News

Kolejna odsłona Call of Duty to rzekomo reboot Black Ops

Niestety jak to w przypadku plotki — może ona okazać się nieprawdą.

Twórca kanału TheGamingRevolution w przeszłości zdradzał wiele informacji na temat poprzednich gier Activision m.in. dodatków do Call of Duty: Black Ops III czy ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare. Teraz wyjawił wiadomości dotyczące kolejnej odsłony, która ma być rebootem serii Black Ops.

Najnowsza produkcja z tego cyklu zostanie stworzona w podobnym stylu jak w Modern Warfare. Przywrócona zostanie kampania dla pojedynczego gracza, w której fabuła będzie opierać się na pierwszej części Black Ops. Powrócą postacie z tej odsłony serii, ponownie będziemy uczestniczyć w różnych okresach zimnej wojny, lecz najwięcej czasu spędzimy podczas konfliktu w Wietnamie, któremu autorzy mają poświęcić więcej uwagi. Historia ma być bardziej realistyczna i brutalna, a w niektórych misjach mamy spojrzeć na ten konflikt z perspektywy żołnierza Vietcongu.

Youtuber wypowiedział się również w kwestii trybu sieciowego. Mikrotransakcje się pojawią, ale w podobnej formie, co w Modern Warfare. Możemy zatem pożegnać się z lootboxami z czwórki. Powrócą także nagrody za serie zabójstw, zmagania 32 na 32 graczy oraz system operatorów polegający na kilku postaciach do wyboru. Nie zrezygnowano natomiast z leczenia się za pomocą apteczek, choć ten aspekt może zostać zmieniony.

Wspomniano również o trybie zombie, który będzie odpowiednikiem analogicznego trybu z poprzednich odsłon. Twórcy w tym przypadku zdecydowali się jednak uczynić go znacznie bardziej realistycznym i pozbawić elementów fantasy, które w były w serii obecne. Nowe mapy będą dodawane w płatnych DLC, gdzie w zwykłym trybie multi gracze mają je otrzymywać za darmo.

Radzimy podchodzić do powyższych informacji ze sporą dawką ostrożności, gdyż nie zostały jeszcze potwierdzone. Najlepiej poczekać do oficjalnej zapowiedzi gry, która prawdopodobnie pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tradycja zobowiązuje - WRC 9 zapowiedziane

arrow-right
arrow-right

Demo Resident Evil 3 już dostępne. Gracze przetestują również multiplayer

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: