Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Blizzard zapowiada Hearthstone: Heroes of Warcraft

Usiądź przy stole w karczmie naprzeciwko starego znajomego i przygotuj się na parę rundek emocjonującej karcianej rozgrywki. Spółka Blizzard Entertainment, Inc. wyłożyła dziś na stół swoje wirtualne karty, ujawniając Hearthstone: Heroes of Warcraft, nową, międzyplatformową, darmową grę sieciową na Windows, Macintosha oraz iPada.

W Hearthstone gracze budują talie kart w oparciu o jedną z dziewięciu wzorcowych klas postaci z Warcrafta® i stają do pojedynków o chwałę, szansę wygrania nowych, niesamowitych kart oraz dobrą zabawę. Uczestnicy targów PAX East będą mogli własnoręcznie przetestować grywalną wersję Hearthstone już w najbliższy weekend, a Blizzard bardzo niedługo rozpocznie beta testy gry — zupełnie serio.

„W Blizzardzie zawsze byliśmy miłośnikami kolekcjonerskich gier karcianych, więc bardzo się cieszymy mogąc wprowadzić do Hearthstone wszystkie nasze ulubione elementy tego gatunku,” powiedział Mike Morhaime, dyrektor wykonawczy i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Mocno koncentrujemy się na stworzeniu nowej gry, która zapewnia mnóstwo zabawy, jest łatwa do opanowania, ale ma w sobie jednocześnie wiele głębi. Nie możemy się doczekać momentu, kiedy podzielimy się nią z graczami.”


Zwodniczo proste zasady połączone z ogromną grywalnością, sprawiają że Hearthstone będzie przystępny dla wszystkich graczy, bez względu na to, czy znają się na uniwersum Warcrafta lub kolekcjonerskich grach karcianych. Każdy gracz, niezależnie od tego czy woli rzucać zaklęcia, walczyć wręcz, atakować z cienia lub przeć prosto na wroga — a nawet taki, który nigdy się nad tym nie zastanawiał — będzie mógł od razu wejść do gry, stworzyć swoją talię i rozpocząć karciane pojedynki.

Oprócz szlifowania umiejętności w szkoleniowych potyczkach z komputerem lub rywalizacji ze znajomymi z Battle.netu®, gracze mogą rzucać sobie wyzwania na dwa sposoby. „Tryb gry” to tradycyjne pojedynki, w których gracze walczą o poprawienie swojego rankingu medalowego i zdobycie pakietów z kartami. Innego rodzaju wyzwania czekają w trybie „Kuźni”, gdzie starcie rozpoczyna się od zbudowania talii z nowego zestawu kart, aby następnie wykorzystać ją do pokonania innych bywalców Kuźni. Oprócz możliwości wygrania nowych kart, gracze będą mogli uzupełnić swoje kolekcje kupując pakiety kart lub odmagiczniając istniejące karty, aby stworzyć z nich inne.

Setki dostępnych wzorów kart, przedstawiających różnorakie zaklęcia, uzbrojenie oraz postacie z uniwersum Warcrafta sprawiają, że gracze mają praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia i udoskonalania własnych talii. Kolejne informacje na temat Hearthstone: Heroes of Warcraft zostaną ujawnione w miarę postępów prac. Aby dowiedzieć się więcej, zaglądaj na stronę http://www.PlayHearthstone.com. Blizzard Entertainment pracuje obecnie nad różnymi grami i dlatego oferuje pracę na wielu stanowiskach. Więcej informacji oraz instrukcje odnośnie aplikacji znaleźć można na stronie http://jobs.blizzard.com.

Informacje na temat Blizzard Entertainment, Inc.
Znana z takich bestsellerów jak World of Warcraft®, Warcraft®, StarCraft® oraz Diablo®, spółka Blizzard Entertainment, Inc. (www.blizzard.com), dział przedsiębiorstwa Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), jest uznanym twórcą i wydawcą oprogramowania rozrywkowego, słynącym z jednych z najlepszych gier w całej branży. Blizzard Entertainment ma na swoim koncie szesnaście gier, które znalazły się na szczycie list przebojów oraz zdobyły wiele nagród Gry Roku. Należący do Blizzard Entertainment serwis sieciowy, znany pod nazwą Battle.net®, należy do największych na świecie i zrzesza miliony aktywnych użytkowników.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 41 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Walking Dead zmierza na Vitę

arrow-right
arrow-right

Świeży trailer z Diablo 3 na PlayStation 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.