Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nowe fragmenty z Miles Morales

Premiera nowych przygód pajęczaka coraz bliżej, więc twórcy zdradzili o co będzie chodzić w tej historii.

W najnowszym materiale GameInformera pracownicy Insomniac postanowili pokazać fragment nadchodzącej przygody Spider-Mana, z podtytułem Miles Morales. Dla przypomnienia - gra wyjdzie na PS4 i PS5 już 12 listopada.

Z trwającego około minuty fragmentu gry, który znajduje się zapewne gdzieś zupełnie na początku gry dowiadujemy się, że Peter Parker musiał sobie wziąć urlop od bycia superbohaterem i dlatego na pomoc przychodzi mu tytułowy Miles. Naszą rolą będzie więc zastąpić oryginał na czas nowej przygody i korzystając z nieco odmiennych mocy znów złoić skórę paru przebierańcom z nadludzką siłą.

Trochę to co prawda naciągane, że będąc już wyszkolonym pajączkiem Miles musi się nauczyć "co to znaczy być bohaterem" i odkryć samego siebie, ale cóż, nikt chyba nie nastawiał się na zakup tej gry jedynie dla fabuły. Poza tym, być może teraz zdaje się, że to słaba historyjka, a tymczasem gdy poznamy jej resztę, całość nabierze większego sensu i nie będzie chodzić jedynie o pajęczy urlop :)

Btw. jeśli nie śledzicie uniwersów Marvelowych, Miles Morales pojawił się zarówno w wielu komiksach jak i w filmie (chociaż scenę wycięto w wersji kinowej), nie jest to więc postać stworzona jedynie na potrzeby gry.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deals With Gold - promocje od 22 października

arrow-right
arrow-right

PlayStation Store już z wzmiankami o PS5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: