Ankieta

Słuchasz HH?

TAK
11 (42.3%)
NIE
15 (57.7%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 17, 2005, 10:32:07 am

Autor Wątek: Rap PL  (Przeczytany 206370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:03:41 pm »
BTW Tarniak, tam jest "...hardcore to the brain" a nie harder :P.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:13:02 pm »
Nieprawda. Znam tekst na pamięć, ale dla pewności zajżałem do lyricsów:

[Method Man]
I came to bring the pain, more hard to the brain
Tical... I'm bustin' that ass again
I burn like acid rain, that acid slang
These niggaz try'nna see how I come ash again


Nie ucz ojca dzieci robić.

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpnia 13, 2005, 12:18:38 pm »
Masz racje, dawno tej piosenki nie slyszalem i mi sie w glowie przestawilo :/, starosc nie radosc.
Ale jak to mowia: "zebym ja cie zaraz nie naóczyl!!11!!"

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpnia 13, 2005, 13:17:24 pm »
Cytat: "Player01"
:lol: PC Park, 52 Debiec :lol:(...)

pc park mial dobry kawalek na klatce

naóczyl...
ph34r t3h cute ones...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpnia 13, 2005, 13:22:48 pm »
Cytuj
Dziś stwierdziłem , że polski Hip Hop stał się sprzedajną dziw#ą


Refleks szachisty...

Cytuj
Mówisz że Mezo sie skur*** a obrażasz cały polski Hip hop...troche sie pochamuj!


No właśnie- bo jeszce ktoś powie że się hh skomercjalizował...

Cytuj
Dlatego uważam, że spodobałby ci się starszy dorobek Snoopa.


Słuchałem- i nawet, nawet. Jak wspominałem, współlokator miał z setkę płyt z rapem...


I zawsze mnie zastanawiało- z jakiego źródła polscy hiphopowcy czerpią wenę na wymyślanie nazw zespołów? 18L? A czemu nie 27L/76KLOP? Czy jest w tym jakiś uktyry i głęboko skrywany sens? Czy one same z siebie są tak głupie (przykład: "zioło group" )?

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpnia 13, 2005, 13:48:38 pm »
I później wyrastają takie parówy jak 40 groszy, czy nasi polscy "miszcze" Liber, Doniu (Donald?), Mezo :lol:  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpnia 13, 2005, 13:50:04 pm »
Liroj

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpnia 13, 2005, 18:04:07 pm »
Cytat: "Player01"
:lol: PC Park, 52 Debiec :lol:

I co cie tak bawi???Pewnie nie słuchałeś a jak zawsze masz swoją racje... :evil:

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpnia 13, 2005, 18:37:49 pm »
:lol:
Wlasciwie to bylem tylko na koncercie 52 Debca, ale sadzac po teledysku tego calego PC Parku i kilku odsluchanych kawalkach prezentuja podobny poziom. Zacznijmyu od tego, ze dla mnie kazdy kto bluzga na swoj narod, nie znajac go dokladnie jest frajerem nie godnym uwagi.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpnia 13, 2005, 18:40:38 pm »
A widzisz...a ty sie nie śmiejesz z naszego pięknego narodu???...Patriota sie znalazł...
Po co chodzisz na koncerty wiary których uważasz za nie wartych uwagi...
dziwny jesteś Wudi, dziwny...i pewnie na twardym masz wszystkie piosenki obu zespołów...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpnia 13, 2005, 18:43:58 pm »
Ja mam wszystko na twardym :shock: . Na koncercie bylem, bo wszyscy szli, nie moglem puscic swojej dziewczyny samej :).
A patriota moze nie jestem, ale gdy ktos, przedstawia moj narod w brzydki swietle, korzystajac jedynie z wlasnych doswiadczen, na dodatek robi to w celu wzbogacenia sie, to powinien szybko wyjechac, najlepiej do Afganistanu, mieszkac w lepiance.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpnia 13, 2005, 21:12:40 pm »
Cytuj
Zacznijmyu od tego, ze dla mnie kazdy kto bluzga na swoj narod, nie znajac go dokladnie jest frajerem nie godnym uwagi.


Cytuj
A patriota moze nie jestem, ale gdy ktos, przedstawia moj narod w brzydki swietle, korzystajac jedynie z wlasnych doswiadczen, na dodatek robi to w celu wzbogacenia sie, to powinien szybko wyjechac, najlepiej do Afganistanu, mieszkac w lepiance.


Heh- zgadzam się w 100%
Nienawidzę polaków którzy wstydzą się przyznać za granicą, skąd pochodzą...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:30:11 am »
Cytat: "Player01"
Ja mam wszystko na twardym :shock: . Na koncercie bylem, bo wszyscy szli, nie moglem puscic swojej dziewczyny samej :).
A patriota moze nie jestem, ale gdy ktos, przedstawia moj narod w brzydki swietle, korzystajac jedynie z wlasnych doswiadczen, na dodatek robi to w celu wzbogacenia sie, to powinien szybko wyjechac, najlepiej do Afganistanu, mieszkac w lepiance.

Dokładnie...to jest podobne do twoich wypowiedzi na temat HH - na własnych doświadczeniach i po dennych argumentach, popierany przez większość, z marką "WUDI" do celu...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:34:26 am »
To sa MOJE argumenty, nie sa denne bo wykorzystuja fakty. Gdy widze na vivie piosenke "To my polacy" a na dole podpis "pozdro szesset dla wszystkich ziomkow z W-WA" to mnie strzela, naprawde. Szacunek do narodu, to rzecz ktora stawiam nawet nad wszystkim poza rodzina.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:59:43 am »
Szacunek do narodu w którym ludzie zdychają na ulicach...tak trzymać!
A pozatym czytasz PSX EXTREME???Tam nonstop masz odniesienia do narodu i ich też masz za głupków???
I wreszcie trzeba to napisać - taki już urok tej muzyki i albo wchodzisz w temat i słuchasz, albo olewasz i przy okazji nie wypowiadasz sie na forum nie mając pojęcia...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:03:14 am »
Ty nie masz pojecia o hip-hopie. zejdz pedro na ziemie, bo zaczynasz mnie draznic. Nasluchales sie polskich kawalkow (ktore tylko ty znasz :lol:) i myslisz, ze nikt nie ma prawa z toba dyskutowac. Nie spotkalem jeszcze sie z przypadkiem umierania na ulicach, moze 65 lat temu, ale teraz widze na przykladzie swoim, ze kraj pnie sie do gory i powinno mu sie w tym pomagac, a nie dolowac.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:07:11 am »
Cytat: "Player01"
Ty nie masz pojecia o hip-hopie. zejdz pedro na ziemie, bo zaczynasz mnie draznic. Nasluchales sie polskich kawalkow (ktore tylko ty znasz :lol:) i myslisz, ze nikt nie ma prawa z toba dyskutowac. Nie spotkalem jeszcze sie z przypadkiem umierania na ulicach, moze 65 lat temu, ale teraz widze na przykladzie swoim, ze kraj pnie sie do gory i powinno mu sie w tym pomagac, a nie dolowac.

