News

Dead Island 2 pojawi się na Playstation 5 i Xbox Series X

Niestety to tyle z nowych informacji o grze.

Dead Island 2 zapowiedziano już w 2014 roku i prace nad nią trwają do dziś.[/b] I choć gra miała pojawić się jeszcze na konsolach ósmej generacji, tak teraz mówi się o wydaniu gry na PS5 i XSX.

Wszystkiemu winna jest oferta pracy dla dyrektora artystycznego w Dambuster Studio. Z niej wynika, że nie tylko prace dalej trwają, ale również w planie jest wydanie gry na konsolach obecnej i nowej generacji konsol.

Dambuster Studios - znane z Homefront: The Revolution - jest już trzecim zespołem, które zajmuje się tworzeniem Dead Island 2. Przedtem nad tytułem pracowali twórcy Spec Ops: The Line - Yager Development - oraz Sumo Dogital kojarzone z Little Big Planet i niedawno wydanym Team Sonic Racing . Obydwa zespoły wstrzymały swoje działania dotyczące Dead Island 2, które było tworzone od 2012 roku.

Niestety dalej nie otrzymaliśmy ani żadnego gameplayu tytułu, ani też informacji o dacie jego ewentualnej premiery. Oby tylko Dead Island 2 nie podzieliło losu innych gier, które to ,,powstawały w bólach", a efekt pracy deweloperów był pomimo lat pracy mocno przeciętny.

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Wideorecenzja: Dead Island 2 - 18.04.2023 16:00
Dead Island 2 gotowe, premiera przyspieszona - 14.02.2023 18:34
Dead Island 2 na nowym gameplayu - 07.12.2022 23:19
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Star Wars Jedi: Fallen Order

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 otrzyma next-genową wersję na PS5 i XSX

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: