News

LEGO: Saga Skywalkerów nie wyjdzie i w tym roku

Jeszcze trochę i będzie można do niej dodać i dziesiątą część Gwiezdnych Wojen...

Gdy podczas czerwcowych targów E3 2019 zapowiadano LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, od ostatniej część trzeciej trylogii Gwiezdnych Wojen (Skywalker Odrodzenie), dzieliło nas jeszcze pół roku. Wszyscy zakładali więc, że gra jest na ostatniej prostej i trafi do sklepów niedługo po premierze gry. Niestety, mimo, że minęły już dwa lata od pierwszej zapowiedzi, gry nie tylko wciąż nie ma, ale w trakcie Gamescomu okazało się, że nie wyjdzie ona w tym roku.

Fani gier z LEGO będą na pewno mocno zawiedzeni, bowiem to nie tylko przyjemne i dość proste gry, w które można pograć solo lub z dziećmi ale też dość długie i wymagające nieco zaangażowania jeśli chcemy zdobyć 100% wszystkich ukrytych znajdziek. Ta część miała być wyjątkowa też pod innym względem - miała umożliwiać ponowne przeżycie historii każdego z dziewięciu filmów w dowolnej kolejności, a każdy z nich ma zostać podzielony na 5 sekcji, dzięki czemu dostaniemy aż 45 etapów.

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów na trailerze z polskim dubbingiem

Kompilacja aż 9 epizodów klockowych przygód stworzonych zupełnie na nowo jako jedno wydanie może być najlepszą pozycją w portfolio klockowych gier.

Czytaj dalej »

Niestety, najnowszy trailer nie dość, że zapowiada premierę gry najwcześniej wiosną 2022 roku, to wciąż nie podaje konkretnej daty, więc ta nadal ma szanse przesunąć się choćby i na wakacje.

Najbardziej niepokojące jest jednak to, że najnowszy trailer zdaje się mieć problemy z animacjami i gubić klatki, a gra mimo upływu ponad dwóch lat od pierwszej prezentacji wygląda niewiele lepiej. mam trochę wrażenie, że przez cały ten czas twórcy dodawali wciąż brakującą zawartość, a o jakichś ulepszeniach graficznych dla next-genów zapewne nie ma nawet co marzyć - całość jest też daleka od wyciągania 100% nawet z poprzedniej generacji.

Trochę szkoda, bo wiązałem z tą pozycją wielkie nadzieje, tymczasem poza oczywiście imponującą zawartością, całość wygląda trochę jak pozycja remasterowana z PS3 na PS4 (lub z X360 do X One). Traveller's Tales wiele razy dostarczyło nam już naprawdę fajnych pozycji, ale ma na swoim koncie całkiem sporo crapów - oby więc ostatecznie Saga Skywalkerów nie trafiła do tego drugiego worka.

Czas czytania: 2 minut, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dom z Papieru w Watch Dogs Legion

arrow-right
arrow-right

Dying Light zmierza na Switcha

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: