News

Darmowy weekend z The Division 2 na PS4, Xbox One oraz PC

Ubisoft po raz kolejny daje nam szansę na wypróbowanie tytułu.

Seria The Division od Ubisoftu niewątpliwie odniosła sukces. Pierwsza gra jako nowa marka miała na rynku nieco trudniej, lecz mimo to udało się jej przyciągnąć na całe godziny setki tysięcy graczy z całego świata i zbudować podstawy na rynku dla nowego cyklu. Popularyzacji uległ także gatunek looter shooter, który okazał się dla firmy prawdziwą żyłą złota. Nie trzeba było długo czekać, by Francuzi stworzyli kolejną odsłonę gry — The Division 2, która, choć może nie osiągnęła tak spektakularnego sukcesu jak poprzedniczka, to wciąż jej sprzedaż utrzymywała się na wysokim poziomie.

Ubisoft w celu popularyzacji tytułu wielokrotnie oferował graczom szansę na jej darmowe wypróbowanie przez kilka dni. Kolejna takowa pojawi się już jutro i to na wszystkich platformach. Gracze już 27 lutego od godziny 7:00 będą mogli w produkcję grać za darmo aż przez pięć dni, do 2 marca, kiedy tytuł, również o 7:00 ponownie stanie się płatny. Pliki gry są już możliwe do pobrania na PS4 oraz PC, ale uruchomimy ją dopiero jutro. Do rozgrywki na PS4 nie jest wymagany abonament PS Plus, ale w przypadku Xbox One subskrypcję Gold musimy już posiadać.

Jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji tytułu, to o wasz progres nie musicie się martwić, gdyż zostanie on do pełnej wersji gry automatycznie przetransferowany. By Was do tego zachęcić, wydawca organizuje obecnie atrakcyjne promocje zarówno na konsoli Sony jak i Microsoftu , gdzie grę nabędziemy w cenie około 43 złotych. Francuzi przy okazji silnie promują również najnowszy dodatek do gry — Warlords of New York, jaki ma zadebiutować 3 marca, czyli dzień po darmowym weekendzie.

The Division 2 to sequel popularnego kooperacyjnego looter shootera sygnowanego logiem Toma Clancy'ego — The Division 2. W grze wcielamy się w agentów oddziału specjalnego Division, którzy starają się przywrócić porządek w pogrążającym się w chaosie przez epidemię śmiertelnego wirusa Waszyngtonie. Główną oś rozgrywki stanowi walka oraz zdobywanie coraz to lepszych przedmiotów pozwalających na łatwiejszą eliminację nie tylko ze sterowanych przez komputer przeciwników, ale i ludzi w trybie PvP.

Gra zadebiutowała 15 marca 2019 roku na PS4, Xbox One oraz PC w polskiej wersji językowej.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Horizon Zero Dawn na PC w ofercie Amazonu. Gra niedługo trafi do sklepów?

arrow-right
arrow-right

Dodaliśmy powiadomienia o komentarzach na stronie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: