News

AC Valhalla z kolejnymi nowościami

Darmowe dodatki, jeszcze więcej darmowych dodatków, nic do opłacenia - Ubisofcie, jak to możliwe!?

Ubisoft znów zaskakuje - po tym, jak w sierpniu gra dostała dodatek Forgotten Saga, dostępny za darmo - teraz dostaniemy kolejny. Wiemy jednak, że nie będzie to ostatnia darmowa aktualizacja.

AC: Mirage, Mario Rabbids i Skull and Bones z trailerami

Ubisoftowi ewidentnie najlepiej idzie, jeśli nie próbuje nam sprzedać drugi raz tego samego, tylko wprowadza grubsze zmiany.

Czytaj dalej »

W następny wtorek dostaniemy aktualizację, która pozwoli nam wybudować przy przystani budynek zwany kuźnią run, która oczywiście pozwoli wzmocnić naszą postać. Na pewno takie wzmocnienie przyda się w innej atrakcji - grobowcach poległych, czyli czymś na wzór grobowców z Tomb Raidera (niektóre ze sprzętów, oznaczone złotą ikoną asasynów też były już w Valhalli pochowane w podobny sposób). Poza tym, w dniach 20 października - 10 listopada, odbędzie się tak jak i rok temu, święto Oskoreia - kto więc ominął je wtedy, będzie mógł je sprawdzić teraz (nie jest ono jednak dostępne na początku gry i trzeba zaliczyć kilka godzin fabuły). Impreza ta nawiązuje do Haloween, oraz do Dzikiego Łowu, znanego też jako... Dziki Gon. Wszystkie te nowości będą dostępne od 27 września, bez opłat.

To jednak nie wszystkie zmiany, bowiem poza patchem 1.6.1, mamy dostać jeszcze zakończenie przygody Eivor(a), pod tytułem The Last Chapter. Nowe misje do gry mają się pojawić nieodpłatnie w bliżej nie sprecozowanym terminie - Ubisoft na razie powiedział jedynie, że wciągu "kilku miesięcy". Dodatek ma zamknąć niektóre wątki, lub dodać do nich nowe informacje (zapewne też do tych, które niekoniecznie tego wymagały). Trzeba przyznać, że do premiery AC:Mirage nie będziemy się nudzić - chociaż Valhalla jest i tak na tyle wielką grą, że jeśli ktoś się tam nudził, to raczej z powodu zbyt wielu podobnych atrakcji, niż ich braku.

Czas czytania: 2 minut, 39 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
PS+ Extra i Premium na luty 2024 - 14.02.2024 17:34
Darmowy weekend z Assassin's Creed - 08.08.2023 21:50
Premiera AC Valhalla Forgotten Saga już jutro - 01.08.2022 22:58
Gry z Ubisoft+ które mogą trafić do PS+ Extra/Premium - 16.05.2022 15:41
Jutro kolejne State of Play - 08.03.2022 21:27
Niedawno pisaliśmy też o...

Valkyrie Elysium z długim gameplayem przed samą premierą

arrow-right
arrow-right

Diablo II z patchem 2.5

Komentarze
...
83.20.***.*** • #1
maniekmaniu
639 dni temu

Chciałbym aby tak wszędzie było. Darmowe DLC.

odpowiedz
...
193.163.***.*** • #2
gnysek
637 dni temu

DLC w sumie zawsze powinno być płatne, bo taka jest idea DLC, ale DLC powinno być jak najmniej - wszystkie gry które się w miarę sprzedają powinny po prostu w ramach patcha darmową nową zawartość - na zasadzie dołożenia więcej tego, co graczom się spodobało, lub czego im brakuje. Zwłaszcza, w tych z otwartym światem najłatwiej takie rzeczy dodać, bo osoby które grę przejdą nie muszą zaczynać zabawy od nowa, żeby trafić na odpowiedni etap.

odpowiedz
...
83.20.***.*** • #3
maniekmaniu
635 dni temu

Tylko czasami jest tak, że DLC jest gotowe przed premierą gry, a w nim wycięty kawałek żeby dodatkowo zarobić. Albo jeszcze lepiej żeby zobaczyć prawdziwe zakończenie gry. Prince of Persia pamiętamy.....

odpowiedz
...
193.163.***.*** • #4
gnysek
634 dni temu

Nie zapomnij o Ground Zeroes, które było DLC wydanym przed docelową grą :P

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: