News

Cztery nowe gry trafią do Game Pass. Ofertę uzupełnia GTA V

W puli znajdzie się również polski akcent.

Game Pass to jeden z najbardziej udanych produktów Microsoftu w ostatnim czasie. Popularność usługi za sprawą atrakcyjnej oferty i niskiej ceny zakupu utrzymuje się na wysokim poziomie. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, iż do Game Pass trafi bijący wszelkie rekordy hicior GTA V GTA V za darmo dla posiadaczy Game Passa. Teraz czas na styczniową porcję kolejnych tytułów.

Pełna lista gier na ten miesiąc prezentuje się następująco (Xbox One):

  • GTA 5 (3 stycznia)
  • Frostpunk: Console Edition (9 stycznia)
  • Sword Art Online: Fatal Bullet (9 stycznia)
  • Tekken 7 (16 stycznia)

W edycji pecetowej doczekamy się natomiast:

  • Faster than Light (data nieznana)
  • Frostpunk (data nieznana)

Krajowych graczy z pewnością zainteresuje obecność gry strategicznej Frostpunk polskiego dewelopera 11 bit Studios, natomiast miłośnicy produkcji ze wschodu powinni spojrzeć na Sword Art Online: Fatal Bullet w wersji na konsole. Microsoft nie zapomniał także o fanach bijatyk, oferując bardzo popularnego Tekkena, choć podobnie jak Sword Art Online, jedynie na Xbox One. Posiadacze PC w zamian otrzymali wielokrotnie nagradzanego indyka FTL, jaki wiele lat temu okazał się czarnym koniem Steam.

Przypominamy, że Amerykanie konsekwentnie oferują abonament dla nowych klientów w bardzo atrakcyjnej cenie jedynie 4 zł za miesiąc, toteż pełnej kwoty 40 lub 55 zł (w wersji Ultimate) nie trzeba od razu płacić. Abonament jest oferowany na konsolę Xbox One oraz PC, przy czym należy wspomnieć, iż nie zawsze obie wersje otrzymują identyczne gry. Oprócz możliwości zakupu każdego z abonamentów osobno Istnieje także opcja nabycia wersji Ultimate zawierającej usługę na oba sprzęty, a także subskrypcję Xbox Live Gold.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Platinum Games ogłasza współpracę z Tencent. Fani martwią się o niezależność studia

arrow-right
arrow-right

Deals With Gold - promocje od 7 stycznia

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: