News

Night City Wire z Cyberpunkiem też później. Czy wszystkie wydarzenia growe zaliczą obsuwę?

Jak nie epidemia to zamieszki. 2020 nas nie rozpieszcza. I jeszcze te plotki o premierze PS5 dopiero w 2021...

Na Cyberpunk 2077 już trochę czekamy, jego pierwotna kwietniowa premiera już dawno za nami, a chociaż do tej 17 września 2020 jeszcze trochę, czerwiec który zazwyczaj był świętem graczy z powodu E3 miał nam zapewnić pokaz tejże gry. Normalnie wszelkie trailery trafiałyby do nas własnie teraz w ramach podgrzewania do imprezy, lub od poniedziałku na konferencjach/streamach Nintendo, EA, Microsoftu, Ubisoftu czy Sony. Imprezy nie ma, więc CD Projekt Red planowało wydarzenie o nazwie Night City Wire, ale niestety nie dane nam będzie zobaczyć wydarzenia 11 czerwca i z powodu prostestów w USA przeniesiono całość na 25 czerwca. Przynajmniej podali nową datę, nie tak jak Sony ( Pokaz next genowych tytułów z PS5 przełożony. Powodem zamieszki w USA).

Skoro jednak daty zmieniają nie tylko wydarzenia z tego tygodnia, ale też z przyszłego - można być niemal pewnym, że Summer Game Fest czy IGN Summer of Gaming też zostaną przesunięte. Ten rok jest dla nas strasznie pechowy - nie dość, że przez epidemię nie odbędzie się praktycznie żadna impreza (chociaż u nas jest szansa na Pixelheaven czy PGA), to jeszcze wydarzenia zastępcze i tak są przesuwane. A najgorsze w tym jest to, że mamy dopiero czerwiec... Niektórzy już wieszczą, że PlayStation 5 też zostanie wkrótce przeniesione na 2021 rok, bo informacja o premierze zniknęła ze stron PS, ja jednak mam nadzieję, że to tylko podmiana grafiki i miał tam w czwartek wylądować inny tekst, stąd chwilowy brak.

To jak, myślicie, że w przyszłym tygodniu zobaczymy jakieś gry, czy wszystko trafi szlag i będzie trzeba czekać niemal do lipca?

Porównanie polskiej i amerykańskiej strony PlayStation 5. Pocieszające jest to, że w polskiej wersji bez zmian
Custom image
Custom image

Czas czytania: 2 minut, 29 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tencent miał rzekomo wykupić twórców ARMY i DayZ. Studio zaprzecza przejęciu

arrow-right
arrow-right

11 tytułów wypadnie w czerwcu z usługi Xbox Game Pass

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: