News

Fabularny zwiastun Watch Dogs Legion

Poza możliwością obejrzenia wybuchowego Londynu poznaliśmy dziś też nieco szczegółów dotyczących dodatków do gry.

Do premiery trzeciej części Watch Dogs coraz mniej czasu, Ubisoft nakręca więc kampanię marketingową i w następnych dniach zapewne będziemy bombardowani fragmentami gry. Premiera gry 29 października.

Dziś otrzymaliśmy trailer fabularny, który wprowadza nas w historię przedstawioną w grze. Możemy w nim zobaczyć urywki gry, które ukazują kolejne etapy pogrążania się Londynu w chaosie, w którym przyjdzie nam być trzecią stroną walki między władzą a jej przeciwnikami, wcielając się w kolejnych mieszkańców metropolii (podobno da się wcielić niemal w każdą osobę - zapewne wyjątkiem będą służby rządowe i postaci fabularne).

Ubisoft zapowiedział, że gra dostanie tryb PVP, a także szereg darmowych aktualizacji - w grudniu dostaniemy tryb dla czterech graczy, oraz pakiet nowych wydarzeń, które mają zachęcić do powrotu w zakamarki Londynu.

Gra dostanie też przepustkę sezonową, która doda szereg nowych fabularnych odnóg - pojawi się chociażby Aiden znany z pierwszej części gry, czy Darcy nawiązująca do serii Assassin's Creed. Przepustka zawierać ma też darmową pierwszą odsłonę gry.


Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony pokazuje wnętrze PlayStation 5. Zapowiada też zmiany w działaniu trofeów

arrow-right
arrow-right

EA odświeża Need for Speed: Hot Pursuit na sam koniec generacji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: