Autor Wątek: SILENT HILL: Homecoming  (Przeczytany 52848 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 13, 2008, 00:00:06 am »
dla mnie odgrzewany kotlet nie wnoszący niczego nowego  :sad: zapewne dostanie maksymalnie 7/10 :sad:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 13, 2008, 13:06:19 pm »
Przestraszyli się wprowadzić jakichś nowych rozwiązań (szczególnie w walce). Ale grafiką to też straszą :eek:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 14, 2008, 17:47:56 pm »
Sam do końca nie wiem co myśleć o tym wszystkim, jak dla mnie pomysł ze zmianą devolopera mimo wszystko był dobrym posunięciem. Ta seria nie wątpliwie potrzebuję odmiany, od czasów SH i SH 2 wiele się pozmieniało w gatunku survival horrorów, a ta seria jakby stanęła w czasie i nie miałą chęci spoglądać na konkurencje (chociażby na genialne RE 4). Senny klimat sailentów, jakby się troszke wypalił dlatego wydaję mi się, że Konami chciała reanimować jedną ze swych flagowych serii. A to czy The Collective "da rade" to już zupełnie inna historia. Ich wcześniejsze produkcje (Marc Ecko's Getting Up i Buffy The Vampire Slayer) niczym genialnym nie zaskoczyły, toteż zachodzę w głowe dlaczego wybór konami padł właśnie na nich. Póki co ani grafika ani gameplay nie zachwycają...fanem serii nigdy nie byłem toteż płakać w razie ich porażki nie będę, ale mimo wszystko trzymam za tych amerykańców kciuki. Jeżeli nie bądą się opierać zanadto o film (bo gdzieś kiedyś słyszałem, że to ten ma być dla nich wzorcem - jak dla mnie lol) i wprowadzą nową mechanike gry w stary klimat to może być dobrze...czy tam strasznie. Póki co radze jeszcze wstrzymać się z wystawianiem 7...mimo wszystko podpisuję się pod tym konami, a konami raczej shitu nie wyda.
Aaa...jeżeli ktoś ominął mały wywiadzik --> http://www.gametrailers.com/player/34199.html.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2008, 17:52:56 pm wysłana przez grami »

WhiteDevils

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-05-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 16, 2008, 00:14:42 am »
http://silenthillv.prv.pl/gameplay.htm Pierwszy od góry konkret!

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 16, 2008, 01:26:36 am »
Jutro trzeba oglądac konferencje Konami, musi byc coś nowego !!!!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 16, 2008, 02:04:04 am »
Cytuj
http://silenthillv.prv.pl/gameplay.htm Pierwszy od góry konkret!
Fakt na pierwszym trailerze faktycznie niezle to wyglada i klimatycznie tez jest, choc nie az tak psychodelicznie jak w dwojce :P Jestem ciekaw jakby ta gra wygladala jakby zrobil ja Kojima albo np team odpowiedzialny za RE 5 [mowie o kwestii grafiki glownie ;]

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 16, 2008, 02:19:45 am »
Po co wam w Silencie grafika jak w Residencie ??!!.Ważne, że jest muza Akiry Yamaoki !!! Bless :P

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 16, 2008, 22:08:04 pm »
Nie wiem czy zauważyliście, ale podczas sceny gdy Alex probuje wstać z uszka szpitalnego w sąsiednim pokoju widać Piramido Głowego. Ciekawe czy wspomniany potwór będzie jakoś powiązany z fabułą, jak to miało miejsce w Silent hill 2  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 22:15:55 pm wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Mato Anomalies, Octopath Traveler II, Crow Country

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 16, 2008, 23:31:38 pm »
http://e3.g4tv.com/e32008/videos/26922/Hands_On_Silent_Hill_Homecoming.html

Sweet !!! Normalnie pre-order.Boss poprostu zajebiście zrobiony !!
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 23:38:11 pm wysłana przez pachu »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 17, 2008, 00:10:39 am »
Dla mnie ten SH wygląda i chodzi bidnie nie mam ochoty wydawać tych 150zł za średniaka, po tych wszystkich filmikach to kompletnie mi się nie podoba dodam że przeszedłem wszystkie części 1-4, ale tej nie mam ochoty nawet ruszać nie podchodzi mi kompletnie ;(

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 17, 2008, 01:14:35 am »
http://silenthillv.prv.pl/gameplay.htm Pierwszy od góry konkret!
Pierwszy filmic jak dal nie bomba fragment z lozkiem przypomina mi troche film „drabina Jakubowa” . ogolnie nowy sileni mi się tam bardzo podoba. Grafy moze nie ma za dobrej za to klimat ma o wieeelee lepszy niż w syfiastej czworce 
Aha pielęgniarki mi się nie podobaja jak dla mnie za malo oblesne :P

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 17, 2008, 02:05:09 am »
Trailer z Silenta 5 na E3 wygląda jak trailer z filmu !!!!!! :shock: :shock: :shock:
Ale moc, tak samo jak prezentacja.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 17, 2008, 10:16:35 am »
E3 2008: Cam Developer Walkthrough pt.1
http://www.gametrailers.com/player/36785.html
E3 2008: Cam Developer Walkthrough pt.2
http://www.gametrailers.com/player/36790.html
E3 2008: Elevator Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/36792.html
E3 2008: Monsters Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/36777.html

Jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczony :) . W tych krótkich filmikach czuć klimat, czyli najważniejszą składową Silent Hill'a. Szczególnie spodobała mi się nagła przemiana w Dark SH, zupełnie nieoczekiwana - idzie sobie Alex, a tu naraz syreny (które mogłyby wyć nieco dłużej...) i otoczenie się zmienia, świetny motyw.
Z początku miałem też wątpliwości, co do designu bossa, ale przekonałem się do niego, również nie odstępuje od klimatów SH - jest brzydki, śmierdzący (?), pokraczny i otoczony kupami mięcha, czyli wszystko na swoim miejscu.

Może być nieźle :)
PSN ID: WojtqGO

WhiteDevils

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-05-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 17, 2008, 15:07:48 pm »
http://ps3.ign.com/dor/objects/777941/silent-hill-5-working-title-rumor/videos/shDF5_attractmode_071608.html

Trailer najnowszy muza zajebista.Obczajcie 1:01s kto tam sie prezentuje :-D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 17, 2008, 15:49:28 pm »
Wbrew wcześniejszym przewidywaniom, ta gra może się udać, i to bardzo :) . Naprawdę nie spodziewałem się, że może do mnie wrócić taki entuzjazm.
Muza oczywiście, że zachwycająca - pan Akira jeszcze nie zawiódł ;) . Po raz kolejny dostaniemy soundtrack, który będzie można słuchać i słuchać.
Co do 1:01 - mam nadzieję, że twórcy mają dobry pomysł na wyjaśnienie Jego obecności, ażeby współgrała z mitologią Silent Hill.
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 17, 2008, 16:26:00 pm »
A ten koleś co podwozi naszego maczo to nie jest z SH: Origins? Kurna, walkę poprawili i szkoda że grafa jest przesłaba, bo klimat daje radę. Bardzo miłe zaskoczenie.

Może ktoś mi wytłumaczyć czemu PH w SH5 to zaskoczenie? Bo dwójeczki nie ukończyłem (jestem w drodze, niestety na PC)... A w filmie się pojawił.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 17, 2008, 16:30:33 pm »
Już jego obecność w filmie była pewną niekonsekwencją - pojawił się tam tylko i wyłącznie dlatego, że stał się wizytówką serii, i tyle. A w "dwójce" symbolizował on cierpienie James'a, miał przypominać mu o jego winie z przeszłości
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Dlatego jego występ w Homecoming jest na tą chwilę dość kontrowersyjny.
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 17, 2008, 16:48:04 pm »
Dzięki +1. Może będzie symbolem jednego ze żniw w SH? No bo mgła-popiół jest cały czas.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 17, 2008, 23:11:13 pm »
Jaaaaa Piramidogłowy, ten potwór z mordą lalki pod koniec trailera, i dewastujący samochód potworas.Super klimat !!!!
Ale by była akcja gdyby gra działa się w tym samym czasie co Sh2.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 17, 2008, 23:15:18 pm »
wiesz co to bardzo możliwe.... z tą akcja w czasie sh2.  :shock:  .Powiem ci że na mnie też gra tzn trailer zrobił wrażenie ,super kawałek w tle leci. Zaczynam wierzyć w tą gre. Premiera już niedługo, więc pewnie grafiki nie poprawią jakoś znacząco a dla mnie to ważne bo na punkcie grafy też jestem zdrowo jebnięty  :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 17, 2008, 23:23:08 pm »
Jak tylko pre-order pojawia się w ultiime to zamawiam :P :P

http://www.gametrailers.com/player/36875.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 23:30:46 pm wysłana przez pachu »

nakimushi

  • Gość
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 18, 2008, 21:12:22 pm »
http://www.gamersyde.com/stream_8070_en.html

nie wiem czy bylo _ naprawde gra wyglada kozacko  :)

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 18, 2008, 21:36:28 pm »
A ja wiem czym uzasadniona jest obecność Piramid Head. Niczym. To jest czysto marketingowy chwyt. Piramidhead stał się symbolem silent hill i cóż amerykańce postanowili z tego korzystać bez żadnych hamulców. Najpierw beznadziejny film teraz beznadziejna gra. Piramidhead powinien wiązać się tylko i wyłącznie z historią Jamesa. Był on wytworem tylko i wyłącznie jego świadomości. Naturalne jest, że wizje bohatera piątki powinny być zupełnie inne. No ale czego się nie robi dla kilku dolców. Pojawienie się PH niestety świadczy o tym jaka będzie piątka.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 18, 2008, 21:56:31 pm »
aa tam ja tam wierze w ten tytuł. I z kąd z góry zakładasz że nie będzie uzasadniona jego obecność. ??? .Co do filmu to uważam że przesadzasz ale są gusta i guściki. Mi sie naprzykład bardzo podobał i miał KLIMAT, i WYRAŹNIE czerpał z gry.Nawet muzyka była ta sama .

ps.Kiedy premiera??

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 18, 2008, 22:03:36 pm »
Dodam tylko, ze czytalem kiedys wywiad z ludzmi z Team Silent po tym jak zostalo ono rozwiazane. Goscie byli rozgoryczeni tym, ze zaczeto upychac PH gdzie tylko sie da (SH Arcade i film SH)  PH. Mowili, ze PH nalezy tylko do historii Jamesa. Powiem, ze oni znaja sie na rzeczy bo w koncu oni go stworzylli. Mimo ze robili po sh2 jeszcze dwie czesci nie wykorzystali tej postaci. Jak tylko w swoje lapska gre dostali amerykani PH odrazu sie pojawia. Nie zastanawia to was. Gra jest w ogole nie straszna. Nie moze byc skoro bohater robi koziolki jak Snake, strzela z nad ramienia jak Leon, po upadku wstaje w taki sam sposob jak Dante, gdy zlapie nas przeciwnik wciskamy przyciski jak w God of War. Do tego slaby desig, postaci, swiata. Zbyt wiele podobienstw do sh1( bohater szuka brata jak Mason szuka Cheryl- nawet poczatkowa scenka jest podobn, polecam trailer. Fabula napewno okaze sie kaszana( amerykance od Buffy ja napisali ) no i wyglad pielegniarek majacy przyciagnac facetow. 200 stowy zostanie mi niestety w kieszeni

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 18, 2008, 22:57:00 pm »
Gra jest w ogole nie straszna.

Ja już na trailerach grozę czuję i wyobrażam sobie jak w to gram !!! :D

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 18, 2008, 23:15:14 pm »
Widocznie nie grales w poprzednie czesci lub jestes strachliwy :)

mateo

  • Gość
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 18, 2008, 23:19:04 pm »
Dodam tylko, ze czytalem kiedys wywiad z ludzmi z Team Silent po tym jak zostalo ono rozwiazane. Goscie byli rozgoryczeni tym, ze zaczeto upychac PH gdzie tylko sie da (SH Arcade i film SH)  PH. Mowili, ze PH nalezy tylko do historii Jamesa. Powiem, ze oni znaja sie na rzeczy bo w koncu oni go stworzylli. Mimo ze robili po sh2 jeszcze dwie czesci nie wykorzystali tej postaci. Jak tylko w swoje lapska gre dostali amerykani PH odrazu sie pojawia. Nie zastanawia to was. Gra jest w ogole nie straszna. Nie moze byc skoro bohater robi koziolki jak Snake, strzela z nad ramienia jak Leon, po upadku wstaje w taki sam sposob jak Dante, gdy zlapie nas przeciwnik wciskamy przyciski jak w God of War. Do tego slaby desig, postaci, swiata. Zbyt wiele podobienstw do sh1( bohater szuka brata jak Mason szuka Cheryl- nawet poczatkowa scenka jest podobn, polecam trailer. Fabula napewno okaze sie kaszana( amerykance od Buffy ja napisali ) no i wyglad pielegniarek majacy przyciagnac facetow. 200 stowy zostanie mi niestety w kieszeni
Wylałeś z siebie całą prawdę o Homecoming.. może to i nowe standardy, ale do Silent Hill w ogóle nie pasujące.

PS.Założył bym się o każdy pieniądz, że Team Silent stworzyło by na next-gena swietną, chorą odsłonę.!

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 18, 2008, 23:21:37 pm »
Widocznie nie grales w poprzednie czesci lub jestes strachliwy :)
Znam wszystkie poprzednie Silenty na wylot. Poprostu bije klimat z tego trailera IMO.

mateo

  • Gość
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 18, 2008, 23:22:57 pm »
te 'koziołki' i ogólnie sterowanie dobijają tą grę.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 18, 2008, 23:50:24 pm »
Oglądając ten trailer mam odnosi się wrażenie że gra będzie hiper ekstra i powrót na stare śmiecie, a muzyka wyjebista !!! Zaś oglądając gameplay http://www.gamersyde.com/stream_8070_en.html zdaje mi się ze to nie Silent Hill, a Resident Evil. Nie podoba mi się kamera przy celowaniu, okropny celownik psujący wszystko, animacja jeszcze ujdzie, pusto wszędzie ogólnie BIDA.

I co najważniejsze czemu wszystkie gameplay sa pokazywane z xboxa ? Czyżby panowie developerzy bali się pokazać jeszcze brzydszą wersje na ps3 ?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 19, 2008, 00:05:21 am »
Na początku z nadzieją patrzyłem na dokonania nowego developera, później przyszedł mały spadek spowodowany beznadziejnymi screenami i zerowym progresem względem materiałów sprzed kilku miesięcy, jednak po filmikach, jakimi uraczono nas na E3 znów z entuzjazmem spoglądam na nowego Silent'a. Bardzo możliwe, że gra nie dorówna pod różnymi względami swoim poprzednikom, co nie znaczy jednak, że będzie słaba. Pamiętajmy, że Konami czuwa nad projektem, i to oni pozwolili tworzyć kolejną część amerykańskiemu studiu, które samo wyszło z inicjatywą przejęcia pałeczki nad nowym SH. A co dokładnie znów przekonało mnie do tej gry? Coś o czym wspomniał wcześniej pachu - klimat. Ja również go poczułem. Nowy developer spróbował zainwestować w nowe pomysły (powiedzmy sobie szczerze - system walki, jeśli miałby zostać ten sam co w starszych częściach, dzisiaj byłby kaleki i archaiczny), prawdopodobnie zdając sobie sprawę jak bardzo naraża się fan(atyk)om serii - być może wyjdzie obronną ręką, być może nie, nie teraz czas, aby osądzać produkt, którego nie poznało się w całości. Mnie już podobają się niepokojące wizje Alex'a, wiezionego przez jakiegoś chorego lekarza po jeszcze gorszym szpitalu. A fabuła ? Być może z początku może wydawać się nieco podobna do tej znanej z "jedynki", jednak wiele tutaj nowych, ciekawych elementów (brat głównego bohatera nie jest jedynym, który zaginął; matka, która wpadła w stan katatonii; retrospekcje) - kto wie, jak zryta będzie fabuła, jak niszcząca będzie końcówka? Jeszcze odnośnie Piramidka: tutaj może być różnie. Mam wielką nadzieję, że jego pojawienie się będzie jakoś wyjaśnione (już kij z tym, że miał być on zarezerwowany dla Jamesa i jego poczucia winy), inaczej biada! Może będzie przypominał Alexowi jego zbrodnie wojenne, jeśli takowe ma na sumieniu ? Jednakże kto widział montaż kilku fragmentów z gameplaya z gamersyde, ten wie, że Piramidogłowy nie wykazuje wielkiego zainteresowania Alexem (dawałoby to do myślenia, czy aby gra nie dzieje się równolegle do SH2, co byłoby ciekawe, jednak odebrałoby troszkę metafizycznej otoczce całej mitologii SH - wyszłoby na to, że miasteczko materializuje wizje jednych, które zarazem stają się widoczne dla drugich). Oby tylko jego występ nie był, ot tak sobie - musi być wyjaśnienie!
Podsumowując - choć istnieje wiele obaw co do powodzenia nowego Silenta, mam wrażenie, że gra się uda. Z pewnością nie będzie to drugi Silent Hill 2, ale gra powinna się spodobać. A jeśli miałbym wymienić już teraz coś, co niewątpliwie udało się gościom z usa, to przemiana w Dark SH w czasie rzeczywistym - przecież to jest piękne!
PSN ID: WojtqGO

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 19, 2008, 00:08:19 am »
No właśnie, trafiłeś w sedno


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 19, 2008, 00:21:41 am »
Wojtq - łzy z oczu :P

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 19, 2008, 13:27:56 pm »
Zobaczymy kto będzie miał rację :lol:

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 19, 2008, 17:24:51 pm »
Ja licze też na jakieś fajne zagadki.Pamiętacie jeszcze tą zagadkę z fortepianem z pierwszego silent hill ?  :smile:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 19, 2008, 17:26:28 pm »
Nooo... Albo z wisielcami w SH2... :)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 19, 2008, 17:43:06 pm »
Dziwne. Jeśli wyobrażacie sobie, że amerykańce z Collective nagle zrobią z tej gry dobrą grę to się mylicie. Goście nie mają żadnego doświadczenia, do tego ten developer jest bardzo słaby. Gry które stworzył to przeciętniaki (Buffy, Mark Echo Getting up- symulator graficiarza, Moto GP).Taki sam będzie SH5. Na pewno Team Silent zrobiłby lepszą piątkę. Ponadto goście poszli po najniższej lini oporu. Bez żadnej refleksji zrzynają pomysły z Gow, Mgs, Re4 , gier których mechanika kompletnie nie pasuje do serii SH. Podąrzając za trendami zrobili z tego strzelankę. Gra w końcu musi się sprzedać. Nie można byłoby odświerzyć serię wprowadzając coś innego. No i ten Piramiogłowy. Skąd on się tu u licha wziął. On był wytworem tylko i wyłącznie umysłu Jamesa i nie ma wytłumaczenia dla jego obecności w Sh5. I jeszcze jedno. Żałosne jest to że twórcy czerpią inspirację z filmu SH ( słabego), który wzorował się na grze SH.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 19, 2008, 17:53:54 pm »
a mnie zastanawia taka ciekawosta. Na początku był Silent Hill 5 , a po jakimś czasie zmienili na homecoming i wywalili cyfre "5". Czyżby to było polecenie Konami ??  może uznali że tytuł nie zasługuje by być pełnoprawną kontynuacją serii a jedynie taką rozgrzewką przed SH6?? .Niewiem to tylko takie moje domysły.

ps. weźmy np sh4 miał podtytuł the room ale i cyferke 4 .Podobnie było Z RE CV która wyjaśniała poboczne wątki ,takie uzupełnienie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: SILENT HILL: Homecoming
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 19, 2008, 20:25:42 pm »
Silent Hill: Homecoming również na PC
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42043

Cytuj
Dobra wiadomość dla posiadaczy PeCetów - najnowsza odsłona kultowego już horroru, Silent Hill: Homecoming, która pierwotnie miała ukazać się na konsole nowej generacji Sony i Microsoftu, zawita również na komputery osobiste. Informację tę podali redaktorzy serwisu Kotaku, którzy mieli okazję rzucić okiem na wspomnianą grę w akcji.
Czekając na spotkanie z Kojim Igarashi, „ojcem” serii Castlevania, dziennikarz portalu Konami spędził krótką chwilę z demem gry, pokazującym początkowe sceny rozgrywki w Homecoming. Oprócz ogólnego wrażenia, iż gra prezentuje się całkiem nieźle oraz utrzymuje odpowiedni stopień grozy, krótka przygoda z demem zaowocowała informacją o PeCetowej wersji gry.
Drugi rzut oka na demo ujawnił również fakt pojawienia się w grze znanego dobrze z serii Piramidogłowego (Pyramid Head). Niestety, twórcy gry nie ujawnili, jaką rolę w historii Silent Hill: Homecoming odegra wspomniany przeciwnik. Nasz bohater natknie się także na Robbie’go the Rabbit widzianego m.in. w Silent Hill 3.