Kojima zapowiada Metal Gear Solid: Ground Zeroes, trailer podobno wgniata w fotel
Na konferencji w Tokio zaprezentowano właśnie trailer Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Osoby, które widziały zwiastun zareagowały bardzo pozytywnie - "f**ing HOT" and "fucking amazing". Na wideo zobaczyć możemy Snake'a otoczonego przez chmarę reflektorów. Bohater próbuje się bezpiecznie przeczołgać do jeepa, aby wezwać później helikopter do ewakuacji. Potwierdzono, że w grze będziemy mieli do czynienia z otwarym światem. Wideo śmiga na Fox Engine, niestety na tę chwilę możemy jedynie spekulować, czy jest to świetnie wyreżyserowane demo techniczne, czy gameplay.
Wiadomo, że filmik śmigał na komputerze PC opartym na obecnej generacji. Prawdopodobnie więc, Metal Gear Solid: Ground Zeroes ukaże się jeszcze na tej generacji konsol. Wielka szkoda, że Konami zabroniło jakiegokolwiek fotografowania. Miejmy nadzieję, że komuś jednak udało się nagrać choćby słabej jakości wideo.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Recenzja przenośnego dysku SSD Kingston Dual Portable. Co potrafi ten czerwony bolid o wadze piórkowej? - Dziś, 15:16
• Test klawiatury Dark Project Onionite V2. Czy nowe barwy to jedyna zmiana? - 11.01.2026 17:31
• Recenzja AOC Q25G4SR. 300 Hz w kompaktowej obudowie - 08.01.2026 13:56
• Technologiczny przełom od Corsair — oto GALLEON 100 SD, klawiatura z wbudowanym Stream Deckiem! - 08.01.2026 08:00
• Tomb Raider z potwierdzonym udziałem nowych gwiazd. Serial ukaże się już niebawem - 07.01.2026 15:56


Komentarze
mam nadzieje, ze trailer ukaze sie na dniach, jako wielki fan serii z checia bym znow pobiegal snake'iem. oczywiscie mam rowniez nadzieje ze akcja bedzie dziala sie przed wydarzeniami z pierwszej czesci
odpowiedzJako wielki fan serii już nie raz się na ten temat wypowiadałem. Odcinanie kuponów, i niszczenie zamkniętej fabuły. Pewnie i tak kupie i będę się jarał, ale niesmak mam.
odpowiedzKojima powiedział, ze historia Snake'a jest zamknięta. Ten wyżej, to Big Boss ;)
odpowiedzZdania nie zmieniam.
odpowiedzOn nie czołgał się do jeepa, żeby wezwać helikopter, ale jechał tym jeepem. Ciekawe, czy Kojima wprowadzi poruszanie się pojazdami jeśli naprawdę dostaniemy open-world w świecie MGSa.
A co do odcinania kuponów - nie jestem fanem takiego czegoś, ale dajcie spokój - Big Boss i marudzenie? No way
odpowiedzDodaj nowy komentarz: