News

Dom z Papieru w Watch Dogs Legion

Akcja gry nie przeniesie się jednak do Hiszpanii, a pozostanie w Londynie.

Ubisoft nieco zaskoczył dziś graczy, publikując zapowiedź dodatku do Watch Dogs Legion, w którym pojawią się postaci z kostiumach znanych z serialu Dom z Papieru (La Casa del Papel).

Podobieństw będzie więcej, bowiem poza słynnym czerwonym ubraniem i maską z twarzą Salvadora Dali, pojawi się też w grze nowa misja online, w której... dokonamy oczywiście napadu (maksymalnie w 3 osoby). Jeśli ukończymy misję, odblokujemy kostium na stałe, do użycia również poza wspomnianym zadaniem.

Współpraca z Ubisoftem to dość zaskakujące posunięcie, bowiem Netflix ostatnio wszedł w rynek growy samodzielnie i w ramach abonamentu pozwala na początek posiadaczom telefonów z Androidem pobrać za darmo dwie gry z serii Stranger Things. Co ciekawe - dostęp do tej testowej jeszcze usługi dostali w pierwszej kolejności Polacy, podobnie jak ma to miejsce z PS+ Video Pass, które też jest dostępne tylko w naszym kraju.

PlayStation Plus Video Pass - dziś start, na razie tylko w Polsce!

Przyzwyczailiśmy się często być zapominani na tle innych krajów, tym razem jednak to inni tak się poczują.

Czytaj dalej »

Dodatek jest dostępny za darmo od dzisiaj, jeśli więc macie grę na swoich konsolach - to pora ją odgrzebać i zaktualizować, bo jak widać na poniższym trailerze, dla fanów serialu zabawa będzie przednia:

Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Remake Dead Space - EA zaskakuje podejściem

arrow-right
arrow-right

LEGO: Saga Skywalkerów nie wyjdzie i w tym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: