News

Milion sprzedanych sztuk Forza Motorsport 5 i darmowe DLC

Bardzo podoba mi się obecna polityka firmy Microsoft, która stara się odzyskać dobre imię i polepszyć sprzedaż Xbox One. Parę dni temu informowaliśmy was o tym, że gigant z Redmond testuje aktualnie nowe ceny w cyfrowej dystrybucji. W tej chwili można łyknąć Ryse: Son of Rome za niecałe 40 dolarów, a gdy sprzedaż gry osiągnie zadowalające wyniki, Microsoft zastanowi się nad obniżeniem ceny innych tytułów.

Wróćmy jednak do meritum newsa, który taktuje o Forza Motorsport 5. Z okazji, że sprzedano już ponad milion sztuk, Turn 10 Studios zaserwowało graczom bardzo fajny prezent w postaci darmowego rozszerzenia zatytułowanego Road America Booster Pack, który dorzuca do gry tor Road America oraz parę specjalnych imprez wyścigowych.

Osoby, które mają akurat trochę kasiorki na wydaniu, mogą zaopatrzyć się w pakiet pięciu bryk: Audi Sport North America R8, 1995 Chevroleta Corvette ZR-1, 1968 Ferrari 365 GTB/4, 1971 Forda Mustanga Mach 1 oraz 2009 Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pre-Order Wolfenstein z kodem do bety nowego Doom'a

arrow-right
arrow-right

OMP ma dla nas ekscytującą zapowiedź na PS4

Komentarze
...
#1
~Qubus
3770 dni temu

Niech teraz walczą o klienta, jak dali ciała.

odpowiedz
...
#2
~JimRaynor
3770 dni temu

Dali nie dali, się okaże. Fakt faktem, że Microsoft się obudził i stara się o graczy. Za to Sony trochę stanęło w miejscu? Halo?

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: