News

Crash Bandicoot 4 z kolejną grywalną postacią i wersją demo

Nowe przygody rudego jamraja będą wyładowane zawartością po brzegi. I sprawdzicie je już za tydzień.

Twórcy Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas wraz ze zbliżającą się premierą odsłaniają kolejne karty - ale zamiast jedynie prezentować co znajdzie się w grze, prezentują raczej kolejne niespodziewane dodatki do gry. Dowiedzieliśmy się już, że dostaniemy niemal 100 etapów, dodatkowe tryby, a także 4 grywalne postaci (Crash, Coco, N. Cortex i Dingo Dile), a do tego mnóstwo opcji customizacji.

Dzisiaj otrzymaliśmy nowy gameplay, w którym zamiast wspomnianych postaci mamy okazję zobaczyć piątą, czyli Tawnę, "dziewczynę" Crasha z pierwszej części gry. Tawna pojawiła się już poza oryginalnymi grami jako dodatkowa postać w wyścigowym CTR:NF, tym razem jednak będzie to coś więcej, bo każda z postaci w grze poruszać będzie się w nieco inny sposób i posiadać własny zestaw mocy.

Co więcej, jeśli zamówicie preorder, to już 16 września zagracie w demo gry, które pozwoli na przetestowanie zabawy Cortexem i Crashem, na dwóch poziomach gry, oraz przetestowania dwóch z czterech Masek KwantowychKupuna-Wa, kontrolującej czas, i Lani-Loli, służącej do poruszania obiektami w czasoprzestrzeni.

Sprawdźcie aż 14 minut gameplayu z gry - i chociaż design postaci nieco odbiega od ostatnich czterech części, to trzeba przyznać, że sama rozgrywka wygląda na naprawdę wciągającą:

Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Xbox Series X również z polską ceną. EA Play w ramach Game Pass

arrow-right
arrow-right

[Aktualizacja #1] Data premiery i cena Xboxów Series X oraz S wyciekły!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: