Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2712036 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20440 dnia: Sierpnia 03, 2009, 21:22:22 pm »
Nie widzę nic złego w tym, aby w grze pojawiały się billboardy, jeżeli będą pasować do konwencji świata gry.
Produkt placement, billboardy i inne narzędzia marketingowe można śmiało stosować w grach, bez ich psucia, a czasami wręcz dodają wrażenie autentyczności.

Już zdecydowanie bardziej przeszkadza mi to co MS wprowadził w dashu. Tym bardziej, że pobiera opłaty za korzystanie z jego usług sieciowych.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20441 dnia: Sierpnia 03, 2009, 21:44:34 pm »
130zł na rok to nie jest dużo ;)


Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20442 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:03:20 pm »
130zł na rok to nie jest dużo ;)



O 130 zł za dużo.... 0 zł za PSN <3 ...


Zrozum... Płacisz za coś co od czasów Doom'a było za darmo :P Choćby i abonament wynosił 5 zł rocznie... Multiplayer w byle FPS'ie/TPS'ie czy samochodówce itp zawsze był za... DARMO ;] Microsoft jak zwykle ludzi w konia robi... Niedługo, za korzystanie z Windowsa będzie abonament :P A ludzie powiedzą 130zł to nie jest dużo... ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 22:06:05 pm wysłana przez Mrocz »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20443 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:38:02 pm »
Unlimited, na gametrailers ktoś kiedyś powiedział: "dopóki będą ludzie, którzy są gotowi kupić gówno, dopóty będą ludzie, którzy będą ja sprzedawać".

Nie jest to analogia w sensie, że Live! to gówno, ale pewna prawda, że dopóki są ludzie, którzy są gotowi za coś płacić, dopóty będą ludzie, którzy będą to coś sprzedawać - bez względu na to, co to jest lub będzie. I tak jest w przypadku Live! i ludzi, którzy wykładają na to rocznie 130 zł. Jak Ty sobie tę opłatę uzasadniasz jest dla mnie bez znaczenia - dla mnie, nie jest to wart moich pieniędzy. Stąd też - nie interesuje mnie, czy 130 to dla Ciebie dużo czy mało za Live! :)
Ja bym się nie czuł dobrze płacąc za tego typu usługę, a tym bardziej za tę różnicę w stosunku do PSN. Gdyby powiedzmy MS oferował dedykowane serwery do każdej gry - o! wtedy byłby to dla mnie argument, który pozwalałby mi - może -  wykładać za to pieniądze, bez poczucia, że postępuję nieracjonalnie.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20444 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:38:08 pm »
Niezawsze. Za Steam się płaciło, za czasów pierwszego Xboxa też się płaciło za Live.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 22:41:29 pm wysłana przez svonston »

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20445 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:42:29 pm »
Unlimited, na gametrailers ktoś kiedyś powiedział: "dopóki będą ludzie, którzy są gotowi kupić gówno, dopóty będą ludzie, którzy będą ja sprzedawać".

Nie jest to analogia w sensie, że Live! to gówno, ale pewna prawda, że dopóki są ludzie, którzy są gotowi za coś płacić, dopóty będą ludzie, którzy będą to coś sprzedawać - bez względu na to, co to jest lub będzie. I tak jest w przypadku Live! i ludzi, którzy wykładają na to rocznie 130 zł. Jak Ty sobie tę opłatę uzasadniasz jest dla mnie bez znaczenia - dla mnie, nie jest to wart moich pieniędzy. Stąd też - nie interesuje mnie, czy 130 to dla Ciebie dużo czy mało za Live! :)
Ja bym się nie czuł dobrze płacąc za tego typu usługę, a tym bardziej za tę różnicę w stosunku do PSN. Gdyby powiedzmy MS oferował dedykowane serwery do każdej gry - o! wtedy byłby to dla mnie argument, który pozwalałby mi - może -  wykładać za to pieniądze, bez poczucia, że postępuję nieracjonalnie.
Eeee..mam inny wybór :P Nie chcę grać na niewygodnym padzie w CoD MW2 i inne gry. Wybacz. Jednak w 70% zgadzam się z Tobą.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20446 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:47:26 pm »
Mnie też denerwuje płacenie za live, a  zwłaszcza teraz kiedy cena 1 month wynosi 30 zł ! <nie_ok>

Ale jak spojrzeć z innej strony to jednak Live jest o wiele bardziej rozbudowany,przystępniejszy i w ogole stabilniejszy niż PSN. Choćby zwierzenia kuna w grze COD 4, grupy na Live, filmy, seriale, demka oraz arcade co tydzień. Wiem że Live też potrafi siąść ale teraz już się to nie zdarza, no chyba że mikołaj znowu rozniesie na gwiazke dużo konsol.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20447 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:48:59 pm »
Kiedy sie niby placilo za Steam? :>

Oplata za Live! to zdzierstwo, kto mysli inaczej, sry, ale jest idiota, tak samo jak poglad Blizzarda, ze za BattleNet 2.0 powinno sie placic abonament. Poki nie grasz na dedykach nie maja prawa od Ciebie zadac kasy, co innego w przypadku np MMO, gdzie oplaty za utrzymanie serwera sa ekstremalnie wysokie.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20448 dnia: Sierpnia 03, 2009, 22:51:13 pm »
@ SOUL HUNTER 16

Mnie też wkurzyła ta podwyżka cen. Kiedyś był 1 miesiąc za 10zł. Dlatego teraz opłaca się brać na 3 miechy lub 12 miesięcy ;) Też Ci przyznaję rację, intuicyjność obsługi, tu jest wielka przewaga względem PSN.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2009, 22:53:19 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20449 dnia: Sierpnia 03, 2009, 23:19:29 pm »
@ SOUL HUNTER 16

Mnie też wkurzyła ta podwyżka cen. Kiedyś był 1 miesiąc za 10zł. Dlatego teraz opłaca się brać na 3 miechy lub 12 miesięcy ;) Też Ci przyznaję rację, intuicyjność obsługi, tu jest wielka przewaga względem PSN.

He? A czego niby bakuję PSN co ma XBL? Na pewno nic wartego te 130zł rocznie :P Na PC też się nie płaci za multi... Jedyną konsolą z płatnym multi jest XBox, dlatego dla mnie to zdzierstwo... :P I dopóki mi nie masują stóp przy graniu online nie mam zamiaru za to płacić ;]

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20450 dnia: Sierpnia 03, 2009, 23:25:48 pm »
@ SOUL HUNTER 16

Mnie też wkurzyła ta podwyżka cen. Kiedyś był 1 miesiąc za 10zł. Dlatego teraz opłaca się brać na 3 miechy lub 12 miesięcy ;) Też Ci przyznaję rację, intuicyjność obsługi, tu jest wielka przewaga względem PSN.

He? A czego niby bakuję PSN co ma XBL?
Z tego co wiem to tzw. grup.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20451 dnia: Sierpnia 03, 2009, 23:35:31 pm »
Ja raz w życiu kupiłem Golda - po premierze GTA IV gdy chciałem ograć ją w sieci. Całkowicie podzielam pogląd Mrocza, M$ zwyczajnie kieruje się chciwością żerując w ten sposób na graczach. Po to kupuje gre i wykupuje dostęp do internetu żeby móc z tych rzeczy korzystać w 100%. Ten cały abonament to po prostu haracz za granie na konsoli.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20452 dnia: Sierpnia 03, 2009, 23:37:42 pm »
Ja raz w życiu kupiłem Golda - po premierze GTA IV gdy chciałem ograć ją w sieci. Całkowicie podzielam pogląd Mrocza, M$ zwyczajnie kieruje się chciwością żerując w ten sposób na graczach. Po to kupuje gre i wykupuje dostęp do internetu żeby móc z tych rzeczy korzystać w 100%. Ten cały abonament to po prostu haracz za granie na konsoli.
No taka jest niestety prawda.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20453 dnia: Sierpnia 03, 2009, 23:59:49 pm »
U nas może nie ma za ciekawych rzeczy bo oczywiście LIVE u nas jest nielegalny, ale patrząc na funkcje LIVE to chyba nie powiecie mi że PSN jest lepsze  :lol: Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne. Przecież MS licencji za darmo też nie dostaje. Płacenie za granie w neta to zdzierstwo ale patrząc na funkcje PSN a LIVE to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE MS każe sobie płacić.
: Sierpień 03, 2009, 23:57:12 pm
No intuicyjnie, intuicyjnie, "walem knefla" w prawo a zjeżdża w dół, x boxowa intuicja  :lol:
Btw, mam ochotę pograć ze dwa tyg w SCIV po sieci, co polecacie , 3 miechy za 60 czy rok za 120? A może być głupim i  to:
http://www.allegro.pl/item702907376_soul_calibur_iv_ps3_gdynia.html
?

Ty to już w ogole tak jesteś krzywdzony przez ten MS że szok, normalnie gorzej niż żydzi przez Hitlera  :lol:

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20454 dnia: Sierpnia 04, 2009, 00:23:24 am »
U nas może nie ma za ciekawych rzeczy bo oczywiście LIVE u nas jest nielegalny, ale patrząc na funkcje LIVE to chyba nie powiecie mi że PSN jest lepsze  :lol: Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne. Przecież MS licencji za darmo też nie dostaje. Płacenie za granie w neta to zdzierstwo ale patrząc na funkcje PSN a LIVE to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE MS każe sobie płacić

U nas w Polsce PSN przynajmniej, jest... ale skoro porównujesz PSN do XBL to porównuj Amerykański PSN z Amerykańskim XBL...

VidZone, Możliwość zgrywania kanałów telewizyjnych na PS 3, Home... Itp... Może nie jest lepszy od XBL... Ale XBL nie ma niczego co by było warte zapłaty... :P Więc biorąc pod uwagę stosunek jakość=>cena to PSN miażdży XBL xD

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20455 dnia: Sierpnia 04, 2009, 00:34:03 am »
Raczej jest remis, bo Live miażdzy pod względem jakości a PSN miażdzy pod względem ceny.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20456 dnia: Sierpnia 04, 2009, 00:44:43 am »
Raczej jest remis, bo Live miażdzy pod względem jakości a PSN miażdzy pod względem ceny.

Tyle ze co kolejny update , PS3 dostaje funkcje te z XBL + cos od siebie. Z czasem ta usluga przebije XBL .

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20457 dnia: Sierpnia 04, 2009, 00:50:55 am »
No a Live to co, w miejscu stoi ? Co pół roku jest chyba duży update jeden się właśnie zbliża, a następny w zime chyba.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20458 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:00:15 am »
No a Live to co, w miejscu stoi ? Co pół roku jest chyba duży update jeden się właśnie zbliża, a następny w zime chyba.

Sony z tego co wiem update robi czesciej

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20459 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:05:40 am »
Wiecie dlaczego m.in Live jest beznadziejny, bo się płaci za cały rok. Tylko, że ja sobie wykupiłem na rok, pograłem 3 miesiąca w COD4, później okazyjnie w jakieś inne gierki i tyle. Jak już mam być abonament to niech by było np. za długość grania. Abonament na 200 godzin, na 400 godzin. Wtedy by się to opłacało.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20460 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:09:08 am »
No a Live to co, w miejscu stoi ? Co pół roku jest chyba duży update jeden się właśnie zbliża, a następny w zime chyba.

Sony z tego co wiem update robi czesciej

Przecież Live też ma częściej update'y tylko coś tam one poprawiają że w końcu tego nie widać, Sony też ma takie małe oraz te duże rzadsze. Sony przecież też nie wydaje co miesiąc dużych updateów.
: Sierpień 04, 2009, 01:07:38 am
Wiecie dlaczego m.in Live jest beznadziejny, bo się płaci za cały rok. Tylko, że ja sobie wykupiłem na rok, pograłem 3 miesiąca w COD4, później okazyjnie w jakieś inne gierki i tyle. Jak już mam być abonament to niech by było np. za długość grania. Abonament na 200 godzin, na 400 godzin. Wtedy by się to opłacało.

No to by było sensowne ale niestety czegoś takiego nie ma, żeby pograć w WOW'a musisz wydać 60 zł za miesiąc to jest dopiero coś :D Dobrze że są chociaż te jeszcze na 3 miesiące abonamenty bo te na 1 miesiąc to już niedługo wymrą :(

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20461 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:23:50 am »
Zastanawia mnie panowie o co wy walczycie :-D

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20462 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:29:00 am »
To są bonusy. :mad:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20463 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:31:56 am »
Mnie też denerwuje płacenie za live, a  zwłaszcza teraz kiedy cena 1 month wynosi 30 zł ! <nie_ok>

Ale jak spojrzeć z innej strony to jednak Live jest o wiele bardziej rozbudowany,przystępniejszy i w ogole stabilniejszy niż PSN. Choćby zwierzenia kuna w grze COD 4, grupy na Live, filmy, seriale, demka oraz arcade co tydzień. Wiem że Live też potrafi siąść ale teraz już się to nie zdarza, no chyba że mikołaj znowu rozniesie na gwiazke dużo konsol.
Takie problemy ma tylko kun, biedaczek :sad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20464 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:34:41 am »
Bo inni nie mają porównania :(

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20465 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:39:55 am »
Cytuj
Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne.
To ma byc argument? Placisz za dostep do platnego stuffu? :> Normalnie paranoja, co jeszcze ludzie wymysla by na sile uzasadnic to zdzierstwo? ...

Na PS3 tez masz streaming filmow, niestety narazie w USA. Co do gier arcade to wiadomo, ze jest ich wiecej na Live!, bo API jest kompatybilne z PC [PS3 nie].
Oj tak, radio to wazny argument, przeciez nikt z nas nie ma PC'ta w domu i nie umie uruchomic przegladarki/winampa ... Live! nie jest warty 130zl i nie zapowiada sie by kiedykolwiek byl ich wart.

Co do WoW'a placisz 45zl, a jakby byl rowniez na X0 to bys placil 45zl/miech + live! by moc w ogole pograc - czysty zysk.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20466 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:44:49 am »
PSN to zuo, Live RULZZZZZZ :cool: Na darmowym PSN jest więcej gier z dedykowanymi serwerami niż na płatnym Live :lol:
: Sierpień 04, 2009, 02:41:58 am
To są bonusy. :mad:
8-)
To jak u domokrążców, nóż do wszystkiego za darmo w zestawie z pokrowcem na sedes za jedyne 300zł  ;-)
To były jajka 30 szt. za 169 zł a rower gratis :mad:
: Sierpień 04, 2009, 02:43:16 am
Na Live jest jedna rzecz darmowa, bany :lol: Ale coś więcej opowie nam o tym użytkownik juve26, zapraszamy na scene!

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20467 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:48:28 am »
Cytuj
Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne.
To ma byc argument? Placisz za dostep do platnego stuffu? :> Normalnie paranoja, co jeszcze ludzie wymysla by na sile uzasadnic to zdzierstwo? ...

Na PS3 tez masz streaming filmow, niestety narazie w USA. Co do gier arcade to wiadomo, ze jest ich wiecej na Live!, bo API jest kompatybilne z PC [PS3 nie].
Oj tak, radio to wazny argument, przeciez nikt z nas nie ma PC'ta w domu i nie umie uruchomic przegladarki/winampa ... Live! nie jest warty 130zl i nie zapowiada sie by kiedykolwiek byl ich wart.

Co do WoW'a placisz 45zl, a jakby byl rowniez na X0 to bys placil 45zl/miech + live! by moc w ogole pograc - czysty zysk.

Jak już wspomnialem MS też musi nabyć licencje i tak to sa też argumenty. Poza tym stabilniejsza usługa. Poza tym nie mówię że cena jest słuszna kur** ja mówię że jeżeli biorąc pod uwagę rozbudowe, content to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE trzeba płacić. Wchodzisz na PSN i nie wiesz czy się zalogujesz ile juz razy tu były narzekania do tego bardziej dopracowana usługa w grach vide COD 4, czy tak trudno to zrozumieć ? Oczywiście że jest lepiej nic nie płacić ale za jakość się płaci. Ja nawet boje się czy na swoim 256 kb będę mogł pograc na jakże cudownym darmowym PSN bo na LIVE mogę spokojnie, a już nie raz było słychać jęk zawodu na forum że PSN to nie LIVE.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20468 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:52:20 am »
Cytuj
Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne.
To ma byc argument? Placisz za dostep do platnego stuffu? :> Normalnie paranoja, co jeszcze ludzie wymysla by na sile uzasadnic to zdzierstwo? ...

Na PS3 tez masz streaming filmow, niestety narazie w USA. Co do gier arcade to wiadomo, ze jest ich wiecej na Live!, bo API jest kompatybilne z PC [PS3 nie].
Oj tak, radio to wazny argument, przeciez nikt z nas nie ma PC'ta w domu i nie umie uruchomic przegladarki/winampa ... Live! nie jest warty 130zl i nie zapowiada sie by kiedykolwiek byl ich wart.

Co do WoW'a placisz 45zl, a jakby byl rowniez na X0 to bys placil 45zl/miech + live! by moc w ogole pograc - czysty zysk.

Jak już wspomnialem MS też musi nabyć licencje i tak to sa też argumenty. Poza tym stabilniejsza usługa. Poza tym nie mówię że cena jest słuszna ku*** ja mówię że jeżeli biorąc pod uwagę rozbudowe, content to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE trzeba płacić. Wchodzisz na PSN i nie wiesz czy się zalogujesz ile juz razy tu były narzekania do tego bardziej dopracowana usługa w grach vide COD 4 i Gears of War 2, czy tak trudno to zrozumieć ? Oczywiście że jest lepiej nic nie płacić ale za jakość się płaci. Ja nawet boje się czy na swoim 256 kb będę mogł pograc na jakże cudownym darmowym PSN bo na LIVE mogę spokojnie, a już nie raz było słychać jęk zawodu na forum że PSN to nie LIVE.
2 lata korzystam z PSN i nigdy się nad tym nie zastanawiałem :sad:

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 01:54:10 am wysłana przez Wooyek »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20469 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:52:47 am »
Cytuj
Wchodzisz na PSN i nie wiesz czy się zalogujesz ile juz razy tu były narzekania do tego bardziej dopracowana usługa w grach vide COD 4, czy tak trudno to zrozumieć ?
Slucham? NIgdy nie mialem problemow z zalogowaniem sie na PSN. Grajac w Bad Company nie mialem zadnych problemow z online, grajac w wipeouta nie mialem zadnych problemow z online. Jedyne problemy mialem z Killzone'a, ale to byla wina gry, ktore po dwoch latkach naprawili [zebys nie wyskoczyl mi z argumentem, ze to wina PSN, to zobacz ile ludzie musieli czekac na normalna gre w GeoW 2].

Jakosc? Jakosc to masz na PC i tam tez nie placisz. Wiec da sie bez oplat? Da sie!

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20470 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:54:37 am »
Cytuj
Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne.
To ma byc argument? Placisz za dostep do platnego stuffu? :> Normalnie paranoja, co jeszcze ludzie wymysla by na sile uzasadnic to zdzierstwo? ...

Na PS3 tez masz streaming filmow, niestety narazie w USA. Co do gier arcade to wiadomo, ze jest ich wiecej na Live!, bo API jest kompatybilne z PC [PS3 nie].
Oj tak, radio to wazny argument, przeciez nikt z nas nie ma PC'ta w domu i nie umie uruchomic przegladarki/winampa ... Live! nie jest warty 130zl i nie zapowiada sie by kiedykolwiek byl ich wart.

Co do WoW'a placisz 45zl, a jakby byl rowniez na X0 to bys placil 45zl/miech + live! by moc w ogole pograc - czysty zysk.

Jak już wspomnialem MS też musi nabyć licencje i tak to sa też argumenty. Poza tym stabilniejsza usługa. Poza tym nie mówię że cena jest słuszna ku*** ja mówię że jeżeli biorąc pod uwagę rozbudowe, content to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE trzeba płacić. Wchodzisz na PSN i nie wiesz czy się zalogujesz ile juz razy tu były narzekania do tego bardziej dopracowana usługa w grach vide COD 4, czy tak trudno to zrozumieć ? Oczywiście że jest lepiej nic nie płacić ale za jakość się płaci. Ja nawet boje się czy na swoim 256 kb będę mogł pograc na jakże cudownym darmowym PSN bo na LIVE mogę spokojnie, a już nie raz było słychać jęk zawodu na forum że PSN to nie LIVE.
What are you talking about ?! I've never have problems with PSN ! Quality of PSN in my home is much much much better than Xbox Live

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20471 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:58:33 am »
Tarniak bodajże też grał w Bad Company na PSN i Live i również nie narzekał.Co więcej, nie widział różnicy :eek:
: Sierpień 04, 2009, 02:56:33 am
Cytuj
Grupy, content jaki jest wrzucany wypożyczalnie filmów, gry arcade, teraz dojdzie radio i inne.
To ma byc argument? Placisz za dostep do platnego stuffu? :> Normalnie paranoja, co jeszcze ludzie wymysla by na sile uzasadnic to zdzierstwo? ...

Na PS3 tez masz streaming filmow, niestety narazie w USA. Co do gier arcade to wiadomo, ze jest ich wiecej na Live!, bo API jest kompatybilne z PC [PS3 nie].
Oj tak, radio to wazny argument, przeciez nikt z nas nie ma PC'ta w domu i nie umie uruchomic przegladarki/winampa ... Live! nie jest warty 130zl i nie zapowiada sie by kiedykolwiek byl ich wart.

Co do WoW'a placisz 45zl, a jakby byl rowniez na X0 to bys placil 45zl/miech + live! by moc w ogole pograc - czysty zysk.

Jak już wspomnialem MS też musi nabyć licencje i tak to sa też argumenty. Poza tym stabilniejsza usługa. Poza tym nie mówię że cena jest słuszna ku*** ja mówię że jeżeli biorąc pod uwagę rozbudowe, content to mogę zrozumieć dlaczego za LIVE trzeba płacić. Wchodzisz na PSN i nie wiesz czy się zalogujesz ile juz razy tu były narzekania do tego bardziej dopracowana usługa w grach vide COD 4, czy tak trudno to zrozumieć ? Oczywiście że jest lepiej nic nie płacić ale za jakość się płaci. Ja nawet boje się czy na swoim 256 kb będę mogł pograc na jakże cudownym darmowym PSN bo na LIVE mogę spokojnie, a już nie raz było słychać jęk zawodu na forum że PSN to nie LIVE.
What are you talking about ?! I've never have problems with PSN ! Quality of PSN in my home is much much much better than Xbox Live
Dobra Stalker, już nie sprzedawaj tej PS3, wystarczy że czasem pociśniesz xbojów i zapomnimy o wszystkim, ale kierwa pisz po polsku grzbiecie je**ny :mad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20472 dnia: Sierpnia 04, 2009, 01:59:20 am »
Ehhh nie raz już było w shoutboxie o błędach i o tym czy znowu wyłączyli PSN bo nie mogę się zalogować. To tak samo jak gadanie o rrod, ktoś mówi że przecież jego konsola ma się dobrze, ale jednak problem istnieje. Zresztą dobra bo to nie ma sensu. Jak obadam PSN wtedy zdam relacje.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20473 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:01:09 am »
Choćby to chodziło nie wiem jak dobrze to i tak Live będzie lepszy, więc relację sobie odpuść.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20474 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:03:34 am »
Korwa ! Cwicze Angilish ! Kapisz ? !
: Sierpień 04, 2009, 02:01:51 am
Ehhh nie raz już było w shoutboxie o błędach i o tym czy znowu wyłączyli PSN bo nie mogę się zalogować. To tak samo jak gadanie o rrod, ktoś mówi że przecież jego konsola ma się dobrze, ale jednak problem istnieje. Zresztą dobra bo to nie ma sensu. Jak obadam PSN wtedy zdam relacje.

Ja po odłączającym się i lagujacym XBL zauważyłem znaczna różnicę na PSN. Nadal mam to samo łączę radiowe a w Killzone pykam i lagow ni mam

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20475 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:03:38 am »
Choćby to chodziło nie wiem jak dobrze to i tak Live będzie lepszy, więc relację sobie odpuść.

No nie do końca, bo fanbojem nie jestem ale jak widze takie pierdolenie i uogólnianie no to ch** strzela.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20476 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:06:09 am »
Choćby to chodziło nie wiem jak dobrze to i tak Live będzie lepszy, więc relację sobie odpuść.

No nie do końca, bo fanbojem nie jestem ale jak widze takie pierdolenie i uogólnianie no to ch** strzela.

Mnie ch** strzelał jak widziałem napis " Odłączono od usługi Xbox Live " albo żółte kreski w COD4, o GOW2 nie wspomnę  :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20477 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:07:13 am »
Stalker, kup tego yebanego CoD-a albo pożycz od kogoś bo kupienie nie wchodzi raczej w grę, zagrasz z nami na moim hoście i wtedy może przemówisz do rozsądku Soulowi.Inaczej nie da rady :sad: Gdzie jest kun, zaraz gramy :mad:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2009, 02:09:00 am wysłana przez Wooyek »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20478 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:08:51 am »
Stalker, kup tego yebanego CoD-a albo pożycz od kogoś, zagrasz z nami na moim hoście i wtedy może przemówisz do rozsądku Soulowi.Inaczej nie da rady :sad:

Eeee kupując czarnucha wyjebałem się z kasy, a chce jeszcze kupić InFamous  :sad: . MW2 stary , MW2 !

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20479 dnia: Sierpnia 04, 2009, 02:12:30 am »
SH, walnij linkiem do TEGO działu, zacytuj parę postów o nie-lagach i nie-blokadach i uświadom tym sonobojkom jak bardzo się mylą.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wolę poczekać za Tobą jak nakręcisz filmik.