Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Koniec wsparcia dla Battlefielda V

Lepiej późno niż.... a nie.

Battlefield V od 2018 roku regularnie otrzymywało nową zawartość. Od dnia premiery gra dostała 4 rozdziały zawierające nowe mapy, tryby gry oraz bronie. DICE postanowiło podzielić się dalszymi planami rozwoju serii, które... powoli zbliżają się ku końcowi.

Według oficjalnego ogłoszenia na stronie internetowej gry obecnie trwający do 29 kwietnia rozdział piąty ,,W głąb dżungli" będzie zarazem ostatnim, co nie oznacza, że to na nim wsparcie się zakończy. Ostatnia duża aktualizacja mająca wprowadzić nowe bronie i liczne poprawki pojawi się w czerwcu. W planach są również tygodniowe nagrody w formie wirtualnej waluty, umożliwiającej odblokowanie wyposażenia, którego gracze nie zdołali odblokować. Dalsze wspieranie gry będzie polegać na walce z cheaterami i poprawkami balansu gry.

Fanom wyraźnie nie spodobała się decyzja deweloperów i zaczęli oni wyrażać swoje niezadowolenie na różnych portalach społecznościowych m.in. na Reddicie. Gracze za pomocą memów krytykują autorów za koniec wsparcia, ignorowanie ich próśb czy złamane obietnice. Deweloperzy mieli w przeszłości obiecać, że pojawi się więcej rozdziałów grze, więcej map czy zostanie wprowadzony front wschodni z możliwością wcielenia się w żołnierzy Armii Czerwonej.

Battlefield V zadebiutowało 20 listopada 2018 roku na XONE, PS4 i PC. Produkcja już przed premierą wzbudzała mieszane opinie związane z pierwszymi zwiastunami i wypowiedziami autorów. I choć sama gra okazała się dość solidna pod kątem gameplayu, to poważne braki w zawartości doprowadziły do powolnego spadku zainteresowania graczy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ogromny wyciek fabuły The Last of Us: Part II. Uwaga na spoilery w internecie

arrow-right
arrow-right

W tym roku nie pojawi się WWE 2K21

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.