Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741983 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8680 dnia: Listopada 18, 2008, 21:05:38 pm »
Z pełnej

ArkejD

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8681 dnia: Listopada 18, 2008, 21:06:54 pm »
z pełnej wersji

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8682 dnia: Listopada 18, 2008, 21:09:00 pm »
Ktoś chce zasugerować, że M:PF jest słaby graficznie??
To oczywiste, że znajdą się słabe tekstury ale wrażenia grających nie pozostawiają wątpliwości - nowy Motorstorm pod względem grafiki ryje beret i tyle!

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8683 dnia: Listopada 18, 2008, 21:23:01 pm »
Jeśli ktoś wypowiada się o Motor Storm 2 i w niego nie grał, to niech lepiej zamilczy bo nie wie jak bredzi, pisząc że gra ma słabą grafikę. Tą dynamikę, rozwałkę, ogromnie daleki horyzont, szesnastu w pełni zniszczalnych przeciwników i genialne oświetlenie trzeba zobaczyć na własne oczy żeby zrozumieć jak ta gra jest piękna. Trzeba pamiętać że gra pokazuje moc dopiero przy odpowiedniej porze dnia. Polecam zobaczyć temat Motor Storm 2 w dziale PS3 i fotki z jazdy podczas zachodu słońca.

Dla porównania wrzucam linki do screenów z najładniej wyglądającego wyścigu na X0, czyli PGR4.







Także gdy weźmiemy do tego pod uwagę fakt, że Motor Storm 2 ma 16 zniszczalnych pojazdów, roślinność 3D (nie dotyczy to drzew za trasą) która ugina się wjeżdżając w nią, ogromną masę szczegółów z jakiej składają się trasy i oświetlenie jakiego na próżno szukać w wyścigach na X0, to wychodzi na to iż MS2 miażdży najładniej wyglądające wyścigi na X360.
: Listopad 18, 2008, 21:12:43 pm
Ktoś chce zasugerować, że M:PF jest słaby graficznie??
To oczywiste, że znajdą się słabe tekstury ale wrażenia grających nie pozostawiają wątpliwości - nowy Motorstorm pod względem grafiki ryje beret i tyle!

Niestety, ale o grafice w MS2 wypowiadają się najczęściej Ci co w nią nie grali. Smutne to, no ale co zrobić. Ja grałem i strasznie mi szkoda że ta gra to ekskluzywny tytuł dla PS3.
: Listopad 18, 2008, 21:20:42 pm
O tekstury to się można dosadzić do każdej gry na rynku. Tutaj pokaz mocy Gears of War 2 i "wspaniałych" tekstur.


quakeslu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8684 dnia: Listopada 18, 2008, 21:30:04 pm »
a mi tam podobają sie te drzewka w 4d takie oldskulowe od razu czasy comodorka mi się przypomniały , bezcenne ;)

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8685 dnia: Listopada 18, 2008, 21:33:43 pm »
Jak ktoś grał w MS2 to wie że na tej trasie, nie ma możliwości żeby widzieć te drzewka nie wchodząc do photo mode, gdyż trasa wiedzie z tego zeskoku zaraz pod wodospad. Po prostu nie ma takiej możliwości żeby je widzieć. No ale już ktoś chce na siłę się doszukiwać takich rzeczy, to pokazałem że i GOW2 oraz PGR4 wyglądają biednie.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8686 dnia: Listopada 18, 2008, 21:39:38 pm »
na tych fotkach to PGR wygląda jak jakaś gra na PC z lat 90-tych a po tym screenie z Gears of 2 to jestem w szoku O_o. jaki developer może sobie pozwolić na wrzucenie tak tragicznej tekstury, ba papki wręcz. ja rozumiem że nie da sie zrobic gry rownej ale nie mozna schodzic ponizej pewnego poziomu a jak widac panowie z Epic albo maja poczucie humoru i chceli mrugnac do uzytkownikow PSX zlabo nie wiem co im w głowie świtało. Ba! nawet na PSX były lepsze tekstury!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8687 dnia: Listopada 18, 2008, 22:08:20 pm »
jaki developer może sobie pozwolić na wrzucenie tak tragicznej tekstury,
No Epic i Ci od Motorstorma natenprzykład. ;)

ArkejD

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2008
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8688 dnia: Listopada 18, 2008, 22:34:40 pm »
Rzucić tanią prowokacją i dzieciaki gryzą klawiatury. Hm =)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8689 dnia: Listopada 18, 2008, 22:43:32 pm »
w każdej grze można zrobić screen który wygląda jak lata 90 i screen który wygląda na najładniejszą grę tej tzw. generacji ; )
ale to już było, chyba nie raz i nie dwa, pisane. Zresztą grafika to przecież rzecz gustu, dla mnie pierwszy Fallout to ideał grafiki, ale to nie konsole, więc nie ciągne.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8690 dnia: Listopada 18, 2008, 22:57:59 pm »
2006: The Promise, 2007: The Reality, 2008: The Victor..jedyny, prawdziwy zwycięzca. TRUE POWER :cool:;)
: Listopad 18, 2008, 22:53:56 pm
możemy w spokoju zakończyć System Wars.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8691 dnia: Listopada 18, 2008, 23:09:35 pm »
2006: The Promise, 2007: The Reality, 2008: The Victor..

Nie, coś Ci się pomyliło - Crysis wyszedł przecież w 2007 roku. Chyba, że chodzi o Crysis Warheads?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8692 dnia: Listopada 18, 2008, 23:15:00 pm »
sprawdź 'Believe' Jurassa.. ten filmik mną miażdży o podłogę. :]
ps.nie brać pod uwagę growej sceny komputerowej ;) liczą się przede wszystkim kochane konsole.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8693 dnia: Listopada 19, 2008, 13:23:17 pm »
Dla mnie Pure wygląda i rusza się sporo lepiej niż Motorstorm2 :P także nie raz już się potwierdza że gry multiplatformowe mogą namieszać. Tamta generacja to przykład Burnouta czy Black. :cool: Oczywiście z korzyścią dla pierwszego X'a. Jednak nie wchodźmy w szczegóły. Na Ps2 to i tak wyglądało obłędnie przy takich ograniczeniach jakie miała.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8694 dnia: Listopada 19, 2008, 14:57:10 pm »
Tamta generacja to przykład Burnouta czy Black. :cool: Oczywiście z korzyścią dla pierwszego X'a. Jednak nie wchodźmy w szczegóły. Na Ps2 to i tak wyglądało obłędnie przy takich ograniczeniach jakie miała.
Jak zobaczyłem pierwszy raz trzeciego Burnouta, to byłem pod wielkim wrażeniem. :) szczena w pywnicy. /A Black do dzisiaj rządzi w kwestii rozpierduchy i zniszczalnego otoczenia. Sequel musi powstać!! ps. skrypty skryptami, ale nie jedna next-genowa produkcja, to jakieś żarty w porównaniu do rozwałki w Black.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8695 dnia: Listopada 19, 2008, 15:00:43 pm »
Cytuj
Crysis wyszedł przecież w 2007 roku. Chyba, że chodzi o Crysis Warheads?
Wiecie co? :> Mam teraz Crysisa Warhead i ta gra wcale nie wyglada jakos super, ma tylko pare ladnych elementow, ale reszta naprawde nie wychodzi poza standarty, ba czesto jest ponizej tych standartow - az sie sam zdziwilem jak zaczalem w to grac.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8696 dnia: Listopada 19, 2008, 15:07:48 pm »
a na jakich grasz detalach!? Co by nie mówić Crysis, to potęga jeśli chodzi o oprawę graficzną. ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8697 dnia: Listopada 19, 2008, 16:27:39 pm »


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS



? 3.79GHz Intel Core i7 965 Extreme Edition.
? An Intel X58 chipset.
? 12GB of 1,066MHz DDR3 SDRAM.
? 2 x 1GB ATI Radeon HD 4870 X2
? 1TB 7,200RPM Hitachi hard drive.
? 80GB Intel X-25M solid-state drive.

Łącznie 14gb ramu (pomijając resztę),żeby Crysis na fullu szedł w 60fps  za jedyne:
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I ktoś to do KZ2 porównywał  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 16:30:46 pm wysłana przez Jurass »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8698 dnia: Listopada 19, 2008, 16:27:59 pm »
No właśnie ja grałem w Crysys na Very High i grafika bardzo dobra ale żeby się tak zachwycił to nie powiem
Póżniej zagrałem w Assasins Creed i gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8699 dnia: Listopada 19, 2008, 16:34:55 pm »


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS



? 3.79GHz Intel Core i7 965 Extreme Edition.
? An Intel X58 chipset.
? 12GB of 1,066MHz DDR3 SDRAM.
? 2 x 1GB ATI Radeon HD 4870 X2
? 1TB 7,200RPM Hitachi hard drive.
? 80GB Intel X-25M solid-state drive.

Łącznie 14gb ramu (pomijając resztę),żeby Crysis na fullu szedł w 60fps  za jedyne:
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I ktoś to do KZ2 porównywał  :mrgreen:

Cytat: buzu
No akurat te nowe screeny sa WYRAZNIE slabsze niz modele w Crysis. Nie wiem  czy nie powienies isc do okulisty czy cos, bo akurat na tych zdjeciach ciezko doszukac sie czego bardzo dobrego... Zwlaszcza fajnie wyglada "sraczka" z tylu (rozmazane i niewyrazne budynki za helgastem). No chyba, ze Ty mowisz o design'ie to ok, to juz indywidualna kwestia. Jeden uzna, ze najlepiej wygladajaca postacia w grach jest packman, drugi, ze snake a trzeci, ze master chief. Zas graficznie sprawa jest precyzyjna jak matematyka. Technicznie to modele postaci z Cry sa bardziej zaawansowane niz te w KZ2. Ja juz koncze, nie udzielam sie wiecej w tym temacie bo az strach. Jeszcze jakis developer wykorzysta wszystkie SPU Cella i sie przeteleportuje do mnie i mi jakas krzywde zrobi. Szkoda zdrowiem ryzykowac;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8700 dnia: Listopada 19, 2008, 16:36:58 pm »
No mnie ciekawi w jakiej rozdzielczosci oni odpalali ta gre, bo w artykule pisze, ze "highest graphics preset" - jaka jest najwyzsza dostepna rozdzielczosc w Crysis ?! Bo dosc duzo jest takich co im dobijalo nawet powyzej 100 fps przy 1280 x 720

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8701 dnia: Listopada 19, 2008, 16:39:25 pm »
No mnie ciekawi w jakiej rozdzielczosci oni odpalali ta gre, bo w artykule pisze, ze "highest graphics preset" - jaka jest najwyzsza dostepna rozdzielczosc w Crysis ?! Bo dosc duzo jest takich co im dobijalo nawet powyzej 100 fps przy 1280 x 720
Czemu ich nie zapytasz
?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8702 dnia: Listopada 19, 2008, 16:41:05 pm »
Crysis jest mocarny:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Listopad 19, 2008, 16:40:18 pm
No mnie ciekawi w jakiej rozdzielczosci oni odpalali ta gre, bo w artykule pisze, ze "highest graphics preset" - jaka jest najwyzsza dostepna rozdzielczosc w Crysis ?! Bo dosc duzo jest takich co im dobijalo nawet powyzej 100 fps przy 1280 x 720
Czemu ich nie zapytasz
?

Zapytalem forumowiczow jaka jest najwyzsza dostepna w Cysis rozdzielczosc.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8703 dnia: Listopada 19, 2008, 16:45:36 pm »
No mnie ciekawi w jakiej rozdzielczosci oni odpalali ta gre, bo w artykule pisze, ze "highest graphics preset" - jaka jest najwyzsza dostepna rozdzielczosc w Crysis ?! Bo dosc duzo jest takich co im dobijalo nawet powyzej 100 fps przy 1280 x 720

Zdaje się, że testowali go na rozdziałce 1600x1200:



http://reviews.cnet.com/desktops/falcon-northwest-mach-v/4505-3118_7-33370265-2.html?tag=txt;page

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8704 dnia: Listopada 19, 2008, 17:57:18 pm »
Dla mnie Pure wygląda i rusza się sporo lepiej niż Motorstorm2 :P

Dobrze że dodałeś "Dla mnie" bo jesteś w nielicznej mniejszości, która tak twierdzi. W pełnego PURE nie grałem (jedynie demko) i stwierdzić muszę że gry po prostu nie da się porównać do MS2. To nawet śmieszne nie jest.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8705 dnia: Listopada 19, 2008, 18:39:30 pm »
A skąd Ty możesz wiedzieć że on jest w mniejszości a Ty w większości ze swoją opinią? Badania jakieś robiłeś?  :grin:

Moim zdaniem Pure wciąga Motorstorm graficznie i tyle. Inna sprawa to gameplay - tu Pure z quadami to imho za mało i tu MPR ma przewagę. 
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 18:46:14 pm wysłana przez Leenk »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8706 dnia: Listopada 19, 2008, 19:03:18 pm »
A skąd Ty możesz wiedzieć że on jest w mniejszości a Ty w większości ze swoją opinią? Badania jakieś robiłeś?  :grin:

Moim zdaniem Pure wciąga Motorstorm graficznie i tyle. Inna sprawa to gameplay - tu Pure z quadami to imho za mało i tu MPR ma przewagę. 
czy lepsza graficznie!?, tego nie powiem, ale na pewno nie wciąga noskiem tytułu Evolution, gdyż nowy Motorstorm wygląda  z a j e b i ś c i e. :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 19:04:56 pm wysłana przez mateo »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8707 dnia: Listopada 19, 2008, 19:10:26 pm »
Zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie ale... co właściwie jest takiego wspaniałego w Motorstorm (jedynce, bo dwójki na oczy nie widziałem). Ludzie się nim podniecali, ja pograłem chwilę w demo i mnie to nie zachwyciło. Ani sama jazda (chociaż to głównie dlatego, że często wypadałem z trasy, i oglądanie za każdym razem w zwolnionym tempie jak wypadam z trasy było wkurzające), ani tym bardziej grafika; była ładna, ale nie było to nic zwalającego z nóg :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8708 dnia: Listopada 19, 2008, 19:14:36 pm »
Cytuj
a na jakich grasz detalach!? Co by nie mówić Crysis, to potęga jeśli chodzi o oprawę graficzną.
No wlasnie jest, a nie powinnien byc. Gram na najwyzszych detalach czyli Enthusiast w 1280x1024, co prawda nie mam uber plynnosci 17-40 fps'ow, ale nie gralem na nich by grac, tylko by sobie poogladac [choc grac tez sie da ;].
Owszem Crysis ma przepiekne wybuchy [najlepsze jakie do tej pory widzialem, choc ogien lepszy jest w COD 5], ma swietnego motion blura, ma niektore calkiem fajne drzewa, ale podkreslam niektore, piekna woda [nie ma co do tego watpliwosci] i genialnie zrobione postaci, fajne male kamienie przy brzegu, no i do tego mozna dorzucic pare pieknych tesktur - np niektorych obiektow jak: gazety, opony, narzedzia i niektore deski oraz pare tekstur podloza - dna rzecznego i przepiekna tekstura rozjedzonej gleby przez roznego rodzaju pojazdy ;] i to tyle!
a co jest kiepskie:
- udawane refleksy - a dokladnie widzimy refleks slonca na wodzie mimo, ze slonca nie widac z naszej perpektywy
- tekstury skal i glazow oraz podloza pod roslinkami wyglada fatalnie
- krzaki
- pola uprawne
- pojazdy [choc bardzo fajnie sie je prowadzi i niszczy]
- wszelkiego rodzaju beczki, puszki, butelki itd - wygladaja podobnie do tych z Source'a
no i to co jest najbardziej tragiczne w tej grze to brak anizo - trzeba wymuszac w sterownikach, dorysowywujace sie obiekty 15 metrow od Ciebie i bardzo niska  rozdzialka tekstur na obiektach 10 metrow od Ciebie, dopiero jak podchodzisz dosc blisko to sie wczytuja do konca - imho niedopuszczalna rzecz, ktora szpeci gre okrutnie [wygladaja tak jakbym gral na very low]
Gra jest okrutnie przereklamowana pod wzgledem graficznym.

BTW co do tych ladnych tekstur o ktorych pisalem to zadna poza tymi podloza [dna i rozjechanej gleby] nie zbliza sie do poziomu tekstur z Uncharted.

Jesli chodzi o fizyke to nawet fajnie to wyglada, ale nie jest to nic przewyzszajacego ostro konkurencje, jesli chodzi o budynki to taki source z wieksza iloscia elementow, czyli jest zbudowany z elementow, ktore mozna rozrzucac wokol i wsio,
rag doll to smiech na sali, tzn dziala jak zabijasz przeciwnika, ale jak juz lezy trup na ziemi to nie jest juz fizycznym obiektem - nic sie z nim nie da zrobic, ani postrzelic, ani przesunac - nic...,
nie wszystkie drzewa tez da sie rozwalic, no chyba, ze na niektore tylko bazooka dziala [a jej jeszcze nie mialem], wiekszosc krzakow nie ma fizyki i wyglada kiepsko - liscie totalne 2D,
trawa to totalne 2D imho nawet gorsze niz te w Oblivionie [choc tu moge sie mylic, bo dawno nie odpalalem]

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8709 dnia: Listopada 19, 2008, 19:23:20 pm »
Motorstorm to imho:
- grafika - tu jest dobrze, a czasem nawet bardzo dobrze.
- gameplay kapitalny tylko wymaga nieco uporu na początku. Specyficzny tytuł - albo znudzi albo można się w takiej jeździe zakochać.  :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2008, 19:27:23 pm wysłana przez Leenk »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8710 dnia: Listopada 19, 2008, 19:26:02 pm »
Zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie ale... co właściwie jest takiego wspaniałego w Motorstorm (jedynce, bo dwójki na oczy nie widziałem). Ludzie się nim podniecali, ja pograłem chwilę w demo i mnie to nie zachwyciło. Ani sama jazda (chociaż to głównie dlatego, że często wypadałem z trasy, i oglądanie za każdym razem w zwolnionym tempie jak wypadam z trasy było wkurzające), ani tym bardziej grafika; była ładna, ale nie było to nic zwalającego z nóg :/

największą zaletą motorstorma była zajawka na e3 2005, a także to, że była to jedna z niewielu gier podczas premiery ps3, która zasługiwała na jako taką ocenę. do teraz nie mogę uwierzyć, że hype i polityczna poprawność dały tytuł wyścigów roku 2007 motorstormowi a nie forzy2:/

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8711 dnia: Listopada 19, 2008, 19:30:39 pm »
Zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie ale... co właściwie jest takiego wspaniałego w Motorstorm (jedynce, bo dwójki na oczy nie widziałem). Ludzie się nim podniecali, ja pograłem chwilę w demo i mnie to nie zachwyciło. Ani sama jazda (chociaż to głównie dlatego, że często wypadałem z trasy, i oglądanie za każdym razem w zwolnionym tempie jak wypadam z trasy było wkurzające), ani tym bardziej grafika; była ładna, ale nie było to nic zwalającego z nóg :/
nie wiem, czy grałeś czy nie, ale mi ta gra się strasznie podoba.Klimat, grafika i ostra jazdaa jest znakomita.
ps.niepodeszła ci i tyle ;)

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8712 dnia: Listopada 19, 2008, 21:22:50 pm »
Motor Storm (2 szczególnie) ma niesamowitego powera. Gra jest tak dynamiczna i przepełniona akcją że jak już się wciągniesz to nie odejdziesz. Dobrze ktoś tutaj napisał, że można się szybko zniechęcić i odstawić grę, lub popaść w wir szaleńczej rozwałki i przepaść doszczętnie w świecie MS2.
: Listopad 19, 2008, 19:41:59 pm
Polecam zobaczyć ostatnie bilety w tej grze. Deweloper celowo chyba najciekawsze smaczki graficzne zostawił na koniec. Oświetlenie powoduje że te same trasy nabierają totalnie miażdżącego wyglądu. Bez dwóch zdań najładniejszy off road na rynku. Tu nie ma dyskusji.

aglagla

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-10-2008
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8713 dnia: Listopada 20, 2008, 07:46:21 am »
Cytuj
Crysis wyszedł przecież w 2007 roku. Chyba, że chodzi o Crysis Warheads?
Wiecie co? :> Mam teraz Crysisa Warhead i ta gra wcale nie wyglada jakos super, ma tylko pare ladnych elementow, ale reszta naprawde nie wychodzi poza standarty, ba czesto jest ponizej tych standartow - az sie sam zdziwilem jak zaczalem w to grac.

Jakie standardy? Raczysz chłopie żartować. Nic nie ma lepiej wyglądającego obecnie od Crysisa i KZ2 tego też nie zmieni. W tej grze nie ma czegoś takiego jak jakieś ściemniackie filtry itp. tylko prawdziwy kunszt graficzny. Widziałeś chociaż śnieżyce i zachowanie się otoczenia w czasie niej?
Nie zaczynajmy tej rozmowy bo jest bezsensu. I narzekanie fanbojów X0 i PS3 nic nie pomoże.















http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=22538&p=1
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 09:08:29 am wysłana przez aglagla »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8714 dnia: Listopada 20, 2008, 08:36:23 am »
I narzekanie fanbojów X0 i PS3 nic nie pomorze.

Od Pomorza to się odczep ;).

Co do tego co napisał KKRT - nie grałem w Warhead (a po nazwie ustawień graficznym stwierdzam, że właśnie w to grałeś), ale w podstawowej wersji Crysis nie przypominam sobie chamskiego dorysowywania tekstur tuż przed oczyma, przynajmniej nic takiego, co byłoby tak bardzo rzucające się w oczy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8715 dnia: Listopada 20, 2008, 11:29:49 am »
Cytuj
Jakie standardy? Raczysz chłopie żartować. Nic nie ma lepiej wyglądającego obecnie od Crysisa i KZ2 tego też nie zmieni. W tej grze nie ma czegoś takiego jak jakieś ściemniackie filtry itp. tylko prawdziwy kunszt graficzny. Widziałeś chociaż śnieżyce i zachowanie się otoczenia w czasie niej?
Nie zaczynajmy tej rozmowy bo jest bezsensu. I narzekanie fanbojów X0 i PS3 nic nie pomoże.
W przeciwienstwie do Ciebie ja mam ta gre i mowie to na podstawie wlasnych doswiadczen, a nie screenow w necie. Jak pozniej znajde chwile czasu to udowodnie wszystko co napisalem, baa nawet pare frapsow z tej uber fizyki nakrece, specjalnie dla Ciebie.

Cytuj
ale w podstawowej wersji Crysis nie przypominam sobie chamskiego dorysowywania tekstur tuż przed oczyma
No wlasnie to jest tragiczne ;\ i to nie tylko u mnie, bo w recce GT jest to samo, ale dorysowywanie sie obiektow to nic, przyzwyczailem sie do tego w COD 4, bardziej mnie boli straszna zmiana textur na obiektach pare metrow ode mnie. W Crysis'a 1 gralem dawno temu u kumpla, wiec ciezko mi tak sobei przypomniec czy to bylo czy nie :p chyba bede musial demko zassac i porownac.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8716 dnia: Listopada 20, 2008, 11:53:17 am »
Akurat recenzją na GT bym się nie sugerował, ponieważ GT ma dosyć dziwiną politykę co do gier PC. Nawet w komentarzach na stronie ludzie o tym piszą; gdy prezentowali filmiki z PC-towej wersji AC to część efektów (chyba włącznie z cieniami) była wyłączona, przez co gra wyglądała paskudnie...
Zresztą, w recenzji Crysisa mówili, że grali na jakimś super mega komputerze a i tak gra chrupie niemiłosiernie, podczas gdy grając u kumpla, który nie ma komputera za 3tys, może nie na najwyższych detalach, ale na wysokich, nie doznałem żadnych widocznych chrupnięć (a przynajmniej żadnego pokazu slajdów, jak na recenzji), a grafika wyglądała ładniej niż na ich recenzji.

Mówię, nie upieram się, że faktycznie nie ma doczytywania tekstur, bo również dawno w C1 nie grałem, jednak przypuszczam, że takie coś rzuciłoby mi się w oczy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8717 dnia: Listopada 20, 2008, 11:56:27 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
KZ2 wygląda oraz rusza się (będzię) lepiej niż Crysis i żale pececiarza tego nie zmienią.


Ładne oraz duże zdjęcie , to na dole jak mam zgadywać robi za wodę ?


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS

Polecam sprzęt , podobno 60fps na fullu. Dowidzenia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 11:59:12 am wysłana przez Jurass »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8718 dnia: Listopada 20, 2008, 12:13:42 pm »
KZ2 wygląda oraz rusza się (będzię) lepiej niż Crysis i żale pececiarza tego nie zmienią.

Bo ty tak powiedziałeś? Riiight.

Cytuj
Ładne oraz duże zdjęcie , to na dole jak mam zgadywać robi za wodę ?
Nie, to na dole robi za karabin.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8719 dnia: Listopada 20, 2008, 12:20:06 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
KZ2 wygląda oraz rusza się (będzię) lepiej niż Crysis i żale pececiarza tego nie zmienią.


Ładne oraz duże zdjęcie , to na dole jak mam zgadywać robi za wodę ?


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS

Polecam sprzęt , podobno 60fps na fullu. Dowidzenia.

Jurass wiem, ze to dla ciebie przykre, ale Crysis wyglada ladniej niz KZ2, od strony technicznej tez jest lepszy - fizyke itp. To nie tak klasa.