News

Demo Resident Evil 3 już dostępne. Gracze przetestują również multiplayer

I to wszystko dzień przed domniemaną datą udostępnienia dema z przecieku.

Resident Evil to kultowa seria. Tytuły, które niegdyś przeszły długą drogę od prawdziwych sztosów, po przeciętniaki i ponowne hity wciąż cieszą miliony graczy na całym świecie. Szerokim echem w internecie odbiła się premiera odświeżonej części cyklu w postaci remake'u Resident Evil 2, jaki zgarnął bardzo wysokie oceny od zarówno graczy jak i recenzentów. Fanów serii czekających na kwietniową premierę Resident Evil 3 Remake z pewnością ucieszy fakt, iż demo rzeczonej produkcji jest już dostępne.

Tym samym potwierdzono wiarygodność przecieku, o którym pisaliśmy zaledwie kilka dni temu —  Resident Evil 3 otrzyma demo w przyszłym tygodniu? Znany informator potwierdza. Informator się nie mylił, a wersja demonstracyjna rzeczywiście trafiła na serwery we wskazanym czasie (a nawet nieco wcześniej). Grę można już pobierać zarówno na PS Store , jak i Xbox One . Producent zadbał także o odpowiednią wersję na pecety dostępną poprzez Steam.

W darmowej wersji tytułu będziemy mieli szansę zapoznać się z częścią historii zawartej w pełnej wersji gry, traktującej o losach Jill Valentine desperacko usiłującej wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta. W przeciwieństwie do dema Resident Evil 2 Remake, aplikacja nie jest w żaden sposób ograniczona i przygodę możemy ukończyć tyle razy, ile tylko chcemy.

Oprócz dema nastawionej na rozgrywkę dla jednego gracza głównej części gry, twórcy zdecydowali się udostępnić także otwartą betę pobocznej odsłony serii pt. Project Resistance, stawiającej na rozgrywkę wieloosobową. W tym tytule wcielimy się w jednego z czterech ocalałych, których zadaniem jest ucieczka z lokacji lub plugawego Mastermind, jaki będzie im się starał w tym przeszkodzić. Kluczowym elementem spin-offa jest współpraca pomiędzy ocalałymi, którzy posiadając różne umiejętności, wzajemnie uzupełniają braki drużyny w celu pokonania złego Masterminda.

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku na PS4 , Xbox One oraz PC. Klienci, jacy złożą preorder, mogą liczyć na dodatek w postaci pakietu klasycznych strojów dla bohaterów gry.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejna odsłona Call of Duty to rzekomo reboot Black Ops

arrow-right
arrow-right

Napływają pierwsze oceny DOOM Eternal. Gra okazuje się hitem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: