Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268334 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 18, 2008, 16:24:43 pm »
Japa.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 18, 2008, 16:27:41 pm »
Zgadnij jak wyglądał koleś który wymyślił to hasło. :lol:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 18, 2008, 16:44:16 pm »

Tak?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 19, 2008, 11:10:04 am »
hahah

o je**ny co za maciuś :lol: dobry fake

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 23, 2008, 17:08:12 pm »

Mam wiosen dwadzieścia, lubię truskawki, co nie zmienia faktu, że mam pewne obiekcje co do takiej formy przybierania na wadze. ;)

Nie mam zamiaru się zbytnio rzeźbić, robić sześciopak i wielkie muły, szukam raczej naturalnych metod odżywiania + jakaśtam ewentualnie siłownia. Jest to nieco trudne, bo mało jest wegetariańskich diet w Internecie, a to mnie interesuje najbardziej. Nie piję, nie mam tłuszczu, tyko mięśnie, kości i skóra. Rozumiem, że suplementy są ważne, ale jak sama nazwa wskazuje nie są PODSTAWĄ żywienia tylko...suplementem. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to bardzo bym prosił. Trening na siłowni też mnie przeraża, mogę się podciągnąć dużo razy, porobić pompki, biegać, jestem skoczny, mam całkiem dobrą kondycję, ale na klatę wezmę z biedą 50 na atlasie. :?

Tarniak, po pierwsze ułuż sobie jakiś trening. Najlepiej 4 razy w tygodniu+ 5 jako basen. Tłuszcz nie jest Ci do niczego potrzebny, jesteś w bardzo dobrej sytuacji (to że chudy to nic nie znaczy), wyrobisz mase miesniową szybciej (NIE TŁUSZCZOWĄ jak osoby z tendencjami do tycia) wraz z rzeźbą. Teraz dieta-jedz przynajmniej 3 "duże" posiłki dziennie i 1 jeden lekki (polecam grysik^^, na kolacje ). Teraz suplementy, jak chcesz już po tygodniu zobaczyć jakieś zmiany. Dla Ciebie ułożył bym to tak- OLIMP whey gainer 4000 (zawiera 31g białka i 45gwęglowodanów, jest to białko serwatkowe, szybko wchłanialne), HMB (ma głównie dwa działania, reduktor tłuszczu (zaminia go na tkanke miesniowa min, oraz zatrzymuje katabolizm białka, co jest bardzo ważne, miesnie nie spalają białka, HMB min je "zatrzymuje" w mięsniu), BCAA (aminokwasy, bardzo ważne), Glutamina ( jest jednym z 20 aminokwasów który jest kodowanych przez geny), Tauryna(zapobiega wydalaniu kwasu żółciowego z wątroby, BARDZO ważne przy suplementach! wielu sportowcow tego nie zazywa, przez co mają takie "białe"oczy), Magnez+witaminy. Radziłbym zakupić jeszcze np Call Pump( jest to kreatyna o wysokiej aktywności anabolicznej i ergogenicznej).  Gdybyś to zaczoł brać, ćwiczyć do tego i miał w miare ułożoną diete mógłbyś bardzo ładnie i szybko zbudować mase, czysta mase mięsniową (po tygodniu efekty by byly). A to że 50kg wyciskasz to sie nie przejmuj. Szybciej nabierzesz siły niż niejeden. Pozdrawiam

ps: do suplementów jeszcze Carbo które jest węglowodanowym, minerałowym, witaminopwym kompleksem. Ważne przy budowie masy u szczupłych osób
Tarniak:
kup sobie zwykle węglo (Biogenix 17-19zł?), aminokwasy Amino 6800 60zł (mieszanka amino oraz witamin! kurewnie ważne, gdyż po cwiczeniu należy pierw zarzyć amino)), oraz CELL PUMP 60zł (najlepsza kreatyna dla początkującego)
Wszystko jest tanie, a bardzo dobre w sferze składników (w bodowaniu jako takowej masy)
Zobaczycz, że po mięsiącu morda sama się umiechnie.Oczywiście Radze pochodzić na siłkę ;) po prostu wykonywać ćwiczenia siłowe dość ciężkimi odważnikami.
Zobaczysz efekty.. zrób coś z sobą ;]

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 23, 2008, 17:44:26 pm »
Cytuj
Tarniak:
kup sobie zwykle węglo (Biogenix 17-19zł?), aminokwasy Amino 6800 60zł (mieszanka amino oraz witamin! kurewnie ważne, gdyż po cwiczeniu należy pierw zarzyć amino)), oraz CELL PUMP 60zł (najlepsza kreatyna dla początkującego)
Wszystko jest tanie, a bardzo dobre w sferze składników (w bodowaniu jako takowej masy)
Zobaczycz, że po mięsiącu morda sama się umiechnie.Oczywiście Radze pochodzić na siłkę ;) po prostu wykonywać ćwiczenia siłowe dość ciężkimi odważnikami.
Zobaczysz efekty.. zrób coś z sobą ;]
Lipa, lipa, lipa. Te wszystkie rzeźbienia mięśni to lipa. Jeszcze olejkiem się nasmarować i wyskoczyć w różowych gaciach na plażę?

No dobra, rozumiem, to może jest i fajne hobby, ale chyba trzeba zachować umiar i znać pewne granice. Jeżeli je znacie, to świetnie. Ale są ludzie, którym odwala i dążą całe życie do kształtów. Coś jak anorektycy, niby chudzi jak diabli, a ciągle uważają, że są za grubi.

Osobiście wolę budowę mięśni, siły w naturalny sposób. Do roboty parobasy.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 23, 2008, 18:26:16 pm »
Widzę , że z Biochemią miałeś niewiele doczynienia. ;)
Węglowodany oraz aminokwasy to jak najbardziej naturalne składniki do robienia masy.
Co do samej kreatyny to chyba każdy wie.. pompie cię, ale jest bardzo ważna (jeśli nie najważniejsza) z odżywek.

W naturalny sposób set? oczywiście, że można.
Ja tylko dokładam, to co dla mojego ciała jest najważniejsze.(w tym przypadku chodzi o mase)
 

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 23, 2008, 18:58:08 pm »
Zgadłeś! Wcale nie miałem do czynienia.

Ja tam nie wiem, bo się nie znam, ale chyba siła i WYTRZYMAŁOŚĆ jest ważniejsza od masy/kształtów. Potem taki pakerek z siłowni i hodowany na odżywkach na 8 godzin do roboty fizycznej i nie wytrzymuje. Coś tutaj jest nie tak. Dlatego zawsze podziwiałem jakichś kanadyjskich drwali czy rosyjskich gości, co kładli tory na Syberii.

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 23, 2008, 20:00:59 pm »
Setezer, u mnie to nie jest kwestia pumping upu tylko uzyskania ludzkiej, odpowiedniej do wzrostu masy. Nie jara mnie solarium, nie jarają mnie dyskoteki i tuningowane samochody. Nie mam zamiaru ćwiczyć, żeby imponować płci przeciwnej albo budzić respekt wśród innych. Chce być po prostu zadowolony z tego jak wyglądam i nie mam wygórowanych wymagań. Źle się czuję "żebrasty", a że mam metabolizm taki, że nawet bez wielkiego poruszania, przy wpieprzaniu całej pizzy na luzie, przez miesiąc, masa - nawet tłuszczowa - nie drgnęła. Tak już mam, co zeżrę to od razu wysram.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 23, 2008, 22:22:21 pm »
Zgadłeś! Wcale nie miałem do czynienia.

Ja tam nie wiem, bo się nie znam, ale chyba siła i WYTRZYMAŁOŚĆ jest ważniejsza od masy/kształtów. Potem taki pakerek z siłowni i hodowany na odżywkach na 8 godzin do roboty fizycznej i nie wytrzymuje. Coś tutaj jest nie tak. Dlatego zawsze podziwiałem jakichś kanadyjskich drwali czy rosyjskich gości, co kładli tory na Syberii.
Nie na odżywkach tylko na sterydach.. taka mała poprawka.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 23, 2008, 22:51:51 pm »
Usprawiedliwiający się Tarniak - bezcenne.

Cytuj
Nie na odżywkach tylko na sterydach.. taka mała poprawka.
Racja, ale sprawa jest też taka, że żaden chłop, który robi fizycznie nie chodzi na jakieś siłownie, solaria i inne tego typu. Siłę kształci mu ciężka praca i to mi się podoba. Ta jego praca daje efekty. A pakowanie na siłowni jest zupełnie bezproduktywne, dlatego średnio mi się to widzi. Możecie zarzucić mi, że tak samo bezproduktywne są wszystkie inne sporty i wszystkie inne hobby - racja! Ale po prostu bardziej podziwiam kanadyjskiego drwala niż polskiego pakera.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 24, 2008, 01:45:17 am »
Racja, ale sprawa jest też taka, że żaden chłop, który robi fizycznie nie chodzi na jakieś siłownie, solaria i inne tego typu. Siłę kształci mu ciężka praca i to mi się podoba. Ta jego praca daje efekty. A pakowanie na siłowni jest zupełnie bezproduktywne, dlatego średnio mi się to widzi. Możecie zarzucić mi, że tak samo bezproduktywne są wszystkie inne sporty i wszystkie inne hobby - racja! Ale po prostu bardziej podziwiam kanadyjskiego drwala niż polskiego pakera.

Głupoty gadasz. Osiągnięcie czegokolwiek w sporcie (nawet przy użyciu nielegalnych środków) to tytaniczna praca z setkami wyrzeczeń. Spróbuj! Nikt tu nie gloryfikuje typowych "koksów", ale rzyganie "syndromem małego ptaka" i sterydami na każdym kroku zaczyna wkurwiać.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 24, 2008, 02:57:35 am »
Racja, ale sprawa jest też taka, że żaden chłop, który robi fizycznie nie chodzi na jakieś siłownie, solaria i inne tego typu. Siłę kształci mu ciężka praca i to mi się podoba. Ta jego praca daje efekty. A pakowanie na siłowni jest zupełnie bezproduktywne, dlatego średnio mi się to widzi. Możecie zarzucić mi, że tak samo bezproduktywne są wszystkie inne sporty i wszystkie inne hobby - racja! Ale po prostu bardziej podziwiam kanadyjskiego drwala niż polskiego pakera.

Głupoty gadasz. Osiągnięcie czegokolwiek w sporcie (nawet przy użyciu nielegalnych środków) to tytaniczna praca z setkami wyrzeczeń. Spróbuj! Nikt tu nie gloryfikuje typowych "koksów", ale rzyganie "syndromem małego ptaka" i sterydami na każdym kroku zaczyna wkurwiać.

Na sterydach jest duzo latwiej ale nie znaczy, ze banalnie tak jak mowi KUN, wejdz na jakas scisla diete i wytrzymaj ja 3miechy...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 24, 2008, 07:30:07 am »
Wystarczy mi, że tyram 9 godzin dziennie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 24, 2008, 18:04:39 pm »
Wow, czysty hardkorowiec!  :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 24, 2008, 20:33:54 pm »
Wystarczy mi, że tyram 9 godzin dziennie.
a co robisz?

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 24, 2008, 21:24:13 pm »
Wystarczy mi, że tyram 9 godzin dziennie.
Tak pod rząd? :shock:

Kun, dlaczego usunąłeś moje posty?


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 25, 2008, 18:24:54 pm »
Nie tylko twoje... Lać na siebie wrzątek możecie gdzie indziej.......................

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 25, 2008, 19:42:01 pm »
Ja pakowałem od października 2007 do kwietnia 2008, używałem białka i kreatyny i obecnie mam "w łapce" 35 cm, mam 180 cm i ważę 75 kg, i pragnę do końca wakacji schudnąć z 7-10 kg i podpompować się do 37 cm. Kupiłem sobie L-Karnityne, CLA, Fat Burnera i białko Treca, z tym że białko zacznę brać dopiero gdy schudnę. Planuje chodzić na siłkę 3 razy w tygodniu, jak myślicie dam radę i jaką dietę zastosować ? Z góry dzięki za pomoc :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 25, 2008, 19:50:47 pm »
Schudnąć?? A po kiego hooya? Przy tym wzroście powinieneś ważyć conajmniej 80 kg! Coś czuję, że odwalasz lipę. Trenujesz, suplementujesz, a wynik marny (35 cm???). Pogadaj z jakimś instruktorem na siłce, bo czuję, że robisz coś nie tak. I NIE CHUDNIJ NA BOGA!!!

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwca 25, 2008, 19:54:24 pm »
Schudnąć?? A po kiego hooya? Przy tym wzroście powinieneś ważyć conajmniej 80 kg! Coś czuję, że odwalasz lipę. Trenujesz, suplementujesz, a wynik marny (35 cm???). Pogadaj z jakimś instruktorem na siłce, bo czuję, że robisz coś nie tak. I NIE CHUDNIJ NA BOGA!!!
Może źle się wyraziłem, nie chcę chudnąć tylko wyglądać bardziej 'płasko' bo tłuszczyk jest, i małe 'cycuszki' tez :P chcę tylko wyeliminować te dwie rzeczy a potem brać się za łapkę. To co mogę na to poradzić ?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwca 25, 2008, 20:01:24 pm »
Cytuj
Tak pod rząd? :shock:
Nie wiem czy się rozumiemy. Pracuję od ok. 7.30 do 16.30 (czasem do 15, a czasem do 18, jak dzisiaj, kur...). Są dwie przerwy, jedna 20 minut, druga 15. No i oczywiście przestoje typu "a oprę się o łopatę, żeby rzucić cień na beton, to go słońce nie wypali". Ale po co ja się tłumaczę???

Układam kostki brukowe, różnego typu, większe i mniejsze (od 3 do 35kg), urabiam beton, nawożę go, poziomuję, pracuję zagęszczarką itd.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwca 25, 2008, 20:25:02 pm »
Ja pakowałem od października 2007 do kwietnia 2008, używałem białka i kreatyny i obecnie mam "w łapce" 35 cm, mam 180 cm i ważę 75 kg, i pragnę do końca wakacji schudnąć z 7-10 kg i podpompować się do 37 cm. Kupiłem sobie L-Karnityne, CLA, Fat Burnera i białko Treca, z tym że białko zacznę brać dopiero gdy schudnę. Planuje chodzić na siłkę 3 razy w tygodniu, jak myślicie dam radę i jaką dietę zastosować ? Z góry dzięki za pomoc :)
najlepiej jakbyś zaczął robić weidera, co jakiś czas biegał (godzina w plenerze wystarczy;)) oraz jak wspomnialeś chodzić na siłke przynajmniej trzy razy w tyg.Jedz białko (tuńczyk, jajka, twaróg, jogurty, kurczaki no i ryż)
Jak już będziesz chciał robić czystą masę.. no to sam wiesz ;]

PS.Wspomagaj się również węglowodanami po treningu.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2008, 20:40:11 pm wysłana przez mateo »

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwca 25, 2008, 20:57:56 pm »
Cytuj
Tak pod rząd? :shock:
Nie wiem czy się rozumiemy. Pracuję od ok. 7.30 do 16.30 (czasem do 15, a czasem do 18, jak dzisiaj, kur...). Są dwie przerwy, jedna 20 minut, druga 15. No i oczywiście przestoje typu "a oprę się o łopatę, żeby rzucić cień na beton, to go słońce nie wypali". Ale po co ja się tłumaczę???

Układam kostki brukowe, różnego typu, większe i mniejsze (od 3 do 35kg), urabiam beton, nawożę go, poziomuję, pracuję zagęszczarką itd.
Rozumiemy się doskonale, nabijałem się tak samo jak ty ze mnie. Przy okazji, 9h pracy fizycznej dziennie, to nie jest niewiarygodny wyczyn.

PS. Możesz sobie stworzyć jakąś uniwersalną teorię, że wszyscy, którzy chcą iść na siłownię, mają zamiar walczyć ze swoimi kompleksami, chodzić na solarium i udawać polskiego Christiano Ronaldo. To krzywdzące, ale cóż, skoro to Ci ułatwia zrozumienie świata, go on!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2008, 21:00:44 pm wysłana przez tarniak »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwca 25, 2008, 21:41:32 pm »
Generalnie, nie wiem, co jest złego w chodzeniu na siłkę- można sobie ustalić program treningów, no i ogólnie jakoś tak pro, tym bardziej że ciężko jest znaleźć tyle drzewek do wycięcia, by być jak drwal z Kanady.  :mad:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwca 26, 2008, 00:26:37 am »
Oczywiście. Nie widzę w tym nic złego. Jak ktoś chce poprawić swoją sylwetkę, to idzie na siłownię. Jak chce poprawić fryzurę, to idzie do fryzjera (a i przy okazji mecz można u niego kupić :wink:).

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwca 26, 2008, 10:47:09 am »
Niemniej jednak, poświęcanie na to bardzo dużej ilości czasu jest moim zdaniem głupie, ale niektórzy wolą taki rozwój od intelektualnego.

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwca 26, 2008, 14:38:05 pm »
niektórzy wolą taki rozwój od intelektualnego.
Sztandarowa segregacja i bezsensowny stereotyp.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwca 26, 2008, 15:23:15 pm »
W zdrowym ciele zdrowy duch. :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwca 26, 2008, 15:29:56 pm »
niektórzy wolą taki rozwój od intelektualnego.
Sztandarowa segregacja i bezsensowny stereotyp.
Tarny a powiedz mi czy napisałem, że jedno nie może iść w parze z drugim? Czy może wyciąłeś sobie fragment, z którego faktycznie można wywnioskować, że jeśli ktoś już pójdzie na siłownie to jest trepem?
Mam wrażenie, że mnie nie zrozumiałeś.
Pisałem o tym typowym bywalcu siłowni, którego życiowym celem jest podbijanie wyników na siłowni i kolejny cm w bicu. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2008, 15:34:25 pm wysłana przez blancio_ »

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwca 26, 2008, 15:52:11 pm »
Zajebać Ci?  :x

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwca 26, 2008, 16:42:35 pm »
Dawaj, ja ostatnio przytyłem i jestem gruby jak nigdy, prawie 70 kg żywej wagi, z miejsca mnie nie ruszysz! :-o :-P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwca 26, 2008, 16:47:49 pm »
Ostatnio mój kumpel koks wrzucił nowe zdjęcie na grono...

już mu chyba kompletnie banie zryło, ale za to śmieszną minę zrobił :)

svonston

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwca 26, 2008, 16:54:36 pm »
Fajnych masz kolegow. Znajac zycie dziewczyny szczaja w komentach i pisza, ze ma super cialo.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwca 26, 2008, 16:57:17 pm »
Fajnych masz kolegow. Znajac zycie dziewczyny szczaja w komentach i pisza, ze ma super cialo.
to tylko jeden taki :) Pseudokibic-neonazista. Śmiesznie z nim jest. A co do dziewczyn to ma własną...165cm wzrostu, baaaardzo fajnie wyglądają obok siebie.  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwca 26, 2008, 16:58:42 pm »
Za bardzo opalony na aryjczyka. Tu potwierdza się teza blancia.

ozy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-06-2008
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 27, 2008, 09:26:33 am »
z BIOGENIX to tytlko Carbo, witaminy i można coś w steku kreatynowym wybrać.

I. Aminokwasy bierze się PRZED treningiem, po co ma wydawać 60zł  na aminokwasy, skoro może kupić BCAA Olimpa za 12zł (i blastrer wystarcza na 10 dni) a działa bardzo dobrze.
II. Witaminy najlepiej uzupełniać osobno wraz z MAGNEZEM i wit B6
III. Cell Pump to jest stack kreatynowy




Opublikowane: Czerwiec 27, 2008, 09:23:53
Wystarczy mi, że tyram 9 godzin dziennie.


to jest dużo??? :lol: popracuj tylko miesiąc po 12h, ale bardzo intensywne 12h z jedną przerwą 20minut to wtedy możesz powiedzieć że ciężko pracujesz 8-)

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 27, 2008, 17:37:58 pm »
Amino bierze się po treningu.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwca 29, 2008, 17:08:51 pm »
Jakie proponujecie ćwiczenia dla lenia który się nudzi w domu i planuje schudnąć i mięśnie wyrobić?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwca 29, 2008, 17:48:12 pm »
wyrobić mięśnie? a masz blisko siłownie?
schudnąć? bieg, biegi i jeszcze raz biegi.