Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 547419 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13560 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:40:27 pm »
Typowa logika leminga.

>PO wybudowało wspaniałe drogi, padajmy na kolana!
>nie takie wspaniałe, wałek na wałku, afery, przedsiębiorcy oszukani, drogi nie dokończone, dziurawe, wadliwe systemowo...
>ALE TO NIE ICH WINA!

Jak się już PO chwali że to oni wybudowali drogi, to w takim razie oni za nie odpowiadają. Nie ma tak prosto, że mówisz że coś zrobiłeś dobrze, a jak wychodzi że zjebałeś, to próbujesz umywać ręce.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2012, 22:42:00 pm wysłana przez el becetol »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13561 dnia: Czerwca 03, 2012, 23:14:52 pm »
Jak się już PO chwali że to oni wybudowali drogi, to w takim razie oni za nie odpowiadają. Nie ma tak prosto, że mówisz że coś zrobiłeś dobrze, a jak wychodzi że zjebałeś, to próbujesz umywać ręce.

A jak się słucha ludzi, to 80% chyba tego nie rozumieją.


Tak czy siak, chciałem pogratulować Tuskowi nagrody im. Walthera Rathenaua.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13562 dnia: Czerwca 03, 2012, 23:46:57 pm »
Jak się już PO chwali że to oni wybudowali drogi, to w takim razie oni za nie odpowiadają. Nie ma tak prosto, że mówisz że coś zrobiłeś dobrze, a jak wychodzi że zjebałeś, to próbujesz umywać ręce.

A jak się słucha ludzi, to 80% chyba tego nie rozumieją.
To troszkę założeń i teorii. Jak już będziesz lekarzem, w pewnym momencie swojej kariery będziesz zarządzał wraz z innymi osobami kilkoma szpitalami (aby wpasować się w w/w sytuację, założę, że będziesz też mówił, jak to zajebiście wszystko śmiga pod Waszymi rządami), a w jednym z placówek okaże się, że pielęgniarka źle podłączyła urządzenie i pacjent kipnął. Ciekawe, czy będziesz się czuł za to osobiście odpowiedzialny.

Mam wyje**ne na marketingowe gadki PO, ale obwinianie rządu za awarię na autostradowej bramce (gdzie pewnie zjebało się po prostu przez elektrykę), to prawie idealny przykład głupiego gadania Jarosława, któremu weszło w krew, że za przewrócenie się na chodniku, brzydką pogodę i sraczkę u kota obwinia Tuska.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 00:01:51 am wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13563 dnia: Czerwca 04, 2012, 00:11:21 am »
ale obwinianie rządu za awarię na autostradowej bramce (gdzie pewnie zjebało się po prostu przez elektrykę)

wałek na wałku, afery, przedsiębiorcy oszukani, drogi nie dokończone, dziurawe, wadliwe systemowo...

Akurat dziś wyszły bramki, a to przecież kropla w morzu nieprawidłowości. System działania bramek (a nie zjebana elektryka, polecam przeczytać artykuły na ten temat - kierowca karetki ma czekać w kolejce, zatrzymywać się, odbierać bilecik, czekać na otwarcie szlabanu i dopiero przejeżdżać, chociaż w czasie akcji ratunkowej liczy się każda sekunda) ktoś musiał wcześniej zaakceptować. A że PO za nic nie jest odpowiedzialne to już się zdążyliśmy przyzwyczaić. Im tylko zawdzięczać coś możemy, a z niczego rozliczyć.

sraczkę u kota obwinia Tuska

Kot już zdechł.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 00:12:57 am wysłana przez el becetol »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13564 dnia: Czerwca 04, 2012, 00:18:13 am »
(aby wpasować się w w/w sytuację, założę, że będziesz też mówił, jak to zajebiście wszystko śmiga pod Waszymi rządami)


Ależ to jest oczywiste, że będę zachwalał swój produkt. Tak samo jak baba na bazarze sprzedająca marchew, będzie mówić że sa cudowne i smaczne i błyszczą ze świeżości, nawet jeśli Marian za Żukiem sika na te marchewki by tak błyszczały w słońcu. Tylko, że ludzie jak lemingi, wychwalają Tuska, za autostrady, a za to, że są one niedokończone i spartaczone to już nie. I porównywanie błędu jakiejś pielęgniarki w danym szpitalu do niezapłacenia milionów zł podwykonawcom jest co najmniej nie na miejscu. Niedziałające bramki to małe piwo.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13565 dnia: Czerwca 04, 2012, 07:15:14 am »
Ja odnosiłem się jedynie do sytuacji z bramkami, ale widzę, że każdy pretekst jest dobry, aby polał się shitstorm.

W sumie to czekam, aż PiS dojdzie do władzy, aby zobaczyć, jak oni za wszystko biorą odpowiedzialność i każdą, nie zawsze i nie do końca od nich zależną decyzję oraz konsekwencję biorą na klatę. Osobiście sądzę, że pan Jarosław będąc u władzy winien, za pomocą odpowiednich instrumentów i sznurków, przystosować do polskich realiów kodeks honorowy z czasów feudalnej Japonii i za każdy przewał karać konkretne osoby (dla szukania których i udowadniania im win powstanie specjalny urząd - nowe miejsca pracy!) obcięciem palca i w ostateczności zmuszać do harakiri.

Nie podoba mi się sytuacja, gdzie zachowanie, które leży u podstaw ludzkiej natury (obrona własna przede wszystkim - nawet seryjny morderca złapany na gorącym uczynku chce i ma prawo się bronić w sądzie, aby w jak największym stopniu uniknąć odpowiedzialności) ma charakteryzować i skupiać się na działaniach konkretnej partii.

Na zakończenie credo, na pewno znane wyborcom PiSu: "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień".

Ja też chodzę wkur**ony na sytuację w kraju, ale chciałbym zobaczyć w rządzie ludzi na prawdę prawych i honorowych, rezygnujących ze stanowisk, jak to winien zrobić minister budownictwa i transportu i prawie każdy minister w tym rządzie. Nie wiem, jak długo pożyję, ale jestem niemalże pewien w 100%, że za mojego życia tego nie doświadczę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 07:37:56 am wysłana przez Kert »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13566 dnia: Czerwca 04, 2012, 08:48:10 am »
Tomuś, a czemu PiS wyraźnie nie zadeklaruje, że po przejęciu władzy drastycznie obniży np. ceny paliw? Czemu nie zadeklarują, ze odetną finansowanie partii politycznych z pieniędzy podatników? Czemu nic nie mówią o obniżeniu kosztów zatrudnienia? Wiesz dlaczego? Bo to takie same bezradne, pazerne szmaty jak PO i trzeba mieć naprawdę zdrowo w głowie nasrane, żeby tego nie wiedzieć.
Ty rzeczywiście mało TV oglądasz, chodzby zapewnili o obniżeniu wielku emerytalnego, mówili też ze obniżenie podatku VAT pobudzi gospodarkę ,a nie da odwrotnych skutków, trudno sie z nim nie zgodzić

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13567 dnia: Czerwca 04, 2012, 08:51:41 am »
Zapomniałbym o najnowszych newsach http://fakty.interia.pl/polska/news/maja-juz-dosyc-bedzie-blokada-stadionu-narodowego,1805295 Czy jest jakaś dziedzina z Euro której by nie spierdolili? No tak POŁOO jest zajebiste budują drogi

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13568 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:20:54 am »
Rozmowa zrobiła się tak merytoryczna, że to już chyba czas na:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13569 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:37:31 am »
Tomuś, a czemu PiS wyraźnie nie zadeklaruje, że po przejęciu władzy drastycznie obniży np. ceny paliw? Czemu nie zadeklarują, ze odetną finansowanie partii politycznych z pieniędzy podatników? Czemu nic nie mówią o obniżeniu kosztów zatrudnienia? Wiesz dlaczego? Bo to takie same bezradne, pazerne szmaty jak PO i trzeba mieć naprawdę zdrowo w głowie nasrane, żeby tego nie wiedzieć.
Ty rzeczywiście mało TV oglądasz, chodzby zapewnili o obniżeniu wielku emerytalnego, mówili też ze obniżenie podatku VAT pobudzi gospodarkę ,a nie da odwrotnych skutków, trudno sie z nim nie zgodzić

Mało oglądam, bo przecież sam pisałeś, że tv kłamie. Pewnie zaraz się dowiemy, że tylko Pospieszalski ma rację i jego trzeba oglądać. Tomku, to o czym piszesz (minimalne obniżenie VAT'u i obniżenie wieku emerytalnego) nie zmieni nic. Ja pisałem o drastycznych obniżkach w celu wyrównania poziomu życia względem reszty EU, bo ceny mam europejskie, ale zarobki jak były ch**owe, tak są nadal.

@Tarniak
Co to? Wygląda jak płacz jakiegoś nawiedzonego leminga z PiS'u.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13570 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:52:45 am »
Akurat dziś wyszły bramki, a to przecież kropla w morzu nieprawidłowości. System działania bramek (a nie zjebana elektryka, polecam przeczytać artykuły na ten temat - kierowca karetki ma czekać w kolejce, zatrzymywać się, odbierać bilecik, czekać na otwarcie szlabanu i dopiero przejeżdżać, chociaż w czasie akcji ratunkowej liczy się każda sekunda) ktoś musiał wcześniej zaakceptować. A że PO za nic nie jest odpowiedzialne to już się zdążyliśmy przyzwyczaić. Im tylko zawdzięczać coś możemy, a z niczego rozliczyć.


W tym wypadku pokazywanym w TV, PRYWATNA firma zarzadzajaca autostrada postanowila na wlasny koszt wyposarzyc karetki w urzadzenia, ktore automatycznie beda podnosily szlabany - swietna robota PO ;)

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13571 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:53:44 am »
@Tarniak
Co to? Wygląda jak płacz jakiegoś nawiedzonego leminga z PiS'u.
Pojawił się gdzieś taki koment jak ktoś zbijał z JP2 i poszło w Internety. Powoli kultowe. W sumie nie wiadomo czy to jakiś troll, który dobrze się maskuje czy to na poważnie, więc fun x2.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13572 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:56:22 am »
,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac


je*lem  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a tak na powaznie to i JP2 ma troche na sumieniu

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13573 dnia: Czerwca 04, 2012, 10:31:14 am »
był dzidowym cracovii w latach '30

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13574 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:08:11 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13575 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:29:07 am »
My naprawdę jesteśmy 100 lat za murzynami. :-?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13576 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:07:22 am »
Cytuj
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zażądała od firmy Kapsch, operatora systemu poboru opłat na A4, zwolnienia osoby, która nie podniosła szlabanu dla karetek wiozących rannych z wypadku. By wjechać na A4 ratownicy wyłamali bramkę.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/sprawa-karetek-na-a4-gddkia-zada-zwolnien,1,5151304,region-wiadomosc.html

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13577 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:41:48 am »
,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac


je*lem  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a tak na powaznie to i JP2 ma troche na sumieniu
Na sumieniu? buahahahaah pierdolnij sie w dynie i tak konkretnie

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13578 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:43:24 am »
Na sumieniu?
Poczytaj ksiazki. Np. Śluby Milczenia.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13579 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:43:58 am »
Tomuś, a czemu PiS wyraźnie nie zadeklaruje, że po przejęciu władzy drastycznie obniży np. ceny paliw? Czemu nie zadeklarują, ze odetną finansowanie partii politycznych z pieniędzy podatników? Czemu nic nie mówią o obniżeniu kosztów zatrudnienia? Wiesz dlaczego? Bo to takie same bezradne, pazerne szmaty jak PO i trzeba mieć naprawdę zdrowo w głowie nasrane, żeby tego nie wiedzieć.
Ty rzeczywiście mało TV oglądasz, chodzby zapewnili o obniżeniu wielku emerytalnego, mówili też ze obniżenie podatku VAT pobudzi gospodarkę ,a nie da odwrotnych skutków, trudno sie z nim nie zgodzić

Mało oglądam, bo przecież sam pisałeś, że tv kłamie. Pewnie zaraz się dowiemy, że tylko Pospieszalski ma rację i jego trzeba oglądać. Tomku, to o czym piszesz (minimalne obniżenie VAT'u i obniżenie wieku emerytalnego) nie zmieni nic. Ja pisałem o drastycznych obniżkach w celu wyrównania poziomu życia względem reszty EU, bo ceny mam europejskie, ale zarobki jak były ch**owe, tak są nadal.

@Tarniak
Co to? Wygląda jak płacz jakiegoś nawiedzonego leminga z PiS'u.
Ale zmieni i to bardzo, zwłaszcza obniżenie VATU chodzby o te 2 % czy niższe podatki dla przedsiebiorców małych i średnich firm. Zresztą jak możesz mieć pretensje do ludzi którzy nie rządzą, jak będzie rządził PIS wtedy możesz wymagać tych wszystkich rzeczy

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13580 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:49:09 am »
Na sumieniu?
Poczytaj ksiazki. Np. Śluby Milczenia.
Osoba świecka, która uratowała życie setki osobom i miała tyle zasług w upadku komunizmu i otwarcia kościoła na inne religie, wyznania i ludzi, nazwycaie osobe która ma na sumieniu?  :lol: też bym chciał mieć tyle na sumieniu co JP2

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13581 dnia: Czerwca 05, 2012, 11:54:41 am »
Na sumieniu?
Poczytaj ksiazki. Np. Śluby Milczenia.
Osoba świecka, która uratowała życie setki osobom i miała tyle zasług w upadku komunizmu i otwarcia kościoła na inne religie, wyznania i ludzi, nazwycaie osobe która ma na sumieniu?  :lol: też bym chciał mieć tyle na sumieniu co JP2

2 przyklady na szybko: przymykanie oka na pedofilie w kosciele, wyswiecanie mordercow na swietych (Alojzije Stepinac, José de Anchieta - jego dewiza: "Miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje" itd.)

Nikt nie mowi, ze JP2 nie zrobil wiele dobrego, ale napewno nie mozna mowic, ze byl doskonaly i ze nie popelnil wiele bledow.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13582 dnia: Czerwca 05, 2012, 12:08:27 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rz-telewizja-trwam-zablokuje-rozszerzenie-ue,1,5145825,wiadomosc.html

Cytuj
Komitet SOS dla telewizji Trwam planuje wysłać listy do wszystkich posłów PiS, Solidarnej Polski i PSL, w których będzie się domagać, by politycy nie ratyfikowali umowy o przyjęciu Chorwacji do Unii Europejskiej, dopóki w Polsce "nie zostanie zagwarantowana wolność mediów" - informuje "Rzeczpospolita

Cytuj
Poparcie dla takiej inicjatywy wyraziła już część polityków Prawa i Sprawiedliwości. Takich działań nie wykluczają też posłowie Solidarnej Polski. - Są takie sytuacje, że po prostu nie ma wyjścia i trzeba sięgać po radykalne środki - tłumaczy w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Bartosz Kownacki z SP.

PiS, SP pokazuja, ze maja gdzies przepisy, prawo - nie wazne, ze sa niescislosci w aplikacji LV (brak plynnosci finansowej), wazne jest poparcie ojca dyrektora i zeby miec dojscie do tuby politycznej jaka jest RM i TV Trwam.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13583 dnia: Czerwca 05, 2012, 13:12:25 pm »
Zresztą jak możesz mieć pretensje do ludzi którzy nie rządzą, jak będzie rządził PIS wtedy możesz wymagać tych wszystkich rzeczy

Oni już byli i się zesrali po 2 latach. Jak komuś za tym tęskno i jest bałwanem, który nie uczy się na błędach, to niech na nich głosuje.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13584 dnia: Czerwca 05, 2012, 20:41:51 pm »
Nie ma to jak, tak promowac Polske w Brukseli:


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/incydent-w-parlamencie-europejskim-polacy-zawiesil,1,5152617,wiadomosc.html

Cytuj
Zaproszeni przez Prawo i Sprawiedliwość do Parlamentu Europejskiego członkowie Młodzieżowego Klubu "Gazety Polskiej zawiesili tuż nad krzesłem przewodniczącego PE Bruno Shultza krzyż. Film z tego zdarzenia opublikowali w internecie - informuje TVN24.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/demonstracja-i-wysluchanie-publiczne-w-pe-ws-tv-tr,1,5151996,wiadomosc.html

Cytuj
W Brukseli przed siedzibą PE demonstrowali zwolennicy Telewizji Trwam, a w samym PE odbyło się publiczne wysłuchanie o wolności słowa. Jego organizatorzy przekonywali, że jest ona w Polsce łamana, a Telewizja Trwam - dyskryminowana.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13585 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:03:06 pm »
Dzisiaj w Panoramie przekazano, że osoba obsługująca bramki na autostradzie, za to, że nie podniosła odpowiedniej przed karetką została zwolniona. Dwa zdania dalej, w tym samym materiale powiedziano, że zawiniły niejasne procedury obsługi bramek. I jak to się trzyma kupy? Jeden wielki lol.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13586 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:12:07 pm »
Dzisiaj w Panoramie przekazano, że osoba obsługująca bramki na autostradzie, za to, że nie podniosła odpowiedniej przed karetką została zwolniona. Dwa zdania dalej, w tym samym materiale powiedziano, że zawiniły niejasne procedury obsługi bramek. I jak to się trzyma kupy? Jeden wielki lol.

Wiadomo, po dupie dostał jakiś losowy szarak który robił dokładnie to co mu kazali. A ci co za to wszystko odpowiadają dalej mogą się w spokoju wygrubaszać.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13587 dnia: Czerwca 08, 2012, 12:40:24 pm »

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13588 dnia: Czerwca 08, 2012, 13:05:42 pm »
Wideo nie ogladalem, ale jezeli faktycznie jest nagrane, ze nie siedzi za kierownica, to dosc trudno go bedzie skazac. No chociaz czytalem artykul o niewinnym typie, ktory od XX lat jest warzywem, a skazano go za dilowanie, jakies napady itd. W dodatku oskarzyciel go nawet nie poznal, sad musial mowic na glos, ze chodzi o kogos na wozku - typ dalej go jednak nie mogl odnalezc na sali rozpraw. :lol: Jak sie chce, to wszystko mozna.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13589 dnia: Czerwca 08, 2012, 13:17:40 pm »
Mnie bardziej rozp**rdala, gdy gość z amputowanymi nogami musi donosić do ZUSu co miesiąc papierki, bo ma rentę czasową. A nuż odrosną.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13590 dnia: Czerwca 08, 2012, 18:37:13 pm »
Wideo nie ogladalem, ale jezeli faktycznie jest nagrane, ze nie siedzi za kierownica, to dosc trudno go bedzie skazac.


I tak skażą go za usiłowanie wręczenia łapówki.

Zawsze jest tak, że jak policja chce Cię ujebać, to ujebie. Najlepiej to widać po mandatach w usiłowaniu/piciu w miejscu publicznym. Nawet jeśli nie piłeś, ale policja sobie ubzdura że piłeś i to widzieli to ich słowo jest zawsze bardziej wiarygodne niż nasze.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13591 dnia: Czerwca 10, 2012, 14:32:11 pm »
Zresztą jak możesz mieć pretensje do ludzi którzy nie rządzą, jak będzie rządził PIS wtedy możesz wymagać tych wszystkich rzeczy

Oni już byli i się zesrali po 2 latach. Jak komuś za tym tęskno i jest bałwanem, który nie uczy się na błędach, to niech na nich głosuje.
Bałwanem? A kim jest osoba która głosowała na PO totalnym ignorantem i zjebanych chujem? Propaganda mediów przeciwko PIS widzę działa skutecznie, bo tylko idiota może bać sie rządów PISu, które niczego złego Panstwu nie wyrządziły, niech porzadzą 4 lata wtedy zobaczymy kto więcej zrobi dla Polski i Polaków

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13592 dnia: Czerwca 10, 2012, 17:38:02 pm »
Bałwanem? A kim jest osoba która głosowała na PO totalnym ignorantem i zjebanych chujem?

Szczerze, to gówno mnie to obchodzi, bo nie głosowałem na nich. Mówisz, że propaganda działa, a sam cytujesz wyświechtane hasełka PiS'u. Czyli pralna mózgów Jarka również całkiem dobrze prosperuje.

Spidey^

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13593 dnia: Czerwca 17, 2012, 00:50:52 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13594 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:07:34 am »
Ciekawe czy zaraz się dowiemy od kilku forumowiczów, że to selekcja naturalna.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13595 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:32:24 am »
Niektore media podaja, ze jedna rana postrzalowa, inna, ze kilka ran postrzalowych, ale zawsze chodzi o samobojstwo. Twardy gosc, jak strzelal do siebie kilka razy.

Nawet w tym zrodle...

Cytuj
Generał Sławomir Petelicki, twórca i pierwszy dowódca GROM, nie żyje. Jego ciało, z ranami postrzałowymi znaleziono w garażu na warszawskim Mokotowie. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do służb, wiele wskazuje na samobójstwo.
:lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13596 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:35:38 am »
Od kiedy PO przejęło władzę, w kraju grasuje seryjny samobójca.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13597 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:43:54 am »
Od kiedy PO przejęło władzę, w kraju grasuje seryjny samobójca.
+

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13598 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:02:47 pm »
Od kiedy PO przejęło władzę, w kraju grasuje seryjny samobójca.

Dokładnie.


I oczywiście jak w sprawie z Lepperem od razu władze przyjmują, że to samobójstwo i zapewne zaraz umorzą śledztwo. A w innych jakiś durnych przypadkach, gdzie mąż pijak zabija dzieci a potem się wiesza to nie podejrzewają samobójstwa tylko sprawdzają to przez 3 lata.

Do tego teksty, że panu gen. nie szło w interesach. Kurde typek generał, założyciel gromu pewnie miał emeryturkę jak marzenie na poziomie z 20tys. więc mógł srać pod siebie, ale nie - uległ depresji i postrzelił się 21 razy. Najgorsze jest to, że i tak prawdy się nie dowiemy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13599 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:43:57 pm »
Do tego teksty, że panu gen. nie szło w interesach.
Tak to jest jak obstawia się mecz za 120 tys...