News

Fall Guys dostanie aktualizację z kostiumami z Dooma

Cacodemon jeszcze nigdy nie był takim słodziakiem.

Fall Guys: Ultimate Knockout to jedno z największych zaskoczeń zeszłego roku. Niepozorna gra, w której nawet 60 osób walczy ze sobą bez użycia śmiercionośnych broni w różnych mini-gierkach, oraz odpada przy okazji potknięć (sama gra należy do gatunku battle royale), zachwyciła graczy. Co ciekawe, gra pojawiła się w PS+ za darmo i gdy tylko to zapowiedziano, od razu pojawiły się komentarze "co to za słaby indyk", tymczasem już tydzień później viralowo zodbywała ona nowych graczy.

W pierwszej aktualizacji na rok 2021, która pojawi się 12 stycznia, dostaniemy kolejny zestaw upiększeń postaci (znów limitowany czasowo) - 3 kostiumy z legendarnej serii Doom. Są to Doomguy, Cacodemon i Tyrant. Wcześniej w grze pojawiły się już chociażby postaci z Portala czy Sonica. Widać więc, że twórcy skaczą po różnych gatunkach growych i w takim razie kolejna aktualizacja znów zaskoczyć może nas zarówno postacią znaną z jakiejś bijatyki, jak równie dobrze kostiumem samochodu wyścigowego...

Kto by pomyślał, że kiedyś dostaniemy Dooma dla dzieci. W grze oczywiście nadal nie będzie opcji strzelania, więc to wciąż pozycja, którą możecie odpalić także przed położeniem najmniejszych pociech do łóżka. No chyba że i takich stworków się boją - wtedy wciąż pozostaje wam gra po godzinach. Szczęśliwi ci, którzy nie mają takich problemów.

Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Chyba właśnie ogłoszono koniec serii Killzone

arrow-right
arrow-right

Sountracki z Persony i innych gier Atlusa w końcu dostępne w Spotify

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: