News

Asasyńskie karty wielowalutowe w Cinkciarz.pl

Nic nie jest prawdą, wszystko jest wielowalutowe.

Świetna wiadomość dla rodzimych fanów Assassin's Creed! Już wkrótce, dzięki współpracy Cinkciarz.pl z Ubisoftem, będą oni mogli zamówić unikalną kartę wielowalutową z wizerunkiem z gier. Głosowanie nad 1 z 2 wizerunków już ruszyło, latem w eStore Cinkciarz.pl wystartuje preorder, a jesienią karty będą już w regularnej sprzedaży.

– Współpraca z takim gigantem jak Ubisoft pokazuje, jak wysoko mierzymy. Nasza karta wielowalutowa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to produkt nie tylko dla podróżujących za granicę i kupujących online w międzynarodowych sklepach. Karty udostępniane przez fintech Cinkciarz.pl sprawdzają się także na co dzień. Edycja specjalna dla użytkowników mieszkających w Polsce, której wzór gracze będą mogli sami wybrać w głosowaniu, to również coś wyjątkowego dla kolekcjonerów i fanów Assassin’s Creed

– mówi Piotr Kiciński z Cinkciarz.pl.

– To pierwsza tego typu współpraca, skierowana do fanów serii Assassin’s Creed na terenie Polski. Dzięki tej inicjatywie, fani otrzymają zupełnie nową możliwość na wyrażenie swojej pasji i przynależności do społeczności marki

– mówi Kamil Ściana, Senior Communications Manager na rynki CEE z Ubisoft.

Karty udostępniane przez Cinkciarz.pl to dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, oraz możliwość płacenia w ponad 160 walutach. Karty wielowalutowe dostępne są w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki nie tylko pocztą, ale również kurierem i do paczkomatów. Dostajemy również możliwość płacenia zbliżeniowo za pomocą smartfona, zegarka i opaski, dzięki Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na profilu Cinkciarz.pl w serwisie X, które potrwa do wtorku 2 lipca. Zwycięski wzór będzie dostępny jesienią w regularnej sprzedaży, ale już latem w marketplace Cinkciarz.pl będzie możliwość zamówienia go w preorderze jako Starter Cinkciarz.pl & Assassin’s Creed.

Czas czytania: 2 minut, 46 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
PS+ Extra i Premium na luty 2024 - 14.02.2024 17:34
Darmowy weekend z Assassin's Creed - 08.08.2023 21:50
AC Valhalla z kolejnymi nowościami - 23.09.2022 23:11
Deathloop, Ni No Kuni i Assassin's Creed Odyssey na konferencji Microsoftu - 15.09.2022 22:50
Premiera AC Valhalla Forgotten Saga już jutro - 01.08.2022 22:58
Niedawno pisaliśmy też o...

Forza Horizon 4 zniknie ze sklepów

arrow-right
arrow-right

Diablo IV: Sezon 5 na PST od 25 czerwca do 2 lipca

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: