Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697452 razy)

0 użytkowników i 58 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4880 dnia: Maja 26, 2008, 21:47:25 pm »
HDMI kupisz za 30zł a WiFi do X0 ile kosztuje?
http://allegro.pl/item353217325_wi_fi_wireless_networking_adaptor_xbox360_norbi24.html

 :lol: :lol: :lol: Stalker co Ty na to? Po prostu muszę znać odpowiedź na Twoje super porównanie kabla HDMI do WiFi od X0.

To napisałem ja,nie Stalker kable,porządne kable kosztują nawet do 150 zl.Zresztą mi o cene nie chodziło.Ogolnie tak jak to ktoś napisał konsola słynąca z netu nie ma bezprzewodowej karty,a konsola słynąca z niby grafiki HD nie ma kabla HDMI.Równie dobrze moge dać taki link:http://www.allegro.pl/item364790667_interkonekt_hdmi_profigold_oxypure_o_dl_1_5m.html
stawiamy na jakość no nie :D

Może najpierw poczytaj, odnośnie przykazu sygnału cyfrowego a dowiesz się że kabel za 30zł jest równie dobry co kabel za nawet 500zł. Jeśli kabel za 30zł przepuści sygnał wysokiej rozdzielczości to zrobi to w identyczny sposób co kabel za 500zł. Sygnał cyfrowy to czysta informacja więc jakość kabla nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeśli tani kabel byłby uszkodzony to po prostu na TV nie zobaczysz nic. Nie ma mowy o jakichkolwiek zakłóceniach itp. Po prostu jeśli oba kable przekażą obraz (z tanimi bywa czasem tak że 720p poleci ale 1080p już nie ale to rzadkość i oddajesz coś takiego na gwarancji) to zrobią to w identyczny sposób. Raz miałem taki zonk że kabel nie wyrabiał z przepustowością i gdy zapodałem 1080p to na ekranie nie było nic widać. Był to jednak kabel no-name za 15zł więc nie ma się co dziwić. Żeby było śmieszniej druga sztuka dokładnie tego samego kabla już śmigała poprawnie.

Problem X0 jest taki że możesz tam dokupić jedynie WiFi i inne podzespoły od M$, które są śmiesznie drogie. M$ po prostu nabija ludzi w butelkę takimi zagraniami. Ale to już wie każdy kto zna ta firmę z rynku PC. To żadna nowość u nich i spodziewałem się tego gdy wydadzą konsolę.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4881 dnia: Maja 26, 2008, 21:59:46 pm »
Dokładnie MarcePan, sygnał cyfrowy to nie analogowy, który jest wrażliwy na zakłócenia.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4882 dnia: Maja 26, 2008, 22:09:44 pm »
Nie wierzę, że zauważyły tylko 4. :-o

A, że tak się spytam (jak mogę? no ja myślę :D) po czym Ty, tarniak (:*) i krayzie to wnioskujecie? Po tym, że:
a) nie przeszkadza mi instalacja gier, bo wtedy chociaż są szybsze loadingi i napęd mniej pracuje?
b) podoba mi się GT5p i olałem brak zniszczeń?

Poprawną odpowiedź proszę wysyłać pod numer 12312947198 w treści wpisując co tam chcecie :D koszt 223,99 zł

Swoją drogą wkur**a mnie w tej konsoli brak okienka takiego jak w X360 (gdzie byli przyjaciele/muzyka etc.) - zajebiście szkoda, że nie można zobaczyć kto jest online z poziomu gry i najgorsze, że nie można włączyć muzy ;/.

ps. nadal obstaję przy instalacji mi ona się nawet podoba szczególnie po tym co dziś zobaczyłem 3 razy w Uncharted (który to jej nie wymaga) - doładowujące się tekstury tuż przed bohaterem  :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4883 dnia: Maja 26, 2008, 23:15:40 pm »
Może najpierw poczytaj, odnośnie przykazu sygnału cyfrowego a dowiesz się że kabel za 30zł jest równie dobry co kabel za nawet 500zł. Jeśli kabel za 30zł przepuści sygnał wysokiej rozdzielczości to zrobi to w identyczny sposób co kabel za 500zł. Sygnał cyfrowy to czysta informacja więc jakość kabla nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeśli tani kabel byłby uszkodzony to po prostu na TV nie zobaczysz nic. Nie ma mowy o jakichkolwiek zakłóceniach itp. Po prostu jeśli oba kable przekażą obraz (z tanimi bywa czasem tak że 720p poleci ale 1080p już nie ale to rzadkość i oddajesz coś takiego na gwarancji) to zrobią to w identyczny sposób. Raz miałem taki zonk że kabel nie wyrabiał z przepustowością i gdy zapodałem 1080p to na ekranie nie było nic widać. Był to jednak kabel no-name za 15zł więc nie ma się co dziwić. Żeby było śmieszniej druga sztuka dokładnie tego samego kabla już śmigała poprawnie.

Problem X0 jest taki że możesz tam dokupić jedynie WiFi i inne podzespoły od M$, które są śmiesznie drogie. M$ po prostu nabija ludzi w butelkę takimi zagraniami. Ale to już wie każdy kto zna ta firmę z rynku PC. To żadna nowość u nich i spodziewałem się tego gdy wydadzą konsolę.

Dobra,dobra to mnie wcale nie interesuje,zresztą w porównaniu nie chodziło mi o cene tylko o to,że i w tym i w tym trzeba coś dokupić.To fakt MS przesadza np z ceną dysku ale ja mam premiuma 20 GB i mi wystarcza,gorzej jakby developerzy zaczeli narzucac instalacje to by byly dopiero jaja :D Ja do swojego XO dokupiłem tylko joysticki i nic więcej,mnie MS jeszcze w butle nie nabił(ale sami dają się nabić,można łatwo załapać nowego joya podobno też dysk :PP).Ale myślisz że Sony jest takie super dla nich wszystkich liczy się tylko kasa.Tylko że Sony nam się lepiej kojarzy bo kto z nas nie miał ps2,kto z nas się świetnie przy niej nie bawił ? Tylko warto zrozumieć że XO to jest naprawde kawał dobrej konsoli na którą też wychodzą świetne gry i przy której naprawde można się świetnie bawić.Z chęcią zakupiłbym ps3 ale narazie w planach mam psp a pozniej się zobaczy :PP

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4884 dnia: Maja 27, 2008, 00:43:53 am »

Opublikowane: Maj 26, 2008, 17:11:22
Cytuj
ja jestem niecierpliwy wiec na koniec instalki nie moge sie doczekac

Nikt Ci nie karzę ślęczeć przed konsolą i patrzeć na pasek stanu wyczekując końca instalacji  8)
[/quote]
Zawsze można zrobić sobie kanapkę ;)

Crasch, nie wiem czemu teraz, po kupnie PS3, jak wczesniej byles mega-hardkorowym fanbojem X360, tak teraz jestes mega-hardkorowym fanbojem PS3
Ja bym powiedział, że zmienił swój punkt widzenia ;)  Twierdzenie "mega-hardkorowym fanboj" jest zarezerwowane dla innych :cool: :lol:

PS. Czepiacie się Crasch'a a zobaczcie co robi Stalker.

Stalkera też się czepiają ;).
Powiedziałbym nawet, że Crash ma bardzo lekkie życie w porównaniu do Stalkera na tym forum ;)
Co jak co, ale ten cytat przeszedł do historii:
"Tylko Błagam nie mów ze zostało mi tylko kupic XO błagam" :lol:

A krytycy Marce Pana przyznać się, jaką konsolkę macie?

No właśnie...

2x X360  :o

Jeden premium, jeden Elite... Strategia microsoftu jest taka super, ze teraz użytkownicu kupują drugą konsolę co by się cieszyć m. in. wejsciem/wyjsciem hdmi...
I tu się mylisz. Zazwyczaj jeśli ktoś ma dwa Xy, to jeden to wersja core (lub Arcade) i gra na niej na piratach (nie jest podłączona do netu), a druga to premium do gry przez net w wyselekcjonowane tytuły (oryginały).
Hdmi i tak nie jest potrzebne do szczęścia, więc nie wiem po co by komuś była druga konsola :???:

Jakbyś nie zauważył Soul na swoim podpisie pod obrazkiem ma napisane pre i elite, wiec o czym ty mówisz...
Nie wiem czy znasz skrót "m.in." który oznacza to samo co "między innymi". Nie jestem pewien czym jeszcze różni sie elite od premium, ale posiada chyba większy dysk oraz coś jeszcze. Pozdro
No nie zauważyłem, oddaje tobie racje. Nadal jednak dziwne mi się wydaje po co komuś pre i elite? :???:

To widze, ze niedlugo trzeba bedzie pisac w "posiadane konsole"  " xbox elite bez xbox premium"....tak jak ktos pisal, duzo osob ma druga konsole do grania offline na piratach, zeby nie dostac bana na live!.
No to ja. A tak w ogóle to pozdro Cybul, dawno się nie słyszeliśmy :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4885 dnia: Maja 27, 2008, 11:41:53 am »
Problem X0 jest taki że możesz tam dokupić jedynie WiFi i inne podzespoły od M$, które są śmiesznie drogie. M$ po prostu nabija ludzi w butelkę takimi zagraniami. Ale to już wie każdy kto zna ta firmę z rynku PC. To żadna nowość u nich i spodziewałem się tego gdy wydadzą konsolę.

hmmmm...mam XO i narazie tylko na gry wydaje pieniadze, a gram przez siec itp. wiec to jest troche naciagane z tym WiFi bo nie jest to konieczne do wyciagniecia "full" z konsoli, kupujesz konsole, podpinasz ja do TV i do neta ( wszystko jest w pudelku ;) ) wkladasz plyte i grasz odrazu...podobnie jest z headsetem, chcesz bezprzewodowy, kupujesz bezprzewodowy, nie robi ci to roznicy, uzywasz standardowego ktory jest w pudelku, podobnie z HDMI i PS£ chcesz to kupujesz, nie chesz poprostu grasz na tym co jest w zestawie i koniec...gorzej sprawa wyglada z instalacjami, bo kiedy ruszy PLAY TV czy jak sie bedzie nazywalo VoD na PS3 to dla posiadaczy 20GB moze byc ciezko, film w 1080p lub 720p, do tego troche demek i instalacja jakiejs gry i bedzie po dysku, nie zapominajmy ze niektorzy uzytkownicy PS3 uzywaja Linuxa na swojej konsolii co tez zabiera cenne GigaBajty, swoja droga, ciekawe czy ktos juz widzial ekran mowiac ze jest zbyt malo miejsca na dysku konsoli do zainstalowania gry??? ...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4886 dnia: Maja 27, 2008, 11:43:58 am »
to dla posiadaczy 20GB moze byc ciezko,
Założę się, że większość posiadaczy zmieniła dysk na większy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4887 dnia: Maja 27, 2008, 11:44:52 am »
Khm Khm, przepraszam jakie 20GB dla posiadaczy PS3?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4888 dnia: Maja 27, 2008, 11:45:32 am »
Khm Khm, przepraszam jakie 20GB dla posiadaczy PS3?
Były kiedyś w sprzedaży ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4889 dnia: Maja 27, 2008, 11:49:03 am »
Ciekawe kto to kupił. :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4890 dnia: Maja 27, 2008, 12:15:55 pm »
Ciekawe kto to kupił. :P

ktos kto chcial PS3 jak najmniejszym kosztem....

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4891 dnia: Maja 27, 2008, 12:32:37 pm »
Miały też nie mieć wyjścia HDMI ale zrobili. Szły jak świeże bułeczki.
Cytuj
ktos kto chcial PS3 jak najmniejszym kosztem....
- Ktoś kto chciał mieć ps3 mniejszym kosztem poczekał sobie 2 miesiące kiedy sprzętu było już pod dostatkiem. 

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4892 dnia: Maja 27, 2008, 12:35:29 pm »
Miały też nie mieć wyjścia HDMI ale zrobili. Szły jak świeże bułeczki.
Cytuj
ktos kto chcial PS3 jak najmniejszym kosztem....
- Ktoś kto chciał mieć ps3 mniejszym kosztem poczekał sobie 2 miesiące kiedy sprzętu było już pod dostatkiem. 

ale nie musial czekac az tyle, moze ktos chcial miec konsole przy premierze to raz, a po drugie nitk sie nie spodziewal ze cena konoli tak szybko spadnie...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4893 dnia: Maja 27, 2008, 12:45:28 pm »
Cena konsoli tak szybko nie spadła dopiero gdy powołali do życia okrojoną 40gb wersje.  Ktoś kto chciał kupić w czasie premiery i krótko po niej musiał mieć dużo szczęścia lub pieniążków. Bardzo wątpię że nabywający w czasie premiery i krótko po niej chcieli 20gb wersje bo była tańsza. Brali z musu byle by mieć playstation3.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4894 dnia: Maja 27, 2008, 12:46:43 pm »
Dosc szybko konsola staniala z 2399 na 1999 zl.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4895 dnia: Maja 27, 2008, 12:55:28 pm »
Ja pamiętam że można było zamówić za 2199zł.  :cool:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4896 dnia: Maja 27, 2008, 14:39:59 pm »
Nie wiedziałem gdzie to wstawić:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5248479,Gazeta_o_grach___wspolny_projekt_serwisu_Gamecorner.html

Cytuj
Z ogromną radością informujemy, że już 4 czerwca ukaże się "Gazeta o grach komputerowych", dodatek do "Gazety Wyborczej", przygotowany wspólnie z serwisem Gamecorner.pl.

A co w środku?

Oto spis treści:

10 najważniejszych gier tego sezonu - Mass Effect, GTA IV i... Dukem Nukem Forever
 
Krótka historia gier MMO - Ultima Online, World of Warcraft i wiele innych
 
Komputer versus konsola - co wybrać?
 
Cybersport - polscy mistrzowie
 
Niedzielne granie, czy kim są casuale
 
Tanie granie - dlaczego warto kupować gry na torby
 
PEGI - krótki przewodnik po oznaczeniach
Pewnie poziom będzie słabiutki. Ciekawe co napiszą o DNF, w końcu to jedna z najważniejszych gier tego sezonu :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4897 dnia: Maja 27, 2008, 14:43:18 pm »
"Gazeta o grach komputerowych" - nobel :lol: :lol: :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4898 dnia: Maja 27, 2008, 15:09:27 pm »
"Gazeta o grach komputerowych" - nobel :lol: :lol: :lol:

ciekawe kto im te nazwy wymysla... :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4899 dnia: Maja 27, 2008, 17:06:21 pm »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4900 dnia: Maja 27, 2008, 17:42:56 pm »
http://www.gamikaze.pl/Galerie/Pure_Galeria_1.aspx#6868 kurna ładne o_O

No Pure zapowiada się ciekawie, szkoda tylko, że same quady/ATV - chciałbym tam też motocykle crossowe  :mad: mało takich gier a na okres zimowy czy wieczory mi by się przydała, nie latam w realu to polatam na konsoli  :lol: swoją drogą ale taka gra (oczywiście z maszynami MX) mi się marzy jako symulator - ahhh to by było piękne ale pewnie nie doczekam się za szybko, bo coś takiego by się za dobrze nie sprzedało a co najważniejsze było by bardzo trudne do zrobienia. Wyobraźcie sobie ile rzeczy trzeba było by dopracować - a ile trzeba dopracować w symulatorze auta ;> hehe. No właśnie  8)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4901 dnia: Maja 27, 2008, 17:46:20 pm »
http://www.gamikaze.pl/Galerie/Pure_Galeria_1.aspx#6868 kurna ładne o_O
AD ALERT!

Cytuj
Mass Effect, GTA IV i... Dukem Nukem Forever
W te kropki pewnie wstawią jakieś rts'y i shity na PC z tech-demem, znaczy grą Crysis, na czele.

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4902 dnia: Maja 27, 2008, 18:01:08 pm »
http://www.gamikaze.pl/Galerie/Pure_Galeria_1.aspx#6868 kurna ładne o_O

swoją drogą ale taka gra (oczywiście z maszynami MX) mi się marzy jako symulator - ahhh to by było piękne ale pewnie nie doczekam się za szybko,
po tylu latach doczekaliśmy się Skate, to i MX się doczekasz :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4903 dnia: Maja 27, 2008, 18:09:30 pm »
http://www.gamikaze.pl/Galerie/Pure_Galeria_1.aspx#6868 kurna ładne o_O

swoją drogą ale taka gra (oczywiście z maszynami MX) mi się marzy jako symulator - ahhh to by było piękne ale pewnie nie doczekam się za szybko,
po tylu latach doczekaliśmy się Skate, to i MX się doczekasz :)

Byłbym w niebie  :cool:
Co do tego magazynu z Gazetą Wyborczą :D coś czuję, że sporo z redaktorów będzie raczej 'PCtowymi graczami' i wyjdzie z tego taki Click?  :lol:
Swoją droga jakiś czas temu czytałem stary magazyn Clicka z okresu premiery PS2 czy jakoś tak (kolekcjonuje stare magazyny hehe) i pisali o Jak'u (pierwszym) o w mordę, zachwycali się grafiką a GP dla nich był słaby i ogólnie gra nędzna - ale sie uśmiałem  :shock: :cool:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4904 dnia: Maja 27, 2008, 18:25:46 pm »
Pomijając idiotyczny tytuł dodatku, może się on okazać całkiem niezły. Niezły w ogólnym pojęciu, a nie niezły dla nas - graczy hardkorowych. Zresztą spójrzcie na nazwy zawartych w nim artykułów - można wnioskować, że autorzy skupią się właśnie na uświadamianiu zwykłych ludzi czym jest nasza branża, jakie robi się na niej pieniadze, do kogo kierowane są gry i wreszcie kim są tacy gracze, jak my. W sumie odpowiadałoby mi to. Wiem, że to potrafi zainteresować tych zwykłych ludzi, takich jak na przykład mój ojciec - często micha mu się cieszy, jak się z Wyborczej, Polityki czy innego Neesweeka dowie czegoś o grach, a potem przychodzi do mnie zajarany i mówi "tyyyy, a słyszałeś jakie na grach się robi pieniądze? i w ogóle jak te gry tera wyglądają! jak filmy! fascynujące!" :lol:
także myślę, że jeśli będzie to robione WZGLĘDNIE rzetelnie, to może się okazać naprawdę fajnym dodatkiem. No.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4905 dnia: Maja 27, 2008, 19:38:38 pm »
Pomijając idiotyczny tytuł dodatku, może się on okazać całkiem niezły. Niezły w ogólnym pojęciu, a nie niezły dla nas - graczy hardkorowych. Zresztą spójrzcie na nazwy zawartych w nim artykułów - można wnioskować, że autorzy skupią się właśnie na uświadamianiu zwykłych ludzi czym jest nasza branża, jakie robi się na niej pieniadze, do kogo kierowane są gry i wreszcie kim są tacy gracze, jak my. W sumie odpowiadałoby mi to. Wiem, że to potrafi zainteresować tych zwykłych ludzi, takich jak na przykład mój ojciec - często micha mu się cieszy, jak się z Wyborczej, Polityki czy innego Neesweeka dowie czegoś o grach, a potem przychodzi do mnie zajarany i mówi "tyyyy, a słyszałeś jakie na grach się robi pieniądze? i w ogóle jak te gry tera wyglądają! jak filmy! fascynujące!" :lol:
także myślę, że jeśli będzie to robione WZGLĘDNIE rzetelnie, to może się okazać naprawdę fajnym dodatkiem. No.


oby właśnie taki ten dodatek się okazał

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4906 dnia: Maja 29, 2008, 21:22:11 pm »
Po co kupiłem drugiego Xboxa? odpowiedz jest prosta ,mój premium ma już 18 miechów i po dziś dzień działa jak wściekły ;) Jak wiadomo na dniach wychodzi NG2  i nie po to czekałem tyle na tą grę ,aby nagle ujrzeć  3 diody i nie mieć tydzień  konsoli ,wole chuchać na zimne. To po pierwsze ,a po drugie jak już kupować to najlepszą wersję HDMI( o mamo nareszcie) ,dysk120GB itp A jak będzie kasa potrzebna to się sprzeda starego premium'a ,a na razie niech będzie mama ma na czym oglądać DVD  :cool:

A pomyśleć że kiedyś dałem za pierwszego X0 1699zł o_O a teraz elite za 1399 .

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4907 dnia: Maja 29, 2008, 21:29:10 pm »
Soul absolutnie nie życzę Ci źle, ale co zrobisz jak przed premierą NG2 klękną Ci oba klocki? No wiesz, złośliwość rzeczy martwych.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4908 dnia: Maja 29, 2008, 21:32:02 pm »
Ty lepiej Isaac sprawdź, czy Twój xbox nie jest krążownikiem. ;)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4909 dnia: Maja 29, 2008, 22:28:19 pm »
hehe dobrze powiedziane ;) nie dajmy się zwariować :D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4910 dnia: Maja 30, 2008, 16:29:36 pm »
Kupowanie drugiego xboxa by mieć na czym grać jak się zepsuje pierwszy - to jest MEGA przegięcie :shock:
Życzę wszystkim posiadaczom XO z okazji zbiżającego się dnia dziecka, żeby ich sprzęt chodził tak cicho i bezawaryjnie jak PLAYSTATION 3 :cool:
Najlepiej,żeby po prostu ich XO zamienił się w PS3 - wtedy zapanuje pokój i jedność na świecie... :-P

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4911 dnia: Maja 30, 2008, 16:38:57 pm »
Kupowanie drugiego xboxa by mieć na czym grać jak się zepsuje pierwszy - to jest MEGA przegięcie :shock:
Życzę wszystkim posiadaczom XO z okazji zbiżającego się dnia dziecka, żeby ich sprzęt chodził tak cicho i bezawaryjnie jak PLAYSTATION 3 :cool:
Najlepiej,żeby po prostu ich XO zamienił się w PS3 - wtedy zapanuje pokój i jedność na świecie... :-P


Nie, to niech posiadacze PS3 zamienią go na XO!!!

hehehehehee!!! ale prymitywnie !!! z resztą jak by PS3 było jedyną platformą na rynku to Sony by na wszystkich lało

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4912 dnia: Maja 30, 2008, 16:49:24 pm »
Kupowanie drugiego xboxa by mieć na czym grać jak się zepsuje pierwszy - to jest MEGA przegięcie :shock:
Życzę wszystkim posiadaczom XO z okazji zbiżającego się dnia dziecka, żeby ich sprzęt chodził tak cicho i bezawaryjnie jak PLAYSTATION 3 :cool:
Najlepiej,żeby po prostu ich XO zamienił się w PS3 - wtedy zapanuje pokój i jedność na świecie... :-P


Ale żałosny podjazd, ooooooooooooooooj ale żałosny ;(

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4913 dnia: Maja 30, 2008, 16:52:21 pm »
Nie wiem dlaczego posiadacze Xo nie są w stanie przyznać nawet tego, że ich kochany M$ dał ciała z awaryjnością. Każda taka wypowiedź "fanboya" PS3 kończy się odpowiedzią, że serwis XOwymiata :D

Nie widzę powodu, żeby zamieniać PS3 na XO.
Bioshock wyjdzie na platformie SONY - poza tym nie widzę żadnych interesujących gier w lineupie microsoftu na ten rok, które nie mają dużej szansy na pojawienie się po jakimś czasie na PS3.

Za to posiadacze XO o wielu grach konkurencji mogą tylko pomarzyć...

Ale żałosny podjazd, ooooooooooooooooj ale żałosny ;(

skąd te podejrzenia?? z życzliwością to napisałem :D
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2008, 16:55:44 pm wysłana przez A-n »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4914 dnia: Maja 30, 2008, 16:57:50 pm »
Nie wiem dlaczego posiadacze Xo nie są w stanie przyznać nawet tego, że ich kochany M$ dał ciała z awaryjnością. Każda taka wypowiedź "fanboya" PS3 kończy się odpowiedzią, że serwis XOwymiata :D

Nie widzę powodu, żeby zamieniać PS3 na XO.
Bioshock wyjdzie na platformie SONY - poza tym nie widzę żadnych interesujących gier w lineupie microsoftu na ten rok, które nie mają dużej szansy na pojawienie się po jakimś czasie na PS3.

Za to posiadacze XO o wielu grach konkurencji mogą tylko pomarzyć...

Ale żałosny podjazd, ooooooooooooooooj ale żałosny ;(

skąd te podejrzenia?? z życzliwością to napisałem :D

nice...ostrooo lecisz chlopie ostrooo...wiemy ze stac cie na wiecej, wiec "dajesz dajesz"...  :lol::lol::lol::lol:

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 831
  • Reputacja: 111
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4915 dnia: Maja 30, 2008, 16:59:43 pm »
żałosne pie*dolenie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4916 dnia: Maja 30, 2008, 17:01:10 pm »
Żałosne to jest wasze biadolenie!!

Może rozwiniecie się bardziej bo jakieś merytoryczne argumenty posiadacie, tak??

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4917 dnia: Maja 30, 2008, 17:02:22 pm »
A-n: ale po co robisz jakieś tanie podjazdy, żebyśmy znowu wałkowali to samo? Że PS3 jest lepsze od XO lub odwrotnie? pff... komu się to jeszcze nie znudziło ręka w górę :roll:

Ja tam nie chce mówić, która konsola jest lepsza, bo to jest nie do rozstrzygnięcia jednoznacznie, za to jedno widać jak na dłoni - PS3 ma bardziej zbucowiałych fanbojów.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4918 dnia: Maja 30, 2008, 17:06:34 pm »
A-n: ale po co robisz jakieś tanie podjazdy, żebyśmy znowu wałkowali to samo? Że PS3 jest lepsze od XO lub odwrotnie? pff... komu się to jeszcze nie znudziło ręka w górę :roll:

Ja tam nie chce mówić, która konsola jest lepsza, bo to jest nie do rozstrzygnięcia jednoznacznie, za to jedno widać jak na dłoni - PS3 ma bardziej zbucowiałych fanbojów.

Podjazd nie był tani - dostałem za niego grubą bańkę od Kaza... 8-)

Zaintrygowało mnie po prostu kupowanie drugiej takiej samej konsoli na wypadek ja się zepsuje pierwsza - do momentu premiery XO nie słyszałem o czymś takim...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4919 dnia: Maja 30, 2008, 17:24:02 pm »
PS3 ma bardziej zbucowiałych fanbojów.

Szczyt hipokryzji. :lol: