Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Death Stranding jednak z aktualizacją. Cyberpunkową...

Ech panie Kojima, znów nas wykiwałeś.

Kojima Productions wczoraj obchodziło urodziny ( Urodziny Kojima Productions jednak bez zapowiedzi nowej gry). Firma zapowiedziała najpierw niespodzianki, ale ostatecznie dostaliśmy parę sentymentalnych wpisów, tapetę i krótką przemowę Hideo Kojimy. Fani poczuli lekki zawód, ale jak się okazuje, firma miała coś w zanadrzu.

Dzisiaj bowiem nagle CD Projekt ogłosił, że w Death Strading pojawi się motor z Cyberpunka, a Sam Porter Bridges dostanie parę gadżetów które pozwolą mu upodobnić się do zmodyfikowanych cyberwszczepami postaci z gry polskiego studia. Będzie to między innymi ręka i okulary Johny'ego Silverhanda, widocznie w tytułowym obrazku metalowe "paski" na twarz, czy nowe hologramy dla wznoszonych obiektów.
W grze pojawią się też nowe side-questy w których spotkamy postaci z Cyberpunk 2077. Będzie też można hackować muły dzięki cybernetycznym zdolnościom, co zmieni nieco gameplay.

Warto dodać, że Hideo Kojima pojawił się jako NPC Oshima w Cyberpunku (znajdziecie go w lobby wież Arasaka, ciężko przegapić, bo jedna z misji was tam doprowadzi). Kojima występuje w dokładnie tej samej kurtce, którą miał ubraną przymierzając się do prawdziwego modelu cyberpunkowego motocykla w trakcie TGS 2019 - i który teraz trafi do Death Stranding. Kolaboracja w obie strony pełną gębą.

Nie wiadomo kiedy i czy rzeczona aktualizacja trafi na konsole, ale posiadacze PC mają do niej dostęp już... teraz. Miejmy nadzieję, że konsolowe wersje są w certyfikacji i stąd opóźnienie.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 15 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Redzi zapowiadają patch 1.20 do Cyberpunka - 19.03.2021 23:51
Patch 1.2 do Cyberpunka z cyberpoślizgiem - 24.02.2021 22:34
CD Projekt RED olał włamywaczy, więc ci zmyślają sprzedaż gier firmy - 15.02.2021 15:27
Plotki o GT7, KOTORze i Death Stranding - 27.01.2021 23:02
Cyberpunk 2077 z nowym patchem - 22.01.2021 23:59
Niedawno pisaliśmy też o...

Cyberpunk 2077 zniknął z PS Store

arrow-right
arrow-right

98% wyborów w Cyberpunk 2077 nie wpływa na żaden element fabuły

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: