News

Crash Bandicoot 4 ze 100 poziomami ?

Czyżby nam się szykowała wielka podróż ? Byleby plotka okazała się prawdziwa.

Activision nie ustaje w wysiłkach, by spopularyzować niegdyś silną, dziś nieco zapomnianą markę ze zwariowanym jamrajem w tle. Zaledwie kilka lat temu mieliśmy szansę otrzymać kompleksowy remake trzech części cyklu zapewniający dziesiątki godzin zabawy, a chodzą plotki, że najnowsza odsłona może okazać się najdłuższą w serii.

Wszystko za sprawą reklam amerykańskiego sklepu Gamestop, który wysyłał swoim klientom e-maile promujące grę. Z wiadomości wynika, że gra będzie posiadać ponad 100 poziomów. Jest to bardzo ciekawe, jeśli porównamy tą ilość do pierwszych trzech gier, który razem posiadały 85 etapów. Ma to swoje zalety, gdyż więcej czasu będzie można spędzić przy grze, ale z drugiej strony gracze mogą się tytułem znudzić i nigdy go nie skończą. Oczywiście same poziomy mogą okazać się bardzo krótkie i ukończenie produkcji może nie być takie trudne, ale tego pewnie się dowiemy, gdy gra trafi w ręce graczy.

Crash Bandicoot 4: It's About Time zadebiutuje 2 października 2020 roku na konsole PS4 i XONE. Za grę odpowiada Toys for Bob, które można znać z kilku odsłon Skylanders i ciepło przyjętego remake'u trylogii Spyro.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tokyo Games Show 2020 jednak nie odwołane

arrow-right
arrow-right

Dodatek Hellraid do Dying Light z datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: