News

Ciche Miejsce otrzyma grę jeszcze w tym roku! A Road Ahead na pierwszym zwiastunie

Nadchodzi gra na podstawie filmowego hitu. Wydawca zaprezentował pierwszy zwiastun.

Filmy z serii Ciche Miejsce okazały się wielkim sukcesem. Opowieść, w której każdy dźwięk może przywołać niebezpieczne potwory, rozwija się coraz bardziej. Jeszcze w tym miesiącu do kin trafi prequel pod tytułem Ciche Miejsce: Dzień Pierwszy. Zaskoczeniem jednak okazała się zapowiedź gry, która pozwoli cieszyć się ciekawym materiałem całkowicie nowej bazie graczy.

Od ogłoszenia dotyczącego tworzenia gry na podstawie hitu Paramount Pictures minęło już trochę czasu. Wczoraj w godzinach popołudniowych o produkcji zdecydował się przypomnieć wydawca, czyli Saber Interactive, który nawiązał współpracę z Stormmind Games, aby stworzyć A Quiet Place: The Road Ahead. Nowy tytuł ma zaoferować przerażające doświadczenie, w którym główną rolę będzie grać niepokój oraz niepewność przy stawianiu każdego kroku.

Fani szybko zauważyli, że zaprezentowany materiał przypomina ciepło przyjętą grę z 2014 roku – Obcy: Izolacja. Na premierę nie będziemy musieli długo czekać. Gra zadebiutuje jeszcze w 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Uważacie, że twórcom uda się oddać klimat znany z filmów? Zamierzacie sprawdzić nadchodzący tytuł? Podzielcie się z nami waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Embracer Group zamyka studio twórców Alone in the Dark. Nowy tytuł nie sprostał oczekiwaniom finansowym

arrow-right
arrow-right

Tango Gameworks oficjalnie zamknięte

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: