Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Firmware 6.70 dla PS4

Nie wnosi w sumie nic nowego, ale pamiętajcie, że nie pogracie online bez pobrania go.

Sony wypuściło właśnie nową aktualizację dla PS4. Nie znajduje się w niej nic nowego, tylko słynna "poprawa stabilności", ale niech was to nie zmyli.

Prawda jest taka, że poprawki do PS4 dziwnie zbiegają się zawsze z wydaniem nowej wersji przeglądarki Chrome (wersja 74 została wydana 21 maja). Jeśli ktoś interesuje się łamaniem PS4 i wgrywaniem homebrew wie też, że najsłabszym punktem PS4 są właśnie wycieki pamięci w przeglądarce, przez które hackerzy dostają się do systemu. Taka aktualizacja firmware to więc nic innego, jak po prostu wgranie nowej wersji przeglądarki "w razie czego". Mam nadzieję, że w PlayStation 5 przeglądarka będzie osobną aplikacją która zaktualizuje się tak jak gry i nie będzie trzeba blokować sobie możliwości grania online i instalowania firmware (co zajmuje parę minut) przez tak mało istotny element - i wszystko będzie się odbywać w tle.

Przy okazji przypominam, że plotki mówią o jeszcze jednej - zapewne ostatniej - aktualizacji funkcji PS4 -  Na PS4 zmierzają nowe funkcje systemowe.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Call of Duty Modern Warfare zapowiedziane!

arrow-right
arrow-right

Death Stranding w listopadzie. Jest trailer!!!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.