Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2711058 razy)

0 użytkowników i 39 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20320 dnia: Lipca 31, 2009, 14:07:58 pm »
Naprawdę nie rozumiem tego narzekania na napęd x360 i ilość płyt. W PS3 na dzień dobry dali duży dysk, i tam jest chyba przymus instalacji. Jakiegoś posiadacza x360 męczy zmiana płyt? To niech dokupi dysk i tak taniej wyjdzie jak PS3.

Tylko jak komuś walnie ten cudowny napęd już po gwarancji to się nie wypłaci...

EDIT: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6879804,PS3_tansze_o_70_.html

Już wiadomo dlaczego coraz częściej słyszy się o YLOD ;P
Wyjaśnij mi, co ma instalka do żonglerki płytami? Z tego co mi wiadomo (a przynajmniej tak było za czasów zielonej diody w moim klocku), xbox'owa instalacja to zgrywanie obrazu każdej płyty z osobna i konieczność trzymania w napędzie tej , która nam akurat potrzebna. Więc nadal trzeba przemieszczać cztery litery, aby odpalić kolejną płytę.
Kolejny raz się mylisz..potrzebna Nam jest tylko 1 płyta w napędzie(główna), reszta jest zgrywana na X'a. Tak będzie chociażby w F3 :P

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20321 dnia: Lipca 31, 2009, 14:16:42 pm »

Kolejny raz się mylisz..potrzebna Nam jest tylko 1 płyta w napędzie(główna), reszta jest zgrywana na X'a. Tak będzie chociażby w F3 :P


sam wysnówasz wnioski odnośnie starszych tytułów w których tak to mogło funkcjionować do nowego w którym może być to rozwiązane inacze...  :-?

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20322 dnia: Lipca 31, 2009, 14:39:02 pm »
sam wysnówasz wnioski odnośnie starszych tytułów w których tak to mogło funkcjionować do nowego w którym może być to rozwiązane inacze...  :-?

Naprawdę nie rozumiem tego narzekania na napęd x360 i ilość płyt. W PS3 na dzień dobry dali duży dysk, i tam jest chyba przymus instalacji. Jakiegoś posiadacza x360 męczy zmiana płyt? To niech dokupi dysk i tak taniej wyjdzie jak PS3.

Tylko jak komuś walnie ten cudowny napęd już po gwarancji to się nie wypłaci...

EDIT: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6879804,PS3_tansze_o_70_.html

Już wiadomo dlaczego coraz częściej słyszy się o YLOD ;P

Wypowiedź Taidus'a (do której z kolei odnosiła się moja wypowiedź), widzisz tu coś  o nowych tytułach?
Poza tym: "mogło", "może być", piszesz o czymś o czym za bardzo pojęcia nie masz, dla samej idei pisania, która Ci za bardzo nie wychodzi...

a ja myślałem że testy z czytania ze zrozumieniem proponowałeś @Unlimited

To że kiedyś musiałeś ruszyć cztery litery nie zanczy że przy tym akurat konkretnym tytule będziesz musiał to robić... kiedyś grałem na dyskietkach a teraz nie, czasy się zmieniają jak byś nie zauwarzył, wielkie wywody jaka to lipa ze w klocku trzeba zmieniać płytę, dobrze że Ty nie nie musisz, mi jako użytownikowi kloca to nie przeszkadza co chcesz wszystkim udowodnic?? że źle zrobili kupując konsole A a nie B  :-? może rekompensujesz sobie jakieś braki??
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2009, 14:42:23 pm wysłana przez Maugan Ra »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20323 dnia: Lipca 31, 2009, 14:43:15 pm »
Cytuj
I nawzajem, to że kiedyś musiałeś ruszyć cztery litery nie zanczy że przy tym akurat konkretnym tytule będziesz musiał to robić... kiedyś grałem na dyskietkach a teraz nie, czasy się zmieniają jak byś nie zauwarzył, wielkie wywody jaka to lipa ze w klocku trzeba zmieniać płytę, dobrze że Ty nie nie musisz, mi jako użytownikowi kloca to nie przeszkadza co chcesz wszystkim udowodnic?? że źle zrobili kupując konsole A a nie B  :-? może rekompensujesz sobie jakieś braki??

Przepraszam, że zapytam, ale czy Ty masz jakąś dysortografię?

Pytam poważnie, żadnych kpin.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2009, 14:45:51 pm wysłana przez Diuk »

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20324 dnia: Lipca 31, 2009, 14:46:33 pm »
Jedyną grą w której do tej pory musiałem "żonglować" płytami był Lost Odyssey i wybaczcie ale "przemieścić cztery litery, aby odpalić kolejną płytę" raz na kilkanaście do 20 godzin to chyba nie jest problem? Chyba że się już przyrosło do kanapy, ale to już inny problem.

Jeżeli będzie to działało tak jak w Forzie, jest dysk nie ma problemu. Wiem wiem...w standardzie nie ma dysku...wole tańszy standard bez dysku i na starcie lub z czasem go dokupić (w zestawie, albo osobno), jak być zmuszonym do kupienia droższej wersji. Ot inna polityka. Przez tyle czasu dysk nie był potrzebny a x360 tańszy. Mi jako użytkownikowi x360, jak najbardziej to odpowiada

Stać cię żeby kupować gry na x360? To jakim problemem jest dokupienie dysku?

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20325 dnia: Lipca 31, 2009, 14:50:18 pm »
I nawzajem, to że kiedyś musiałeś ruszyć cztery litery nie zanczy że przy tym akurat konkretnym tytule będziesz musiał to robić... kiedyś grałem na dyskietkach a teraz nie, czasy się zmieniają jak byś nie zauwarzył, wielkie wywody jaka to lipa ze w klocku trzeba zmieniać płytę, dobrze że Ty nie nie musisz, mi jako użytownikowi kloca to nie przeszkadza co chcesz wszystkim udowodnic?? że źle zrobili kupując konsole A a nie B  :-? może rekompensujesz sobie jakieś braki??
Nie popłacz się.
Sprecyzowałem wypowiedź Taidusa i już biadolenie, a jeszcze na poprzedniej(?) stronie poprawiałeś sobie humor 60fps'ami.

do łez mi daleko nie martw się ...

a ja odniosłem się do Twojego beznadziejnego komentarza odnośnie tego co napisał @Unlimited i proponowania komuś czytania ze rozumieniem samemu mając problemy...

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20326 dnia: Lipca 31, 2009, 15:14:43 pm »
analiza dokonana...
skoro już tak się czepiasz to Twoj komentarz dotyczący instalacji grier na kocka a toczący się przy okazji nowej(uwaca słowo klucz) gry RAGE jest całkowicie bezpodstawny i bezsensowny gdyż:

a) nie masz zielonego pojęcia na ilu DVD wyjdzie gra (jak narazie to same spekulacjię)
b) nie wiesz czy trzeba będzie zmieniać płyty po dokonaniu instalki na dysku

więc można odnioeść wrażenie iż Twoj post ma czysto zaczepny charakter...


Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20327 dnia: Lipca 31, 2009, 15:24:15 pm »
a ja odniosłem się do Twojego beznadziejnego komentarza odnośnie tego co napisał @Unlimited i proponowania komuś czytania ze rozumieniem samemu mając problemy...

Z tego co mi wiadomo (a przynajmniej tak było za czasów zielonej diody w moim klocku), xbox'owa instalacja to zgrywanie obrazu każdej płyty z osobna i konieczność trzymania w napędzie tej , która nam akurat potrzebna. Więc nadal trzeba przemieszczać cztery litery, aby odpalić kolejną płytę.


Kolejny raz się mylisz..potrzebna Nam jest tylko 1 płyta w napędzie(główna), reszta jest zgrywana na X'a. Tak będzie chociażby w F3 :P

Przeanalizuj sobie na spokojnie, bez ekscytacji 60fps i drugą płytą.
Ja tymczasem idę sobie coś zainstalować z przymusu na PS3, to i tak szybciej niż dodanie tutaj posta.
Lost Odyssey wymaga danej płyty w napędzie mimo zgrania.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20328 dnia: Lipca 31, 2009, 15:32:04 pm »
analiza dokonana...
skoro już tak się czepiasz to Twoj komentarz dotyczący instalacji grier na kocka a toczący się przy okazji nowej(uwaca słowo klucz) gry RAGE jest całkowicie bezpodstawny i bezsensowny gdyż:

a) nie masz zielonego pojęcia na ilu DVD wyjdzie gra (jak narazie to same spekulacjię)
b) nie wiesz czy trzeba będzie zmieniać płyty po dokonaniu instalki na dysku

więc można odnioeść wrażenie iż Twoj post ma czysto zaczepny charakter...


Wiesz w ilu fps będzie śmigać finalna wersja na PS3 czy to na razie spekulacje?
W takim razie od jakiś trzech stron widzę mnóstwo wypowiedzi mających typowo zaczepny charakter, ot choćby ten:
lepsze 3 płyty niż 30 fps 8)
Jeszce jakieś sugestie?

ja tam swoją wypowiedź widze tylko jedną dodatkowo zastosowałem emotikona ale widocznie niektórzy lubią brać wszystko na super poważnie...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20329 dnia: Lipca 31, 2009, 15:35:30 pm »
Kolejny raz się mylisz..potrzebna Nam jest tylko 1 płyta w napędzie(główna), reszta jest zgrywana na X'a. Tak będzie chociażby w F3 :P

F3 to jest zupełnie osobna kwestia, bo na drugiej płycie masz dodatkowy kontent. Z drugiej płyty w ogóle gry nie odpalisz, standardowo przeznaczona jest do zgrania na dysk i jeśli dysku nie masz, w ogóle nie masz dostępu do dodatków.

Gry wymagające żonglerki płytami, wymagają jej nawet po zrzuceniu danych na dysk.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20330 dnia: Lipca 31, 2009, 15:59:25 pm »
ja tam swoją wypowiedź widze tylko jedną dodatkowo zastosowałem emotikona ale widocznie niektórzy lubią brać wszystko na super poważnie...
Aha, dobrze wiedzieć.
Unlimited w swoim poście (jak każdym zresztą), którego tak dzielnie bronisz, także zastosował emotikona. Mam przez to rozumieć, że taka Forza 3 to jeden wielki żart?
Dziękuję. Nie mam więcej pytań.

ps
Byłbym zapomniał: 
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :shock: może mleka za duż połeś w dzieciństwie ale strasznie się spinasz...  i masz styl wypowiedzi jak Andzrzej L, nadinterpretujesz wszystko...

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20331 dnia: Lipca 31, 2009, 16:03:21 pm »
Ja pilem duzo mleka w dziecinstwie i robie to do teraz , jakis problem ?  :-D :shock: :neutral: :mrgreen: :mrgreen:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20332 dnia: Lipca 31, 2009, 16:12:09 pm »
Ja pilem duzo mleka w dziecinstwie i robie to do teraz , jakis problem ?  :-D :shock: :neutral: :mrgreen: :mrgreen:
No w główce Ci się popierdoliło
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20333 dnia: Lipca 31, 2009, 16:46:21 pm »
Panowi panowie...to się robi zbyt osobiste. To już nawet nie jest odpowiadanie na argumenty, tylko pojazd na daną osobę ;)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20334 dnia: Lipca 31, 2009, 17:04:36 pm »
Tak w ramach ciekawostki przytoczę pewne zdanie z innego serwisu konsolowego które daje do myślenia:
Cytuj
Wojna fanboyów nie ma sensu, bo czy wygrasz czy przegrasz to i tak jesteś downem

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20335 dnia: Lipca 31, 2009, 17:08:37 pm »
Stalker wie, że tylko żartuje  :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20336 dnia: Lipca 31, 2009, 17:09:41 pm »
Tak w ramach ciekawostki przytoczę pewne zdanie z innego serwisu konsolowego które daje do myślenia:
Cytuj
Wojna fanboyów nie ma sensu, bo czy wygrasz czy przegrasz to i tak jesteś downem


Czysta prawda :P.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20337 dnia: Lipca 31, 2009, 17:39:41 pm »
Pati , kupuj PS3 <ok> :*

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20338 dnia: Lipca 31, 2009, 18:07:17 pm »
... duż połeś ...
Teraz mi to przełóż na jakiś zrozumiały język i możemy kontynuować dysputę o żonglerce.

A ja w zonglerce nie widze nic zlego ! Zawsze ma sie jakies predyspozycje aby zostac clownem

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20339 dnia: Lipca 31, 2009, 18:58:36 pm »
Niektórzy to już by całkiem szli na łatwiznę, muza w mp3(okrojona z 30% dźwięku), bo ciężko po pół godziny lub godzinie zmienić płytę audio Cd lub Vinyla. Tak samo w konsolach, ciężko zmienić płytę po min. godzinie grania itd. Dla mnie może mieć i nawet gra z 4 dyski :P Grunt by wciągała i zapewniała bardzo dobrą rozgrywkę. Nie chcę nic mówić, ale na PC dawno temu już były chociażby 2 dyski ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20340 dnia: Lipca 31, 2009, 19:19:03 pm »
Ehh gdzie Anonimowy? Taki news o tym Rage (tak, wiem, że już go sprostowali :P), a on milczy :(.

Stężenie podkreśleń i kolorowych słów w jego komentarzu niewątpliwie przekroczyłaby wszelkie bariery :D.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20341 dnia: Lipca 31, 2009, 19:40:23 pm »
Ehh gdzie Anonimowy? Taki news o tym Rage (tak, wiem, że już go sprostowali :P), a on milczy :(.

Stężenie podkreśleń i kolorowych słów w jego komentarzu niewątpliwie przekroczyłaby wszelkie bariery :D.

Lolz, pomyślałem o tym samym. W każdym razie niedawno zapewnienia ludzi z t10 że forza będzie działać w 60 fps na sekunde (ktoś się tak pomylił, chyba Stalker :-D), w widoku z kabiny, nie wystarczyły dla niektórych żeby poprzestać wkółko ten sam argument, a tu sytuacja analogiczna i wszystko wporzo.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20342 dnia: Lipca 31, 2009, 20:21:21 pm »
Niektórzy to już by całkiem szli na łatwiznę, muza w mp3(okrojona z 30% dźwięku), bo ciężko po pół godziny lub godzinie zmienić płytę audio Cd lub Vinyla. Tak samo w konsolach, ciężko zmienić płytę po min. godzinie grania itd. Dla mnie może mieć i nawet gra z 4 dyski :P Grunt by wciągała i zapewniała bardzo dobrą rozgrywkę. Nie chcę nic mówić, ale na PC dawno temu już były chociażby 2 dyski ;)

Sęk w tym, że nie każdą grę da się podzielić na kilka płyt, a DVD - jak widać - ogranicza.

PS: O bezstratnych kodekach nie słyszałeś?

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20343 dnia: Lipca 31, 2009, 20:52:26 pm »
Flac i inne bezstratne to nie to samo co Audio CD. Wypalony dysk zawsze będzie gorszy od tłoczonego. Jedynie wysokiej klasy serwery audio czy Cd z dyskiem twardym mogą tu dać lepsze efekty, ale po pierwsze są drogie, a po drugie potrzebujemy i tak orginalnego materiału. Inna sprawa że wiele płyt Vinylowych brzmi lepiej niż na Audio Cd, ale to nie rozważania do tego wątku.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20344 dnia: Sierpnia 01, 2009, 01:00:19 am »
Odkad nie ma anonimowego(czyt masa tabelek i innego scierwa) temat spadl ponizej jakiego kololwiek poziomu i smialo mozemy go nazwac SYSTEM WOR  :?

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20345 dnia: Sierpnia 01, 2009, 07:46:00 am »
Odkad nie ma anonimowego(czyt masa tabelek i innego scierwa) temat spadl ponizej jakiego kololwiek poziomu i smialo mozemy go nazwac SYSTEM WOR  :?
Smutne ale prawdziwe, SW ssie.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20346 dnia: Sierpnia 01, 2009, 08:11:07 am »
Ja pilem duzo mleka w dziecinstwie i robie to do teraz , jakis problem ?  :-D :shock: :neutral: :mrgreen: :mrgreen:
W wieku 25 lat tracisz zdolnośc trawienia mleka. Pijąc je jedynie zakwaszasz sobie organizm. Enzym do trawienia mleka z wiekiem przestaje być produkowany. W tym wieku zamiast mleka nalezy spożywać wszelkie przetwofy mleczne: kefiry, jogurty, śmietany i sery. One już są normalnie trawione i wchłaniane do organizmu.

Picie mleka jest zalecana dla dzieci do 15 roku życia, później nalezy je zastąpić przetworami mlecznymi.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20347 dnia: Sierpnia 01, 2009, 09:42:05 am »
Ja pilem duzo mleka w dziecinstwie i robie to do teraz , jakis problem ?  :-D :shock: :neutral: :mrgreen: :mrgreen:
W wieku 25 lat tracisz zdolnośc trawienia mleka. Pijąc je jedynie zakwaszasz sobie organizm. Enzym do trawienia mleka z wiekiem przestaje być produkowany. W tym wieku zamiast mleka nalezy spożywać wszelkie przetwofy mleczne: kefiry, jogurty, śmietany i sery. One już są normalnie trawione i wchłaniane do organizmu.

Picie mleka jest zalecana dla dzieci do 15 roku życia, później nalezy je zastąpić przetworami mlecznymi.

Niezdolność do przetwarzania laktozy jest przede wszystkim uwarunkowana genetycznie. Kto może, powinien pić mleko przez całe życie. Te wszystkie teorie nt. "szkodliwości" mleka to jedna z większych bzdur, które ten świat spłodził.

Tzn. może bzdura to za dużo powiedziane, jednak rozdźwięk w opiniach profesorów i doktorów w tej kwestii jest olbrzymi. Moim zdaniem to po prostu próba zaistnienia w świecie, poprzez zniekształcanie rzeczywistych istotnych negatywnych wpływów na organizm człowieka. Jajkom też już przyczepiono łatkę "szkodliwe dla organizmu". I uwaga... hit ostatnich badań... Witamina C także!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 09:51:19 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20348 dnia: Sierpnia 01, 2009, 10:47:42 am »
Hmm lubię mleko i chciałbym je dalej pić, jeść z płatkami  :(
Wychodzi na to, że trzeba sobie strzelić w łeb bo tak naprawdę wszystko ma negatywny wpływ na nasz organizm.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20349 dnia: Sierpnia 01, 2009, 10:58:26 am »
 :o

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20350 dnia: Sierpnia 01, 2009, 11:00:56 am »
Ja pilem duzo mleka w dziecinstwie i robie to do teraz , jakis problem ?  :-D :shock: :neutral: :mrgreen: :mrgreen:
W wieku 25 lat tracisz zdolnośc trawienia mleka. Pijąc je jedynie zakwaszasz sobie organizm. Enzym do trawienia mleka z wiekiem przestaje być produkowany. W tym wieku zamiast mleka nalezy spożywać wszelkie przetwofy mleczne: kefiry, jogurty, śmietany i sery. One już są normalnie trawione i wchłaniane do organizmu.

Picie mleka jest zalecana dla dzieci do 15 roku życia, później nalezy je zastąpić przetworami mlecznymi.

I prawda i gówno prawda zarazem ;) Do nas ma się to nijak chociaż coraz więcej osób nie trawi laktozy, ale u dorosłych Azjatów ustaje ekspresja genu odpowiedzialnego za produkcję laktazy (enzym rozkładający laktozę do cukrów prostych) co skutkuje  nie trawieniem mleka ;P Efekt? W ich kuchni raczej nie stosuje się mleka ;P


Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20351 dnia: Sierpnia 01, 2009, 11:04:00 am »
Wreszcie się Twoja wiedza przydała. :cool:

Swoją drogą ładnie się dzieje. System Wars 3: Mleko, trawienie i cukry proste!

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20352 dnia: Sierpnia 01, 2009, 11:16:35 am »
Nu baaaa  :cool:

EDIT: SW3:
"Nie trawisz mleka cioto! Skoro ty jesteś gorszy to twoja konsola też! Jak wskazują tabelki i przeprowadzone badania niemożność spożywania mleka negatywnie wpływa na twój umysł i ciało co poskutkowało kupieniem konsoli XYZ! To czysty dowód na to, że konsola XYZ jest gorsza od konsoli ZYX ! HA!"

Tak będzie...to już się zaczeło...

;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 11:21:56 am wysłana przez Taidus »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20353 dnia: Sierpnia 01, 2009, 12:02:08 pm »
FOOD WARS!!!!!!!!!11111111

sorry za capsa
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 14:00:08 pm wysłana przez Miazga »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20354 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:04:05 pm »
Hmm lubię mleko i chciałbym je dalej pić, jeść z płatkami  :(
Wychodzi na to, że trzeba sobie strzelić w łeb bo tak naprawdę wszystko ma negatywny wpływ na nasz organizm.
Ale jak sobie strzelisz w łeb to też będzie negatywnie :(

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20355 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:30:08 pm »
Proponowałbym wrócić na tory niskich lotów rozmów fanbojskich, jak wynika z założeń tematu. Food Wars czeka na założenie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20356 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:45:28 pm »
Dlaczego takie gry jak: Mass Effect 2, Splinter Cell czy Risen są w dziale Xbox 360?  :cool:

Przecież to nie są ekskluzywne gry :P.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 13:48:54 pm wysłana przez Chris »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20357 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:55:44 pm »
Dlaczego takie gry jak: Mass Effect 2, Splinter Cell czy Risen są w dziale Xbox 360?  :cool:

Przecież to nie są ekskluzywne gry :P.

Bo PC-ty na tym forum uznawane są najczęściej za zło i nienadające się do gier drogie gówno... :(
Chyba, że potrzebny jest argument w sprawie nieekskluzywności exclusivów na X0 - wówczas jest to już doskonała platforma do gier ;).

A tak swoją drogą, nie dam teraz cytatu, bo nie wiem, w którym to było temacie, ale jeden z użytkownik na NeoGAF pisał, że gdy podszedł na Comic Con (bodajże, albo na jakiejś innej większej imprezie tego typu) do ludzi z Valve i spytał się ich, co sądzą o tym, że Microsoft mówi o Left 4 Dead 2 jako "X360 exclusive" to ci tylko przewrócili oczyma :lol:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20358 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:58:00 pm »
Dlaczego takie gry jak: Mass Effect 2, Splinter Cell czy Risen są w dziale Xbox 360?  :cool:

Przecież to nie są ekskluzywne gry :P.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie będzie exem jeśli będzie się to dało odpalić po Wine i będzie wersja na Maca. W przeciwnym razie - to wciąż tytuł na wyłączność... Microsoftu. Nie Xa tylko właśnie złodziei z M$.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20359 dnia: Sierpnia 01, 2009, 14:31:52 pm »
W sumie racja. Może niech lepiej te gry zostaną w dziale Xboxa  :lol: