News

Gracze osiągnęli pierwszy etap Święta Graczy PlayStation. Firma rozdaje nagrody

Na razie możemy liczyć jedynie na statyczny motyw, ale później będzie ciekawiej.

Wielu graczy po niebieskiej strony mocy przyznaje, że w kwestii kontaktów ze swoimi fanami Sony jest na szarym końcu konsolowego rynku. Prym wiedzie tu Microsoft, raz po raz organizujący różnorakie ewenty, a Japończykom sporo do niego w tej kwestii brakuje, co zieloni często punktują. Tym większym zaskoczeniem było ogłoszenie w poprzednim tygodniu przez Sony specjalnego ewentu o nazwie Święto Graczy PlayStation Polska zaprasza na Święto Graczy.

Japończycy podczas trwania wydarzenia wyznaczają dla społeczności cele do wykonania, a każdy z graczy poprzez rejestrację na specjalnie przygotowanej stronie , może do dążących realizacji celów „bojowników” dołączyć. Wykonanie przez społeczność każdego etapu zapewnia specjalne nagrody, a każdy z zarejestrowanych będzie miał później szansę na udział w losowaniu nagrody specjalnej — grawerowanego platynowego pucharu.

Pierwszą barierę stanowił wynik 500 tysięcy zdobytych trofeów oraz 125 tysięcy uruchomionych gier. Na ukończenie przez graczy tego etapu nie trzeba było długo czekać, gdyż zaledwie 4 dni po rozpoczęciu wydarzenia fani mogą odtrąbić sukces. Nagrodą jest specjalnie przygotowany z tej okazji motyw statyczny, który ma zostać udostępniony w przyszłym tygodniu.

Kolejnym wyzwaniem będzie zebranie przez biorących udział w zabawie półtora miliona pucharków oraz zagrania w 375 tysięcy gier. Nagrodą ma być 5 unikalnych awatarów z najbardziej kojarzonych z marką PlayStation hitów ostatnich lat.

To jednak nie koniec. Ostatni, trzeci cel to rozegranie 675 tysięcy gier i zgromadzenie, bagatela, 2,7 miliona trofeów. Prezentem w tym przypadku ma być dynamiczny motyw dla PS4.

Naturalnie niektórych perspektywa zdobycia motywów czy awatarów, nawet za darmo, może nie przekonywać. Warto jednak pamiętać, że po rejestracji będziemy mieli szansę na udział w losowaniu, gdzie możemy wygrać, chociażby zestaw ikonicznych dla PS4 gier, bon o wartości 380 zł czy wspomniany już grawerowany puchar. By mieć szansę na ich zdobycie należy będzie odpowiedzieć na specjalne pytanie, jakie ma zostać zadane 17 marca, o godzinie 12:00. Trzymamy za Was kciuki :)

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się na listę biorących udział w zabawie graczy, to zróbcie to jak najszybciej, gdyż jeśli rejestrację wykonacie po rozdaniu którejś z nagród, to oferowany prezent przepadnie. Rejestracja jest jednorazowa, nie jest wymagane jej powtarzanie po wykonaniu kolejnego celu.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Zamęt imprezowy w growym świecie

arrow-right
arrow-right

Baldur's Gate 3 jednak nie trafi na PS4 i Xbox One. Zdaniem dewelopera są one zbyt słabe

Komentarze
...
176.221.***.*** • #1
~
1599 dni temu

Mogliby kiedyś pomyśleć o nagrodach za pucharki.

odpowiedz
...
77.255.***.*** • #2
GoDlike
1599 dni temu

Są jakieś ale tylko w USA

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: