Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18920 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:42:28 pm »
Brak szczerości wobec siebie to nie kłamstwo, oszukiwanie samego siebie już prędzej, bo zakładamy, że ktoś wie jak jest naprawdę.

Zrozum, że te 5 % w badaniach to nie są jacyś "wyjątkowo" oświeceni ludzie. Te 5 % to osoby, które nie zrozumiały polecenia badania, nie potrafił ogarnąć ankiety, uznały sobie ankietę lub badanie żart, lub coś bardzo, ale to BARDZO wyjątkowego co wpłynęło na to, że stanowią to odchylenie.

To są moje podstawy aby sądzić, że okłamujesz samego siebie. Nie jesteś wolny od marketingu, nikt, kto obraca się w nowoczesnym świecie nie jest. I dlatego trudno jest mi uwierzyć, że akurat Ciebie dotyczą te naprawdę wyjątkowe okoliczności dorastania i stanu umysłu. A z kolei brak szczerości wobec samego siebie to bardzo rozpowszechnione zjawisko.

Także nie miej mi złe tego, że i Ciebie do tego worka wrzucam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 12:44:58 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18921 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:56:10 pm »
Cytuj
To są moje podstawy aby sądzić, że okłamujesz samego siebie. Nie jesteś wolny od marketingu, nikt, kto obraca się w nowoczesnym świecie nie jest.
Nie jestem wolny od marketingu, bo jestem na niego wystawiony. Choć i tak na małym polu, bo świadomie eliminuję jego udział w moim życiu.

A za złe naturalnie Ci mam to co robisz, bo to jest niedorzeczne, przykre i płytkie. Twoja sprawa jednak, co na mój temat myślisz :). Wracam oszukiwać siebie. Pozdrawiam w każdym razie i zalecam więcej empiryzmu, mniej bazowania na schematach i teoriach. Flex your mind.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18922 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:02:03 pm »
Cytuj
To są moje podstawy aby sądzić, że okłamujesz samego siebie. Nie jesteś wolny od marketingu, nikt, kto obraca się w nowoczesnym świecie nie jest.
Nie jestem wolny od marketingu, bo jestem na niego wystawiony. Choć i tak na małym polu, bo świadomie eliminuję jego udział w moim życiu.

A za złe naturalnie Ci mam to co robisz, bo to jest niedorzeczne, przykre i płytkie. Twoja sprawa jednak, co na mój temat myślisz :). Wracam oszukiwać siebie. Pozdrawiam w każdym razie i zalecam więcej empiryzmu, mniej bazowania na schematach i teoriach. Flex your mind.

Psychologia jest nauką stricte empiryczną, wiec sorry, ale troszkę fail z twojej strony :P

Aha i oczywiście dziękuję za podsumowanie mojego postępowania. Lubię działać niedorzecznie, przykro i płytko. Skoro już w takim tonie się żegnamy :]

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18923 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:02:24 pm »
Smuci mnie, że ostatnio w system wars mało jest tabelek i screenów z 300% zooma. :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18924 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:04:11 pm »
Cytuj
To są moje podstawy aby sądzić, że okłamujesz samego siebie. Nie jesteś wolny od marketingu, nikt, kto obraca się w nowoczesnym świecie nie jest.
Nie jestem wolny od marketingu, bo jestem na niego wystawiony. Choć i tak na małym polu, bo świadomie eliminuję jego udział w moim życiu.

A za złe naturalnie Ci mam to co robisz, bo to jest niedorzeczne, przykre i płytkie. Twoja sprawa jednak, co na mój temat myślisz :). Wracam oszukiwać siebie. Pozdrawiam w każdym razie i zalecam więcej empiryzmu, mniej bazowania na schematach i teoriach. Flex your mind.

Psychologia jest nauką stricte empiryczną, wiec sorry, ale troszkę fail z twojej strony :P

Aha i oczywiście dziękuję za podsumowanie mojego postępowania. Lubię działać niedorzecznie, przykro i płytko. Skoro już w takim tonie się żegnamy :]
Czy ja powiedziałem o psychologii czy o Tobie? Gdzie tu fail?

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18925 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:05:36 pm »
Toście chłopaki pojechali..wg. mnie Ps3 nie wytrzyma na rynku 10 lat. Chyba że w tej formie jak teraz Ps2. ;)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18926 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:06:57 pm »
Cytuj
To są moje podstawy aby sądzić, że okłamujesz samego siebie. Nie jesteś wolny od marketingu, nikt, kto obraca się w nowoczesnym świecie nie jest.
Nie jestem wolny od marketingu, bo jestem na niego wystawiony. Choć i tak na małym polu, bo świadomie eliminuję jego udział w moim życiu.

A za złe naturalnie Ci mam to co robisz, bo to jest niedorzeczne, przykre i płytkie. Twoja sprawa jednak, co na mój temat myślisz :). Wracam oszukiwać siebie. Pozdrawiam w każdym razie i zalecam więcej empiryzmu, mniej bazowania na schematach i teoriach. Flex your mind.


Psychologia jest nauką stricte empiryczną, wiec sorry, ale troszkę fail z twojej strony :P

Aha i oczywiście dziękuję za podsumowanie mojego postępowania. Lubię działać niedorzecznie, przykro i płytko. Skoro już w takim tonie się żegnamy :]
Czy ja powiedziałem o psychologii czy o Tobie? Gdzie tu fail?

Fail jest tutaj, że wszystko co Tobie podałem bazuje na psychologii, a Ty mi zarzucasz, że mam sięgnąć po więcej empirii.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18927 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:09:58 pm »
Nie, że masz sięgnąć po to, tylko działać w taki sposób. Bo jak widać empiryczne poznanie z Twojej strony polega na wchłanianiu wcześniej, empirycznie przygotowanych badań. To nie jest empiryzm w sensie poznania. :cool:

Mnie tam na studiach uczono, że psychologia to badanie zjawisk i ludzi, a nie wpierdalanie ludzi do jednego wora. Żeby wyciągnąć wniosek trzeba było przeprowadzić obserwację, wywiad itd. A ty nic nie zrobiłeś, tylko założyłeś, że skoro ktoś przeprowadził badanie to jest ono aktualne w każdym kontekście kulturowym i społecznym. Bo tak jest! Bo tak było w książkach z bibliografii na studiach, co oznacza, że jest to prawda absolutna. Enyłej, miał być koniec, więc darujmy sobie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 13:16:52 pm wysłana przez tarniak »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18928 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:21:06 pm »
Tak, będę wszystkie badania na nowo przeprowadzał, aby tu i teraz Tobie udowodnić, że prawa o których mówię faktycznie istnieją.

Mówiłem to co mówiłem, bo jest to AKTUALNE w kontekście naszego społeczeństwa i naszej kultury. Więc bardzo Cię proszę, nie rób ze mnie wykształciucha, bo doskonale wiem co robię i mam wielki szacunek do nauki, którą studiuję. Tutaj się troszkę zagalopowałeś.

Swoją drogą to co napisałeś pokazało, że jednak powątpiewasz w moją inteligencję. Nie pomaga to za bardzo w dyskusjach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 13:22:44 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18929 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:30:36 pm »
Jakie poważne rozmowy w SW :)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18930 dnia: Czerwca 23, 2009, 13:32:52 pm »
Tak, będę wszystkie badania na nowo przeprowadzał, aby tu i teraz Tobie udowodnić, że prawa o których mówię faktycznie istnieją.
Swoją drogą to co napisałeś pokazało, że jednak powątpiewasz w moją inteligencję.
Nie widzę specjalnej różnicy między krzywdzącymiu uogólnienieniami dla własnych potrzeb, a powątpiewaniem w czyjąś iteligencję (czego swoją drogą nie robie, sugerując tylko, że nie każde badanie i nie każda teoria musi się do wszystkich odnosić - i nie mówię tylko o tych, którzy nie zrozumieli pytań ;//////). Problem w tym, że masz moim skromnym zdaniem, za dużo szacunku do przedmiotu swoich studiów i za dużo rzeczy bierzesz za pewnik. Wszak psychologia również się myli. Ponoć długotrwałe wystawienie umysłu na przemoc w grach, rodzi zachowania patologiczne. :cool: Nie zauważyłem jednak, by doskwierało mi jakieś emocjonalne skrzywienie, z tytułu grania w brutalne gry od przeszło 15 lat.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 13:36:31 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18931 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:14:01 pm »
Smuci mnie, że ostatnio w system wars mało jest tabelek i screenów z 300% zooma. :lol:

Anonimowy się wku**ł bo usunęli tyle miesięcy jego ciężkiej pracy i teraz lipa. Mi też się tutaj już nieszczególnie chce pisać. To już nie ten sam SW.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 14:25:29 pm wysłana przez MarcePan »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18932 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:24:38 pm »
Smuci mnie, że ostatnio w system wars mało jest tabelek i screenów z 300% zooma. :lol:

Anonimowy się wku**ł bo usunęli tyle miesięcy jego ciężkiego pracy i teraz lipa. Mi też się tutaj już nieszczególnie chce pisać. To już nie ten sam SW.

to smutne..

