Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1279378 razy)

0 użytkowników i 83 Gości przegląda ten wątek.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14120 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:24:01 pm »
raczej nic nie zrobisz, ja do dzisiaj mam pamiątkę w postaci "corrupted data" na liście gier po tym jak mi żona przez przypadek wyłączyła listwę podczas instalacji dema ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14121 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:48:14 pm »
Aha a moze ktos napisac jakie auta straciłem od 20.10.2011 jednak.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14122 dnia: Stycznia 01, 2012, 13:01:52 pm »
Wyjątkowo parszywe zrządzenie losu.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14123 dnia: Stycznia 02, 2012, 08:07:44 am »
Aha a moze ktos napisac jakie auta straciłem od 20.10.2011 jednak.
Z sezonówek to jedynie GT-R Academy, z A-Speca i B-Speca znajdziesz na necie listę samochodów-nagród za wygrane.
Do tego darmowe z patchy i bonusowe z DLC, ale te powinny wskoczyć po załadowaniu starego sejwa.
Zerknij też w log na oficjalnej stronie GT5, może pozwoli Ci to na zorientowanie się co i jak.

@Paweł
zauważyłem, że jak wezmę do Chapp 2j@B-Spec La Sarthe zawodnika porywczego (wskaźnik na maxa po prawo), to mam problem z wygraną. Udaje się ale nie zawsze. Jak biorę spokojnego, to nie mam żadnych problemów, od 3 okrążenia do końca prowadzenie z dużą przewagą.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14124 dnia: Stycznia 02, 2012, 08:08:54 am »
PS - Cancer, próbowałeś w menu GT5 użyć opcji odzyskiwania danych?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14125 dnia: Stycznia 02, 2012, 19:41:19 pm »
Niezłe jaja, że auto gaśnie jak je zdusimy na biegu. Nie było tego wcześniej. Teraz bawiłem się sprzęgłem i wbiłem jedynkę, puściłem wszystko i pod górkę auto zgasło. Cisza w głośnikach, wciśnięcie gazu nic nie daje. Dopiero po wrzuceniu na luz zapala i jak wciśniemy sprzęgło, a potem wbijemy bieg to można jechać. 8)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14126 dnia: Stycznia 02, 2012, 20:33:37 pm »
W GT TV nowy materiał z wyścigu 24H Nurburgring do pobrania. Polecam, większość ujęć znów pokazuję geniusz! Co jak co ale ta GT TV to dobra rzecz(w przyszłości liczę na polskie napisy). 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2012, 20:48:05 pm wysłana przez Unlimited »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14127 dnia: Stycznia 02, 2012, 20:55:51 pm »
Ja dzisiaj miałem okazję poznać nieco inny wymiar wyścigów online - scisle zasady, gt300 only, tuning zabroniony, abs wyłączone. Jezdziło się bardzo fajnie, później sobie wymyslili, ze bierzemy samochody drogowe, ale coś nie wszyscy sie do tego zastosowali i juz nie bylo tak ciekawie bo sie 2 klasy zrobily- drogowe samochody i samochody wyscigowe, gt500 i inne gady.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14128 dnia: Stycznia 02, 2012, 20:59:47 pm »
to na czym w końcu polega ta opcja "tuning zabroniony"? co można z nim robić a co nie?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14129 dnia: Stycznia 02, 2012, 21:31:33 pm »
Można chyba tylko balans hamulców ustawiać. Ogólnie jak masz coś dokupione do auta i tego nie zdejmiesz przed wyścigiem, to Cię nie wpuści na tor. Przewalone ma ten kto odchudził furę (czy kupił lżejsze szyby), bo tego nie da się cofnąć i takim autem już nie pojedzie na serwerze gdzie tuning jest zabroniony.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14130 dnia: Stycznia 02, 2012, 22:27:16 pm »
Można chyba tylko balans hamulców ustawiać. Ogólnie jak masz coś dokupione do auta i tego nie zdejmiesz przed wyścigiem, to Cię nie wpuści na tor. Przewalone ma ten kto odchudził furę (czy kupił lżejsze szyby), bo tego nie da się cofnąć i takim autem już nie pojedzie na serwerze gdzie tuning jest zabroniony.
a co w sytuacji jak mamy auto GT500 które w standardzie ma wszystko full custom, i jak sobie pogrzebię w ustawieniach to opcja "tuning zabrobiony" w wyścigu zignoruje mi te ustawienia i pojadę tak jakbym wszystko wyklikał jako default? czy mieszanie w ustawieniach nie podchodzi pod tą opcję?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14131 dnia: Stycznia 02, 2012, 23:04:02 pm »
Można chyba tylko balans hamulców ustawiać. Ogólnie jak masz coś dokupione do auta i tego nie zdejmiesz przed wyścigiem, to Cię nie wpuści na tor. Przewalone ma ten kto odchudził furę (czy kupił lżejsze szyby), bo tego nie da się cofnąć i takim autem już nie pojedzie na serwerze gdzie tuning jest zabroniony.
a co w sytuacji jak mamy auto GT500 które w standardzie ma wszystko full custom, i jak sobie pogrzebię w ustawieniach to opcja "tuning zabrobiony" w wyścigu zignoruje mi te ustawienia i pojadę tak jakbym wszystko wyklikał jako default? czy mieszanie w ustawieniach nie podchodzi pod tą opcję?

Chyba musisz wszystko na default ustawić, też miałem problem, wszystko pozmieniałem, a zapomniałem o aerodynamice. Nawet hamulców nie ruszałem ale o dziwo w tych furach gt300 daje rade bez abs na padzie nawet przy standardowym balansie 5/5.

Ale z tym setupem trzeba by jeszcze dokładnie sprawdzić, bo w sumie mój błąd tkwił w aerodynamice która zmieniła ilosć standardowych PO dla danego auta.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14132 dnia: Stycznia 03, 2012, 00:50:08 am »
Można chyba tylko balans hamulców ustawiać. Ogólnie jak masz coś dokupione do auta i tego nie zdejmiesz przed wyścigiem, to Cię nie wpuści na tor. Przewalone ma ten kto odchudził furę (czy kupił lżejsze szyby), bo tego nie da się cofnąć i takim autem już nie pojedzie na serwerze gdzie tuning jest zabroniony.
a co w sytuacji jak mamy auto GT500 które w standardzie ma wszystko full custom, i jak sobie pogrzebię w ustawieniach to opcja "tuning zabrobiony" w wyścigu zignoruje mi te ustawienia i pojadę tak jakbym wszystko wyklikał jako default? czy mieszanie w ustawieniach nie podchodzi pod tą opcję?

Nie wolno nic ruszać (jedynie balans hamulców z tego co pamiętam). Wszelakie zmiany długości biegów, aerodynamiki itp. to tuning i auto, które ma przy tym grzebane, nie zostanie wpuszczone na tor. Jak dla mnie ta opcja to zajebista sprawa i dobrze, że PD ją dodało.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14133 dnia: Stycznia 03, 2012, 01:08:12 am »
No super sprawa, marzy mi się taki wyścig - drogowe fury, zakaz tuningu no i Nurb ujdzie ;d
Na torze same supercary, bez żadnych ingerencji w prowadzenie sie aut, pięknie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14134 dnia: Stycznia 03, 2012, 01:23:33 am »
No to właśnie godzinę temu coś takiego jeździłem online. Tyle, że nie Nurb, a wybrali nocną trasę w Tokio. Ogólnie były tylko drogowe auta i bez tuningu. Swoją drogą przekonałem się przy okazji jak mocno poprawili dźwięk Zondy (tej ze standardów). Teraz brzmi genialnie. Tak samo Chaser X540 teraz brzmi tak, że włosy dęba stają.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14135 dnia: Stycznia 03, 2012, 01:26:57 am »
No dźwięki mi też się podobają i zmienili nie tylko konkretne modele, ale chyba całość.
Mogli by jeszcze wyszukiwarke pokoi ulepszyc dodajac poszczegolne kryteria wyszukiwania aby latwiej bylo znalezc pokoj odpowiadajacy naszym oczekiwaniom.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14136 dnia: Stycznia 03, 2012, 01:28:28 am »
To się zgadza. W poczekalni jest za mało możliwości sortowania pokoi. Dziwne, że jeszcze tego nie ulepszyli.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14137 dnia: Stycznia 03, 2012, 01:45:03 am »
ja uważam że mogli rozdzielić tuning mechaniczny od zmiany ustawień bo wrzucenie tego do jednego worka jest trochę zbyt ogólne... zablokowanie możliwości ustawień - super, ale co za różnica jak mam dodatkowo zrobiony Stage 3 silnika? zmniejszam moc do wymaganych limitów i jedziemy... gorzej z redukcją wagi - bo tutaj można zyskać przewagę podnosząc wagę do wymaganego limitu zmieniając sobie balans...

i dodatkowo - co z olejem? i co z mocą która norlanlnie rośnie w trakcie jazdy (jakieś moje auto z serii GT300 zyskało przez paręset kilometrów jakieś 20 koni) - jak ktoś ustawi limit mocy i zakaz tuningu to możemy zmniejszyć moc i startować w wyścigu?

a poza tym - co ze spoilerami instalowanymi w GT Auto? zwiększają one docisk więc wpływa na auto, ale ściągnąć się tego z menu ustawień nie da - czy ten element tak samo podpada pod restrykcje jak tuning silnika i redukcja masy?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2012, 01:47:33 am wysłana przez pawel_k »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14138 dnia: Stycznia 03, 2012, 08:47:20 am »
Niezłe jaja, że auto gaśnie jak je zdusimy na biegu. Nie było tego wcześniej. Teraz bawiłem się sprzęgłem i wbiłem jedynkę, puściłem wszystko i pod górkę auto zgasło. Cisza w głośnikach, wciśnięcie gazu nic nie daje. Dopiero po wrzuceniu na luz zapala i jak wciśniemy sprzęgło, a potem wbijemy bieg to można jechać. 8)
Było tak od dawna, co najmniej pół roku.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14139 dnia: Stycznia 03, 2012, 08:57:08 am »
Ostatni patch zjebał mocno tryb multi - znowu mam sporo czarnych ekranów przed startem, dziwne starty (kilka osób stoi, reszta już jedzie, brak odliczania od razu "start"), pomyłki z numeracją pozycji (widzę, że jestem ostatni a pokazuje mi trzecie miejsce), złe podsumowanie czasów na koniec (przyjeżdżam pierwszy a jestem na liście trzeci, a kolo który jeszcze jedzie na piątym miejscu widnieje w rogu ekranu i na liście jako zwycięzca i in.). A największa zwała była, jak odpaliło wszystkim w pokoju interfejs z trybu widza na kilka sekund po starcie - jechaliśmy mając wszystkie opcje wyświetlone, te same co podczas oglądania powtórki albo trybu widza. A kilka dni temu jednemu na moment włączyło kawałek interfejsu z B-Spec.  :lol:
Liczę na kolejną serie patchy poprawiających 2.02.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14140 dnia: Stycznia 03, 2012, 09:21:40 am »
@Paweł
Tu się mylisz, bo zrobienie Stage 3 silnika lub dodanie turbo i potem zbicie mocy regulacją na mniejszą wpływa na lepsze osiągi. Po takich modyfikacjach wzrasta moment obrotowy (zbicie mocy nie zmniejsza momentu) i tak zrobione auta jadą po prostu lepiej. Pamiętam jak kiedyś ścigaliśmy się ekipą i niektórzy mieli tak porobione auta, a potem wszyscy się dziwili jakim cudem ich fura szybciej odchodzi po wyjściu z zakrętów. Potem ktoś powiedział jak ma zrobione auto, zaczęliśmy to sprawdzać i faktycznie tak zmodyfikowane samochody jechały lepiej.

Odnośnie oleju, to podczas wyścigu nic się nie stanie. Dopiero jak wyjdziesz do lobby i moc przekroczy narzucony limit, to nie wjedziesz ponownie na tor. Z opcją zakazanego tuningu nie ma to nic wspólnego. Spoilery (aerodynamika) które mają wpływ na przyczepność auta w zakrętach, prędkość na prostej itd. są zabronione. Tyle, że osobiście nie wiem czy dodanie spoilera w GT Auto od razu zmienia jego ustawienia. Chociaż wczoraj jeździłem NSX'em z RM zrobionym w GT Auto na serwerze gdzie tuning był zabroniony i mnie wpuściło. Widocznie RM traktuje jak auto fabryczne. Dopiero zmiany wprowadzone w aerodynamice takiego auta powodują zakaz dopuszczenia go do wyścigu. Myślę, że to żaden problem, bo od razu widać, które auto ma RM i jak jakiś cwaniak będzie chciał w ten sposób oszukać innych, to od razu wyjdzie to na jaw.

@Prart
Nie wiedziałem o tym gaśnięciu. Tak to jest jak się nie grywało ze sprzęgłem przez zjebany stojak. Co do zwalonego online, o którym piszesz, to wczoraj grałem od godziny 18 do bardzo późna (po północy było) i ani razu czegoś takiego nie miałem. Kilka dni wcześniej też jeździłem i również spokój. Może masz coś z netem nie halo.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14141 dnia: Stycznia 03, 2012, 10:38:43 am »
w sumie racja to co piszesz...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14142 dnia: Stycznia 03, 2012, 11:36:40 am »
Ja bym chciał jeszcze opcję zakazu tuningu w sensie instalowania nowych części ale właśnie z dozwolonym grzebaniem w ustawieniach zawieszenia, skrzyni.

Co do błędów w multi, to właściwie nie zauważyłem zmian względem tego co było na wakacjach, przed tymi patchami - gra niestety często się wiesza w trybie sieciowym, czasami potrafi cały system zawiesić, czarne ekrany, opóźnienia no i teraz jeszcze właśnie doszedł bajer, bo tak jak prarts wspomniał, niedawno widziałem na czarnym ekranie menu b-spec, mogłem sobie partnera wybrac do wyścigu, ale jakoś mi się ten wyścig załączyć nie mógł i musiałem grę od nowa odpalać.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14143 dnia: Stycznia 03, 2012, 15:29:07 pm »
Panowie, czy nie uważacie, że nadwozia samochodów nieco za słabo reagują na zmiany kierunku jazdy czy przyspieszanie/hamowanie? Wg mnie chyba powinno bardziej furami 'bujać' na boki i do przodu przy manewrach... Widać to szczególnie podczas replayów, że fury praktycznie wcale się nie bujają i jadą niemal sztywno - psuje to trochę oglądanie replayów...
Ja to już mówiłem rok temu, a pewnie i 3 lata temu przy okazji GT5:Prologue

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14144 dnia: Stycznia 03, 2012, 15:49:43 pm »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14145 dnia: Stycznia 03, 2012, 16:58:55 pm »
Praca zawieszenia fajna, ale im chyba chodzi o przechyły poprzeczne.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14146 dnia: Stycznia 04, 2012, 07:48:29 am »
Co do zwalonego online, o którym piszesz, to wczoraj grałem od godziny 18 do bardzo późna (po północy było) i ani razu czegoś takiego nie miałem. Kilka dni wcześniej też jeździłem i również spokój. Może masz coś z netem nie halo.
To nie mój net a błędy wprowadzone przez 2.02. Zapomniałem dopisać jeszcze jednego - tęczowa linia na nawierzchni w okolicach Karuzeli.
A błędy z podsumowaniem wyników wyglądają m.in. tak:


@Andry
Błędy o których piszesz (czarny ekran, opóźnienia) były już naprawione i się nie zdarzały, można było napitalać dniami i godzinami i wszystko pięknie działało. Teraz powróciły wraz z nowym zestawem (interfejs z powtórek, b-spec, i inne).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14147 dnia: Stycznia 04, 2012, 10:57:49 am »
Tęczowy pasek miałem wczoraj. Jednak takich jaj jak na tym screenie nie spotkałem (wczoraj kilka godzin gry). Jedynie wtedy gdy jeździ w pokoju ktoś zza oceanu, to zdarzają się przetasowania na liście, ale to normalnie, bo oni lagują jak cholera.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14148 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:52:12 am »
Dokładnie, z tymi pomylonymi czasami to też tak miałem, gdy host był beznadziejny, czasami nie widzę części uczestników wyścigu, czasami wychodzą takie czasy jak na screenie wyżej. Wczoraj jeden z graczy chyba został porwany przez tornado, bo latał po torze jak opętany.

Ogólnie to muszą jeszcze popracować nad tym, bo to chyba najsłabszy punkt GT5 obecnie (a za razem najmocniejszy), denerwuje mnie to wieszanie sie gry, albo całej konsoli, gdy szybko wyjde z pokoju albo są jakieś problemy z łącznością.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14149 dnia: Stycznia 04, 2012, 14:27:10 pm »
Wkurza to tym bardziej, że już było niemal idealnie ale coś zepsuli.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14150 dnia: Stycznia 04, 2012, 14:31:13 pm »
Andry zapraszałem Cię dziś do nas. Przed chwilą graliśmy w 10 chłopa (około 5 Polaków, jacyś Niemcy i inni) i wszystko było jak najbardziej ok. Jedna zawieszka przy wgrywaniu trasy się zdarzyła. Zero lagów, wszystko na mecie tak jak być powinno. Ja postawiłem pokój (6MB Neo) i ludzie bawili się bardzo dobrze. Na tyle dobrze, że jak musiałem od nowa postawić po wspomnianej zawieszce trasy, to mi ludzie na PW pisali, żebym podał jaki tor odpaliłem to sobie przefiltrują poczekalnie i od nowa mnie znajdą, bo tak fajnie się jeździło.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14151 dnia: Stycznia 04, 2012, 14:33:13 pm »
O to chętnie dołączę jeśli jeszcze jeździcie :)
Nie było mnie przy konsoli, neta naprawiałem :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14152 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:26:30 pm »
no to dzisiaj online pokazało że Polyphony coś popsuło ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14153 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:31:46 pm »
Tzn? Był jeden load error (przy Tsukubie), a tak to wszystko spoko, włącznie z wynikami na mecie (walczyliśmy zderzak w zderzak i nie było pomyłki w czasach i miejscach).

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14154 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:35:54 pm »
Tzn? Był jeden load error (przy Tsukubie), a tak to wszystko spoko, włącznie z wynikami na mecie (walczyliśmy zderzak w zderzak i nie było pomyłki w czasach i miejscach).
jeden load error, jeden czarny ekran (wam chyba załadowało grę ale raczej nie od razu a po paru minutach), a na końcu (wyścig w Rzymie) pojawiłeś mi się (albo Młody) przed maską...

a poza tym wyniki też szalały bo dwa razy wygrałeś o 0.0x gdzie zwycięstwo było moje ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14155 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:38:13 pm »
a poza tym wyniki też szalały bo dwa razy wygrałeś o 0.0x gdzie zwycięstwo było moje ;)

Mam nadzieję, że to żart, bo chyba jebnę ze śmiechu jeśli piszesz poważnie. :P

Co do czarnego ekranu to mi załadowało wyścig. Nic przed maską mi nie skakało. Naprawcie sobie internety, a nie na PD zganiajcie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2012, 23:40:09 pm wysłana przez BoBaN »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14156 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:40:26 pm »
Mam nadzieję, że to żart, bo chyba jebnę ze śmiechu jeśli piszesz poważnie. :P
100% poważnie no zlituj wiadomo że żart ;)

Co do czarnego ekranu to mi załadowało wyścig. Nic przed maską mi nie skakało. Naprawcie sobie internety, a nie na PD zganiajcie.
powiedział posiadacz neostrady :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14157 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:43:18 pm »
Nie wiem, ale u mnie naprawdę problemów nie ma. Owszem czarny ekran się zdarzy, ale i tak potem załaduje. Odnośnie lagów, to jeśli jest ktoś z daleka na serwerze (USA, Kanada, Jap) to wiadomo, że taki typ będzie skakał. Coś zawsze PD poprawić może, ale tragedii nie ma. Fajnie się dziś jeździło przecież. Walka była zacięta.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14158 dnia: Stycznia 04, 2012, 23:44:33 pm »
co fakt to fakt, było parę przyjemnych wyścigów ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #14159 dnia: Stycznia 05, 2012, 08:01:54 am »
@Boban
za mało ostatnio jeździłeś, żeby to wszystko wyłapać. Jak utrzymasz ilość godzin w multi z ostatnich dni (bo jak wnioskuję z postów zacząłeś więcej grać), to będziesz miał na to okazje. Tęczową linię już spotkałeś i nie jest to kwestia Twojego łącza, możesz mi wierzyć.

Tak w ogóle to dzięki za zaproszenia, ale ostatnio wieczorami nie mam już siły (zapierdol).