Ankieta

Co sądzisz o piractwie?

Piractwo to koniecznosc w Polsce.
55 (40.4%)
Piractwo trzeba tepic i zwalczac.
71 (52.2%)
Nie mam zdania.
10 (7.4%)

Głosów w sumie: 122

Głosowanie skończone: Marca 24, 2005, 16:59:12 pm

Autor Wątek: Piractwo- debata.  (Przeczytany 144665 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1160 dnia: Stycznia 25, 2012, 12:52:45 pm »


QTF

Bez jaj, każde gówno do gastronomii kosztuje kilkukrotnie więcej niż do domu  :D

ZAIKS istnieje tylko w Polsce, Chora PRL-owska instytucja. Do kasacji!

Chora, PRL-owska instytucja, utworzona w 1995 roku.

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1161 dnia: Stycznia 25, 2012, 12:56:41 pm »
wypracowali sobie pewną pozycje i lobbowali na swoją korzyść.

No o to właśnie chodzi. Teraz ludzie walczą o swoje. Dość totalitaryzmu świętych krów od 'praw autorskich'.

Cytat: s00s
to tak jakbyś oskarżał żydów o to, że są mają władzę, albo wilka, że owce zjada.

Albo Hitlerowców o zabijanie ludzi w obozach. 'Wypracowali sobie pewną pozycje' żeby tego dokonać więc nie można ich oceniać i oskarżać?

Bez jaj, każde gówno do gastronomii kosztuje kilkukrotnie więcej niż do domu  :D

To prowo czy co? Jak byłem w Ikei kupować meble do baru to nie widziałem żeby przy danym tym samym stole było "1000 zł cena do domu, 3000 jak wstawisz to lokalu".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 13:00:02 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1162 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:01:10 pm »
ojapierdolebecet. ty tak na poważnie?

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1163 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:02:31 pm »
ZAIKS istnieje tylko w Polsce, Chora PRL-owska instytucja. Do kasacji!

Chora, PRL-owska instytucja, utworzona w 1995 roku.

Założona w marcu 1918 pod nazwą Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych.

ojapierdolebecet. ty tak na poważnie?

Niezłe ździwienie jak na kogoś kto przed chwilą mówił o Żydach rządzących światem i stawiał ich obok wilka zjadającego owce.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 13:05:17 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1164 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:13:06 pm »
To prowo czy co? Jak byłem w Ikei kupować meble do baru to nie widziałem żeby przy danym tym samym stole było "1000 zł cena do domu, 3000 jak wstawisz to lokalu".

Piec z atestem do restauracji - 5000, piec do domu - 1500, frytownica z certyfikatem do gastronomii - 2000, frytownica do domu - 200 złotych, "meble" z nierdzewki na kuchnię, żeby sanepid się nie dojebał - cztery komplety mebli z BRW do domu. Idź do stolarza po jakieś większe stoły i 50 krzeseł - też cie zrobi wg innego cennika.

Poza tym nie uważam, żeby zarabianie na czyjejś pracy i nie odprowadzanie jakiegoś ułamka zysków do autora było właściwe. Główny problem z ZAiKS'em jeśli chodzi o opłacanie licencji jest taki, że nie jest jedyną mordą do wykarmienia, a bulić trzeba trzem stowarzyszeniom zajmującym się właściwie tym samym.

ojapierdolebecet. ty tak na poważnie?

Niestety tak.

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1165 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:27:26 pm »
Cytuj
"meble" z nierdzewki na kuchnię, żeby sanepid się nie dojebał - cztery komplety mebli z BRW do domu.

No kur** no to mówisz o różnych produktach przecież. Ja mówię że to samo krzesło w Ikei czy BRW ma jedną i tą samą cenę, obojętnie gdzie je wstawisz, czy do piwnicy, czy na widok publiczny, do ogródka barowego czy dasz babci klozetowej żeby miała gdzie dupę posadzić prowadząc działalność gospodarczą - i nikt nie przyjdzie z ciebie zgarniać kasy z publiczne użytkowanie zastrzeżonego dezajnu. A płytę w Empiku kupujesz do słuchania w domu za jedną cenę a jak chcesz puścić w restauracji to musisz dopłacać i to tak jak mówisz - kilku instytucjom.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 13:29:05 pm wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1166 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:49:54 pm »
Ej, ale czemu porównujecie nośniki kultury z meblami? :lol: Przecież to jest korwin-logic na 100%.

ZAiKS to instytucja faszystowska praktycznie. Nie wiem czy wiecie, ale jak założycie sobie zespół i zagracie na żywo cover innego zespołu, który objęty jest przez ZAIKS to powinniście zapłacić. Co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Że ZAiKS staje w obronie Twoich praw nawet jeśli jesteś tym zainteresowany. Nikt do niego nie dołącza, po prostu on staje w "waszej obronie" sam z siebie. Robin Hoody je**ne.

EDIT:  A, chodzi o publiczne odtwarzanie. Kolejne głupie, acz martwe praktycznie prawo.

Przykład z wyposażeniem knajpy jest z dupy. W przypadku gdy musisz kupić coś z atestem, robi się to dla bezpieczeństwa Twoich potencjalnych klientów właśnie żeby "sanepid się nie dojebał". Ciężko natomiast mówić, że komuś grozi niebezpieczeństwo bo płytę puścisz. :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 13:54:47 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1167 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:06:13 pm »
Nie chodzi tyle o krzesło co o dezajn krzesła.

Że ZAiKS staje w obronie Twoich praw nawet jeśli jesteś tym zainteresowany. Nikt do niego nie dołącza, po prostu on staje w "waszej obronie" sam z siebie. Robin Hoody je**ne.

Co zabawniejsze, tylko przez 5 lat od publikacji nieproszony 'stoi w twojej obronie'. Potem Robin Hood ZAIKS pieniądze zgarniane za twoje dzieła bierze dla siebie już do końca świata. Więc nawet jeśli się do nich nie zapiszesz twoje dzieła zarabiają na ZAiKS a ty jako muzyk nie masz do nich prawa. Niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem to jest legalne i moralne, a umieszczenie klipu z wakacji gdzie w tle przez chwilę słychać kawałek lecący z jakiegoś samochodu to już piractwo zagrożone 5 latami w pierdlu? IT'S SHIT LIKE THIS, zwolennicy aktualnie postrzeganych praw autorskich.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1168 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:08:50 pm »
Ja już naprawdę nie wiem czy niektórzy chcieliby licencji na komercyjne wykorzystanie stołków z Ikei, czy ich zdaniem właściwe byłoby puszczanie w lokalu płyt z prywatnej kolekcji i udostępnianie w wypożyczalni filmów kupionych na własny użytek  :lol:

Przykład z wyposażeniem knajpy jest z dupy. W przypadku gdy musisz kupić coś z atestem, robi się to dla bezpieczeństwa Twoich potencjalnych klientów właśnie żeby "sanepid się nie dojebał". Ciężko natomiast mówić, że komuś grozi niebezpieczeństwo bo płytę puścisz.

Ale jedni i drudzy coś tam sobie wylobbowali. W jednym przypadku nazywa się to licencja, w drugim atest, który winduje cenę sprzęty, no ale wszyscy coś tam na twojej firmie zarobią.

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1169 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:12:03 pm »
Ale jedni i drudzy coś tam sobie wylobbowali. W jednym przypadku nazywa się to licencja, w drugim atest, który winduje cenę sprzęty, no ale wszyscy coś tam na twojej firmie zarobią.

To drugie nie ma nic wspólnego z prawami autorskimi ani piractwem, których dotyczy ten temat więc -   :evil:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1170 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:20:41 pm »
Twoje meble z Ikei za to mają wiele wspólnego z piractwem  :lol:

Aha, prostując bzdury, które zostały tu napisane, jakoby umieszczenie klipu z wakacji gdzie w tle przez chwilę słychać kawałek lecący z jakiegoś samochodu było piractwem zagrożonym 5 latami w pierdlu:

Cytuj
Zazwyczaj internauci wymieniają się plikami za darmo, więc będzie grozić im za to więzienie do 2 lat. Na wyższe sankcje naraża się natomiast osoba, która będzie chciała – choćby sporadycznie – zarobić na udostępnianiu plików. W takim przypadku grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli internauta uczynił sobie natomiast z rozpowszechniania plików stałe źródło dochodu, może trafić do wiezienia nawet na 5 lat.

Wiadomo, umieszczenie klipu z wakacji = zarabianie na rozpowszechnianiu plików.

Mrocz

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1171 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:25:28 pm »
Twoje meble z Ikei za to mają wiele wspólnego z piractwem  :lol:

Aha, prostując bzdury, które zostały tu napisane, jakoby umieszczenie klipu z wakacji gdzie w tle przez chwilę słychać kawałek lecący z jakiegoś samochodu było piractwem zagrożonym 5 latami w pierdlu:

Cytuj
Zazwyczaj internauci wymieniają się plikami za darmo, więc będzie grozić im za to więzienie do 2 lat. Na wyższe sankcje naraża się natomiast osoba, która będzie chciała – choćby sporadycznie – zarobić na udostępnianiu plików. W takim przypadku grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli internauta uczynił sobie natomiast z rozpowszechniania plików stałe źródło dochodu, może trafić do wiezienia nawet na 5 lat.

Wiadomo, umieszczenie klipu z wakacji = zarabianie na rozpowszechnianiu plików.

No po prostu mega pozytywnie!, że tylko 2 lata w pierdlu zamiast 5! Aż zaczynam powoli popierać ACTĘ :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1172 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:33:43 pm »
Tyle że klip z wakacji, gdzie przez chwilę leci jakiś kawałek z jakiegoś samochodu, w żaden sposób nie definiuje wymiany plików. Dwa lata dla idioty wrzucającego czyjąś pracę na peb albo udostępniającego na torrentach to dobra kara, zwłaszcza że o ile nie mamy do czynienia z recydywistą, wyrok w zawiasach jest praktycznie przesądzony.

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1173 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:35:40 pm »
A, tylko dwa lata, luz! Spoko. Dwa lata za to że przez przypadek w klipie z wakacji słychać jakąś piosenkę (za to korporacje ściągają filmy z YT, więc według nich to mieści się w definicji naruszania ich praw) to faktycznie do przyjęcia! A za zabicie kota przez przybicie go do drzewa i wypatroszenie 3 miechy w zawiasach. Za grupowe śmiertelne pobicie tez  zawiasy, no bo nie da się ustalić kto zadał śmiertelny cios, a przecież 'kara nie przywróci życia'.

Ciekawie wygląda świat według tzw. 'obrońców praw autorskich'. :lol: Zysk zagranicznych korporacji zawsze ważniejszy niż życie Polaka. I jeszcze ktoś Irasa prawicowcem nazwie to jebne z beki.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 14:37:11 pm wysłana przez el becetol »

svonston

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1174 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:38:21 pm »
@Iras
Tylko ty podczas sciagania pliku z torrenta rowniez go wysylasz, wiec tez podpadasz pod te 2 lata. I jakos naprawde nie wierze, ze nigdy niczego nie sciagnales z torrentow. Moge sie zalozyc, ze nawet przez ostatnie pol roku cos pobrales.


+ 2 lata za sciaganie filmu to dosyc fajnie w odniesieniu do pobicia ze skutkiem smiertelnym, za ktore maksymalny wymiar kary to 10 lat.

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1175 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:38:56 pm »
I jeszcze ktoś Irasa prawicowcem nazwie to jebne z beki.


I jakos naprawde nie wierze, ze nigdy niczego nie sciagnales z torrentow. Moge sie zalozyc, ze nawet przez ostatnie pol roku cos pobrales.
PIRACIŁ NA PC JAK POJEBANY I JESZCZE SIĘ PRZYZNAWAŁ PUBLICZNIE .KKRT MA LOGI. WSZYSTKO JASNE, IRAS KŁAMCA I ZŁODZIEJ. SYMETRIA, PRZEJEBANE, PUCUWANIE SIĘ, KONTROLA BAJERY, SEGZ ANALNY

Also, wykupiłem se VPNa. U jelly?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 14:41:56 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1176 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:50:03 pm »
Wszyscy się kur** czytać nauczcie!  :wall_bash:

Tylko ty podczas sciagania pliku z torrenta rowniez go wysylasz, wiec tez podpadasz pod te 2 lata. I jakos naprawde nie wierze, ze nigdy niczego nie sciagnales z torrentow. Moge sie zalozyc, ze nawet przez ostatnie pol roku cos pobrales.

Nie, bo nie jestem głupi. Nawet jak nie beknę w procesie karnym, to firmy cały czas zbierają logi z torrentów i w każdej chwili może zapukać prawnik z pozwem cywilnym. Torrenty są dla kretynów.

+ 2 lata za sciaganie filmu to dosyc fajnie w odniesieniu do pobicia ze skutkiem smiertelnym, za ktore maksymalny wymiar kary to 10 lat.

Cytuj
Za samo ściąganie muzyki lub filmów nie grozi odpowiedzialność karna. Inaczej jest, gdy zaczniemy udostępniać takie pliki.

Cytuj
Za samo ściąganie muzyki lub filmów nie grozi odpowiedzialność karna. Inaczej jest, gdy zaczniemy udostępniać takie pliki.

Cytuj
Za samo ściąganie muzyki lub filmów nie grozi odpowiedzialność karna. Inaczej jest, gdy zaczniemy udostępniać takie pliki.

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/sciagasz-z-sieci-sprawdz-kiedy-sa-kary.html

Also, wykupiłem se VPNa. U jelly?

A co ci to da?

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1177 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:54:56 pm »
Cytuj
Nawet jak nie beknę w procesie karnym, to firmy cały czas zbierają logi z torrentów i w każdej chwili może zapukać prawnik z pozwem cywilnym.

Cytuj
A co ci to da?


Do tego IPlist ze świeżą bazą + bridge do TORa żeby se Chińczycy mogli posurfować po necie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 15:00:25 pm wysłana przez tarniak »

svonston

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1178 dnia: Stycznia 25, 2012, 14:56:36 pm »
Ja pisalem o torrentach (kiedys nawet nakierowywales mnie na jakies ruskie, gdzie byly filmy w HD), a tam pobieranie = rownoczesne wysylanie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1179 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:07:28 pm »
Młody byłem i głupi, a tobie ściągać nie kazałem. Ostatnio cię nawet z JDownloadera korzystać uczyłem i jeszcze dane do konta na filesonic dałem, żebyś się Simsami z torrentów nie udupił!

@tarniak - ale to 306 na rok zabuliłeś?

svonston

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1180 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:09:50 pm »
No i ja jestem wdzieczny, ale dochodzimy do dziwnego momentu: jestes za SOPA, przeciw ACTA (bo inwigilacja), sciagasz nielegalnie pliki, ale tak, zeby cie nie posadzili i.... W sumie nie wiem, o co cala dyskusja. :- (

Unlimited

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1181 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:10:49 pm »
Iras wybacz ale ZAIKS to jest zło, a nie instytucja, gdyby to zamknąć to rynek fonograficzny w Polsce miał by się lepiej. Przykładów jest całe mnóstwo. Dwa, przecież nawet jak na YT leci utwór z orignalnej płyty, którą nawet pokażesz na filmie to już to YT wywala w imię naruszenia prawa firm fonograficznych, co prawda u Nas jeszcze nie jest tak tragicznie jak w innych krajach, ale po ACTA będzie podobnie.

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1182 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:13:49 pm »
Młody byłem i głupi, a tobie ściągać nie kazałem. Ostatnio cię nawet z JDownloadera korzystać uczyłem i jeszcze dane do konta na filesonic dałem, żebyś się Simsami z torrentów nie udupił!

@tarniak - ale to 306 na rok zabuliłeś?
Póki co na miesiąc, poczekam na rozwój sytuacji. Współczuję wsyzstkim którzy mieli premiumy na fileshare'y na długo, bo teraz prosząc o zwrot kasy, a co gorsza idąc do sądu, mogą się wdupić sami do ciupy. :lol:

Jest jedna rzecz, której większośc ludzi nie rozumie. Zabranie ludziom możliwości ściągania w jeden sposób przeczuci ciężar na bittorent czy usenet. Mogą sobie te wszystkie ACTY, SOPY, PIPY i DUPY wsadzić głęboko.

Przy okazji -> http://torrentfreak.com/anti-piracy-no-effect-on-itunes-sales-120124/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2012, 15:17:22 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1183 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:18:37 pm »
No i ja jestem wdzieczny, ale dochodzimy do dziwnego momentu: jestes za SOPA, przeciw ACTA (bo inwigilacja), sciagasz nielegalnie pliki, ale tak, zeby cie nie posadzili i.... W sumie nie wiem, o co cala dyskusja. :- (

Ja nic nie ściągam  :D  Dwa dni temu nawet pirackiego frapsa wywaliłem i jestem CZYSTY JAK ŁZA.



Iras wybacz ale ZAIKS to jest zło...

A gdzie ja piszę, że ZAiKS jest dobry? Po prostu uważam, że komercyjne wykorzystywanie materiałów kupionych na własny użytek jest nieuczciwe. Poza tym nie porównuj filmiku z wakacji, gdzie się fragment jakiegoś kawałka pojawił i zamierzonego wrzucania muzyki. Artyści mają swoje konta na yt i jeśli mają taki kaprys, to sami wrzucą.

Póki co na miesiąc...

34 złote - prawie jak abo na ToR'a [']

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1184 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:20:28 pm »
Ale pisz chociaż o rzeczach o których coś wiesz. TOR działa na socks, ergo nie obsługuje BT. Druga sprawa, najwyraxniej nigdy z TORa nie korzystałeś i nie masz pojęcia na jakich prędkościach operujesz. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1185 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:22:51 pm »
The Old Republic głąbie!  :mad:

(nie wiedziałem, że na sieć TOR też jest abonament)

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1186 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:23:59 pm »
 :lol:

Nie ma abonamentu, nie skojarzyłem że abo = abonament i myślałem że po prostu jakąś literówkę jebnąłeś.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1187 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:30:31 pm »
Ku.wa, wiem, że nie ma. 3/4 internetów przeglądam przez TOR.

Jacek84

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1188 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:39:14 pm »
Ku.wa, wiem, że nie ma. 3/4 internetów przeglądam przez TOR.
Ty, co to ty tam za machlojki w tym necie robisz, że przez TOR musisz włazić? :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1189 dnia: Stycznia 25, 2012, 15:46:26 pm »
Dmucham na zimne.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1190 dnia: Stycznia 25, 2012, 21:21:14 pm »
Chora, PRL-owska instytucja, utworzona w 1995 roku.
Metody ma jak z ubiegłego systemu więc zdanie jest okej. Tylko nie mów że ich też popierasz.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1191 dnia: Stycznia 25, 2012, 22:06:14 pm »


Cytat: s00s
to tak jakbyś oskarżał żydów o to, że są mają władzę, albo wilka, że owce zjada.

Albo Hitlerowców o zabijanie ludzi w obozach. 'Wypracowali sobie pewną pozycje' żeby tego dokonać więc nie można ich oceniać i oskarżać?
Co jak co, ale popieram. Mogli sobie wypracować - spoko. Tylko problem w tym jak się zachowują na tej "zdobytej pozycji".

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1192 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:13:37 pm »
http://www.wykop.pl/ramka/1021139/jakie-dokumety-zostana-ujawnione-w-najblizszych-dniach-przez-anonymous/

Jak to jest na serio to gruba sprawa się szykuje. Już widzę jak oficjalnie media będą wciskać, że te dokumenty to fake :D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1193 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:33:12 pm »
http://www.wykop.pl/ramka/1021139/jakie-dokumety-zostana-ujawnione-w-najblizszych-dniach-przez-anonymous/

Jak to jest na serio to gruba sprawa się szykuje. Już widzę jak oficjalnie media będą wciskać, że te dokumenty to fake :D
Ale ten filmik to żenada. Widać pryszczate dzieciaki myślały, ze groźnie będzie brzmieć jak zmodulują głos z Ivon-y. Porażka.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1194 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:41:16 pm »
Cytuj
POSIADAMY PONAD 200 GB INFORMACJI

W tym miejscu przestałem czytać. 200 giga chyba pornosów z Tuskiem w jakości HD  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1195 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:43:29 pm »
Uwierzę w istnienie tych dokumentów dopiero jak któryś przeczytam.

Na tej stronie jest też ujawniona informacja o Reptilianach z planety Nibiru. http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/25/nibiru-obiekt-x-solar-impact-kto-falszuje-oficjalne-strony-monitorujace-aktywnosc-sloneczna/

 :lol:

Wiarygodne źródło jak ch**.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2012, 16:51:07 pm wysłana przez el becetol »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1196 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:52:30 pm »
ciekawa rzecz
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1197 dnia: Stycznia 26, 2012, 16:57:57 pm »
Uwierzę w istnienie tych dokumentów dopiero jak któryś przeczytam.

Na tej stronie jest też ujawniona informacja o Reptilianach z planety Nibiru. http://miziaforum.wordpress.com/2011/06/25/nibiru-obiekt-x-solar-impact-kto-falszuje-oficjalne-strony-monitorujace-aktywnosc-sloneczna/

 :lol:

Wiarygodne źródło jak ch**.

No przecież... Smoleńsk to sprawka Reptilian!

el becetol

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1198 dnia: Stycznia 26, 2012, 20:26:01 pm »


GŁOS LUDU.

lupinator

  • Gość
Odp: Piractwo- debata.
« Odpowiedź #1199 dnia: Stycznia 26, 2012, 20:28:44 pm »


GŁOS LUDU.
Zesrane pytania = zesrane odpowiedzi