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18933 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:26:10 pm »
Wiem że smutne ale pociesza mnie fakt że Sony pozamiatało konkurencję na E3. :P

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18934 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:27:09 pm »
Toście chłopaki pojechali..wg. mnie Ps3 nie wytrzyma na rynku 10 lat. Chyba że w tej formie jak teraz Ps2. ;)
Przy okazji, mógłbyś się pochwalić swoim GT?

a ty naprawdę wieżysz że do 2016 PS3 dalej będzie flagową konsola sony...  :shock:

Wiem że smutne ale pociesza mnie fakt że Sony pozamiatało konkurencję na E3. :P

 :shock: :shock: :shock: pozamiatali chyba tą latarką  8)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18935 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:29:45 pm »
Pozamiatało i nie ma do tego najmniejszych wątpliwości :)

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18936 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:32:55 pm »
taaaa jasssne :)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18937 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:37:15 pm »
Natomiast casuali pozamiatał Project Natal.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18938 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:39:17 pm »
nieee no :) oprócz U2 sony nie pokazało NIC sensownego :)....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18939 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:41:01 pm »
taaaa jasssne :)

No jasne jasne. Wystarczy zobaczyć która gra na wszystkich serwisach została okrzyknięta najlepszym show i graficznym wypasem. Ogólnie wszędzie piszą że konfa Sony zabiła resztę.

Zresztą kogoś nazywasz fanboy'em a sam nie potrafisz przyznać oczywistej rzeczy bo godzi ona w dobro Exbax'a.


: Czerwiec 23, 2009, 13:40:19 pm
nieee no :) oprócz U2 sony nie pokazało NIC sensownego :)....

TLG, FFXIV, MAG, GT5, GOW3. Jasne nie pokazali nic sensownego. :lol:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18940 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:43:13 pm »
nieee no :) oprócz U2 sony nie pokazało NIC sensownego :)....

The Last Guardian i koniec gadki. ;) magia geniuszu ICO powracaaa. ;D

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18941 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:44:46 pm »
gusta i gusciki...

sam przyznałes sie do zjawiska FB wiec cóż...
nie mówię że konfa była zła ale nie pokazali nic, NIC nowego :) więc miazgi nie było ... a latarka to totalna porazka... lub budowa toru w sych samochodzikach... konferencjia M$ nie była lepsza, choc Natael wygląda bardziej obiecująco...


a co do gier z cudowna grafa KZ2 miało byc przełomem... a jak wyszło każdy wie... graficznie mocne a reszta echhhhh

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18942 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:47:28 pm »
a co do gier z cudowna grafa KZ2 miało byc przełomem... a jak wyszło każdy wie... graficznie mocne a reszta echhhhh

No jest graficznym przełomem. Odstawia konkurencję na kilometry. Gameplay'owo nie jest niczym nowym ale graficznie owszem.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18943 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:48:32 pm »
Nie powiedziałbym, żeby totalnie pozamiatała, była to raczej mała różnica na korzyść Sony. Głównie za sprawą U2, the last guardian i GoW III, które zapowiadają się rewelacyjnie i w sumie tyle. Bo co byś dodał? GT5, które wciąż nie otrzymało oficjalnej daty premiery? Z drugiej strony M$ też ma dwa asy w postaci Alana i Sama, no i Natal, który większość branży oczarował (nie mi to osądzać). Jak na mój gust to było coś w rodzaju 6 do 4 dla Sony.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18944 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:48:47 pm »
gusta i gusciki...

sam przyznałes sie do zjawiska FB wiec cóż...
nie mówię że konfa była zła ale nie pokazali nic, NIC nowego :) więc miazgi nie było ... a latarka to totalna porazka... lub budowa toru w sych samochodzikach... konferencjia M$ nie była lepsza, choc Natael wygląda bardziej obiecująco...


a co do gier z cudowna grafa KZ2 miało byc przełomem... a jak wyszło każdy wie... graficznie mocne a reszta echhhhh

Zbaczysz.. różdżka zarządzi. Porakżą jest to co właśnie napisałeś. ;)

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18945 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:50:37 pm »
gusta i gusciki...

sam przyznałes sie do zjawiska FB wiec cóż...
nie mówię że konfa była zła ale nie pokazali nic, NIC nowego :) więc miazgi nie było ... a latarka to totalna porazka... lub budowa toru w sych samochodzikach... konferencjia M$ nie była lepsza, choc Natael wygląda bardziej obiecująco...


a co do gier z cudowna grafa KZ2 miało byc przełomem... a jak wyszło każdy wie... graficznie mocne a reszta echhhhh

Zbaczysz.. różdżka zarządzi. Porakżą jest to co właśnie napisałeś. ;)

jasssne  8-)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18946 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:53:26 pm »
Nie będę się sprzeczał. Poczekajmy na dalszy rozwój sytuacji. :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18947 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:55:14 pm »
IMO przewaga "różdżki" nad Natalem wynika z dwóch bardzo prostych rzeczy. Pierwsza to to że odwzorowuje ruchy 1:1 a druga to fakt że fizycznie trzymamy coś w rękach.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18948 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:57:09 pm »
Popierwsze to fakt, że różdżka działa z zadziwającą precyzją. Imo to musi zarządzić. ; ))

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18949 dnia: Czerwca 23, 2009, 14:59:23 pm »
Mam wrażenie że jakby obie firmy wydały gówno w pazłotku, to gówno sony by mniej śmierdziało i miało lepszą konsystencje.  :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18950 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:00:21 pm »
Znaczy się, jeśli już mam być dokładny to napiszę iż oba te pomysły uważam za ciekawostki i pewnie skończy się jak z EyEToY itp. zabawkami. Fajne ale po co mi to. Jednak jeżeli mam już je porównać to moje zdanie jest dokładnie takie jak wyżej.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18951 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:01:07 pm »
Mam wrażenie że jakby obie firmy wydały gówno w pazłotku, to gówno sony by mniej śmierdziało i miało lepszą konsystencje.  :???:

gówno znaczy, że dla casuali bo nierozumię. Lolz

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18952 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:03:09 pm »
Mam wrażenie że jakby obie firmy wydały gówno w pazłotku, to gówno sony by mniej śmierdziało i miało lepszą konsystencje.  :???:

gówno znaczy, że dla casuali bo nierozumię. Lolz
Gówno znaczy, że taki mały brązowy balasek. Produkt uboczny przemiany materii.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18953 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:06:29 pm »
Mam wrażenie że jakby obie firmy wydały gówno w pazłotku, to gówno sony by mniej śmierdziało i miało lepszą konsystencje.  :???:

gówno znaczy, że dla casuali bo nierozumię. Lolz
Gówno znaczy, że taki mały brązowy balasek. Produkt uboczny przemiany materii.
Rozbraja mnie te twoje zdanie :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18954 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:10:02 pm »
Mam wrażenie że jakby obie firmy wydały gówno w pazłotku, to gówno sony by mniej śmierdziało i miało lepszą konsystencje.  :???:
Na pewno produkt Sony dłużej by się rozkładał. Ich produkty mają wszakże 10 letnią żywotność.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18955 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:12:26 pm »
Mnie śmieszy trochę, że wszyscy jednym chórem śmiali się z Wiimota, a teraz wojna co jest lepsze, wibratorek czy machanie dupcią.

true true  8-)
IMO przewaga "różdżki" nad Natalem wynika z dwóch bardzo prostych rzeczy. Pierwsza to to że odwzorowuje ruchy 1:1 a druga to fakt że fizycznie trzymamy coś w rękach.

a luisz tak trzymać w rękach?? precyzję było widac zwłaszcza podczas strzelania z łuku  :shock:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18956 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:26:57 pm »
No był widać precyzję przy strzelaniu z łuku. Co myślisz że jakbyś miał łuk w ręku to być same headshoty sadził? Z tego co pamiętam to nie było tak celownika.

Lepiej sprawdź prezentację Natala gdzie postaci wyginały się nienaturalnie nogi i nie reagowała tak jak ruszał się prezenter.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18957 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:36:55 pm »
No był widać precyzję przy strzelaniu z łuku. Co myślisz że jakbyś miał łuk w ręku to być same headshoty sadził? Z tego co pamiętam to nie było tak celownika.

Lepiej sprawdź prezentację Natala gdzie postaci wyginały się nienaturalnie nogi i nie reagowała tak jak ruszał się prezenter.

 :shock:

now iesz jak bym już się bawił takim wirtualnym łukiem to chciałbym w coś trafić...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18958 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:38:48 pm »
To widocznie MotionPad nie jest dla Ciebie.

Takie pytanie mam. A jak będziesz używał tego całego Natala to już na precyzji Ci nie zależy?

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18959 dnia: Czerwca 23, 2009, 15:40:32 pm »
No był widać precyzję przy strzelaniu z łuku. Co myślisz że jakbyś miał łuk w ręku to być same headshoty sadził? Z tego co pamiętam to nie było tak celownika.

Lepiej sprawdź prezentację Natala gdzie postaci wyginały się nienaturalnie nogi i nie reagowała tak jak ruszał się prezenter.

 :shock:

now iesz jak bym już się bawił takim wirtualnym łukiem to chciałbym w coś trafić...
a po kiego ci ikonka celownika!? (pewnie będzie dodawana w opcjach)