No i co mnie to obchodzi że zaczynam cie drażnić??Co ty myślisz że taki znany i ważny tu jesteś to nie znaczy że moge sie z tobą niezgadzać?...
Niewidziałeś takich sytuacji od 65 lat wstecz, trudno ja jednak takie sytuacje widze dość często, i jak widze mam inne doświadczenia życiowe...
Kraj pnie się w górę???Fajnie, bo ceny gier tańsze???...uech...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:09:52 am »
Nie bo poziom finansowy grupy sredniej rosnie. Coraz wiecej ludzi stac na komputery itp. Jest oczywiscie wiele ludzi ktorym sie nie powodzi, ale nie mozna zauwazac tylko dobrej, lub tylko zlej strony. Akurat bardziej cenie sobie piosenke Mezo pt. "Wazne" , niz wszystkie osiagniecia PCParku, WWO, HempGru, Peji itp. To jest twoj kraj, wiec musisz dazyc do poprawy sytuacji, wole zadawac sie z ludzmi, ktorzy przyjezdzaja z innych panstw i czuja sie w Polsce jak w raju, niz z idiotami, ktorzy gdy mieli szanse nie chcieli sie uczyc, a teraz narzekaja.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:11:14 am »
Ty owszem, ja jednak po moich przeżyciach bardziej cenie sobie muzykę ulicy...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:18:57 am »
Zeby tworzyc muzyke, trzeba ja czuc. Co oznacza: trzeba miec wyczucie rytmu, lub odpowiedni glos. To dla twojej wiadomosci. Ja mieszkam w bloku, mam wielu kumpli, ktorzy chodza na warsztaty, do zawodowy lub nigdzie nie chodzi bo im sie nie chce (jeden raper ma nawet miedziane zeby :lol:). I co myslisz, ze teraz sluchaja "muzyki miasta"? Tu chodzi o poziom pedro, o wykonanie, o slowa, o przekaz. Jesli chce gadac do tego magnetofonu to niech juz gada, ale niech to ma jakies znaczenie.
Tez moge sie nagrac (mam mikrofon 8) ) z tekstami: jem pomidorowe, zamiast owocow morza, bo na owockach morza to trzeba sie wychowac, jestem z polski tu sie ciezko oddycha, jestem gruba szycha, jezdza maluchem bo to beznadziejny kraj, nie mam matury, w to mi graj. Co mnie to obchodzi, ze jakis klient sie nie uczyl i zyl w biedzie? to dlatego ma taki przepity glos? To dlatego w nastepnym teledysku przewija sie mercem? Zastanow sie nad soba Don, widac, ze ta muzyke ma na ciebie duzy wplyw.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:27:12 am »
Chodzi o poziom...PEJA jest dla mnie wyznacznikiem z płytą NA LEGALU?...i mam gdzieś opinie którą tu zaraz skrobniesz
Z racji tego że pół godziny temu wyraziłeś swoje zdanie o mnie ja teraz kontratakuje ze swoim zdaniem...Byłeś bardzo rozpieszczany, nigdy nie narzekałeś, miałeś to co chciałeś, rodzice o ciebie dbali i wyrosłeś na człowieka mądrego, który uważa że zostawił w tyle wszystkich ulicznych kolegów i teraz nieakceptuje ich, słowem brak ci tolerancji...brak ci tolerancji dla HH, bowiem muzyka nie przemawia do ciebie co jest spowodowane tym że w życiu ogólnie miałeś za dobrze...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:31:31 am »
Nic o mnie nie wiesz, ja po prostu jestem ambitny, a gdy ktos zwraca mi na cos uwage to biore to do siebie i postanawiam poprawe, u ciebie jest na odwrot, ktos zwraca ci uwage, a ty zachowujesz sie coraz gorzej.
Jako osoba ktora ma ciezkie zycie, powinienes bardziej doceniac swoj kraj i tym bardziej dazyc do poprawy sytuacji.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:32:00 am »
...Peja Slums Attack...kto prócz mnie jeszcze sobie ceni to??kto??nikt..

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:34:19 am »
Cytat: "Player01"
Nic o mnie nie wiesz, ja po prostu jestem ambitny, a gdy ktos zwraca mi na cos uwage to biore to do siebie i postanawiam poprawe, u ciebie jest na odwrot, ktos zwraca ci uwage, a ty zachowujesz sie coraz gorzej.
Jako osoba ktora ma ciezkie zycie, powinienes bardziej doceniac swoj kraj i tym bardziej dazyc do poprawy sytuacji.

Zwracacie mi uwage, ja sie nie poprawiam, myślcie co chcecie...ja jednak wiem swoje i to jest dla mnie najważniejsze...nieakceptujecie mnie takiego jaki jestem teraz, trudno, postaram się zmienić bo jednak najważniejsze są dla mnie mimo wszystko konsole a nie tematy poboczne

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:50:42 am »
Cytuj
Szacunek do narodu w którym ludzie zdychają na ulicach...tak trzymać!


Jak się nie podoba, to wyjedź sobie do Mongolii... dość szybko zmienisz zdanie o Polsce...

Cytuj
taki już urok tej muzyki i albo wchodzisz w temat i słuchasz, albo olewasz i przy okazji nie wypowiadasz sie na forum nie mając pojęcia...


Co jeśli się nie słucha, a ma się pojęcie? Pytanie do Wujka Dobrej Rady...

Cytuj
Ty owszem, ja jednak po moich przeżyciach bardziej cenie sobie muzykę ulicy...


AAAA :roll:  :roll:  :roll:

Cytuj
Z racji tego że pół godziny temu wyraziłeś swoje zdanie o mnie ja teraz kontratakuje ze swoim zdaniem...Byłeś bardzo rozpieszczany, nigdy nie narzekałeś, miałeś to co chciałeś, rodzice o ciebie dbali i wyrosłeś na człowieka mądrego, który uważa że zostawił w tyle wszystkich ulicznych kolegów i teraz nieakceptuje ich, słowem brak ci tolerancji...brak ci tolerancji dla HH, bowiem muzyka nie przemawia do ciebie co jest spowodowane tym że w życiu ogólnie miałeś za dobrze...


MASAKRA!! :roll:  :roll:  :roll:
Potrafisz robic portrety psychologiczne na zawołanie?

Caps lock ci się włączył chyba... i 2 posty pod rząd. A później pytasz skąd masz kolejnego osta...

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 14, 2005, 03:08:29 am »
Cytat: "Player01"
(...)Jest oczywiscie wiele ludzi ktorym sie nie powodzi, ale nie mozna zauwazac tylko dobrej, lub tylko zlej strony.(...)

Jak juz wczesniej mowilem, WWO oraz HG sa skladami tworzacymi rap uliczny, ktorego zadaniem jest wlasnie uwidocznienie zlych stron zycia.

Co do kawalka 'To my Polacy', to chyba wziales go za bardzo na serio, Hans w swojej piosence bardzo ladnie uwypukla nasze niektore cechy ;] wiec nie rozumiem Twojego oburzenia.
ph34r t3h cute ones...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpnia 14, 2005, 09:28:36 am »
Mjuzik, tylko na to cie stać?Na "AAAAAA", czy "MASAKRA"???Widocznie niezajarzyłeś moich postów, wielka szkoda.Miałem kiedyś kolege który też za bardzo nie jarzył tematów, poprostu impuls mu do mózgu nie docierał w określonym czasie...a jak już dotarł to dopiero pokapował swe bezmyślne odpowiedzi które mówił w trakcie gdy impuls docierał...

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:02:05 am »
Cytuj
jem pomidorowe, zamiast owocow morza, bo na owockach morza to trzeba sie wychowac, jestem z polski tu sie ciezko oddycha, jestem gruba szycha, jezdza maluchem bo to beznadziejny kraj, nie mam matury, w to mi graj.

Niezły freestyle Wudi, jeszcze tylko dobry głos i umawiasz się na walkę z O.S.T.Rym ;D.

Don_Pedro jestem z Ciebie dumny, kłócisz się i mimo to nie zasługujesz na kolejne ostrzeżenie. Da się? :mrgreen:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:04:28 am »
Da się, da!Jeszcze raz sorki za moje wczorajsze posty...nieprędko się to powtórzy, jeśli nie wogóle...Zobaczymy w przyszłości...

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpnia 14, 2005, 11:12:37 am »
Cytuj
Szacunek do narodu w którym ludzie zdychają na ulicach...tak trzymać!

A czy na ulicach zdychają ludzie z wykształceniem?Czy może cwaniaczki ,które w gimnazjum myślały "na koniec roku będę miał 5 poprawek i jakoś przejdę" ?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpnia 14, 2005, 11:18:52 am »
Wina jest bezrobocia, kiedyś były inne czasy...niezapominaj tego DCF...

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpnia 14, 2005, 11:24:53 am »
No pierwsze słysze, żeby zasiłek był domeną ludzi z wyższym wykształceniem, po dziennych studiach. Zgadzam się w 100 % z dcfem. Trzeba było za młodu o przyszłości myśleć. I nie mówcie mi, że w naszym kraju nie ma perspektyw, bo wszędzie są, wystarczy chcieć i ciężko pracować.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpnia 14, 2005, 11:27:29 am »
No dobra, ci ludzie za młodu sie nie starali(wielu jest dziś takich)ale czy to znaczy że mają zdychać na ulicach i zero współczucia z waszej strony???

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:03:37 pm »
Ja cenie Peje i slums attack, i nie bede znowu przytaczal tu mojej wypowiedzi sprzed kilku stron.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:16:00 pm »
Ja tam im będę współczół jak zamiast wódy/wina zaczną kupować sobie jedzenie. U mnie w Bielsku to jest bardzo rozpowszechniony problem wśród ludzi biednych.

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpnia 14, 2005, 12:39:13 pm »
"...gdy zbudzil mnie dzwiek potluczonego szklaaaaa..", okazalo sie, ze na jeden temat mozna gadac i w nocy i rano.
W Polsce jest mnostwo perspektyw, wzialbym sobie do serca wypowiedzi kogos, kto jest wyksztalcony i podaje mi informacje w jakiejs zrozumialej formie. Hemp Gru - rymuja, ze sport i fifki ida w parze? Od kiedy? Co za baran, albo nigdy nie gral w noge albo nigdy nie palil (chyba ze Mocne bez filtra na przystanku). Wejdz na www.alejaja.pl i sciagnij sobie mp3 pod tytulem ziomy z zielonej gory. Ja sie zalamalem sluchajac tego.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpnia 14, 2005, 13:20:09 pm »
Cytuj
Mjuzik, tylko na to cie stać?Na "AAAAAA", czy "MASAKRA"???Widocznie niezajarzyłeś moich postów


Po prostu sa one tak pozbawione sensu, że wstydem jest na nie normalnie odpowiadać

Cytuj
Wina jest bezrobocia, kiedyś były inne czasy...niezapominaj tego DCF...


Bezrobocie wynika tez z mentalności częsci polaków (przewaznie tej części bezrobotnej). Niestety

Cytuj
No dobra, ci ludzie za młodu sie nie starali(wielu jest dziś takich)ale czy to znaczy że mają zdychać na ulicach i zero współczucia z waszej strony???


Lepsze jest wyznawanie zasady "bo sie należy? "
Jeśli nie starali się w przeszłości i teraz nie mają ochoty się kształcić na jakiś kursach, czy tez nie są mobilni, kasewydają nie na edukację, tylko na tanie wino, to o jakim współczuciu tu mowa? Każdy jest kowalem własnego losu.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpnia 14, 2005, 13:37:04 pm »
Widzę _Music, podobny system wartości mamy :]. A jak ten cytat fifki & pilka bylo powaznie, to spadlem z krzesla. Oni tak naprawde zarymowali? O Boze...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpnia 14, 2005, 14:27:00 pm »
no wiesz, w koncu "fifka i sport, to nie rozlaczna para..... kocham ten stan, kiedy sie najaram".

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpnia 14, 2005, 14:27:38 pm »
Cytat: "Player01"
(...)Hemp Gru - rymuja, ze sport i fifki ida w parze? Od kiedy? Co za baran, albo nigdy nie gral w noge albo nigdy nie palil (chyba ze Mocne bez filtra na przystanku)(...)

A tu sie zdziwisz, bo po spaleniu gra w pilke jest duzo ciekawsza :mrgreen:
ph34r t3h cute ones...