Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741538 razy)

0 użytkowników i 73 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8040 dnia: Listopada 03, 2008, 19:18:11 pm »
Dobra, myślę że więcej dodawać nie trzeba. W recenzji GT tez v-synch leci na psyk. Chciałem Wam pokazać jak żałośni w swoim fanboy'stwie jesteście.

Natomiast gdy Anonim rozkłada na czynnikie pierwsze jakieś gry z PS3, powiększa je 100000000000 razy i liczy piksele to jest jak najbardziej OK. Żałośni hipokryci z Was i tyle mam do powiedzenia. :lol: :lol: :lol:
akurat to mi już dawno zwisa.Nie się chłopak męczy. :]

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8041 dnia: Listopada 03, 2008, 19:50:41 pm »
Wy chyba nie kumacie o co kaman z Anonimowym. Przecież to nie on robi te porównania. Wystarczy, że śledzi jakieś jedno amerykańskie forum i już ma zestaw postów do punktowania każdej informacji. To mniej trudu niż zadaje sobie MarcePan pisząc swoje posty, a wy od razu robicie z niego nerda, nołlajfa i Bóg wie co jeszcze. Mam nadzieję, że ktoś w końcu sobie to zakoduje, tak jak to, że te foty z TVka z odpaloną grą to nie nakimushiego, tylko również z jakiegoś forum.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8042 dnia: Listopada 03, 2008, 19:56:54 pm »
Ajć, wiemy o tym doskonale. Nie sprecyzowałem, bo myślałem że zajarzysz iż chodziło mi o to że on je tutaj daje. Ja zrobiłem mniej więcej to samo, tyle że w momentach gdzie v-synch się sypał zrobiłem prt scr.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8043 dnia: Listopada 03, 2008, 19:58:59 pm »
uwierz, że więcej trudu zadaje sobie pan Anonimowy szukając w 100 forach jakieś porównania, teksty które  za wszelką cenę muszą dojechać konsole SONY.A kij tam wie czy gościu w zaciszu paint'a ochoczo nie zabiera się do porównań.  :roll:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8044 dnia: Listopada 03, 2008, 20:02:34 pm »
Nie, bo widziałem już większość z tych porównań w innych miejscach w necie. I nie, jestem pewien, że nie zadaje sobie więcej trudu niż większość  użytkowników udzielających się w tym temacie. :cool:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8045 dnia: Listopada 03, 2008, 20:16:21 pm »
cóż szkoda, że mamy rozbieżne poglądy w tej kwestii.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8046 dnia: Listopada 03, 2008, 20:16:46 pm »
Nie, bo widziałem już większość z tych porównań w innych miejscach w necie. I nie, jestem pewien, że nie zadaje sobie więcej trudu niż większość  użytkowników udzielających się w tym temacie. :cool:

Anonimowy pozostaje jednak symbolem fanboya na GO, który każdą wiadomość na niekorzyść SONY musi opatrzyć swoim komentarzem i umieścić na forum...

Co do GeOWII proponuje MarcePan zostawić chłopaków w spokoju, bo będą bronić grafiki tej gry jak niepodległości.
Ja tam nie twierdzę, że jest ona zła - ale nikt nie przekona mnie, że jest to najlepsza grafika ever i tyle.
Poczekamy spokojnie do początku nowego roku bo po K2 wszyscy X-boye wpadną w kompleksy i przestaną się udzielać...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8047 dnia: Listopada 03, 2008, 20:20:07 pm »
V-Synchro (a do tego w kilku miejscach  framerate) leci na pysk , gdy na ekranie pojawiają się latające locusty , gdy sypią się skryptowane ściany budynków , podczas jazdy znanej z filmiku z gier.online a także czasami gdy po prostu na ekranie jest wiecęj akcji i tyle. Nie rwie non stop  ale w momentach zadymy tak i tego nie da się NIE ZAUWAŻYĆ (można to jedynie zignorować).
Ciała znikają , wszystkie , co do joty, prędzej czy później.
Niszczą się tylko "murki" za którymi można przykucnąć (ale i tak nie wszystkie) oraz skryptowane przeszkody , czasami jakaś zrujnowana ściana etc.(Rozśmieszył mnie moment w którym jakiś zdewastowany mur z prętami blokujący drogę "wsunął" się pod ziemię przy akopaniamencie dymu , otwierając dalszą drogę.
Tekstury ogółem imo są gorsze niż w GOW1 czy UT3 (tam za cholerę nie mogłem się doszukać pixeli rodem z PSX a tutaj zdarzyło się to już kilka razy- tak ,są nawet gorsze niż najsłabsze tekstury w MGS4 , a ponoć silnik UT3.(5) to przede wszystkim tekstury .
Singiel a multi (odpalalem mapki z multi tylko na offie z botami) prezentują identyczny poziom graficzny, do tego jeśli porównać je rozmiarem do tych z UT3 , to są malutkie.
Dynamiczne cienie mają tylko bohaterowie, przeciwnicy oraz pojazdy którymi się poruszają, wszystkie pozostałe to prostu ciemniejsze tekstury , to samo co w GOW1 i UT3.
Niebo ,hmmm , hmmm, niema o czym pisać za bardzo.Ale zostawmy niebo w spokoju , w końcu tam chyba idą te wszystkie locusty , no niby gdzie?:)
Etapy w mieście są szpetne, w jaskiniach już bardzo ładnie szczególnie woda, po której w pewnym momencie chodzimy , ślicznie faluje , jednak wydaję się jakaś "gęsta", do tego jakieś świecące "zielska" uginające się pod naporem ciała. Reszta roślinność jest taka sama jak w jedynce.
Polonizacja jest ok, lecą kur** i tym podobne , zgodnie z kwestiami wygłaszanymi przez bohaterów.
Tyle mogę napisać po jakiś 6h gry. Killer roku? Jeśli za sam tytuł można przyznać to jak najbardziej.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8048 dnia: Listopada 03, 2008, 20:25:54 pm »
Cytuj
Anonimowy pozostaje jednak symbolem fanboya na GO, który każdą wiadomość na niekorzyść SONY musi opatrzyć swoim komentarzem i umieścić na forum...
To raczej MarcePan i nie żebym coś do niego miał, ale to on jest symbolem fanboya (nawet w oczach posiadaczy PS3) czego nie krył i na co sobie zasłużył. ;)

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8049 dnia: Listopada 03, 2008, 20:29:13 pm »
Jeśli myślisz że Killzone2 zaoferuję więcej to jesteś w błędzie. :cool:
Chyba że obudzi się 7 czy 8 procek w cellu, ale nie obudzi się bo konsola go potrzebuję ;)
Swoją drogą niektórzy mnie bawią, że Ps3 jest mocniejsze, a najlepiej to powiedzieć że dwukrotnie :lol:
Przecież cena Ps3 to głównie dzięki BlueRay który jak mówią targi IFA radzi sobie, mówiąc krótko średnio.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8050 dnia: Listopada 03, 2008, 20:32:43 pm »
Cytuj
Anonimowy pozostaje jednak symbolem fanboya na GO, który każdą wiadomość na niekorzyść SONY musi opatrzyć swoim komentarzem i umieścić na forum...
To raczej MarcePan i nie żebym coś do niego miał, ale to on jest symbolem fanboya (nawet w oczach posiadaczy PS3) czego nie krył i na co sobie zasłużył. ;)
Proste:
a) XO - Anonimowy, tabelki i te sprawy...
b) PS3 - MarcePan, czyli forumowy wróg publiczny nr1...
Jeśli myślisz że Killzone2 zaoferuję więcej to jesteś w błędzie. :cool:
 
Napisz proszę, że byłeś w Mozambiku(bez urazy dla mieszkańców) albo w schronie przez ostatni rok bo takiej prowokacji to się nie spodziewałem...

« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 20:34:38 pm wysłana przez A-n »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8051 dnia: Listopada 03, 2008, 20:33:05 pm »
No to moze ktos wrzuci (Jurass :) :)) dla porownania obrazki z multi GoW2 ?!?

Tu dwa z KZ2:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8052 dnia: Listopada 03, 2008, 20:37:52 pm »
No to moze ktos wrzuci (Jurass :) :)) dla porownania obrazki z multi GoW2 ?!?

Tu dwa z KZ2:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pfff, cieniutko że tak powiem, pojechałem Girsy i tylko dwa screeny z multi KZ2 O.o??

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8053 dnia: Listopada 03, 2008, 20:46:09 pm »
Unlimited widziałeś  w ogóle na oczy Killzone2 ((na dopasionej Bravii11! :D))
Osobiście spadłem z fotela i cyckałem kciuka jak mały dzidziuś.Poważnie musiałem zadzwonić do kuzyna i podzielić się z nim wrażeniami.-Trailer Killzone 2 ukazujący gameplay.Po prostu ta gra dla mnie to już potęga.mocarna oprawa oraz klimat.Ani trochę teraz nie przesadzam.


ps.Nie żałuje wydanej kasy na PS3 już po MGS4.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 20:48:23 pm wysłana przez mateo »

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8054 dnia: Listopada 03, 2008, 20:53:26 pm »
Widziałem, zresztą Bravia nie robi na mnie żadnego wrażenia, widziałem Kuro, lcd Hitachi a sam ostrze sobie ząbki na plazmę Panasonica. Także jeśli chodzi o Bravie to zachwyty są na wyrost, zresztą zapraszam na AS 2008 w tym względzie, jako forumowicz Audiostereo.
Co do samej gry, owszem jest ok, ale jeśli chodzi o smaczki graficzne nie będą większe niż w GoW2, jeśli już to minimalnie. Póki co większe wrażenie robi na mnie FarCry 2.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8055 dnia: Listopada 03, 2008, 20:59:41 pm »
No to moze ktos wrzuci (Jurass :) :)) dla porownania obrazki z multi GoW2 ?!?

Tu dwa z KZ2:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pfff, cieniutko że tak powiem, pojechałem Girsy i tylko dwa screeny z multi KZ2 O.o?

odwiedz gamespot tam masz wiecej takich "wspanialych" obrazkow, nie musisz dlugo czekac, bo to sa najnowsze jakie dodano...ale widze, ze cos nie chcesz wrzucic obrazkow z multi GoW2 ...czyzby braklo argumentow (brzydkich obrazkow)?!

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8056 dnia: Listopada 03, 2008, 21:02:11 pm »
nie chodziło mi o samą Bravie, tylko o trailer puszczony na rzekomym LCD'ku.
MOOOOOC.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8057 dnia: Listopada 03, 2008, 21:03:25 pm »
No to moze ktos wrzuci (Jurass :) :)) dla porownania obrazki z multi GoW2 ?!?

Tu dwa z KZ2:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pfff, cieniutko że tak powiem, pojechałem Girsy i tylko dwa screeny z multi KZ2 O.o?

odwiedz gamespot tam masz wiecej takich "wspanialych" obrazkow, nie musisz dlugo czekac, bo to sa najnowsze jakie dodano...ale widze, ze cos nie chcesz wrzucic obrazkow z multi GoW2 ...czyzby braklo argumentow (brzydkich obrazkow)?!
Heh, po co mi jakieś screeny skoro widzę to na "żywo"????
A mój starusienki T610 (jego aparat) nie odda tego piękna , którym charakteryzują sie girski dwójka -)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8058 dnia: Listopada 03, 2008, 21:04:20 pm »

Co do samej gry, owszem jest ok, ale jeśli chodzi o smaczki graficzne nie będą większe niż w GoW2, jeśli już to minimalnie.
Znajdź taki ''smaczek'' w Gearsach...

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8059 dnia: Listopada 03, 2008, 21:05:57 pm »
@mateo
Puść sobie mój proponowany tester TV w odp. dziale. Pewna reklama w nim spowoduję że nabierzesz uśmiechu, jeśli masz dobry tv. :cool:
Ps. koniec offtopa

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8060 dnia: Listopada 03, 2008, 21:07:06 pm »
Akurat GOW2 "robi" teksturami, a Killzone 2 całą resztą, która składa się na ogólną prezencję.

To raczej MarcePan i nie żebym coś do niego miał, ale to on jest symbolem fanboya (nawet w oczach posiadaczy PS3) czego nie krył i na co sobie zasłużył. ;)

Mówisz fanboy - myślisz MarcePan (albo odwrotnie)? Mnie się niestety inne skojarzenia nasuwają...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8061 dnia: Listopada 03, 2008, 21:16:36 pm »


Multi jak mniemam?
Znajdź mi LoNdEk teraz screena z GOW2 , na którym obiekty rzucają dynamicznie cienie (jak tutaj pod oknem na suficie), singiel/multi whatever.


Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8063 dnia: Listopada 03, 2008, 21:26:37 pm »


Multi jak mniemam?
Znajdź mi LoNdEk teraz screena z GOW2 , na którym obiekty rzucają dynamicznie cienie (jak tutaj pod oknem na suficie), singiel/multi whatever.

Ołkej, ale czemu te postacie lewitują w powietrzu?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8064 dnia: Listopada 03, 2008, 21:33:59 pm »
a linki do screenów z multi:
http://www.primotechnology.com/wp-content/uploads/2008/07/chainsawduelonbridge.jpg
http://www.primotechnology.com/wp-content/uploads/2008/07/grenadiersattack.jpg
Jakiś mały hint może (na co patrzeć , na co nie patrzeć)?
Opublikowane: Listopad 03, 2008, 20:28:30


Ołkej, ale czemu te postacie lewitują w powietrzu?
Zaznacz czerwonym mazaczkiem o co biega :shock:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8065 dnia: Listopada 03, 2008, 21:39:32 pm »
@mateo
Puść sobie mój proponowany tester TV w odp. dziale. Pewna reklama w nim spowoduję że nabierzesz uśmiechu, jeśli masz dobry tv. :cool:
Ps. koniec offtopa
fajnie, co nie zmienia faktu, że twój tekst mnie kompletnie rozwalił. ;)
Cytuj
Jeśli myślisz że Killzone2 zaoferuję więcej to jesteś w błędzie. Cool
pokaż mi taką animację synu, pokaż mi takie efekty specjalne.(skrypty skryptami, ale to wszystko rusza się iście next-genowo) choćby tekstury wykonania podłoża, terenu zmasakrowały mi japę.Niszczące obiekty, masa przeliczających procek obiektów w koćnu pompatyczna atmosfera..nie wspomnę o tej całej panującej wojnie.
ps.Gears of War, to dla mnie druga liga jeśli chodzi o owe niuanse
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 21:42:50 pm wysłana przez mateo »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8066 dnia: Listopada 03, 2008, 21:42:25 pm »
No chodzi mi o to, że w tam 'zaawansowanej graficznie' grze nogi nie były naturalnie 'przymocowane' do podłoża.
Tylko o to :>

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8067 dnia: Listopada 03, 2008, 21:46:39 pm »
Cytuj
Anonimowy pozostaje jednak symbolem fanboya na GO, który każdą wiadomość na niekorzyść SONY musi opatrzyć swoim komentarzem i umieścić na forum...
To raczej MarcePan i nie żebym coś do niego miał, ale to on jest symbolem fanboya (nawet w oczach posiadaczy PS3) czego nie krył i na co sobie zasłużył. ;)

100 raz wolę jak ktoś napisze wprost, a nie udaje wielce obiektywnego i z d..y sprawiedliwego. Nie jestem typem gościa, który nie sra w majty na myśl że ktoś mógłby zobaczyć jego twarz na forum, czy poznać dane osobowe w jakiejś ankiecie. Podobnie z faworyzowaniem danej konsoli, do czego się bez bicia przyznaję.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8068 dnia: Listopada 03, 2008, 21:48:18 pm »
No chodzi mi o to, że w tam 'zaawansowanej graficznie' grze nogi nie były naturalnie 'przymocowane' do podłoża.
Tylko o to :>
No ale o co?????????
Dowcipy nie są śmieszne , jeśli druga strona nie łapie kompletnie o co chodzi.
Chyba nie masz na myśli "odblaskowej " podłogi i złudzenia "stania w powietrzu"?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8069 dnia: Listopada 03, 2008, 22:04:14 pm »
Może ma na myśli ten screen z GeOW2.

http://www.primotechnology.com/wp-content/uploads/2008/07/grenadiersattack.jpg

Tu faktycznie na schodku, koleś wygląda jakby lewitował.
Opublikowane: Listopad 03, 2008, 21:54:23
Akurat GOW2 "robi" teksturami, a Killzone 2 całą resztą, która składa się na ogólną prezencję.

To raczej MarcePan i nie żebym coś do niego miał, ale to on jest symbolem fanboya (nawet w oczach posiadaczy PS3) czego nie krył i na co sobie zasłużył. ;)

Mówisz fanboy - myślisz MarcePan (albo odwrotnie)? Mnie się niestety inne skojarzenia nasuwają...

Jakie? Jestem bardzo ciekaw. Co może wiedzieć o mnie ktoś, kto zna mnie jedynie z tego co tutaj napisałem. Możesz napisać na PW. Chyba że nie masz jaj.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8070 dnia: Listopada 03, 2008, 22:28:22 pm »
Marce , Ty masz FC2 na PS3 o ile dobrze pamietam, zaraz na początku ,jak tylko przejmniesz kotrole nad postacią, i masz uciec z miasteczka , jakie są Twoje uwagi odnośnie framerate'u i v-synchr?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8071 dnia: Listopada 03, 2008, 22:42:22 pm »
Framerate jest stały. Natomiast v-synch w grze nieco kuleje. Nie widać tego podczas szybkich akcji ani rozwałki. V-synch sypie się wtedy gdy powolutku obracamy głowę rozglądając się po okolicy.

Raz miałem dziwną akcję. Niedaleko stacji North Railroad, przy Underground SH, gdzie można dostać leki, gra chrupała. Zupełnie nie wiem czym to było spowodowane. Nie było tam żadnej bujnej roślinności, jedynie skały. Zdarzało się to w momencie kiedy patrzyłem w górę za domem. Totalnie dziwne, bo grze czasem odchodzą takie akcje że pali się pół wiochy, murzyni strzelają, ktoś jedzie autem a framerate nawet na ułamek sekundy nie spadnie. Może było to spowodowane jakimś dogrywaniem się mapy. Być może akurat to miejsce było tak usadowione że gra ładowała tam jakieś obiekty. Nie wiem, ale zaskoczyło mnie to bo już dobrych parę godzin grałem w FC2 i nie było takich kwiatków.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8072 dnia: Listopada 03, 2008, 22:59:35 pm »


Multi jak mniemam?
Znajdź mi LoNdEk teraz screena z GOW2 , na którym obiekty rzucają dynamicznie cienie (jak tutaj pod oknem na suficie), singiel/multi whatever.

Łap za czerwony mazaczek bo ja tutaj żadnego cienia, który mógłby byc dynamiczny nie widzę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8073 dnia: Listopada 03, 2008, 23:30:20 pm »
Framerate jest stały. Natomiast v-synch w grze nieco kuleje. Nie widać tego podczas szybkich akcji ani rozwałki. V-synch sypie się wtedy gdy powolutku obracamy głowę rozglądając się po okolicy.

Raz miałem dziwną akcję. Niedaleko stacji North Railroad, przy Underground SH, gdzie można dostać leki, gra chrupała. Zupełnie nie wiem czym to było spowodowane. Nie było tam żadnej bujnej roślinności, jedynie skały. Zdarzało się to w momencie kiedy patrzyłem w górę za domem. Totalnie dziwne, bo grze czasem odchodzą takie akcje że pali się pół wiochy, murzyni strzelają, ktoś jedzie autem a framerate nawet na ułamek sekundy nie spadnie. Może było to spowodowane jakimś dogrywaniem się mapy. Być może akurat to miejsce było tak usadowione że gra ładowała tam jakieś obiekty. Nie wiem, ale zaskoczyło mnie to bo już dobrych parę godzin grałem w FC2 i nie było takich kwiatków.
Pytam , bo X360 w tym miejscu V-Synchro razem z frameratem się sra dość poważnie.Tak samo zaraz na poczatku podczas jazdy jeepem w pewnym momencie po lewej można było dostrzec płonącą trawę i od razy synchro się wiadomo co.(To odnośnie pewnego postu pewnego pana który twierdził ,że tylko PS3 ma V Sunchr off).


Bloo i inny , uploaduję właśnie pare screenów specjalnie dla Was :)
Opublikowane: Listopad 03, 2008, 23:21:34
Proszę:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 23:40:06 pm wysłana przez Jurass »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8074 dnia: Listopada 03, 2008, 23:46:59 pm »
Auć... :???:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8075 dnia: Listopada 03, 2008, 23:47:47 pm »
Co do pytania Bloo:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8076 dnia: Listopada 03, 2008, 23:48:35 pm »
Dalibyscie sobie juz spokoj. Wklejacie te same obrazki po n razy. Piszecie te same informacje tez kilkukrotnie. Pytanie tylko po co? Niektorzy z was graja jak zdarte plyty...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8077 dnia: Listopada 03, 2008, 23:53:47 pm »
Dalibyscie sobie juz spokoj. Wklejacie te same obrazki po n razy. Piszecie te same informacje tez kilkukrotnie. Pytanie tylko po co? Niektorzy z was graja jak zdarte plyty...
"Pocom" to się nogi nocą  :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8078 dnia: Listopada 03, 2008, 23:56:35 pm »
Niektorzy z was graja jak zdarte plyty...

W pierwszym momencie przeczytałem "jak zdarte pyty". :lol: Lepiej już pójdę spać.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8079 dnia: Listopada 04, 2008, 00:41:16 am »
Pierwotnie napisałem to w temacie GeOW2 ale z uwagi ma osty za offtopici wrzucam tutaj:

Wg. IGN GoW2 jest najladniejsza gra na rynku. Uratowali chlopaki FAX'a :)
Czyli mimo, ze sa problemy z niektorymi teksturami i utrzymaniem plynnosci, a gra dostaje za grafike 9.5/10 to jasne, ze mamy killer'a.
Jurass kłamie ,nie?

Cytat: Jurass
V-Synchro (a do tego w kilku miejscach  framerate) leci na pysk , gdy na ekranie pojawiają się latające locusty , gdy sypią się skryptowane ściany budynków , podczas jazdy znanej z filmiku z gier.online a także czasami gdy po prostu na ekranie jest wiecęj akcji i tyle. Nie rwie non stop  ale w momentach zadymy tak i tego nie da się NIE ZAUWAŻYĆ (można to jedynie zignorować).

Tekstury ogółem imo są gorsze niż w GOW1 czy UT3 (tam za cholerę nie mogłem się doszukać pixeli rodem z PSX a tutaj zdarzyło się to już kilka razy- tak ,są nawet gorsze niż najsłabsze tekstury w MGS4 , a ponoć silnik UT3.(5) to przede wszystkim tekstury .