Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2717844 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23680 dnia: Sierpnia 05, 2010, 11:58:30 am »
Za 7stów już lepiej browarów nakupować, niż ten śmieszny gadżecik .

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23681 dnia: Sierpnia 05, 2010, 12:05:50 pm »
http://ppe.pl/news-2123-Move_sprzeda_sie_lepiej_niz_Kinect.html

Pozdro LoNdEk  8)

Jeszcze z Amazonu dane - prawie caly July z listy preorderow:

For the last three weeks it's been...
Kinect vs Move
W/C 12th - Not Present vs Not Present
W/C 19th - 3rd vs Not Present
W/C 26th - 49th vs Not Present

Edit - Based on their current product pages, Move is 374th and Kinect is 49th.


W play.com
kinect 7 miejsce vs. move 66ste
http://www.play.com/Games/Games/6-/PreOrderChart.html

POZDRO IRAS

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23682 dnia: Sierpnia 05, 2010, 13:05:48 pm »
Zobaczymy jak wyjdzie ;]

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23683 dnia: Sierpnia 05, 2010, 13:37:00 pm »
londek nie bij tak irasa bo nei bedzie miał do czego obcyndalać kindybała.
 To już sie niesmaczne robi

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23684 dnia: Sierpnia 05, 2010, 13:46:09 pm »
londek nie bij tak irasa bo nei bedzie miał do czego obcyndalać kindybała.

Nie trolluj!

Wiadomość scalona: Sierpnia 05, 2010, 13:46:29 pm
Zobaczymy jak wyjdzie ;]

Chociaz jeden madry wpis w tym temacie :D

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23685 dnia: Sierpnia 05, 2010, 13:54:12 pm »
londek nie bij tak irasa bo nei bedzie miał do czego obcyndalać kindybała.

Nie trolluj!

Wiadomość scalona: [time]Sierpień 05, 2010, 13:46:29 pm[/time]
Zobaczymy jak wyjdzie ;]

Chociaz jeden madry wpis w tym temacie :D
Ta, najlepiej wszystkie tematy o nadchodzących grach/sprzęcie tak podsumujmy i je zamknijmy.  :lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23686 dnia: Sierpnia 05, 2010, 13:58:44 pm »
londek nie bij tak irasa bo nei bedzie miał do czego obcyndalać kindybała.

Nie trolluj!

Wiadomość scalona: Sierpnia 05, 2010, 13:46:29 pm
Zobaczymy jak wyjdzie ;]

Chociaz jeden madry wpis w tym temacie :D

Jakkolwiek wyjdzie.
Kinect pozostanie ch**owy w porównaniu do Move :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23687 dnia: Sierpnia 05, 2010, 14:51:34 pm »
londek nie bij tak irasa bo nei bedzie miał do czego obcyndalać kindybała.

Nie trolluj!

Wiadomość scalona: [time]Sierpień 05, 2010, 13:46:29 pm[/time]
Zobaczymy jak wyjdzie ;]

Chociaz jeden madry wpis w tym temacie :D

Jakkolwiek wyjdzie.
Kinect pozostanie ch**owy w porównaniu do Move :D

A wywnioskowales to po ilu godzinach zabawy z oboma sprzetami ?!

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23688 dnia: Sierpnia 05, 2010, 15:33:15 pm »
Move jest rozwinięciem idei Eye Toya (taki bardziej zaawansowany Kinect, bez błędów z detekcją ruchów i tragicznych lagów), więc to raczej oczywiste.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23689 dnia: Sierpnia 05, 2010, 15:53:13 pm »
Move jest rozwinięciem idei Eye Toya (taki bardziej zaawansowany Kinect, bez błędów z detekcją ruchów i tragicznych lagów), więc to raczej oczywiste.


Nastepny co dziesiatki godzin testowal ow sprzet, czy moze swa wiedze opierasz na filmikach z YT ?! Tak jak juz pisalem kilkakrotnei, polecam przeczytac rozne relacje, roznych dziennikarzy z roznych krajow i dziwnie inne zdanie oni prezentuja niz nasi rodzimi specjalisci grajacy na kinect na YT...spox becelot ty mnie juz niczy nie zaskoczysz. Btw. pokielbasilo ci sie, Kinect jest rozinieciem ideii EyeToy, Move jest rozwinieciem ideii WiiLot'a.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23690 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:13:00 pm »
Zaś wszyscy Ci, którzy uważają Kinect'a za porażkę, rowijają ideę uznawania GeoW2 za grę roku  mając zaliczony jedynie tutorial z części pierwszej oraz oceniania sztucznej inteligencji czerwonookich na podstawie animowanego obrazka.

iko

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23691 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:17:05 pm »
Nie ma co się narazie spierać, natomiast faktem jest, że Kinect jest rzeczywistym odzwierciedleniem i następcą Eyetoya. Kto grał ten wie ile to mu sprawia frajdy, zaś co do SONY, to koncern obrał najbardziej prostą drogę w Postaci Move'a, czy słusznie? czas pokaże. ;]

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23692 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:38:01 pm »
Move jest rozwinięciem idei Eye Toya (taki bardziej zaawansowany Kinect, bez błędów z detekcją ruchów i tragicznych lagów), więc to raczej oczywiste.


Nastepny co dziesiatki godzin testowal ow sprzet, czy moze swa wiedze opierasz na filmikach z YT ?! Tak jak juz pisalem kilkakrotnei, polecam przeczytac rozne relacje, roznych dziennikarzy z roznych krajow i dziwnie inne zdanie oni prezentuja niz nasi rodzimi specjalisci grajacy na kinect na YT...spox becelot ty mnie juz niczy nie zaskoczysz. Btw. pokielbasilo ci sie, Kinect jest rozinieciem ideii EyeToy, Move jest rozwinieciem ideii WiiLot'a.

Ja miałem większość gier na Eye Toya i wiem jak to wygląda. A ty? Ile godzin spędziłeś na ET i Kinect że tak to wszystkim wypominasz? Dotychczas pokazane gry na Kinect są znacznie gorsze niż to co mialem na Eye Toyu. Głównie pod względem sterowania. Cały Kinect Adventures to znaczny krok w tył w porównaniu z Antigrav.

A Move jest rozwinięciem Eye Toya właśnie. Już w pierwszych wywiadach mówiono że sama kamera nie pozwala na precyzyjne sterowanie, dlatego pomysł Eye Toya rozwijają o wprowadzenie kontrolera. A że kontrolera zerżniętego z Wii? :lol: No to niech będzie tak - Move to połączenie Eye Toya i Wiilotów. Kinect to gorsza wersja Eye Toya.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23693 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:48:02 pm »
Move jest rozwinięciem idei Eye Toya (taki bardziej zaawansowany Kinect, bez błędów z detekcją ruchów i tragicznych lagów), więc to raczej oczywiste.


Nastepny co dziesiatki godzin testowal ow sprzet, czy moze swa wiedze opierasz na filmikach z YT ?! Tak jak juz pisalem kilkakrotnei, polecam przeczytac rozne relacje, roznych dziennikarzy z roznych krajow i dziwnie inne zdanie oni prezentuja niz nasi rodzimi specjalisci grajacy na kinect na YT...spox becelot ty mnie juz niczy nie zaskoczysz. Btw. pokielbasilo ci sie, Kinect jest rozinieciem ideii EyeToy, Move jest rozwinieciem ideii WiiLot'a.

Ja miałem większość gier na Eye Toya i wiem jak to wygląda. A ty? Ile godzin spędziłeś na ET i Kinect że tak to wszystkim wypominasz? Dotychczas pokazane gry na Kinect są znacznie gorsze niż to co mialem na Eye Toyu. Głównie pod względem sterowania. Cały Kinect Adventures to znaczny krok w tył w porównaniu z Antigrav.

A Move jest rozwinięciem Eye Toya właśnie. Już w pierwszych wywiadach mówiono że sama kamera nie pozwala na precyzyjne sterowanie, dlatego pomysł Eye Toya rozwijają o wprowadzenie kontrolera. A że kontrolera zerżniętego z Wii? :lol: No to niech będzie tak - Move to połączenie Eye Toya i Wiilotów. Kinect to gorsza wersja Eye Toya.


Mam za soba pare godzin na EyeToy i kilka grajac na XBLV (tu za wiele gier nie bylo, ale jednak), tak sie sklada, ze ja nie mowie (tak jak kilka osob tutaj), ze ktores z owych rozwian odniesie sukces czy porazke - ja wiem becelot ze ty i np. taki Iras macie dar przewidywania przyszlosci, i wiecie juz czy ze bedzie fail, wiec dlatego wtracam swoje trzy grosze.


Cytuj
Kinect to gorsza wersja Eye Toya

Rozwin ta mysl i poprzej argumentami, najchetniej jeszcze opisz wrazenia z zabawy oboma urzadzeniami.

Oj becelot widze ze masz fanbojskie klapeczki na oczach.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23694 dnia: Sierpnia 05, 2010, 16:59:29 pm »
Londek, na razie jest to wniosek z obserwacji.

Reklama jest od tego, by mi pokazać zalety danego sprzętu i ewentualnie jego wyższość nad innymi produktami. Tym samym zachęcić mnie do kupna.
Reklama Kinecta mnie zniechęca do jego nabycia.
Nie rozumiem co ja tutaj muszę testować.

Oczywiście przemawia przeze mnie pewna ignorancja, ale tutaj naprawdę reklama jest słowem klucz, bo nie kupię sprzętu (tym bardziej za 600 zł), aby go móc się przekonać CZY mi się sposoba.

Zgoła inaczej ma się sprawa z Move. Reklama i prezentacje tego sprzętu mnie jak najbardziej zachęcają do jego nabycia. Chociaż wstrzymam się z zakupem, dopóki nie wyjdzie więcej odpowiadających mi gier pod ten bajer.
Pragnę jednak wyjaśnić jedną kwestie - gdyby Kinect był na Ps3 ,a Move na Xboxa, wówczas nie kupiłbym ani jednego ani drugiego :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 17:09:32 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23695 dnia: Sierpnia 05, 2010, 17:16:31 pm »
Londek, na razie jest to wniosek z obserwacji.

Reklama jest od tego, by mi pokazać zalety danego sprzętu i ewentualnie jego wyższość nad innymi produktami. Tym samym zachęcić mnie do kupna.
Reklama Kinecta mnie zniechęca do jego nabycia.
Nie rozumiem co ja tutaj muszę testować.

Oczywiście przemawia przeze mnie pewna ignorancja, ale tutaj naprawdę reklama jest słowem klucz, bo nie kupię sprzętu (tym bardziej za 600 zł), aby go móc się przekonać CZY mi się sposoba.

Zgoła inaczej ma się sprawa z Move. Reklama i prezentacje tego sprzętu mnie jak najbardziej zachęcają do jego nabycia. Chociaż wstrzymam się z zakupem, dopóki nie wyjdzie więcej odpowiadających mi gier pod ten bajer.
Pragnę jednak wyjaśnić jedną kwestie - gdyby Kinect był na Ps3 ,a Move na Xboxa, wówczas nie kupiłbym ani jednego ani drugiego :)

Spox, ja juz nie raz mowile, ze dla mnie Kinect to alternatywa dla zakupu Wii :) i mi w to graj, nawet lineup mi odpowiada Fintess Evolved, Kinect Sports itp. choc po cichu jednak licze, ze pojawia sie jakies perelki (Child of Eden to jednak poki co nie wiele jesli chodzi o "konretniejsze" gry), nie twierdze tez przeciez ze Kinect bedzie bez zadnych bugow, bo napewno jakies beda, ale taka krytyka jak sie pojawia, jeszcze kiedy naprawde malo osob mialo szanse to urzadzenie przetestowac mnie bawi, do tego watpie ze gry ktore ogoladamy na prezentacjach sa to juz wersje finalne, to samo tyczy sie Move.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23696 dnia: Sierpnia 05, 2010, 17:20:55 pm »
Oj becelot widze ze masz fanbojskie klapeczki na oczach.

Tak, pewnie dlatego mam Xboxa 360 obok telewizora. Ale rozumiem, to ta histeryczna metoda - nie masz argumentów wyzwij oponenta od fanboya.

Na razie nikt z nas nie grał na Kinect, a jakby policzyć posty na forum to zapewne ty na temat Kinecta masz ich najwięcej. Więc daruj sobie tą hipokryzję z argumentem "jak nie grałeś to się nie wypowiadaj", bo jakoś wobec siebie jej nie stosowałeś pisząc na przykład:

Cytat: Londek
Ja dzieki Kinect rezygnuje z zakupu Wii, bo dostane lepsze urzadzenie (imo.) i nie musze zwalniac miejsca pod TV.

Wtedy już wiedziałeś że Kinect będzie lepszy i jakoś pogranie na nim nie było ci do tego potrzebne. No ale rozumiem bez pogrania można stwierdzić "kupuje w ciemno", ale już skrytykować nie wolno. Filozofia Kalego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23697 dnia: Sierpnia 05, 2010, 17:28:32 pm »


:!: :!: :!:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23698 dnia: Sierpnia 05, 2010, 17:54:45 pm »
Oj becelot widze ze masz fanbojskie klapeczki na oczach.

Tak, pewnie dlatego mam Xboxa 360 obok telewizora. Ale rozumiem, to ta histeryczna metoda - nie masz argumentów wyzwij oponenta od fanboya.

Na razie nikt z nas nie grał na Kinect, a jakby policzyć posty na forum to zapewne ty na temat Kinecta masz ich najwięcej. Więc daruj sobie tą hipokryzję z argumentem "jak nie grałeś to się nie wypowiadaj", bo jakoś wobec siebie jej nie stosowałeś pisząc na przykład:

Cytat: Londek
Ja dzieki Kinect rezygnuje z zakupu Wii, bo dostane lepsze urzadzenie (imo.) i nie musze zwalniac miejsca pod TV.

Wtedy już wiedziałeś że Kinect będzie lepszy i jakoś pogranie na nim nie było ci do tego potrzebne. No ale rozumiem bez pogrania można stwierdzić "kupuje w ciemno", ale już skrytykować nie wolno. Filozofia Kalego.

Nie wiem jak u ciebie, ale raczej u mnie miejsca na nowa konsole juz nie ma to raz (obecnie mam XO,DC, NGC, statego Xboxa i jeszcze Atari Flashback, wszystko jest podpiete do TV) Dla mnie to poprostu jest wygodniejsze rozwiazanie dokupienie czegos do konsoli niz nabycie zupelnie nowej (tym bardziej, ze "You are in the movies" gralo mi sie przyjemnie, choc zagralbym z checia w Mario Galaxy czy Metroida, bo to swietne gry sa), a co do tego ze lepsze to 1) XO pozwala grac mi w HD (po to kupilem TV HD zeby to wykorzystac kiedy mam wybor), 2) w gry takie jak Fitness evolved  i inne casualowe gry sportowe, party game itp.) wiekszy sens ma gra calym cialem niz przy uzyciu kontrolerow (wii + wiifit wyszlo by mnie drozej niz kinect, ale fakt na Kinect nie pogram w Mario itd.)


Co do ilosci postow w temacie o Kinect zobacz ile z nich to newsy, filmiki, opinie grajacych itp. naprawde w nie wielu wypowiadam sie o jakosci urzadzenia, moge tylko przypuszczac jaka ona jest, czytam wypowiedzi developerow pracujacych z tym urzadzeniem, czytam opinie reporterow ktorzy mieli okazje przetestowac kinecta i na tym bazuje swoja opinie - wiecej jest pozytywnych opinii niz negatywnych, dlatego mnie dziwi taka "beka" z kinecta, osob nie zainteresowanych jego kupnem(nie posiadajacych nawet XO) a swoje zdanie wyrabiajacych na podstwawie filmikow z YT.

btw. wciaz nie odpwiedziales na moje pytanie z postu #23699

Wiadomość scalona: Sierpnia 05, 2010, 18:09:30 pm


:!: :!: :!:

jak zwykle wiele wnoszacy post
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 18:09:30 pm wysłana przez LoNdEk »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23699 dnia: Sierpnia 05, 2010, 23:41:33 pm »
Ja pisze żeby darował sobie tą hipokryzję z argumentem "jak nie grałeś to się nie wypowiadaj", bo jakoś wobec siebie jej nie stosował oceniając Kinecta, a ten mi się produkuje na temat tego ile ma miejsca pod telewizorem  :lol:

Faktycznie nie warto karmić tego sortu użytkowników.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23700 dnia: Sierpnia 06, 2010, 03:34:37 am »
właśnie walczę z pewnym xbotem(w sumie nie zdziwiłbym się jakby to był anonimowy) i mam pytanie. powiedzcie mi czy teoretycznie xbox jest w stanie pociągnąć mlaa?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 03:41:41 am wysłana przez Wulfen »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23701 dnia: Sierpnia 06, 2010, 07:59:41 am »
właśnie walczę z pewnym xbotem
Nie pamięta wół jak cielęciem był.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23702 dnia: Sierpnia 06, 2010, 08:15:46 am »
Ja pisze żeby darował sobie tą hipokryzję z argumentem "jak nie grałeś to się nie wypowiadaj", bo jakoś wobec siebie jej nie stosował oceniając Kinecta, a ten mi się produkuje na temat tego ile ma miejsca pod telewizorem  :lol:

Faktycznie nie warto karmić tego sortu użytkowników.

Ja sie produkuje a ty i tak nie lapiesz o co mi chodzi, dla mnie wlasnie powyzsze argumenty przewazyly o tym, ze kinecta zakupie (nie musi to byc dla ciebie zrozumiale, kazdy decyzje podejmuje sam dla siebie, ja pewnie nie zrozumial bym kilku twoich decyzji o zakupie jakiegos sprzetu/gry wiec niech cie to tak nie boli), moje argumenty podpieram ocenami ludzi ktorzy grali, z filmikow na YT na ktorych kinect jest pokazywany zbyt wiele sie nie dowiem o tym jak naprawde dziala to urzadzenie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23703 dnia: Sierpnia 06, 2010, 09:12:57 am »
właśnie walczę z pewnym xbotem(w sumie nie zdziwiłbym się jakby to był anonimowy) i mam pytanie. powiedzcie mi czy teoretycznie xbox jest w stanie pociągnąć mlaa?


A skąd to niby wiadomo? Jeśli ktoś twierdzi, że Xbox może mieć MLAA to najzwyczajniej pieprzy głupoty. Gdyby mógł to by pociągnął.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23704 dnia: Sierpnia 06, 2010, 10:05:00 am »
I ponoć to bardzo kosztowne jest jeśli chodzi o zużycie CPU , ale na PS3 obchodzi się bez "ofiar" ze względu , że zadanie rozdzielone jest na kilka jednostek SPE bodajże ;>

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23705 dnia: Sierpnia 06, 2010, 11:25:37 am »
czy teoretycznie xbox jest w stanie pociągnąć mlaa?
W grze? Nie, sam algorytm tak.

Tango

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23706 dnia: Sierpnia 06, 2010, 21:18:46 pm »
właśnie walczę z pewnym xbotem
Nie pamięta wół jak cielęciem był.

Hahaha dokladnie, wulfen ty masz zdrowo zryty beret, najpierw wyznawca XO teraz czapka odjebala i broni ps3 jak matki  :lol: :lol: :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23707 dnia: Sierpnia 07, 2010, 03:34:40 am »
przejrzałem na oczy kiedy pojawił się 2 rod a do tego a potem jeszcze zobaczyłem trailer z uncharted 2 i tak się nawróciłem  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 03:37:56 am wysłana przez Wulfen »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23708 dnia: Sierpnia 07, 2010, 08:41:06 am »
Zaiste, moc Cella jest potężna.

BarryTrotter

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-02-2010
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23709 dnia: Sierpnia 07, 2010, 22:14:26 pm »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23710 dnia: Sierpnia 11, 2010, 00:06:08 am »
Kolejny argument na to, ze PC gaming umiera lub ma sie zle

Cytuj
Mike O'Brien: Guild Wars 1, it was our first game as a studio. We were a small team with a small budget. We were a studio nobody had ever heard of before with IP nobody had ever heard of before.

The success of Guild Wars 1 was overwhelming in a great way. We never thought we were going to sell six million copies of Guild Wars 1.
Source: http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-10-arenanet-talks-guild-wars-2-interview?page=1

6m w nowym IP? :> Nie liczac dodatkow? Co prawda po znacznie nizszej cenie, ale raczej jest to ogromny sukces developera.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23711 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:56:09 am »
Szkoda, że ten model dodatków trochę popsuł zabawkę. No ale z drugiej strony brak tego abonamentu...

Może też raczej należy winić rozwiązania gry. Już w drugim dodatku mało komu chciało się zdobywać kolejne światy oczekując godzinami na party, które się rozpadało po pierwszej niedanej próbie. Nie wspominając o katordze przez jaką trzeba było przejść aby zdobyć co raz to kolejne skille, by móc trzymać tempo z innymi klanami.

Ale i tak uwielbiałem tę grę. Wspomnienia z czasów pierwszej części są niezapomniane. To naprawdę fantastyczna gra!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23712 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:01:22 am »
Miło, że GW 2 też będzie darmowy i zaoferuje w pełni otwarty świat. :)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23713 dnia: Sierpnia 11, 2010, 11:15:27 am »
Co do guild wars to polecam zobaczyc nowy trailer dwojki - http://www.guildwars2.com/en/media/videos/#

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23714 dnia: Sierpnia 11, 2010, 12:53:16 pm »
http://www.gram.pl/news_8QfhH,q5_Bug_w_Modern_Warfare_2_udostepnia_pelne_gry_SNK.html

Cytuj
Nie, Activision nie wchłonęło SNK i nie jest to bynajmniej żadna promocja. Jeżeli odpalicie Modern Warfare 2, a potem naciśniecie na padzie przycisk Guide'a (to świecące na środku), to poprzez menu Quick Launch będziecie mogli odpalić demka Garou: Mark of the Wolves, The King of Fighters '98 Ultimate Match, Metal Slug 3, Metal Slug XX. Sęk w tym, że te "demka", uruchomią się jako pełne wersje.

 :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23715 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:41:30 pm »
Kolejny argument na to, ze PC gaming umiera lub ma sie zle

Cytuj
Mike O'Brien: Guild Wars 1, it was our first game as a studio. We were a small team with a small budget. We were a studio nobody had ever heard of before with IP nobody had ever heard of before.

The success of Guild Wars 1 was overwhelming in a great way. We never thought we were going to sell six million copies of Guild Wars 1.
Source: http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-10-arenanet-talks-guild-wars-2-interview?page=1

6m w nowym IP? :> Nie liczac dodatkow? Co prawda po znacznie nizszej cenie, ale raczej jest to ogromny sukces developera.

umiera single player experience. multi ma się świetnie, patrz na sc2, około 1,5 mln. sprzedanych egzemplarzy w pierwszy tydzień czy tam nawet dzień(bez azji)!!!!!!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23716 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:50:23 pm »
umiera single player experience. multi ma się świetnie, patrz na sc2, około 1,5 mln. sprzedanych egzemplarzy w pierwszy tydzień czy tam nawet dzień(bez azji)!!!!!!
Wiele osob gre kupowalo dla single,  bo byl naprawde dobry i duzy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23717 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:52:39 pm »
to dziwni ci ludzie, szczególnie, że singla można przejść legalnie za darmo.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23718 dnia: Sierpnia 11, 2010, 17:56:46 pm »
Pare faktow na temat tej generacji i predykcji nastepnej

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23719 dnia: Sierpnia 11, 2010, 18:31:46 pm »
Fajnie by było jakby w końcu na konsolach rozwinęli fizykę i AI, bo obecna generacja pod tym względem to jedno wielkie gówno. Tylko ta pieprzona grafika i zero interakcji.