Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Cztery nowe gry trafią do GamePass. Fani przygodówek będą zadowoleni

Choć o zaskoczeniu raczej nie może być mowy.

Microsoft nie zwalnia tempa. Po bombie w postaci udostępnienia GTA V w abonamencie GamePass Cztery nowe gry trafią do Game Pass. Ofertę uzupełnia GTA V, Amerykanie raz po raz przygotowują ciekawe oferty.

Lista na ten miesiąc nie prezentuje się może tak imponująca jak ta grudniowa, ale wciąż jest tu sporo tytułów do ogrywania. Miłośników przygodówek ucieszy z pewnością obecność cenionego A Plague Tale: Innocence, zapaleni wędkarze na Xbox One zasmakują w Fishing Sim: World Tour, natomiast fani indyków będą mogli wypróbować dwie nowe produkcje: Indivisible (tylko konsola) oraz Sea Salt. Pecetowcy w zamian za nieobecność w pecetowej wersji abonamentu RPG-a Indivisible oraz symulatora Fishing Sim: World Tour otrzymają platformówkę ScourgeBringer oraz unikalną pod względem artystycznym produkcję Gris.

Pełna lista prezentuje się następująco:

  • A Plague Tale: Innocence (PC i Xbox One) - już dostępne
  • Gris (PC) - już dostępne
  • Fishing Sim: World Tour (Xbox One) - od 30 stycznia
  • Indivisible (Xbox One) - już dostępne
  • ScourgeBringer (PC) - wkrótce
  • Sea Salt (PC i Xbox One) - 30 stycznia
  • Wasteland Remastered (Xbox One i prawdopodobnie PC) - 25 lutego

Jeśli jakaś gra z subskrypcji trafiła w nasze gusta, to z jej ograniem warto się pospieszyć. Po jakimś czasie gry potrafią bowiem z oferty wypaść, a my zostaniemy wtedy z ukończoną jedynie w połowie produkcją. Na to, która gra opuści abonament reguły nie ma, wiadomo jedynie, iż tytuły Microsoftu nie robią tego prawie nigdy, podczas gdy mniej popularne produkcje AAA „wylatują” z oferty szybciej. Amerykanie o takiej sytuacji informują o tym w oficjalnych komunikatach z kilkudniowym wyprzedzeniem, lecz dla wielu może to być czas na dokończenie produkcji niewystarczający.

Przypominamy, że Microsoft konsekwentnie oferuje abonament dla nowych klientów w bardzo atrakcyjnej cenie jedynie 4 zł za miesiąc, toteż pełnej kwoty 40 lub 55 zł (w wersji Ultimate) nie trzeba od razu płacić. Subskrypcja jest oferowana na konsolę Xbox One oraz PC, przy czym należy wspomnieć, iż nie zawsze obie wersje otrzymują identyczne gry. Oprócz możliwości zakupu każdego z abonamentów osobno Istnieje także opcja nabycia wersji Ultimate zawierającej usługę na oba sprzęty, a także subskrypcję Xbox Live Gold.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

System Shock. Twórcy udostępnili niemal 1,5-godzinny gameplay z dema produkcji

arrow-right
arrow-right

W DOOM Eternal fabuła odegra większą rolę. Gra ma być dwa razy większa niż DOOM

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.