Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527541 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15440 dnia: Marca 12, 2009, 15:41:25 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po co tutaj cokolwiek dodawać.
: Marzec 12, 2009, 15:32:30 pm
Gears of War 2 też wygląda lepiej niż Gears of War jeden, więc jest progres jak będzie z Uncharted i Uncharted 2... nie wiem o co ci chodzi, że gry stoją jakościowo w miejscu na 360?

Może chodzi mu o to że w GeOW2 tekstury potrafią wypaść gorzej niż w jedynce. Może o to że Halo3 nie śmiga nawet w 720p i wygląda średnio przy exlusive'ach Sony. Przecież Halo to tak ważny (jak nie ważniejszy) tytuł dla M$ jak KZ2 dla PS3. Może w końcu chodzi o to że ponad roczny Uncharted wygląda całościowo lepiej niż Gears of War 2.

W Killzone 2 też niektóre tekstury wypadają słabiej niż w GoW... czy to oznacza, że Killzone 2 jest gorsze graficznie od GoW1 i GoW 2?
W jednej grze tekstury dla ciebie nie sa wyznacznikiem jakości grafiki w drugiej już tak, gratuluję obiektywnego podejścia do sprawy...

Celowo napisałem tylko o teksturach bo jedynie w tym aspekcie GeOW2 może startować do KZ2. Całą reszta elementów grafiki leży i kwiczy przy dziele GG. Taka prawda a Ci co wierzą że X0 pokaże jeszcze ukrytą moc muszą chyba na co dzień wpierdzielać grzybki halucynki.
: Marzec 12, 2009, 15:19:27 pm
wg. David'a Jaffe Gears of War 2 wyglądał lepiej niż Uncharted, ten temat już przerabialiśmy. Zanim powtórzysz to po raz trzeci stań się większym autorytetem niż David Jaffe.

Jaffe nie jest grafikiem.



VGA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Jaffe
Po pierwsze i najważniejsze to te zdjęcia bo to "screenami" z gry nie można nazywać są offscreenami, więc gra zyskuje na grafice i czym się da x3... po trzecie nie widzę tych AH tekstur, a oświetlenie i efekty. Jakby zrobić zdjęcia z telewizora GOW2 wyjdzie to samo. A RE5 miecie takiego Uncharteda jak nic jeśli chodzi o postacie i ogólnie całokształt :)

Za krotko jesteś na tym forum niestety :? . Juz kiedyś padło stwierdzenie ze grafika na poziomie Uncharted (a nawet wyższym) jest na X0 niedostępna , a właśnie RE5 jest dostępny na tej platformie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15441 dnia: Marca 12, 2009, 15:43:04 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15442 dnia: Marca 12, 2009, 15:44:42 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15443 dnia: Marca 12, 2009, 15:45:02 pm »
RE5 miecie Uncharted? Tyle w temacie. RE5 to archaizm i nędzne tekstury. Jedynie postacie zamiatają konkretnie. Sztampowe środowisko i denna animacja stawiają tą grę daleko za U:DF że już o KZ2 nie wspomnę.

PS. Bzdury pleciesz z tymi offscreen'ami. Jak to powiedział qsh, przeproś i wyjdź.
: Marzec 12, 2009, 15:39:53 pm
Także jak widać ps3 broni się tylko EFEKTAMI niczym innym bo nawet w takim KZ2 tekstury nie są jakieś cud miód orzeszki, a po prostu średnie, jednak ogólnie graficznie miotą ze względu na ogrom efektów specjalnych.

Widocznie nie grałeś w KZ2 skoro piszesz że tekstury są średnie. Nie wiem czy to czasem nie tobie qsh napisał żebyś przeprosił i wyszedł bo bredzisz. Średnie tekstury w KZ2? ZAGRAJ!!!
Owszem są średnie, jednak zauważ fakt że nie napisałem w jakiej częstotliwości występują itp, są średnie i słabe, są ładniejsze, ale to kwestia odpowiedniego oświetlenia bo bez niego były by "płaskie".

Oświetlenie wpływa na textury , szczególnie jeśli zastosujesz technikę jaka wykorzystano np. w Gersach. Mokra nawierzchnia odbija światło , normalnie. Marcek(Nie no, nie wszystko na Marcka. Powiem inaczej: SDF :P )  stwierdza ze wtedy gra jest do dupy bo wszystko się świeci jak psu jajca , teraz te technikę zastosowano w K2 i juz nic nie mozna powiedzieć ehh....

Zagraj najpierw w KZ2 bo jest tam masa tekstur, które się nie świecą a są bardzo ładne.

Nie świecą się bo pada na nie cień.  :???:

BTW. Widziałem KZ2 w akcji. Ogólnie dla mnie gra wygląda tylko " Ładnie " i nie zrobiła na mnie jakiegoś tam masakrycznego wrażenia. <czeka na zjechanie>

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15444 dnia: Marca 12, 2009, 15:45:16 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

:lol: :lol: :lol: +

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15445 dnia: Marca 12, 2009, 15:47:37 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

No fakt: brak możliwości strzelania w biegu to totalna bzdura  :lol: .

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15446 dnia: Marca 12, 2009, 15:47:44 pm »
RE5 miecie Uncharted? Tyle w temacie. RE5 to archaizm i nędzne tekstury. Jedynie postacie zamiatają konkretnie. Sztampowe środowisko i denna animacja stawiają tą grę daleko za U:DF że już o KZ2 nie wspomnę.

PS. Bzdury pleciesz z tymi offscreen'ami. Jak to powiedział qsh, przeproś i wyjdź.
: Marzec 12, 2009, 15:39:53 pm
Także jak widać ps3 broni się tylko EFEKTAMI niczym innym bo nawet w takim KZ2 tekstury nie są jakieś cud miód orzeszki, a po prostu średnie, jednak ogólnie graficznie miotą ze względu na ogrom efektów specjalnych.

Widocznie nie grałeś w KZ2 skoro piszesz że tekstury są średnie. Nie wiem czy to czasem nie tobie qsh napisał żebyś przeprosił i wyszedł bo bredzisz. Średnie tekstury w KZ2? ZAGRAJ!!!
Owszem są średnie, jednak zauważ fakt że nie napisałem w jakiej częstotliwości występują itp, są średnie i słabe, są ładniejsze, ale to kwestia odpowiedniego oświetlenia bo bez niego były by "płaskie".

Oświetlenie wpływa na textury , szczególnie jeśli zastosujesz technikę jaka wykorzystano np. w Gersach. Mokra nawierzchnia odbija światło , normalnie. Marcek(Nie no, nie wszystko na Marcka. Powiem inaczej: SDF :P )  stwierdza ze wtedy gra jest do dupy bo wszystko się świeci jak psu jajca , teraz te technikę zastosowano w K2 i juz nic nie mozna powiedzieć ehh....

Zagraj najpierw w KZ2 bo jest tam masa tekstur, które się nie świecą a są bardzo ładne.
Grałem w Uncharted i przeszedłem 7 razy i stwierdzam z ręką na sercu że RE5 jest ładniejszy od Uncharted jeśli chodzi o grafikę i całokształt. Nędzne tekstury ? Mówisz o ps3 tak ? jeśli zgadłem to się dziwisz ?! Na x0 są szczegółowe i ostre, postacie ryją beret. Mówisz że animacja jest drętwa, ale co to ma wspólnego z grafiką ? Racja animacja ssiee, ale nie jest tym czymś co odpycha od telewizora ba powoduje że gra ma świetny gameplay. Zobacz sobie walki z bossami tu i tam. Tego Uncharted nie ma. Ponadto co do offscreenów to zawsze, ale to ZAWSZE przedstawiają grę w pozytywnym świetlenie, nie ważne jak kiepską miejscówkę byś zrobił. Przykład u Nakumusziego Bad Company wyglądał cudnie, zaś na żywca gra jest pozbawiona AA i ma ziarnisty filtr. Co jak co, ale offscreeny polepszają graficznie dany tytuł. Jak bardzo to zależy od odległości na jakiej robi się fotkę TV z grą.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15447 dnia: Marca 12, 2009, 15:47:57 pm »
Nie świecą się bo pada na nie cień.  :???:

BTW. Widziałem KZ2 w akcji. Ogólnie dla mnie gra wygląda tylko " Ładnie " i nie zrobiła na mnie jakiegoś tam masakrycznego wrażenia. <czeka na zjechanie>

Widocznie za mało grałeś skoro twierdzisz że nie świecą się bo pada na nie cień.

PS. Nikt Cię nie zjedzie. Sam to zrobiłeś tak nietrafionym stwierdzeniem. Każdy recenzent, gracz (oprócz xbotów) twierdzi KZ2 to zdecydowanie najładniejsza gra obecnej generacji. Dodatkowo wielu stwierdza że jasno odznacza kreskę różnicy mocy między PS3 a X0.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15448 dnia: Marca 12, 2009, 15:48:27 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

:lol: :lol: :lol: +

Minus!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po co tutaj cokolwiek dodawać.
: Marzec 12, 2009, 15:32:30 pm
Gears of War 2 też wygląda lepiej niż Gears of War jeden, więc jest progres jak będzie z Uncharted i Uncharted 2... nie wiem o co ci chodzi, że gry stoją jakościowo w miejscu na 360?

Może chodzi mu o to że w GeOW2 tekstury potrafią wypaść gorzej niż w jedynce. Może o to że Halo3 nie śmiga nawet w 720p i wygląda średnio przy exlusive'ach Sony. Przecież Halo to tak ważny (jak nie ważniejszy) tytuł dla M$ jak KZ2 dla PS3. Może w końcu chodzi o to że ponad roczny Uncharted wygląda całościowo lepiej niż Gears of War 2.

W Killzone 2 też niektóre tekstury wypadają słabiej niż w GoW... czy to oznacza, że Killzone 2 jest gorsze graficznie od GoW1 i GoW 2?
W jednej grze tekstury dla ciebie nie sa wyznacznikiem jakości grafiki w drugiej już tak, gratuluję obiektywnego podejścia do sprawy...

Celowo napisałem tylko o teksturach bo jedynie w tym aspekcie GeOW2 może startować do KZ2. Całą reszta elementów grafiki leży i kwiczy przy dziele GG. Taka prawda a Ci co wierzą że X0 pokaże jeszcze ukrytą moc muszą chyba na co dzień wpierdzielać grzybki halucynki.
: Marzec 12, 2009, 15:19:27 pm
wg. David'a Jaffe Gears of War 2 wyglądał lepiej niż Uncharted, ten temat już przerabialiśmy. Zanim powtórzysz to po raz trzeci stań się większym autorytetem niż David Jaffe.

Jaffe nie jest grafikiem.



VGA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Jaffe
Po pierwsze i najważniejsze to te zdjęcia bo to "screenami" z gry nie można nazywać są offscreenami, więc gra zyskuje na grafice i czym się da x3... po trzecie nie widzę tych AH tekstur, a oświetlenie i efekty. Jakby zrobić zdjęcia z telewizora GOW2 wyjdzie to samo. A RE5 miecie takiego Uncharteda jak nic jeśli chodzi o postacie i ogólnie całokształt :)

Za krotko jesteś na tym forum niestety :? . Juz kiedyś padło stwierdzenie ze grafika na poziomie Uncharted (a nawet wyższym) jest na X0 niedostępna , a właśnie RE5 jest dostępny na tej platformie.

Więc above- przeproś i się wyloguj!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15449 dnia: Marca 12, 2009, 15:49:57 pm »
Grałem w Uncharted i przeszedłem 7 razy i stwierdzam z ręką na sercu że RE5 jest ładniejszy od Uncharted jeśli chodzi o grafikę i całokształt. Nędzne tekstury ? Mówisz o ps3 tak ? jeśli zgadłem to się dziwisz ?! Na x0 są szczegółowe i ostre, postacie ryją beret. Mówisz że animacja jest drętwa, ale co to ma wspólnego z grafiką ? Racja animacja ssiee, ale nie jest tym czymś co odpycha od telewizora ba powoduje że gra ma świetny gameplay. Zobacz sobie walki z bossami tu i tam. Tego Uncharted nie ma.

:shock: :shock: :shock:

I to ma stanowić przewagę RE5 nad Uncharted? To że RE5 ma walki z mega bossami? Chyba sobie znowu jaja robisz.

PS. Tekstury U:DF ma w chooooyyy lepsze od RE5.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15450 dnia: Marca 12, 2009, 15:50:06 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

No fakt: brak możliwości strzelania w biegu to totalna bzdura  :lol: .
Wtedy jednak RE nie byłby RE, a gearsami i POLECAM ZAGRAĆ BY ZMIENIĆ ZDANIE. KAŻDY element gry każdy boss i przeciwnik jest pod to zrobiony że nie można się ruszać strzelając. Akurat po przejściu gry stwierdzam fakt że gearsowe sterowanie jest do dupy i nie polecam grać na nim, a na standardowym B czyli lewa gałka ruch, prawa kamera.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15451 dnia: Marca 12, 2009, 15:51:31 pm »
Dobra, mykam bo widzę że się cały ALS zleciał. Miłego snucia wywodów na temat porównywalnej mocy X0 do PS3. Jak się już obudzicie z tego snu pełnego pobożnych życzeń i marzeń to uważajcie bo rzeczywistość może być zbyt twarda dla Was.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15452 dnia: Marca 12, 2009, 15:51:41 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

:lol: :lol: :lol: +

Minus!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po co tutaj cokolwiek dodawać.
: Marzec 12, 2009, 15:32:30 pm
Gears of War 2 też wygląda lepiej niż Gears of War jeden, więc jest progres jak będzie z Uncharted i Uncharted 2... nie wiem o co ci chodzi, że gry stoją jakościowo w miejscu na 360?

Może chodzi mu o to że w GeOW2 tekstury potrafią wypaść gorzej niż w jedynce. Może o to że Halo3 nie śmiga nawet w 720p i wygląda średnio przy exlusive'ach Sony. Przecież Halo to tak ważny (jak nie ważniejszy) tytuł dla M$ jak KZ2 dla PS3. Może w końcu chodzi o to że ponad roczny Uncharted wygląda całościowo lepiej niż Gears of War 2.

W Killzone 2 też niektóre tekstury wypadają słabiej niż w GoW... czy to oznacza, że Killzone 2 jest gorsze graficznie od GoW1 i GoW 2?
W jednej grze tekstury dla ciebie nie sa wyznacznikiem jakości grafiki w drugiej już tak, gratuluję obiektywnego podejścia do sprawy...

Celowo napisałem tylko o teksturach bo jedynie w tym aspekcie GeOW2 może startować do KZ2. Całą reszta elementów grafiki leży i kwiczy przy dziele GG. Taka prawda a Ci co wierzą że X0 pokaże jeszcze ukrytą moc muszą chyba na co dzień wpierdzielać grzybki halucynki.
: Marzec 12, 2009, 15:19:27 pm
wg. David'a Jaffe Gears of War 2 wyglądał lepiej niż Uncharted, ten temat już przerabialiśmy. Zanim powtórzysz to po raz trzeci stań się większym autorytetem niż David Jaffe.

Jaffe nie jest grafikiem.



VGA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Jaffe
Po pierwsze i najważniejsze to te zdjęcia bo to "screenami" z gry nie można nazywać są offscreenami, więc gra zyskuje na grafice i czym się da x3... po trzecie nie widzę tych AH tekstur, a oświetlenie i efekty. Jakby zrobić zdjęcia z telewizora GOW2 wyjdzie to samo. A RE5 miecie takiego Uncharteda jak nic jeśli chodzi o postacie i ogólnie całokształt :)

Za krotko jesteś na tym forum niestety :? . Juz kiedyś padło stwierdzenie ze grafika na poziomie Uncharted (a nawet wyższym) jest na X0 niedostępna , a właśnie RE5 jest dostępny na tej platformie.

Więc above- przeproś i się wyloguj!
Kogo mam przepraszać ? chyba nie marcepana i jego super uber hiper ps3 (sorry wole Nike dać ten tytuł, a nie konsoli fanboja który miałby w ten czas mokro)

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15453 dnia: Marca 12, 2009, 15:55:38 pm »
Nie świecą się bo pada na nie cień.  :???:

BTW. Widziałem KZ2 w akcji. Ogólnie dla mnie gra wygląda tylko " Ładnie " i nie zrobiła na mnie jakiegoś tam masakrycznego wrażenia. <czeka na zjechanie>

Widocznie za mało grałeś skoro twierdzisz że nie świecą się bo pada na nie cień.

PS. Nikt Cię nie zjedzie. Sam to zrobiłeś tak nietrafionym stwierdzeniem. Każdy recenzent, gracz (oprócz xbotów) twierdzi KZ2 to zdecydowanie najładniejsza gra obecnej generacji. Dodatkowo wielu stwierdza że jasno odznacza kreskę różnicy mocy między PS3 a X0.

Nie no najładniejsza gra jeśli zaliczymy wszystkie platformy to Crysis , dopiero 2nd miejsce zajmuje K2  :-) . K2 wiadomo pokazal roznice miedzy X0 a PS3 , ale nie różnice mocy konsoli tylko jej produkcji excl. MS teraz musi się sporo napocić żeby przebić K2. Sony wyjebało tyle kasy i poświeciło tyle czasu ze nie wyobrażam sobie innego efektu niż widzimy teraz. 
: Marzec 12, 2009, 15:53:05 pm
Dobra, mykam bo widzę że się cały ALS zleciał. Miłego snucia wywodów na temat porównywalnej mocy X0 do PS3. Jak się już obudzicie z tego snu pełnego pobożnych życzeń i marzeń to uważajcie bo rzeczywistość może być zbyt twarda dla Was.

Nawet jak by się okazało ze X0 przeskoczył poziom K2 to byś tego nie przyznał. Jeśli chodzi o pobudkę ze snu to Marcys , budzik dzwoni.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15454 dnia: Marca 12, 2009, 16:01:46 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

No fakt: brak możliwości strzelania w biegu to totalna bzdura  :lol: .
Wtedy jednak RE nie byłby RE, a gearsami i POLECAM ZAGRAĆ BY ZMIENIĆ ZDANIE. KAŻDY element gry każdy boss i przeciwnik jest pod to zrobiony że nie można się ruszać strzelając. Akurat po przejściu gry stwierdzam fakt że gearsowe sterowanie jest do dupy i nie polecam grać na nim, a na standardowym B czyli lewa gałka ruch, prawa kamera.

No mam nadzieję, że tym dostosowaniem "pod sterowanie" nie nazywasz zatrzymywanie (kiedy przeciwnik leci jak oszalały, żeby nam wbić nóż w oko :D) się metr przed nasza postacią ?

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15455 dnia: Marca 12, 2009, 16:03:12 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0? (Utnijcie mi jaja jeśli się myle, ale dam głowę, że gdzieś o tym czytałem  :???:)

btw, siemasz ukryty anonimie  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15456 dnia: Marca 12, 2009, 16:04:15 pm »
Jeśli tak stwierdził to byłby HEADSHOT w głowę Zeratula.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15457 dnia: Marca 12, 2009, 16:04:23 pm »
Dobra, mykam bo widzę że się cały ALS zleciał. Miłego snucia wywodów na temat porównywalnej mocy X0 do PS3. Jak się już obudzicie z tego snu pełnego pobożnych życzeń i marzeń to uważajcie bo rzeczywistość może być zbyt twarda dla Was.
... i pamiętajcie że moja racja jest racja najmoisza.....

chudysanchez

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2008
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15458 dnia: Marca 12, 2009, 16:05:22 pm »
Wiecie co, ten KZ2 jest do dupy!! Nic nie przebije mario bross.




 8) :-P 8-) :-? :-o :-( :D :x 8) :o :( :) :-) :-D :cool: :grin: :shock: :smile: :mad: :lol: :???: :eek: :sad:
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2009, 16:07:43 pm wysłana przez chudysanchez »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15459 dnia: Marca 12, 2009, 16:06:33 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0? (Utnijcie mi jaja jeśli się myle, ale dam głowę, że gdzieś o tym czytałem  :???:)

Nie to nie tak. Panowie z Epic stwierdzili ze prace na X0 są coraz bardziej zaawansowane i minie sporo czasu nim X0 osiągnie 100% . Na G0 gdzieś nawet jest taki news (gdzieś tak przed premiera GOW2 to było).

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15460 dnia: Marca 12, 2009, 16:09:36 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

No fakt: brak możliwości strzelania w biegu to totalna bzdura  :lol: .
Wtedy jednak RE nie byłby RE, a gearsami i POLECAM ZAGRAĆ BY ZMIENIĆ ZDANIE. KAŻDY element gry każdy boss i przeciwnik jest pod to zrobiony że nie można się ruszać strzelając. Akurat po przejściu gry stwierdzam fakt że gearsowe sterowanie jest do dupy i nie polecam grać na nim, a na standardowym B czyli lewa gałka ruch, prawa kamera.

No mam nadzieję, że tym dostosowaniem "pod sterowanie" nie nazywasz zatrzymywanie (kiedy przeciwnik leci jak oszalały, żeby nam wbić nóż w oko :D) się metr przed nasza postacią ?
Jezu to nie graj kto Ci każe, ale miej świadomość, że przejdzie Ci koło nosa zajebista gra. Tak to miałem na myśli, ale kij Ci w oko śmiej się dalej, ja też tak robiłem dopóki nie zagrałem i kompletnie nie zwróciłem na to uwagi że archaizmy, że drętwe sterowanie, że fizyka z dupy, a MGS4 co może super uber rewolucja jeśli chodzi o mechanikę ? Zmienili raptem kamerę na swobodną i tyle w tym temacie bo reszta z poprzednich części, ale przecież w RE przeciwnik przed wbiciem noża w oko staję metr przed naszym bohaterem... eh ludzie. Może i CAPCOM to lenie i mało wnieśli do 5 ba 5 to taka 4 w HD, ale mimo to przeszedłem grę 5 raz i na tym się nie skończy... Warto jednym słowem, a jak nie zagracie trudno nikt płakać, jednak nie pisz bzdur póki nie zagrasz w PEŁNĄ !

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15461 dnia: Marca 12, 2009, 16:10:26 pm »
Wiecie co, ten KZ2 jest do dupy!! Nic nie przebije mario bross.




 8) :-P 8-) :-? :-o :-( :D :x 8) :o :( :) :-) :-D :cool: :grin: :shock: :smile: :mad: :lol: :???: :eek: :sad:

A żebyś wiedział. Grywalność to ta gra ma do dzisiaj :).

chudysanchez

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2008
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15462 dnia: Marca 12, 2009, 16:12:37 pm »
Wiecie co, ten KZ2 jest do dupy!! Nic nie przebije mario bross.




 8) :-P 8-) :-? :-o :-( :D :x 8) :o :( :) :-) :-D :cool: :grin: :shock: :smile: :mad: :lol: :???: :eek: :sad:

A żebyś wiedział. Grywalność to ta gra ma do dzisiaj :).


Wiadomo...... :-P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15463 dnia: Marca 12, 2009, 16:12:47 pm »
Jaka gra dostała nagrodę za najładniejszą grafikę w VGA 2007 ?

chudysanchez

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2008
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15464 dnia: Marca 12, 2009, 16:14:13 pm »
Jaka gra dostała nagrodę za najładniejszą grafikę w VGA 2007 ?


MARIO!!!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15465 dnia: Marca 12, 2009, 16:14:49 pm »
To może jakieś argumenty. Co takiego w RE5 (oprócz postaci) przebija Uncharted???

Zaawansowana fizyka i strzelanie kiedy się stoi w miejscu :D.

No fakt: brak możliwości strzelania w biegu to totalna bzdura  :lol: .
Wtedy jednak RE nie byłby RE, a gearsami i POLECAM ZAGRAĆ BY ZMIENIĆ ZDANIE. KAŻDY element gry każdy boss i przeciwnik jest pod to zrobiony że nie można się ruszać strzelając. Akurat po przejściu gry stwierdzam fakt że gearsowe sterowanie jest do dupy i nie polecam grać na nim, a na standardowym B czyli lewa gałka ruch, prawa kamera.

No mam nadzieję, że tym dostosowaniem "pod sterowanie" nie nazywasz zatrzymywanie (kiedy przeciwnik leci jak oszalały, żeby nam wbić nóż w oko :D) się metr przed nasza postacią ?
Jezu to nie graj kto Ci każe, ale miej świadomość, że przejdzie Ci koło nosa zajebista gra. Tak to miałem na myśli, ale kij Ci w oko śmiej się dalej, ja też tak robiłem dopóki nie zagrałem i kompletnie nie zwróciłem na to uwagi że archaizmy, że drętwe sterowanie, że fizyka z dupy, a MGS4 co może super uber rewolucja jeśli chodzi o mechanikę ? Zmienili raptem kamerę na swobodną i tyle w tym temacie bo reszta z poprzednich części, ale przecież w RE przeciwnik przed wbiciem noża w oko staję metr przed naszym bohaterem... eh ludzie. Może i CAPCOM to lenie i mało wnieśli do 5 ba 5 to taka 4 w HD, ale mimo to przeszedłem grę 5 raz i na tym się nie skończy... Warto jednym słowem, a jak nie zagracie trudno nikt płakać, jednak nie pisz bzdur póki nie zagrasz w PEŁNĄ !

Weź, bo Ci żyła strzeli zaraz :). Wyraziłem swoją opinię i tyle. Tobie się podobają takie rozwiązania. Mi też się podobały na PS2.

Co do MGS4 to dodali też strzelanie znad ramienia i poruszanie się w tym czasie, octocamo (automatyczna zmiana kamuflażu), MarkII i sporo innych rozwiązań.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2009, 16:17:06 pm wysłana przez Chris »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15466 dnia: Marca 12, 2009, 16:15:38 pm »
Ej, a powiedzcie mi (tak, mam bana na google za pornosy) ten RE5, jest jakoś fabularnie związany z czwórką? Jakoś kompletnie mnie ta seria nie jara, ale w RE5 nawet bym sobie pograł, a że nie lubię być wyrwany fabularnie więc pytam.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15467 dnia: Marca 12, 2009, 16:18:14 pm »
Ten temat nie ma sensu. Powołujesz się na recenzje Marcepan uznaje wszystkie gazety za przekupione przez MS po czym on sam się na recenzje w tych gazetach powołuje. Powołujesz się na osobistości z branży to wyjeżdza że ten ktoś nie jest grafikiem, mam rozumieć że Ty jesteś że mam Ci wierzyć że Uncharted jest ładniejsze od GOW tak ? Nagle jakieś nagrody VGA o których pierwszy raz słyszę stały się najbardziej obiektywne.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15468 dnia: Marca 12, 2009, 16:19:09 pm »
Ej, a powiedzcie mi (tak, mam bana na google za pornosy) ten RE5, jest jakoś fabularnie związany z czwórką? Jakoś kompletnie mnie ta seria nie jara, ale w RE5 nawet bym sobie pograł, a że nie lubię być wyrwany fabularnie więc pytam.
Tyle że wcale... spokojnie możesz zagrać ponadto cała historia RE jest w grze w bonusach, więc :) Ogólnie są retrospekcje i takie tam, także nic nie straciłeś.
: Marzec 12, 2009, 16:18:33 pm
Ten temat nie ma sensu. Powołujesz się na recenzje Marcepan uznaje wszystkie gazety za przekupione przez MS po czym on sam się na recenzje w tych gazetach powołuje. Powołujesz się na osobistości z branży to wyjeżdza że ten ktoś nie jest grafikiem, mam rozumieć że Ty jesteś że mam Ci wierzyć że Uncharted jest ładniejsze od GOW tak ? Nagle jakieś nagrody VGA o których pierwszy raz słyszę stały się najbardziej obiektywne.
Cały marcepan który chwyta się wszystkiego...a co wcześniej uznawał za nie obiektywne bo to coś wyraziło pozytywne zdanie na temat gry z jeboxa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15469 dnia: Marca 12, 2009, 16:21:48 pm »
Jak ktoś pierwszy raz słyszy o nagrodach VGA to na złe forum trafił. Video Game Awards. Coś jak Oskary dla filmów.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15470 dnia: Marca 12, 2009, 16:24:33 pm »
Cytuj
Tyle że wcale... spokojnie możesz zagrać ponadto cała historia RE jest w grze w bonusach, więc Smile Ogólnie są retrospekcje i takie tam, także nic nie straciłeś.

I to lubię. W DMC4 z chęcią przeleciałem sobie historię z innych części tak dla przypomnienia :>

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15471 dnia: Marca 12, 2009, 16:28:20 pm »
Jak ktoś pierwszy raz słyszy o nagrodach VGA to na złe forum trafił. Video Game Awards. Coś jak Oskary dla filmów.

To było wyolbrzymienie nie przypominam sobie żeby w tamtym roku było takie powoływanie się na te nagrody, a może to dlatego że nie wygrała gra na ps3 ?! No oczywiście że tak wtedy by liczyły się bardziej recenzje obiektywnych czasopism. Jakby ten plebiscyt wygrał GOW 2 to nie byłyby to oskary a złote maliny na bank :D

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15472 dnia: Marca 12, 2009, 17:19:03 pm »
Cytuj
Gears of War 2 też wygląda lepiej niż Gears of War jeden, więc jest progres jak będzie z Uncharted i Uncharted 2... nie wiem o co ci chodzi, że gry stoją jakościowo w miejscu na 360? Oczywiście część exclusive mogło graficznie zawieść na X360, ale wcale to nie oznacza, że nadchodzące będą ustępować maszynie Sony. Turn 10 zapowiadało swego czasu, że Forza 3 będzie wyglądać o niebo lepiej od dwójki... zobaczymy jak wypadnie w pojedynku z GT5... Halo: ODST... bungie mogło spokojnie silnik Halo podkręcić. Do tego nikt nie mówi, że gra będzie działa się na otwartych przestrzeniach, raczej na odwrót Mombasa... mogą ładne efekty wycisnąć. Alan Wake może być niezłym konkurentem Heavy Rain. O żadnej z wymienionych gier nie wiemy za dużo i mówię tu o exclusive na PS3 i X360... nie wiemy jak się będą prezentować. Ufamy. Póki co mamy piękny efekt w postaci Killzone 2 którego robiono 4 lata... zobaczymy co będzie z resztą gier. Śmiało jednak wróżę, że nawet jeśli exclusive na PS3 okażą się ładniejsze, to exclusive na X360 nie będą im znacznie odstawać.


Wygląda to fakt, GeoW2 to jedyny wyjątek o jakim wspomniałem w swoim poście, reszta nieco zawiodła. Chodzi mo o to że, seria GeoW to jedyna seria jaką X360 może się pochwalić jeżeli chodzi o wypasioną grafikę, na dzisiejszy dzień. Zgadza się, to też nigdzie nie napisałem że, X360 nie stać na więcej.Co do Forzy 3, to akurat żaden proble bo, Forza 2 wygląda przeciętnie, fajny HDR i nic po za tym( to już PGR4 lepiej robił)Co do Halo ODST, to gdziesz czytałem że raczej niema się co spodziewać kosmosu, tylko lekko podkręconego Halo 3, mam nadzieje taką samą jak Ty że, do rzucą mase efektów(takich jak, deszcz z trailera czy tez jakieś wypasione oświetlenie ala KZ2) po żyjemy zobaczymy, nie raz pisałem że, my gracze mamy zerowe pojęcie na co stać obie konsole.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15473 dnia: Marca 12, 2009, 17:28:24 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0? (Utnijcie mi jaja jeśli się myle, ale dam głowę, że gdzieś o tym czytałem  :???:)

btw, siemasz ukryty anonimie  8)
A Ken Kutaragi powiedział, że masz małego siusiaka...  możesz jakimś linkiem to podbudować?

A poza tym polecam zapozanać się z tym
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96449,6161914,Z_uKosa__Gdy_z_konsoli_wyciska_sie_wszystko.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15474 dnia: Marca 12, 2009, 17:37:47 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0?

1. PR;
2. Naprawdę nie wierzę, że ludzie, którzy mają do czynienia z konsolami od lat/kilku generacji spodziewają się, że gra, która wychodzi po 3 latach istnienia konsoli, i do tego chodząca na nieco usprawnionym silniku będącym w użyciu od dwóch lat (nie chce mi się teraz szukać, kiedy wyszła pierwsza gra na UE3, ale GoW wyszedł w 2006r), jest szczytem możliwości konsol.

Niektórzy chyba zapominają, że kiedy kończą się fizyczne możliwości konsoli, w grę zaczynają wchodzić sztuczki techniczne i optymalizacja.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15475 dnia: Marca 12, 2009, 17:49:25 pm »
Cytuj
Gears of War 2 też wygląda lepiej niż Gears of War jeden, więc jest progres jak będzie z Uncharted i Uncharted 2... nie wiem o co ci chodzi, że gry stoją jakościowo w miejscu na 360? Oczywiście część exclusive mogło graficznie zawieść na X360, ale wcale to nie oznacza, że nadchodzące będą ustępować maszynie Sony. Turn 10 zapowiadało swego czasu, że Forza 3 będzie wyglądać o niebo lepiej od dwójki... zobaczymy jak wypadnie w pojedynku z GT5... Halo: ODST... bungie mogło spokojnie silnik Halo podkręcić. Do tego nikt nie mówi, że gra będzie działa się na otwartych przestrzeniach, raczej na odwrót Mombasa... mogą ładne efekty wycisnąć. Alan Wake może być niezłym konkurentem Heavy Rain. O żadnej z wymienionych gier nie wiemy za dużo i mówię tu o exclusive na PS3 i X360... nie wiemy jak się będą prezentować. Ufamy. Póki co mamy piękny efekt w postaci Killzone 2 którego robiono 4 lata... zobaczymy co będzie z resztą gier. Śmiało jednak wróżę, że nawet jeśli exclusive na PS3 okażą się ładniejsze, to exclusive na X360 nie będą im znacznie odstawać.


Wygląda to fakt, GeoW2 to jedyny wyjątek o jakim wspomniałem w swoim poście, reszta nieco zawiodła. Chodzi mo o to że, seria GeoW to jedyna seria jaką X360 może się pochwalić jeżeli chodzi o wypasioną grafikę, na dzisiejszy dzień. Zgadza się, to też nigdzie nie napisałem że, X360 nie stać na więcej.Co do Forzy 3, to akurat żaden proble bo, Forza 2 wygląda przeciętnie, fajny HDR i nic po za tym( to już PGR4 lepiej robił)Co do Halo ODST, to gdziesz czytałem że raczej niema się co spodziewać kosmosu, tylko lekko podkręconego Halo 3, mam nadzieje taką samą jak Ty że, do rzucą mase efektów(takich jak, deszcz z trailera czy tez jakieś wypasione oświetlenie ala KZ2) po żyjemy zobaczymy, nie raz pisałem że, my gracze mamy zerowe pojęcie na co stać obie konsole.
Ponoć Banjo-Kazooie: Nuts and Bolts wygląda naprawdę ślicznie. :) Mówię ponoć, gdyż nie grałem, ale na filmikach prezentuję się więcej niż okazale.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15476 dnia: Marca 12, 2009, 17:57:08 pm »
No Banjo, graficznie wyrabia.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15477 dnia: Marca 12, 2009, 18:12:39 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0? (Utnijcie mi jaja jeśli się myle, ale dam głowę, że gdzieś o tym czytałem  :???:)

btw, siemasz ukryty anonimie  8)
A Ken Kutaragi powiedział, że masz małego siusiaka...  możesz jakimś linkiem to podbudować?

A poza tym polecam zapozanać się z tym
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96449,6161914,Z_uKosa__Gdy_z_konsoli_wyciska_sie_wszystko.html

Co cię facet boli? Przecież pisałem, że mogę się mylić (poza tym, poszukałem i mówił tak niejaki Rod Ferguson z EPIC, że to szczyt graficzny x0, ale zostało to niby wyjęte totalnie z kontekstu i za chwilę sprostowane), a ty tutaj wyskakujesz z żałosnymi zaczepkami. Naprawdę, daruj sobie.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2009, 18:43:40 pm wysłana przez Diuk »

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15478 dnia: Marca 12, 2009, 18:23:14 pm »
Nie przesadzacie Panowie? Poziom piaskownicy w takim wieku?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15479 dnia: Marca 12, 2009, 18:56:59 pm »
Czekajcie, czekajcie, wy tutaj się ryjecie co mocniejsze, ale czy to przypadkiem nie Cliffy B powiedział, że GOW2 to ostanie soki X0? (Utnijcie mi jaja jeśli się myle, ale dam głowę, że gdzieś o tym czytałem  :???:)

btw, siemasz ukryty anonimie  8)
A Ken Kutaragi powiedział, że masz małego siusiaka...  możesz jakimś linkiem to podbudować?

A poza tym polecam zapozanać się z tym
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96449,6161914,Z_uKosa__Gdy_z_konsoli_wyciska_sie_wszystko.html

http://archiwum.polygamia.pl/mozliwosci-xboxa-360-wkrotce-sie-wyczerpia
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2009, 19:06:01 pm wysłana przez Jurass »