News

A Plague Tale: Innocence otrzymuje demo. Gracze sprawdzą pierwszy rozdział produkcji

Taki ruch z pewnością pomoże w popularyzacji tego lekko niszowego tytułu

Najnowszy produkt francuskiego dewelopera Asobo Studio mającego w swoim portfolio między innymi ReCore rozkochał w sobie sporo grono graczy. Tytuł w serwisie Metacritic zgarnął solidne 82 punkty, a opinie graczy kształtują się na poziomie aż 8,6/10 czym rzadko która produkcja może się pochwalić.

Choć gra jak widać po ocenach ekspertów może śmiało startować do miana jednej z bardziej dopracowanych tytułów tego roku, to jej sprzedaż nie napawa już wydawcy takim optymizmem. Najprawdopodobniej między innymi z tego też powodu zdecydowano się udostępnić wersję demonstracyjną zarówno na PS4 oraz Xbox One jak i PC.

Zainteresowani sprawdzą jak kształtuje się pierwszy rozdział tajemniczego projektu opowiadającego o dziejach dwóch dziecięcych bohaterów — nastoletniej Amicii i jej pięcioletniego brata Hugo w pogrążonej w epidemii Czarnej Śmierci XIV wiecznej Francji. W produkcji wykorzystującej elementy skradankowe przemierzamy zniszczone zarazą tereny starając się unikać wrogów i zgubić pościg depczącej po piętach bohaterów Inkwizycji.

Sytuację pogarsza fakt, iż po ulicach walczących z zarazą miast i wsi panoszą się całe stada wygłodniałych szczurów, które by zdobyć kęs pożywienia, gotowe są zaatakować i obgryźć do kości każdego nieuważnego przechodnia. Na domiar złego w trakcie rozgrywki odzywa się tocząca młodszego protagonistę tajemnicza choroba.

A Plague Tale Innocence zadebiutowało 14 maja 2019 roku na platformach PS4, Xbox One oraz PC. Za polską wersję językową odpowiada Focus Home Interactive.

Trailer:

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Otwarta beta Call of Duty Modern Warfare bez oddzielnych serwerów dla "myszkowców"

arrow-right
arrow-right

Call of Duty: Modern Warfare wycofane ze sprzedaży w Rosji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: