News

Kangurek Kao z datą premiery!

Najstarszy polski konsolowy bohater doskoczy sporo przed wakacjami!

Skakał, skakał i doskoczył. O tym, że Kangurek Kao wróci, jeszcze niedawno można było co najwyżej pomarzyć - a potem dzięki akcji graczy nie tylko stare, klasyczne wersje wróciły do sprzedaży (na Steam), ale nawet zapowiedziano nową wersję! Oczywiście za tym sukcesem poza fanami i akcją #BringBackKao stoi też sukces remake'ów Crasha Bandicoota (1,2,3 i CTR) i Spyro the Dragon, ale to, że fani pamiętają grę na pewno miało też niebagatelne znaczenie. W naszych, polskich sercach "nasz" torbacz zajmuje dodatkowo szczególne miejsce, bowiem o ile dobrze pamiętam, Kao the Kangaroo Round 2 było pierwszą polską grą konsolową (wyszło na Dreamcasta i PlayStation 2).

Nowa wersja chyba nawet nie próbuje się kryć z tym, że garściami czerpie właśnie z konkurencyjnego wspomnianego torbacza, czyli Crasha, oraz ze Spyro (bardziej otwarte etapy niż u rudzielca). Oglądając nowy gameplay dodałbym jeszcze, że widzę sporo nawiązań do drugiego Raymana. Czy to źle? Wręcz przeciwnie, chętnie przytuliłbym kolejną świetną przygodę Ubisoftowego bohatera, ale skoro Francuzi nie spieszą się z wersją 3D, a od świetnych (ale i diabelnie trudnych) wersji 2D już minęło nieco czasu (9 lat!) - Kao idealnie trafia terminem w dziurę od pozostałych bohaterów. Nie trzeba też czekać na niego długo - pojawi się już 27 maja, a więc za miesiąc!

IGN przygotował też dla nas fragmenty gameplayu, które tylko potwierdzają, że fani Croców, Crashy, Spyr, Raymanów, Lucky'ego, Mario i paru innych czeka sporo naprawdę udanej zabawy:

Czas czytania: 2 minut, 19 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Kangurek Kao czeka na poprawki - 30.05.2022 23:45
Kangurek Kao z wstępną datą premiery - 28.01.2022 23:23
Pierwszy gameplay z Kangurka Kao - 26.11.2020 17:55
Niedawno pisaliśmy też o...

PS Now trafi do nas na premierę PS+ Extra/Premium!

arrow-right
arrow-right

Sonic Origins z datą premiery

Komentarze
...
213.136.***.*** • #1
philipo
670 dni temu

Uwielbiam platformówki i wiąże spore nadzieje z powrotem Kangura.

P.s. do tekst wkradł się mały błąd na Makarona wyszła pierwsza część Kao, nie druga ;-)

odpowiedz
...
83.20.***.*** • #2
maniekmaniu
670 dni temu

Gra podobno świetna. Średnia ocen między 6 a 8.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: