News

Będzie nowa gra o agencie 007

Jak przysłonić premierę nowej konsoli czymś większym? Opublikować teaser nowej gry.

Jeszcze wczoraj nie przypuszczałbym, że coś takiego jest w ogóle możliwe. Bo kto o zdrowych zmysłach, w dniu premiery konsoli zapowiadałby nową grę, skoro cała uwaga skupia się na niej. Cóż, myliłem się i opublikowanie tajemniczego teasera który nie zawiera w sobie gameplayu miało siłę przebicia potrzebną aby nie zawieruszyć się między dzisiejszym startem PS5.

IOInteractive, odpowiedzialne za serię Hitman zapowiedziało dziś, że pracuje nad nową grą o roboczym tytule Project 007.

Na razie wiadomo tyle, że gra będzie opowiadać o agencie Jamesie Bondzie (na szczęście nie będzie więc innego agenta o tym numerze), a sama fabuła ma się skupić na początkach jego kariery i tym jak stał się 007. Cóż, jest tu jakieś podobieństwo do liniowej rozgrywki w Hitmanie, tylko tym razem będziemy mieć do czynienia z nieco bardziej pozytywną postacią, chociaż trupów pewnie nie będzie mniej (i nie trzeba się będzie z tym tak kryć).

Nie spodziewałbym się więcej szczegółów przed premierą Hitmana 3 (20 stycznia 2021), chociaż z drugiej strony, możemy dostać kolejny teaser w trakcie rozdania nagród TGA do których nominacje wczoraj ogłoszono ( Znamy nominacje do The Game Awards 2020).

Platformy docelowe są nieznane, ale i gry premiery nie spodziewałbym się szybciej niż pod koniec 2021 a może nawet w 2022, zatem obstawiam jedynie next-geny.

Wspomniany teaser:

Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Cyberpunk z nowym zwiastunem i polskim dubbingiem

arrow-right
arrow-right

[Aktualizacja #2] Test: jak szybko szedł do mnie adapter do PS VR / PS4 Camera?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: