po 89 roku zdechło, wyjechało do Rosji albo rozpłynęło się w powietrzu.

@up



Na Armstronga to on nie wygląda  :-P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9905 dnia: Lipca 22, 2010, 10:44:15 am »
180km rowerem bez uprzedniego treningu? Chcę to zobaczyć. Chociaż wolałbym zobaczyć obiecaną autostradę. Coś mi mówi, że ów pan dokona jakiegoś lekkiego oszustwa. Może zamontuje sobie silnik elektryczny do roweru.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9906 dnia: Lipca 22, 2010, 11:28:22 am »
No ja raz 20KM jechałem  jedną stronę rowerem to raczej bezproblemowo.
Ale z powrotem to już była rzeźnia xD

Więc życzę powodzenia w przejechani 180KM rowerem)))

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9907 dnia: Lipca 22, 2010, 11:38:30 am »
Jeśli chodzi o takie dziwne przyrzeczenia to pamiętam że ś.p. Putra zgolił wąs, a Monika Olejnik biegała wokół PKiN. Ale 180 km rowerem to już grubsza sprawa. A tam w ogóle jest jakaś droga czy on będzie jechał po trawie w miejscu gdzie miała powstać autostrada?  :lol:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9908 dnia: Lipca 22, 2010, 11:41:27 am »
Spodziewam się w niedalekiej przyszłości przeczytać tutaj, że SB to w ogóle wymysł Macierewicza, skoro już dzisiaj niektórzy wierzą, że grubo ponad sto tysięcy agentów i tajnych współpracowników po 89 roku zdechło, wyjechało do Rosji albo rozpłynęło się w powietrzu.
przesadzasz, raczej do tego nie dojdzie.
moje stwierdzenie, ze macierewicz znajdzie w katastrofe i jej przyczynach robote funkcjonariuszy sluzb bezpieki jest duzo bardziej prawdopodobne. w zasadzie pewne.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9909 dnia: Lipca 22, 2010, 13:50:02 pm »
Cytuj
- Nie tylko Palikot formułuje taką tezę, że były naciski - powiedział poseł PO Stefan Niesiołowski komentując wypowiedzi Janusza Palikota na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej. - Ten krąg podejrzeń zacieśnia się wokół Lecha Kaczyńskiego - dodał poseł Platformy komentując ostatnie doniesienia o zapisach rozmów z czarnych skrzynek z prezydenckiego Tu-154 i wypowiedziach Palikota na temat prezydenta Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/2200900,11,krag_zaciesnia_sie_wokol_lecha_kaczynskiego,item.html



Cytuj
Jarosław Kaczyński oszukiwał Polaków przez trzy miesiące mówiąc, że jest kimś innym. Patrząc na Kaczyńskiego trzeba się zastanowić, czy to jest człowiek poczytalny i w pełni odpowiedzialny. Ja mam co do tego duże wątpliwości. Jeśli piekło istnieje, to Macierewicz na pewno się w nim znajdzie. Nie wykluczam powołania własnego zespołu do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Lech Kaczyński był słabym, nieudolnym prezydentem, który źle wypełniał swoją funkcję. Kaczyński zginął wskutek własnej głupoty, pychy, polityki historycznej, ego, nieprzestrzegania procedur. W poniedziałek wystąpię do szefa MSZ z pytaniem dlaczego Amerykanie nie przekazali nam treści rozmowy Jarosława i Lecha Kaczyńskich - mówi w pierwszej części rozmowy dla portalu Onet.pl Janusz Palikot, poseł PO.

http://wiadomosci.onet.pl/2200850,11,palikot_lech_kaczynski_zginal_wskutek_wlasnej_glupoty,item.html

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9910 dnia: Lipca 22, 2010, 13:59:35 pm »
A ci dwaj dalej tylko plują jadem, nic innego nie potrafią. Nie dziwię się skąd te wściekłe ataki skoro właśnie upadła teoria spiskowa silnie lansowana przez kierownictwo PO, jakoby Lech Kaczyński wparował do samolotu naje**ny i w pijackim amoku doprowadził do katastrofy.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-nie-mial-alkoholu-we-krwi,wid,12493107,wiadomosc_prasa.html

Cytuj
w chwili katastrofy we krwi prezydenta nie stwierdzono alkoholu. Sugestie, że było inaczej wysuwał wiceszef Klubu Parlamentarnego PO Janusz Palikot.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9911 dnia: Lipca 22, 2010, 14:04:28 pm »
Wygląda na to, że będzie trzeba to ścierwo jeszcze długo znosić...

Cytuj
Czy ta nagana zmienia sytuację Palikota? Zostanie usunięty z partii? To nie pierwszy jego wyskok, błazenada.

Nie sądzę. Dlatego że mamy własną procedurę. Sąd koleżeński zajmie się tą sprawą w najbliższym czasie, jednak po ostatnich wyczynach PiS-u nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał wyrzucać Janusza Palikota z partii. To może nastąpić w jednym przypadku - jeżeli PiS wyrzuci Kaczyńskiego ze swojej partii to my usuniemy Palikota.

http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/niesiolowski;wyrzucimy;palikota;jesli;pis;usunie;kaczynskiego,96,0,646752.html

Swoją drogą kto mi przypomni, co takiego powiedziała Kluzik-Rostowska, że on ją stawia na równi z Palikotem?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9912 dnia: Lipca 22, 2010, 14:04:42 pm »
Jak się ma kaca , to alkohol jest we krwi jeszcze czy już go wtedy nie ma? :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9913 dnia: Lipca 22, 2010, 14:07:51 pm »
A ci dwaj dalej tylko plują jadem, nic innego nie potrafią.

Jak to nie? Palikot ma łeb do interesów jak mało kto. Także coś potrafi. :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9914 dnia: Lipca 22, 2010, 14:25:29 pm »
Palikot jest bankrutem - bankrutem albo oszustem. Sami sobie wybierzcie, co wam bardziej pasuje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9915 dnia: Lipca 22, 2010, 14:45:36 pm »
Palikot żadnym bankrutem nie jest. Jego majątek jest większy niż dług. Owszem ostatnio nie wiedzie mu się tak dobrze jak kiedyś, ale w dobie kryzysu to zrozumiałe.

Palikot jest bankrutem - bankrutem albo oszustem. Sami sobie wybierzcie, co wam bardziej pasuje.

Także ja wybieram opcję: nadal jest człowiekiem bardzo zamożnym.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9916 dnia: Lipca 22, 2010, 14:59:07 pm »
Cytuj
Janusz Palikot żyje na kredyt?

Ponad 33 miliony długów ma lider lubelskiej Platformy Obywatelskiej Janusz Palikot. Kancelaria Sejmu właśnie opublikowała na swojej stronie oświadczenie majątkowe polityka uchodzącego za jednego z najbogatszych ludzi na Lubelszczyźnie. Wierzytelności posła na koniec 2009 r. wzrosły w stosunku do tego, co deklarował rok wcześniej. Łącznie o ok. dwa mln zł.
Polityk PO (wspólny majątek z żoną) ma zasoby pieniężne w kwocie 1,25 mln zł oraz 33,5 tys. euro. To mniej niż na koniec 2008 r.

Palikot nie zrobił żadnych poważnych zakupów w 2009 r. Ponownie wpisał do oświadczenia mieszkanie o pow. 85 mkw. (szacuje jego wartość na 1,65 mln zł), dwie działki o łącznej wartości 500 tys. zł (rok wcześniej wyceniał je na 3,5 mln zł) oraz prawo własności do lokalu użytkowego o wartości 3,2 mln zł.

Na 3,5 mln zł wycenia wartość swoich obrazów i mebli (tyle samo ile w 2008 r.). Nie zmienił też aut. Dalej ma land rovera discovery (2007), range rovera (2007), forda mustanga (1968) oraz nissana micra z 2008 roku. Jeśli chce się szybko przemieścić, ma do dyspozycji samolot cessna 182 z 2006 r. Z kasy Sejmu otrzymał 55 344 zł diety. Ponadto zarobił 34 942 zł na sprzedaży papierów wartościowych oraz 1098 zł za prawa autorskie.

Poseł żyje na kreskę. Ma linię kredytową w wysokości 50 tys. zł oraz łącznie 3,072 mln zł i 7,565 mln euro różnych zobowiązań (23 kredyty i pożyczki). To więcej niż miał za 2008 r.

http://wiadomosci.onet.pl/2179460,11,item.html

Jeszcze jakieś pytania?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9917 dnia: Lipca 22, 2010, 15:02:40 pm »
Żadnych pytań.

http://zakupy.se.pl/wydarzenia/kraj/palikot-bankrutem_98822.html

Cytuj
W swoim oświadczeniu majątkowym za 2008 rok Palikot przyznaje się do kredytów na ponad 7 milionów euro i ponad 2,5 miliona złotych. Same odsetki od nich to blisko 1 milion 700 tysięcy rocznie. Poseł swoje dochody określa zaś jedynie na około 400 tysięcy złotych. Jak dokonuje takiego cudu, że płaci prawie pięć razy więcej odsetek niż zarabia? - Spłata odsetek jest odroczona tak jak przy kredytach inwestycyjnych w bankach. Spłacę odsetki razem z pożyczkami po sprzedaży kolejnych składników majątku. Wartość mojego majątku przekracza sumę moich zobowiązań - wyjaśnia. - Z biegiem lat będę coraz mniej zamożny. Tym niemniej wiedzie mi się i żyję bardzo dobrze - mówi. Na razie - jeżeli przyjąć, że Palikot w przeliczeniu na złotówki ma około 34 mln długów - jego majątek, zgodnie z oświadczeniem posła, wart jest około 54 mln zł. Rzeczywiście, jeśli tak jest - na razie bankructwa nie musi się obawiać.

PS. A ty czasem nie dodałeś mnie do ignorowanych? :lol: :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9918 dnia: Lipca 22, 2010, 15:04:18 pm »
Brawo. Na oświadczenie z 2009 odpowiadasz oświadczeniem z 2008. Po prostu brawo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9919 dnia: Lipca 22, 2010, 15:13:23 pm »
Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Kiedy chociaż trochę ruszymy głową to zauważymy taką rzecz.

Polityk PO (wspólny majątek z żoną) ma zasoby pieniężne w kwocie 1,25 mln zł oraz 33,5 tys. euro. To mniej niż na koniec 2008 r.

...

Na razie - jeżeli przyjąć, że Palikot w przeliczeniu na złotówki ma około 34 mln długów - jego majątek, zgodnie z oświadczeniem posła, wart jest około 54 mln zł.

Zasoby pieniężne =/= majątek. Jeśli jego majątek wynosi więcej niż długi to żadnym bankrutem nie jest.

PS. Podbijam.
A ty czasem nie dodałeś mnie do ignorowanych? :lol: :lol: :lol:

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 15:32:04 pm wysłana przez BoBaN »