News

Janemba i Gogeta zmierzają do Dragon Ball FighterZ

Fani japońskiego uniwersum mogą zacierać ręce. Już wkrótce dwóch nowych wojowników zadebiutuje na deskach produkcji od Bandai Namco.

Napływ nowych, ciekawych informacji z EVO 2019 nie ustaje. Bandai Namco podczas trwania imprezy zapowiedziało właśnie dwóch nowych, doskonale znanych fanom uniwersum Dragon Ball bohaterów. Tym samym wydawca potwierdził się wcześniejszy przeciek na ten temat z Nintendo UK wskazujący na możliwość dodania Janemby do najnowszej bijatyki studia Arc System Works.

Nowi herosi pojawią się w grze za sprawą DLC Fighter Pass 2. Oprócz ww. postaci w pakiecie znajdują się obecnie również Jiren, Videl oraz GT Goku. Warto spojrzeć na zaprezentowany przez wydawcę trailer nowego dodatku.

Choć sam tytuł zapowiedzi ewidentnie wskazuje na prezentację jedynie Janemby, to uważni fani z pewnością zauważą pojawiającego się pod koniec filmiku Gogeta w wersji SSGSS, a także następnego, szóstego już obecnego w dodatku bohatera, Broly'ego. Występ całej trójki w powyższym trailerze jest nieprzypadkowy i możemy traktować go jako oficjalnie potwierdzenie dodanie tychże do gry. Janemby spodziewać możemy się już 8 sierpnia, natomiast dwójka pozostałych herosów zadebiutuje w późniejszym, niesprecyzowanym jeszcze terminie.

Dragon Ball FighterZ dostępne jest na platformach PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Zainteresowani wspomnianymi postaciami oprócz samej gry zaopatrzyć muszą się w DLC Dragon Ball Fighter Z Pass 2 dostępny obecnie w cenie 75 zł.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 5 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Cat Quest III zadebiutuje w 2024 roku - Wczoraj, 22:22
Never Alone 2 błyszczy na nowym gameplayu - Wczoraj, 12:19
Vampire Survivors trafi w końcu na PlayStation i to z DLC - Wczoraj, 11:58
Niedawno pisaliśmy też o...

Gry z sierpniowego PS+ już dostępne

arrow-right
arrow-right

Wersja alfa Wasteland 3 jeszcze w tym miesiącu

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: