News

Crash Bandicoot 4 zmierza na nowe platformy

Lepsza rozdzielczość, wykorzystanie możliwości nowych konsol - a to wszystko oczywiście za darmo.

Dobre wieści nadeszły dziś z Activision. Crash Bandicoot, którego czwartą (i najtrudniejszą) część przygód otrzymaliśmy na początku października, gotowy jest na podbój pozostałych platform. Wcześniej gra wyszła na PS4 i Xboxa One, a teraz dostaniemy wersję na PC, Switch, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Oczywiście grę można było bez problemy odpalić do tej pory na najnowszych konsolach, więc warto zaznaczyć, że różnicą w nowych wersjach będzie pełne 4K i 60 FPS, a czasy ładowania zostaną dostosowane do dysków SSD, więc gra sporo zyska. Oczywiście posiadacze gry otrzymają aktualizację zupełnie za darmo. Posiadacze PlayStation 5 dodatkowo dostaną wsparcie dla adaptacyjnych triggerów DualSense, oraz powiadomień rywalizacyjnych w ramach kart aktywności (zapewne będziemy dostawać informacje o czasach przejść etapów przez znajomych - o ile macie hardkorowców którzy podołają temu zadaniu, bo w czwartym Crashu nie jest to zadanie proste).

Activision wspomina też enigmatycznie o 25 urodzinach serii i tym co nas czeka w związku z jej świętowaniem:

Fani powinni również wypatrywać mnóstwa nietuzinkowych atrakcji organizowanych przez Activision Blizzard, których celem jest angażowanie miłośników Crasha Bandicoota przez cały rok.

Rozszerzona premiera gry już 12 marca, a poniżej trailer gry, który niestety jest zlepkiem obecnego gameplayu i nie za bardzo widać na nim zapowiedziane zmiany. Kto przeszedł już grę na pewno znów wróci myślami do irytacji jaka towarzyszy przy umieraniu czterdziesty raz w tym samym miejscu...

Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wiedźmin z kolejną grą. Druga planszówka

arrow-right
arrow-right

Final Fantasy VII z nową zapowiedzią?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: