Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Horror The Dark Pictures: Little Hope otrzymuje pełnoprawny zwiastun

Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Supermassive Games znany między innymi ze stworzonego ekskluzywnie dla PlayStation 4 horroru Until Dawn po krótkiej przygodzie z Sony zajął się produkcją multiplatform. Ich ostatni projekt pt. The Dark Pictures: Man of Medan, choć nie osiągnął spektakularnego sukcesu i został dość chłodno przyjęty przez branżę, to nie zraziło to deweloperów do tworzenia kolejnych gier.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami zapowiedzi kolejnej gry z serii The Dark Pictures, choć bez szczegółów, a teraz otrzymaliśmy pierwszy pełnoprawny trailer nowej produkcji.

Miejsce akcji The Dark Pictures: Little Hope stanowi tytułowa wioska, do której trafia 4 nastolatków wiedzionych przez ich profesora. Lokacja okazuje się opuszczona i wypełniona złowieszczą magią, a nasi bohaterowie będą musieli wkrótce walczyć z przerażającymi monstrami i wiedźmami, by wydostać się z miasta żywymi.

Tytuł pod względem mechaniki nie będzie różnił się znacząco od poprzednich gier studia. Ponownie mamy do czynienia z przygodową konwencją kilku postaci, które przemierzają posępną wioskę, ukrywając się przed potworami, a od czasu do czasu dokonują trudnych wyborów moralnych. W grę podobnie jak w Man of Medan można grać zarówno solo, jak i w trybie kooperacji przez internet. Twórcy zdecydowali się też wprowadzić tryb tzw. "Filmowej Nocy" będącym w zasadzie kanapowym co-opem przeznaczonym dla czterech graczy, z tym zastrzeżeniem, iż każdy z uczestników steruje własną postacią, gdy pojawi się ona na ekranie.

Produkcja ukaże się na PS4, Xbox One oraz PC jeszcze w lecie tego roku. Dokładniejsza data premiery nie jest znana. Na razie nie ma informacji na temat ewentualnej polskiej wersji językowej gry.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

F1 2020 zapowiedziane. Zbudujemy własny zespół

arrow-right
arrow-right

Sony rozdaje darmowe gry na PS4. Akcja #PlayAtHome nabiera rozpędu

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.